Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132520 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #465 : 27 Mart 2019, 19:52:12 »
Yav çocuk sarı saçlarını tüylenmiş olanlar belli olsun diye söyledim. Her ışıkta aynıysa benim attıklarım niye farklı çıkıyor başkasının kafası mı

Bırak yem aramayı önce niyetini yaz. Işık mışık yalan. Ekim daha iyi görünsün diye öne tara, yok ışık altında çekme nedir bu ya araba da resim çeksem hoşuna gider mi? Bozuk niyetli

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #466 : 27 Mart 2019, 19:54:07 »
İşine gelmedi anlaşılan asıl senin niyetin ortaya çıkmaya başlıyor seninkisi çirkeflik karalama kampanyası başka bişey degil. Herkez de tanıdı zatenseni

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #467 : 27 Mart 2019, 19:58:31 »
İşine gelmedi anlaşılan asıl senin niyetin ortaya çıkmaya başlıyor seninkisi çirkeflik karalama kampanyası başka bişey degil. Herkez de tanıdı zatenseni

Sıkma canını ben her ışık altında resim atmaya devam edicem, senin gibi iyi görünsün diye ışık seçmicem. Belki toppik bile kullaniyorsundur sen. Bir ekimin gerçekliğini manipüle etmek kadar çirkin birisin sen. Resimler kırar senin bozuk niyetini.

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #468 : 27 Mart 2019, 20:04:54 »
kimse sana arabada çek dedimi? Birde iftira atıyorsun topik kullanıyorsundur diye

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #469 : 27 Mart 2019, 20:07:05 »
kimse sana arabada çek dedimi? Birde iftira atıyorsun topik kullanıyorsundur diye

Tekrar oku:

Sıkma canını ben her ışık altında resim atmaya devam edicem, senin gibi iyi görünsün diye ışık seçmicem. Belki toppik bile kullaniyorsundur sen. Bir ekimin gerçekliğini manipüle etmek kadar çirkin birisin sen. Resimler kırar senin bozuk niyetini.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #470 : 27 Mart 2019, 20:08:19 »
o değilde bu haare vahşi bir at gibi kim ıslah etmeye çalışıyorsa öyle bir cevap yazıyorki kızmayın ama adam haklı çıkıyor  ;D

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #471 : 27 Mart 2019, 20:09:25 »
Adam çirkef laf söz hayretmiyor

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #472 : 27 Mart 2019, 20:11:25 »
Adam çirkef laf söz hayretmiyor

Tekrar oku benim yazımı :

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 27 Mart 2019, 20:15:30 »
Evet arkadaşlar bu haftada haare yi kimse ıslah etmeyi başaramadı ,en iyisi sponsor bulup başına ödül koymalı,bu iş böyle olmayacak  ;D

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #474 : 27 Mart 2019, 20:25:45 »
Musap sana Adam gibi beyfendi şekilde yazıyor senin verdiğin cevaplara bak okudukça akıl tutulması yaşıyorum topik kullanıyormuş??  adamı bir fetocu etmediğin kaldı yandaş medya senden daha insaflı be

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 27 Mart 2019, 20:30:45 »
Kardesim bence sen ekimden sonra masturbasyonu fazla kacirmissin ondan cikmamis butun proteinleri atmissin kimse uyarmadi mi seni

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #476 : 27 Mart 2019, 20:32:54 »
Musap sana Adam gibi beyfendi şekilde yazıyor senin verdiğin cevaplara bak okudukça akıl tutulması yaşıyorum topik kullanıyormuş??  adamı bir fetocu etmediğin kaldı yandaş medya senden daha insaflı be

Adam gibi yazmadı bunun niyeti bozuk. Kafayı ışığa, vertexe, taramama takmış. Amacı niyeti ne bunun ya

Bir saç ekimin sonucunu ışıkla manipüle etmek kadar çirkin ne var? Her ışık altında çekiyorum buda bu arkadaşa batıyor. Demek ki kendisi resim çekerken ışık seçiyor, hangi ışıkta saçlar iyiyse ona göre....

Ben gerçekçi biriyim ve saçımı her ışıkta göstericem bu kadar basit.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #477 : 27 Mart 2019, 20:36:09 »
Adam gibi yazmadı bunun niyeti bozuk. Kafayı ışığa taramama takmış. Amacı niyeti ne bunun ya

Bir saç ekimin sonucunu ışıkla manipüle etmek kadar çirkin ne var? Her ışık altında çekiyorum buda bu arkadaşa batıyor. Demek ki kendisi resim çekerken ışık seçiyor, hangi ışıkta saçlar iyiyse ona göre....

Kesinlikle haklısın. Türkiye senin arkanda! Tamam ekimin başarısız olmuş. Ne yapacaksın bundan sonra? İzleyeceğin yol ne?

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #478 : 27 Mart 2019, 20:36:56 »
Adam gibi yazmadı bunun niyeti bozuk. Kafayı ışığa taramama takmış. Amacı niyeti ne bunun ya

Ya kardeşim bak niyeti bozuk filan değil efendi gibi yazıyor sana piskopat gibi herkesi kendine hedef olarak görme yeter yani. Bence senin niyetin bozuk saçını özellikle kötü gösterip verdiğin parayı geri almak senin amacın.... biz de ozaman sana bu şekilde konuşalım senin dilinden saçın güzel olsada senin amacın parayı iade almak doktoru dolandırmak ama alamıycaksın o parayı inan bana boşa uğraşma .. oldumu?? Eşitlendi şartlar şimdi

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #479 : 27 Mart 2019, 20:46:19 »
Ya kardeşim bak niyeti bozuk filan değil efendi gibi yazıyor sana piskopat gibi herkesi kendine hedef olarak görme. Sen sacını bana göre kötü göstermeye çalışıyorsun.

Bu adamın ilk mesajlarını oku sonra onu savun. Vertex ten, mavcut saçımdan ta çektiğim fotoğraflara kadar laf etti.

Benim ekilen saçı farklı ışıkta çekmem onu kötü göstermeye çalışmam anlamına geliyorsa vay senin aklına. incele tüm resimlerimi ve ekimi nasıl kötü göstermeye çalıştığımı yaz. Benim var olan saçım her resimde ayni ama ekilenler değil e şimdi suç bende mi? Bak insanlar beni sokakta nasıl görüyorsa bende beni öyle gösteren resimler ekliyorum diger arkadaş gibi manipüle etmiyorum ışık seçerek. Aklını kullan resimlerimi tekrar incele. Sokakta cekilen resimden daha gercek olamaz kimse

Sen kafani boşuna yorma, resimler gerçeği gösterir, senin iftiranda havada kalır. Benim mevcut saçım değişmiyor resimlerde, ekilen saçlar seyrek, onlar kötü görünüyor

Resimlere iftira atacak kadar düşmüşsün

Facebook Twitter Instagram