Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131350 defa)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #570 : 30 Nisan 2019, 15:35:55 »
Bu sac olmus, daha once de soylemistim. Ve su anki kapaticiliginin en az 1.5 katina cikacak. Bu kadar insanin psikolojisini, zamanini, sinirlerini yiprattin. Hocaya ve kimi zaman baska arkadaslara bela okudun, gereksiz agir ithamlarda bulundun. Bilmem kac tane forumda actigin tum konularda sana 'daha cok erken, hersey yolunda gorunuyor' tarzinda yazilanlara ragmen ayni soylemlerine devam ettin ve hemen hemen herkesden tepki aldin.

Bana gore hocadan ve buradaki senin konuna yazip itham ettigin herkesden ozur dilemelesin ve helallik almalisin. Ha yapar misin bunu? Seni tanidigim kadariyla yapmazsin.

Allah affetsin seni...

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #571 : 30 Nisan 2019, 15:56:25 »
Saçlar iyi olmaya başlayınca sesi kesildi insan cahil olunca böyle 3/4 ay da para verdim diye ortalıkta gezer canlı örnek. Herkese ders olsun sabırla beklemek gerektiğini bilinmeli sağlık problemi yaşanmadığı sürece.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #572 : 30 Nisan 2019, 18:08:21 »
Saçlar iyi olmaya başlayınca sesi kesildi insan cahil olunca böyle 3/4 ay da para verdim diye ortalıkta gezer canlı örnek. Herkese ders olsun sabırla beklemek gerektiğini bilinmeli sağlık problemi yaşanmadığı sürece.
Aynen öyle.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #573 : 30 Nisan 2019, 18:33:40 »
Hammm saçları taramaya başlamışsın artık alman hatunlar düşünsün karizma dolaşacaksın alman sokaklarında şekil olmuşsun hammmm :D
 Hammm keser hocanın  vaad ettiği saçlar  yakındır kimbilir belki yarın belki yarında da yakın tüm çakallığına rağmen... hammm çık özür dile hocadan ayıp ettim de af dile hocadan bizde diyelim keser hoca  hammm bir cahillik etti haksız ithamlarda bulundu kabahati çok büyük gaflete düştü şimdi pişman özür diliyor bağışlayın hammmı büyüklük sizde kalsın diyelim. :))

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #574 : 30 Nisan 2019, 18:54:19 »
Ayıptır arkadaşlar Billur geçmeyin çocukla.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #575 : 30 Nisan 2019, 20:28:36 »
Arkadaşlar şu aralar yoğun olduğum için hemen cevap yazamıyorum ama hazır şimdi burdayken bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Geçmişte Doktor bey hakkında yazdıklarımdan pişmanım evet arkadaşlar haklı olsam bile süreç bitmeden son kelimeyi söylememeliydim çünkü erkendi süreç bitememişti belki haklı olacağım yerde kendimi şimdiden haksız duruma koydum. Yinede elimden geldiğince yabancı forumda ki tüm negativ yorumları sildirdim hemen. 12. Ayda olsaydık sonuc böyle olsaydı o zaman yazsaydım silmezdim ama şimdi yazmak yanlıştır bunu yeni fark ettim. Görüyorsunuz geçmiş 1,5 ayda baya bir gelişme oldu ama bana vaat edilenin olmasını bekliyorum, kim ne derse desin vaat edilenin dışında olan şey benim için dürüst işçilik olmaz çünkü benim param vardı istediğim yere gidebilirdim ama doktor beye inanıp onu sectim bana bir şey vaat etti ve beni o beklentiye koydu o yüzden arkadaşlar benim hayat anlayaşıma göre mesele her zaman vaat edilendir ve ben burda ki arkadaşlar gibi kabullenemem bana yalan vaat edildiğinde bunuda lütfen anlayışla karşılayın. Son durumu gösteren bir resim eklicem artık süreç bitmeden bu konulara bir daha girmicem, bir daha hiç bir kelime yazmıcam doktor hakkında süreç sonuna kadar. Süreç sonunda hep beraber inşallah bir değerlendirme yaparız. İnşallah vaat edilen olur da bende  doktor bey den özür dilerim gidip ellerinden öperim beni af etmesini isterim.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #576 : 30 Nisan 2019, 20:35:39 »
Arkadaşlar şu aralar yoğun olduğum için hemen cevap yazamıyorum ama hazır şimdi burdayken bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Geçmişte Doktor bey hakkında yazdıklarımdan pişmanım evet arkadaşlar haklı olsam bile süreç bitmeden son kelimeyi söylememeliydim çünkü erkendi süreç bitememişti belki haklı olacağım yerde kendimi şimdiden haksız duruma koydum. Yinede elimden geldiğince yabancı forumda ki tüm negativ yorumları sildirdim hemen. 12. Ayda olsaydık sonuc böyle olsaydı o zaman yazsaydım silmezdim ama şimdi yazmak yanlıştır bunu yeni fark ettim. Görüyorsunuz geçmiş 1,5 ayda baya bir gelişme oldu ama bana vaat edilenin olmasını bekliyorum, kim ne derse desin vaat edilenin dışında olan şey benim için dürüst işçilik olmaz çünkü benim param vardı istediğim yere gidebilirdim ama doktor beye inanıp onu sectim bana bir şey vaat etti ve beni o beklentiye koydu o yüzden arkadaşlar benim hayat anlayaşıma göre mesele her zaman vaat edilendir ve ben burda ki arkadaşlar gibi kabullenemem bana yalan vaat edildiğinde bunuda lütfen anlayışla karşılayın. Son durumu gösteren bir resim eklicem artık süreç bitmeden bu konulara bir daha girmicem, bir daha hiç bir kelime yazmıcam doktor hakkında süreç sonuna kadar. Süreç sonunda hep beraber inşallah bir değerlendirme yaparız. İnşallah vaat edilen olur da bende  doktor bey den özür dilerim gidip ellerinden öperim beni af etmesini isterim.

Başkan süreç sonunda vaadedilen topraklar yeşillenmezse çıkan tüm greftleri sök bence, ya herro ya merro..!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #577 : 30 Nisan 2019, 20:48:46 »
Ham şaşırtıyorsun beni:) sana çok söyledik ama anlamadın şimdi kendin anladın umarım bu sana hayatının başka alanlarında da güzel bir ders olur ve sabırlı olmayı öğrenirsin.

Saçların gelişiyor ve ilerli süreçlerde daha iyi olucak yanlız tepe açık orayada ekim gerek.
Global Moderator

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #578 : 01 Mayıs 2019, 01:45:45 »
Eğer 1700 greftle o kadar geniş alan 1 yıl sonunda kapanırsa valla helal olsun keser hocaya kimse tartışma konusu yapmaması gerek eğer Türkiye ye yurt dışından saç ekimine rağbet  bu kadar fazlaysa  sebebi yurtdışındaki saç ekim maliyetine göre ucuz olması bir etken kabul  ama başarı oranı düşük olsaydı kimse ucuz olduğu için gelmezdi Türkiye nin başarı oranını yükselten duayen hocalar ve merkezler var. Bunlar keser hoca ve koray hoca, Hlc gibi  yerlerin olmasıdır.  Türkiye'de bu saydığım hocalara merkezlere sahip çıkmak ne bizi  şucu bucu  yapar nede onunların avukatı yapar eleştirmek yerine daha çok asmed, hlc gibi saç ekim merkezlerinin artması ve keser hoca gibi işini çok fazla titiz yapan hocaların çoğalması gerekiyor. Elbette yüzde yüz başarı yok ama standartı yüksek oldukları kesin  yabancı formlarda Türk formlarında net görüyorsun demekki işini doğru disiplinli özenli yapınca yüz kişide bir veya ikisinde  başarısız sonuçlanabiliyor.
Son dönemlerde belli bir standart yakalaya sibel hocayıda unutmamak gerek ve gelecek vaad eden tecrübelen drların ekimlerini de takip ediyorum kaan pekiner gibi. Ama  saç ekim uzmanı diye tabir edilen sağlık çalışanı veya hemşirelerin ektiği saçlar sonuçu ne olursa olsun hiç ilgimi çekmiyor açıkcası çünkü bir standartları yok.
 Birde şu var göstermelik bir plastik cerrrah oluyor başlıkta dr ismi yazıyor ama saç ekimine baktığında  greft alımını  hemşireler yapmış kanalı açılımı hemşireler yapmış ve kanala yerleştirmeyi  hemşireler yapmış bunların arasından plastik cerrah sadece  sadece saç çizgisi ve kaç greft ekileceğini söylemiş planlamış ne büyük iş yapmış mış!!! buna da cerrah eşliğinde saç ekimi deniyor birde  bu göz boyamadan başka insanları kandırmadan başka bir şey değildir. Eğer bir cerrah operasyonun her aşamasında yoksa ve buna plastik cerrah eşliğinde deniyorsa bu bana göre hatta hukuka göre nitelikli dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Sağlık Bakanlığı bi düzenleme getirmemeli bazı konulara artık.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #579 : 02 Mayıs 2019, 13:58:31 »

Neyse, arkadas durumu anladi ve hersey yoluna girmek üzere...... umarim bütün saclarin cikar......

Kaan1619

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #580 : 02 Mayıs 2019, 22:01:56 »
Ben bile hiç yorum yapmam 1 yıldır burdayım sessiz sakin bakıyorum öyle bu saçın olacağını yazdım. .Önceki yorumlarım mevcut. .süper olcak seyredin

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #581 : 02 Mayıs 2019, 22:06:07 »
Hırçın beybisi

Musti0618

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #582 : 03 Mayıs 2019, 02:49:05 »
Eğer 1700 greftle o kadar geniş alan 1 yıl sonunda kapanırsa valla helal olsun keser hocaya kimse tartışma konusu yapmaması gerek eğer Türkiye ye yurt dışından saç ekimine rağbet  bu kadar fazlaysa  sebebi yurtdışındaki saç ekim maliyetine göre ucuz olması bir etken kabul  ama başarı oranı düşük olsaydı kimse ucuz olduğu için gelmezdi Türkiye nin başarı oranını yükselten duayen hocalar ve merkezler var. Bunlar keser hoca ve koray hoca, Hlc gibi  yerlerin olmasıdır.  Türkiye'de bu saydığım hocalara merkezlere sahip çıkmak ne bizi  şucu bucu  yapar nede onunların avukatı yapar eleştirmek yerine daha çok asmed, hlc gibi saç ekim merkezlerinin artması ve keser hoca gibi işini çok fazla titiz yapan hocaların çoğalması gerekiyor. Elbette yüzde yüz başarı yok ama standartı yüksek oldukları kesin  yabancı formlarda Türk formlarında net görüyorsun demekki işini doğru disiplinli özenli yapınca yüz kişide bir veya ikisinde  başarısız sonuçlanabiliyor.
Son dönemlerde belli bir standart yakalaya sibel hocayıda unutmamak gerek ve gelecek vaad eden tecrübelen drların ekimlerini de takip ediyorum kaan pekiner gibi. Ama  saç ekim uzmanı diye tabir edilen sağlık çalışanı veya hemşirelerin ektiği saçlar sonuçu ne olursa olsun hiç ilgimi çekmiyor açıkcası çünkü bir standartları yok.
 Birde şu var göstermelik bir plastik cerrrah oluyor başlıkta dr ismi yazıyor ama saç ekimine baktığında  greft alımını  hemşireler yapmış kanalı açılımı hemşireler yapmış ve kanala yerleştirmeyi  hemşireler yapmış bunların arasından plastik cerrah sadece  sadece saç çizgisi ve kaç greft ekileceğini söylemiş planlamış ne büyük iş yapmış mış!!! buna da cerrah eşliğinde saç ekimi deniyor birde  bu göz boyamadan başka insanları kandırmadan başka bir şey değildir. Eğer bir cerrah operasyonun her aşamasında yoksa ve buna plastik cerrah eşliğinde deniyorsa bu bana göre hatta hukuka göre nitelikli dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Sağlık Bakanlığı bi düzenleme getirmemeli bazı konulara artık.

Dediğiniz gibi keşke bilgi,tecrübe,donanım,el yetisi olarak yeterli,operasyonları gerekli hassasiyette yapan bu tarz kliniklerin sayısı artsada insanların acaba nereye ektirsem telâşları bitse dicem fakat gelinen noktada bu çokta mümkün gözükmemekte.saç ekim sektörü dediginiz gibi hızlı ve kontrolsüz büyüyen bir sektör olması sebebi ile mutsuz,pişman insanların sayısıda gün geçtikçe artmakta.saç ekim serüveni başlangıçta yurt dışında yaşayan ve türkiye de üst gelir grubuna dahil insanlar için psikolojik olarak güzel başlamakta en azından nereye ektirsem telâşları diğer insanlar gibi değil en başarılı merkezler arasından seçim yapıp operasyon yaptırma şanslarına sahipler, önemli diğer konu bu merkezlere ekim yaptırma şansına ekonomik olarak sahip olmayıp fiyat performans kriterini baz alıpta araştırma yapan veya ekim yaptırıp bekleyen insanların durumu ki bu en zor olanı.haare 2018 içinde geçerli olan en başarılı merkezler içinden bir seçim yapma durumu söz konusu fakat zamanla sürecin beraberinde getirdigi negatif düşünceler vs.gibi durumların olumlu düşüncelere hernekadar buraya yorum yazan arkadaşların telkinde bulunmalarina ragmen üstün gelmesi gibi bir durumun söz konusu olduğu gerçeğidir.nitekim kendisininde dediği gibi gelinen noktada saçlarında gelişme var inşallah süreç kendisi için bu şekilde devam eder,ne diyelim Allah herkesin gönlüne göre versin.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #583 : 04 Mayıs 2019, 17:44:28 »
Arkadaslar son durum hafif seyreklik var ama tam kapansa gercekten hocanin ellerinden öpücem simdi bu resimleri yapanci Forumlarada aticam

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #584 : 04 Mayıs 2019, 17:54:48 »
Çıkar sıklasırmı bilmem ama hoca öptürmek için elini sana vermez orası kesin..
Değdimi şimdi bak okadar atar gider yapıyordun..

Facebook Twitter Instagram