Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132505 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #405 : 22 Mart 2019, 22:44:15 »
keser hoca sana doğru söylemiş genelde az greft ile gayet güzel sonuçlar alır bu yalan değil zaten forumda da bunu kanıtlayacak fazlasıyla sonuçlanmış Muttalip Keser konusu var sende biraz sabırlı ol uslubuna dikkat et ilerleyen sürece göre umarım senın de aynı şekilde olur. burda kımsenın muttalip keser ile alakası yok insanları suçlayıp durma. Biraz sakin ol anlamaya çalış görüceksin herkes senın iyiliğini istediğini anlarsın. asmed e gitsen suan 4 ayına yenı gırdın bır fark olmayacaktı durumda ozaman Asmed yazacaktın bunları yada hlc ye ..

senı doktor bey hakkında yazdıklarından dolayı sonkez uyarıyorum. ben sürekli senın mesajlarını duzenlemek zorunda değilim ya forum kurallarına uy yada artık paylaşım yapma.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #406 : 22 Mart 2019, 22:46:09 »
Haare bruder bleib mal locker ...

kötü sonuc acisindan bu forumda sanirim en tecrübeli kisi benim.
4,5ay olmus ,senin sürec daha yeni basliyor az sabirli olur.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #407 : 22 Mart 2019, 23:21:59 »
Sen istediğin kadar savun bu doktoru ama herkes senin menfaatçi ve keserperver olduğunu biliyor. Bu ekimin kötü oluşunu bana bağlamak için neden aradın bulamadın şimdide kalkmış benim burda insanları uyarmama laf ediyorsun ordan prim yapmaya çalışıyorsun. Hlc ye gitmek isteseydim giderdim rahat ol, hatta asmede de başvurmuştum. Ama bu doktor keser bana en az graftle daha iyi iş çıkartacağını vaat etti. Sana hatırlatırım ne dediğini: "benim 1700 graftim başkasının 3000 grafti gibi olur". Bunları duyunca bende buna inandım ama demek ki yalan söylemiş. Yaptığı işe bakarsak hlc nin tırnağı değil halbu ki orda o kadar laf etti onlara benim demek istediğim. Sende hala burda savunup menfaatçilik yapıyorsun ya yazık. Benim gibi olucak insanları düşün burda sorumsuzca yazmayı bırak az tarafsız olmaya çalış.

Senin gibi bu yapılan işi savunan menfaatçi biri tabi ki rahatsız olur bu ekim her platform da paylaşılmasına.  Bu arada evet benim saç ekimim bu form için ve diğer tüm forumlar için Keser in örnek vakasıdır, nasıl iş yaptığının ve kişiliğinin örneğidir.
Doktorun karakteri ile ilgili formda senin dışındaki ekim yaptırmış hiç kimseden kötü yorum görmedim. Kimsenin karakterini örtme gibi bi derdim yok keserpever olmak için bir nedenim de yok hani ne kendisi ile hasta doktor ilişkisi ne de yüz yüze gelmişliğim var formdan ve yaptığımız araştırmalar neticesinde bildiğimiz kadarıyla pazarlık veya prim veren reklam yapmaya ihtiyaç duyan biri değil. Bu söylediklerine sen inanıyor musun menfaatin ne amaçlıyorsun amacın ne. Hlc ye ekim yaptırmadan nerden böyle bir kanaate vardın hlc ye ekim yaptırsaydın sonuç aynı olsaydı bu sefer Hlc yi karayalayıp keser hocanın tırnağı bile olmazlar diye gelip burda ağlamayacağını nerden bilebileceğiz. Hlc nin başaralı sonuçlarına bakarak bu öngörüde bulunuyorsan keser hocanında  başaralı sonuçları var neticede hatta kayanın sonucu gibi olsa yeter diye diyende sensin. Hlc nin de başarı oranı yüksek bir klinik azda olsa başarı yakalayamadığı vakalar var şimdi onlarda çıkıp her her yerde Hlc aleyhine karalama mı başlatsınlar Eğer senin sürecini Hlc yetkileri okuyorsa temasa geçtiğinde sorunlu bir tip başımız ağrımasın diye ekim yapmayı bile  reddedebilir. Ortada bir vaka varsa oda sensin Ham verdiğin ücret gece uykularını kaçırıyor olabilir ekim patlarsa para iadesi vermezse diye altına kaka bile yapacak durumdasın maalesef sürecin içine ettin belki süreç sonunda iyi bir iletişimle doktorla sorunu çözebilecekken kaka yapıp eline yüzüne sıvadın.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2019, 09:52:15 Gönderen: Hintell »

equinox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #408 : 22 Mart 2019, 23:51:03 »
naçizane fikrim şu ki, 5. ay gelmeden bir ekim hakkında yorum yapmak tamamen boş iştir.  Kimisi için bu 6. aydır.

equinox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #409 : 22 Mart 2019, 23:57:24 »
Kardeşim bugün 18. Hafta. Saçlar uzuyor o yüzden bir kararma olabilir ama şuan bu saç ne taranabilir nede kafayı kapatacak kadar sık. Var olan saçınla fark gözükmeyecek diyen bunu görüp

Son durum

4.5 ay için bu sonuç gayet normal. Asıl atak 5. aydan sonra başlar ve 8. ayda kendini iyice belli eder. Nihai sonuç için ise 12. ayı beklemek lazım.
Kendi ekimimden örnek verirsem, 4.5 ayda kafamda çıkan saçlar çok az ve inceydi.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #410 : 23 Mart 2019, 00:15:39 »
HaM, birsey soracagim; cok acik ve net bir soru, acik ve net cevap verirsen memnun olurum.

Bu forumda ve baska platformlarda hocayla ilgili yazdin cizdin. Ben birtek burada yazdiklarini baz alarak soruyorum: Hoca hakkinda sarfettigin sozler/yazilar sonrasinda, 1. yilini tamamlayinca sonuctan memnun kalmazsan, hocayla bir sekilde kontaga gecmek istersen, hocanin seninle konusmaya sicak bakacagini dusunuyor musun?

Sadece 'evet bence konusmaya sicak bakar' veya 'hayir, sicak bakmaz' seklinde cevap verirsen sevinirim.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #411 : 23 Mart 2019, 01:41:12 »
bu bakış acinla ne ekiminin iyi sonuclanacagi ne de hayatının iyi ilerleyecegi muktedir

gokhan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #412 : 24 Mart 2019, 04:26:41 »
Konuyu baştan sona okudum o kadar çok stres yapmışsın ki çıkacağı varsada çıkmaz bu saç stresten uzak durmalısın...

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #413 : 24 Mart 2019, 04:49:44 »
niye bu kadar agresif yorumlar yapıyorsun anlamıyorum daha 4.aydasın 8.aydada böyle olursa başarız diye konuşabilirsin bence

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #414 : 26 Mart 2019, 20:00:40 »
niye bu kadar agresif yorumlar yapıyorsun anlamıyorum daha 4.aydasın 8.aydada böyle olursa başarız diye konuşabilirsin bence

Bu saç nasıl adam olucak görünen köy klavuz istemez ben 3-5 yeni çıkan saç görüyorum başka yok ne kadar değişebilir bu saç? Var olan saçınla fark gözükmeyecek dediği bu muydu?

Hiç bir zaman ödediğimi helal etmicem bu kadar para verdim, emek verdim bu kadar zamandır umutla bekliyorum. Bana vaat edilen olmazsa ömür boyu ölene kadar bunun peşini bırakmayacam

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #415 : 26 Mart 2019, 20:01:45 »
Bu haftaki seansimiz da başladı kolay gelsin ben kenardan izliyorum yorum yazanlara Allah kolaylık versin ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #416 : 26 Mart 2019, 20:16:32 »
Arkadaşım 1 mesajında paradan şundan bundan bahsetmeden paylaşım yapamazmısın sen ya ne pis huyun varmış senin Vallahi billahi ya
Global Moderator

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #417 : 26 Mart 2019, 20:41:47 »
Arkadaşım 1 mesajında paradan şundan bundan bahsetmeden paylaşım yapamazmısın sen ya ne pis huyun varmış senin Vallahi billahi ya

Yapılan haksızlığı konuşmak yasak mı oldu? Niyetini anlayamıyorum

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #418 : 26 Mart 2019, 20:50:07 »
Yapılan haksızlığı konuşmak yasak mı oldu? Niyetini anlayamıyorum
neyin haksizligindan bahsediyorsun once sac ekimi sürecini öğren ondan sonra yorum yap 4. ayda ne bekliyordun sırma sac olmayı mi para verdim para verdim başka birşey yok.. süreç bitsin başarısız olursa o zaman konuş hakkını ara... ya sabır...

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #419 : 26 Mart 2019, 20:57:45 »
neyin haksizligindan bahsediyorsun once sac ekimi sürecini öğren ondan sonra yorum yap 4. ayda ne bekliyordun sırma sac olmayı mi para verdim para verdim başka birşey yok.. süreç bitsin başarısız olursa o zaman konuş hakkını ara... ya sabır...

4. ayı geçeli baya oldu sen uyuyordun herhalde? 10 güne 5. aya giricem ve ben pek bir çıkış görmüyorum sağ ve sol tarafı toplasan 3-5 yeni çıkan saçtan fazlası yok

Bu arada bana ne vaat edildiğini önce oku bil sonra buraya yaz

Öyle yada böyle beklicem, sürec bitene kadar her şeyi hep beraber görüceğiz

Facebook Twitter Instagram