Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131349 defa)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #331 : 16 Mart 2019, 00:26:01 »
"Ahlâk satan en büyük ahlaksızdır. Daha şaşmadı bugüne kadar."
Seneler evvel böyle bir twit okumuştum vay dedim adam baya türkiye özeti geçmiş diye...

Cok guzel soylemis Cihat Akbel.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #332 : 16 Mart 2019, 01:19:34 »

Artık resimlerime yorum yapın, diğer konulara girmeyin
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 10:32:26 Gönderen: Hintell »

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #333 : 16 Mart 2019, 01:52:23 »
Ben tribündeyim, yani seyirciyim dolayisiyla maca dahil degilim. Tribünden maci seyredecegim......

Bu konunun böyle devam edecegi belliydi..... Tribünden seyire devam 8) 8) 8)

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #334 : 16 Mart 2019, 02:17:35 »
Bu konunun böyle devam edecegi belliydi..... Tribünden seyire devam 8) 8) 8)

+1
 :)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #335 : 16 Mart 2019, 14:14:40 »
Hocam merhaba
Öncelikle hayırlı sonuçlarınız olur çok mutlu olursunuz inşallah.
Burada bu kadar arkadaşın size yüklenmesine bir insan olarak çok üzülsem de bunda sizin uslup,tavır ve söylemlerinizin bunun tek sebebi olduğunu düşünüyorum.
Tekrardan güzel sonuçlarınız olması temennilerimle hayırlı günler.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #336 : 16 Mart 2019, 19:39:41 »
Hocam merhaba
Öncelikle hayırlı sonuçlarınız olur çok mutlu olursunuz inşallah.
Burada bu kadar arkadaşın size yüklenmesine bir insan olarak çok üzülsem de bunda sizin uslup,tavır ve söylemlerinizin bunun tek sebebi olduğunu düşünüyorum.
Tekrardan güzel sonuçlarınız olması temennilerimle hayırlı günler.

Sağol kardeşim ama burda tek mesele benim üslubum değil. Burda keserciler olduğunu bir kac arkadaş yazmıştı zaten, bu keserciler paylaşımıma dayanamıyorlar hatta benim saç ekimimi referans almayın diyor. O yüzden haklıyı haksız çıkarmak için yaziyorlar.

Bundan sonra resimlerim ile ilgilj yazıcam zaten benim resimlerim burda ki herkezden daha tarafsız ve herkezden daha gercek

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #337 : 16 Mart 2019, 21:08:35 »
Sağol kardeşim ama burda tek mesele benim üslubum değil. Burda keserciler olduğunu bir kac arkadaş yazmıştı zaten, bu keserciler paylaşımıma dayanamıyorlar hatta benim saç ekimimi referans almayın diyor. O yüzden haklıyı haksız çıkarmak için yaziyorlar.

Bundan sonra resimlerim ile ilgilj yazıcam zaten benim resimlerim burda ki herkezden daha tarafsız ve herkezden daha gercek

Hayal gücünü kendine sakla Almancı kardeş.
Keserci olarak(senin tabirinle) , senin Ekiminin keserin standartında olmadıgını, genelde keser hocanın Ekimlerinin başarı sonuçlandığını, referans olarak alınacaksa seninki gibi PATLAYAN bir Ekim yerine , diğer Ekimlerinede bakılarak ortalama bir fikir almanın doğru olduğunu söyledim. Sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun..

Keser hocanın forumda 30 a yakın konusu var. Tek patlayan Ekimi senin ki iken neden senin patlayan Ekimini referans alsınlar ki?

tarik01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 16 Mart 2019, 21:29:53 »
Buyur arkadaşım bugün 17. Hafta

Diplerden çıkış gözlemliyor musun?

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #339 : 16 Mart 2019, 21:32:42 »
Keserci olarak(senin tabirinle) , senin Ekiminin keserin standartında olmadıgını, genelde keser hocanın Ekimlerinin başarı sonuçlandığını, referans olarak alınacaksa seninki gibi PATLAYAN bir Ekim yerine , diğer Ekimlerinede bakılarak ortalama bir fikir almanın doğru olduğunu söyledim. Sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun..

Keser hocanın forumda 30 a yakın konusu var. Tek patlayan Ekimi senin ki iken neden senin patlayan Ekimini referans alsınlar ki?

Ben bu düşüncelere katılmıyorum öncelikle forumda 11 tane konusu var bunların yarısı kadarı nasıl sonuçlandığı ya net anlaşılmıyor yada vasat.
Geri kalan yarısıda aşırı dar alanlara yapılmış  ekimler onlarda haliyle çıkmış ve başarılı olmuş ekimler takdiri hakeden türden lakin tek başlarına bunların referans sayılmasını doğru bulmuyorum.
Bir ikincisi sadece bu forumda değil çoğu yerde gerçek kişilerin ekim sonuçlarını bulmak çok zor .ben baktım daha çok kendi koyduğu kişilerin ekim sonuçları var birde youtube videoları var gene kendi koyduğu .
Yani bu arkadaşın ekim sonucu gayet güzel referans olur neden olmasın .

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #340 : 16 Mart 2019, 21:33:15 »

Sana ne kim neyi referans almak isterse alır. Insanlar benim gibi olmasin diye paylaşım yapıyoruz. Sende kalkmış doktoru savunmak için sebeb arıyorsun ve mağdur olabilecekleri düşünmeden sorumsuz şekilde neyi referans alacaklarını söylüyorsun. Keserci olduğunu başka arkadaşlar zaten yazdılar bunu sadece ben demiyorum anladığın. Masken düşmüş sen hala burda prim yapmak için takılıyorsun

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #341 : 16 Mart 2019, 21:42:10 »
Diplerden çıkış gözlemliyor musun?

Vallah kardeşim ne desem yalan olur çünkü ben diplere bakmayı artık bıraktım çünkü tüy şeklinde saçlar uzadığı icin diplerden gelen varsa belli olmuyor ama şunu net şekilde söyleyebilirim: şuan çıkan varsa bile çok az sayıdadır yoksa hemen göze batardı. Artık beklemek ve dua etmekten başka yolu yok.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 21:56:25 Gönderen: Haare2018 »

tarik01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #342 : 16 Mart 2019, 22:23:17 »
Vallah kardeşim ne desem yalan olur çünkü ben diplere bakmayı artık bıraktım çünkü tüy şeklinde saçlar uzadığı icin diplerden gelen varsa belli olmuyor ama şunu net şekilde söyleyebilirim: şuan çıkan varsa bile çok az sayıdadır yoksa hemen göze batardı. Artık beklemek ve dua etmekten başka yolu yok.

Valla kardeş ben senin için hala umutluyum. İlk bir hafta fotoğraflarına bakıyorum çok güzel gözüküyorlar. Allah, hepimizin gönüle göre versin. Moralini yüksek tutmaya çalış.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #343 : 16 Mart 2019, 22:46:18 »
Ben bu düşüncelere katılmıyorum öncelikle forumda 11 tane konusu var bunların yarısı kadarı nasıl sonuçlandığı ya net anlaşılmıyor yada vasat.
Geri kalan yarısıda aşırı dar alanlara yapılmış  ekimler onlarda haliyle çıkmış ve başarılı olmuş ekimler takdiri hakeden türden lakin tek başlarına bunların referans sayılmasını doğru bulmuyorum.
Bir ikincisi sadece bu forumda değil çoğu yerde gerçek kişilerin ekim sonuçlarını bulmak çok zor .ben baktım daha çok kendi koyduğu kişilerin ekim sonuçları var birde youtube videoları var gene kendi koyduğu .
Yani bu arkadaşın ekim sonucu gayet güzel referans olur neden olmasın .

Keser hocanın geniş alan Ekimi olamaz ki.. adam zaten günde 500 greft ekiyor.  Max 3 bilemedin 4 gün Eker oda 2000 greft , üzeri açıklıklarla  zaten ilgilenmiyor .
Ben şahsen daha iyi sonuçları olan Fazla ekimci tanımıyorum . Sizin örnek vereceğiniz varsa daha iyi sonuçları olan Ekimciler isimlerini paylaşın forum ahalisi olarak faydalanalım.
Haare2018 referans alınacak ortalama bir sonuç değil emin ol. Ortalama altı bir sonuç

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #344 : 16 Mart 2019, 23:09:40 »
Ben senin ekiminin başarılı sonuçlanacağını düşünmüyorum. Çünkü kafaca ekimin başarısız olacağına kendini şartlamışsın. Ekim işine giren kişi, kafaca pozitif olmalı ve kendini psikolojik olarakta iyi sonuca odaklamalı ve sabırlı olmalı. Bende ekim yaptırdım ve 8-12 ay arasında tahmini sonuç ortaya çıkar düşüncesindeydim ve sürekli pozitif düşündüm. %10 - %20 sonucu etkilediğini düşünüyorum bu düşüncemin. Sen ekimle alakalı hiçbir hazırlık ve araştırma yapmamışsın ayrıca psikolojik sorunları olan birisin. İlk planda bu sorunlarından arınıp bu işe girmeliydin. Ben Muttalip Keser'i bu konuda eleştirebilirim sadece. Seninle konuşmasında, branşı olmamasına rağmen senin psikolojik sorunları olan biri olduğunu tesbit edip, seni ekim için reddetmeliydi diye düşünüyorum. En büyük hatası bu bence. Daha 2. -3. aydan ekim başarısız olacak diyen birinin, ekiminin başarılı sonuçlanacağını düşünmüyorum. 

Ek olarakta ekim yaptıracak kişilerin ilk planda psikolojik destek almaları gerektiğini düşünmeye başladım. Çünkü hayatla alakalı tüm başarısızlıklarını, saç dökülmesine endeksleyen  kişiler olduğunu gördüm burada ki bu normal bir durum değil!

Facebook Twitter Instagram