Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131443 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #300 : 15 Mart 2019, 17:52:16 »
Sana keser hoca 4 ay da ekim sonuçlanacak diye bir vaatmi verdi?Öyle bir şey olmayacağına göre şu vaat meselesini kapatalım kardeşim Herşeyin Hayırlısını diliyelim.

4. Ayda vaat ettiğini yazmadım. Bende bu işin zamanını biliyorum ama yukarda ki mesajımı okursan 4. Ayda ne olduğunu anlarsın Hintell dostum.

Yalnız telefonda beni ararken dediğini de buraya eklemek istiyorum: "1 seneden fazlada sürebilir"
Bunu nasıl yorumlamak gerekir....Acaba oyalamak mı amaç diye insan düşünüyor kendince.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #301 : 15 Mart 2019, 17:53:40 »

Senin için benim saç ekimim her zaman art niyetli kalıcak bunu kimse istesede değiştiremez ve bu benim de umrumda değil çünkü bence burda niyet sorunu olan biri varsa o da sensin. Benim paylaşımımı kafanda ki kurguya doğru çekmek istiyorsun ama kimse inanmaz sana cünkü herkez görüyor gerçekleri. Sana tekrar yazıyorum inşallah birine tercüme ettirirsin, biri sana anlatır ne demek istediğimi: bir işte para alınıyorsa vaat edilen de yerine getirilmeli bu kadar basit, eğer vaat edilen yerine getirilmiyorsa ortada biri mağdur oluyor demektir ve toplum arasında vaat edileni vermeyene, birini mağdur edene ne derler onuda burda ki insanların anlayışına bırakıyorum. Ben vaat edilene güvendim parayı peşin şekilde karşılığını almadan verdim, bir kuruş pazarlık etmedim. Ve karşılığını alamazsam tabi ki her yerde bana vaat edileni vermediğini paylaşıcam. Bu işte 100% yüz garanti yoksa o zaman bize niye 100% garanti işmiş gibi vaat ediliyor

4. Ay erken niye şimdiden yazıyorsun diyen arkadaşlara şunu diyorum: Her ay olduğu gibi 4. Ay fotoğrafınıda doktora yolladığımda bana yanlış bir şey yapmışım gibi, "yok jöle mi kullanıyorsun, yok fön mü çekiyorsun" gibi bir cevap geldiği için ve sanki işler yolununda değilmiş gibi bir his verdiği için ve sonuç berbat olsa bile zaten doktor suçu bana atacagini ve yardım etmemeyi kafasında önceden sonuçlandırdıgını his ettiğim için buraya olan bitenleri yazıyorum.

Yalnız şunu da tekrar belirtim: 4. Ayda ben umudumu daha kesmedim ve saçlar çıksın diye her akşam dua ediyorum. Büyük bir umutla bekliyorum ve eğer sonuç bana vaat edilen gibi olursa tabi ki burda gereken açıklamayı yapıcam.

Daha fazlasını zamanı geldiğinde paylaşıcam.

Şahsi fikrim senin ekim patlar...
Ama Allahtan iyi yere Ekim yaptırmışsın hoca revize vs. Elinden geldiğince yaptığı işin arkasında durur.
Hoş küfür hakaret var ortada , işine sahipte çıkmasa yeri. Mahkeme bilirkişi oturup sayarsınız kaç greft çıkmış, çıkmayanların parasını fiyattan düşersiniz.
Geçmiş olsun

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #302 : 15 Mart 2019, 17:56:43 »
Arkadaşın saçı kaliteli donorüde sağlam. Eğer bu ekim başarısız olursa tabikide referans alırım bu malzemeyle bu sonucu nasıl alabilmiş diye sorgularım. Patlak sonuçları görüyoruz adamın ensedeki saç ve genel saç kalitesi ince ve sağlıksız bir hevesle saç ektiriyor sonuç hüsran. Şimdi bu arkadaşında saç kalitesi öyle olsa doktor napsın malzeme bu diyip bu ekimi referans almazdım. Saç ektirme işi beyin cerrahisi gibi komplike birşey değil mevzu belli bir yerden kökü al başka bir yere ek bunu yaparken hijyenik ol titiz ol tamam gerisi hastanın biyolojisi ve kök kalitesi ile alakalı bir durum. Eğer bir kamyon para alıyorsan bizahmet hijyenik ve çok titiz ol, ama işin bir diğer boyutu var süreç boyunca hasta ekim alanına nasıl davrandı onu bilmiyoruz. Özetle ben bu ekimin kötü olcağını düşünmüyorum. Hiç bir ekim doğal sıklığı vermez buna inanıpta ektiren kişininde zeka seviyesini sorgularım

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #303 : 15 Mart 2019, 18:16:22 »
“Hırsız, allah belasını versin, dolandırıcı , ailesinden çıksın, hayallerimi yıktı kandırdı yalancı” derken , iznini olmadan bir kişinin fotoğrafını avatar resmî yaparak ifşa edermişcesine paylaşım yaparken “ÇİRKİN İFADE” olmuyor da, ağlar diyince mi ahlaki değerlerin kabardı da tepki gösterdin?

Zaten 50 kere yaZdım yine yazacağım, paylaşım yapmasında hiç bir problem yok, Ekimide Patlamaz demiyorum öyle bir iddiam da yok, hatta buradakilerin bir çoğunun aksine bence Keserin en kötü sonuçlarından birine şahit olacağımızı düşünüyorum.

Ekim sonuclarını references  alarak karar vermek isteyen Arkadaşlar , aklın yolu 1. En uç , istisnai durumları baz alarak kıyas yapmayın, kaldı ki adam duvar örüp sıva yapmıyor, saç ekiyor %100 başarı yok bu işte, en yüksek yüzdeli merkezleri tercih etmeye çalışın , %100 ü ararsanız 4. Ayda başlarsınız ANNE saçım gibi olmadı demeye.

Konu sahibi yaptığı hatayı farkedip “ ben paylaşım yaparken haddimi aşarak 3.şahısların ile alakalı hakkım olmadan saçma sapan cümleler kurdum” demediği sürece bu konu gözümde art niyetten daha fazlasını içermeyecektir.

Birde konu sahibi sürekli Mağduru oynayıp “beni avukatlıkla suçluyor” Türkçesinin zayıflığına bağlıyorum.

Bu Ekimin Patlama ihtimalinin yüksek olduğunu şuan İçin iddia eden tek kişi de benim aslında... anlamak istemedigi İçin yada kapasite ile alakalı sanırım algılarını kapatıp dinlemeden sürekli suçlama modunda..
Sloocer dostum söylediklerinin altına imzamı atarım ama tek bir farkla ''Bu Ekimin Patlama ihtimalinin yüksek olduğunu şuan İçin iddia eden tek kişi de benim aslında.'' ifadeni kabul etmiyorum bu ekimin patlayacağını kişinin sinerjisinin düşük olduğunu çıkmayacağını kabullenişin var olduğunu umutsuzluğun erken şekilde hakim olduğunu önceki mesajlarım var. Bu ekim patlayacak demiştim bence patladı bile ...Bundan sonraki süreç bir yıla kadar az bi gelişme olur o yan körfezleri amuda da kalksa kapanmaz bu iş bitmiş farkında kendiside sabırsızlıkla sürecin bitmesini bekliyor .
Birde eskiden gümrüklerde çalışmıştım sonra istifa edip kpss ile  başka kuruma geçtim o   kapı kule sınır kapısında gümrükte çalıştığım dönemlerde  Alamanyadan Türkiyeye gelen  alamancı gurbetçilerin bir çoğunun ne kadar anlayışsız sürekli sorun sürekli problem çıkarma şikayet etme hiç bir şeyi beğenmeme  gibi bir sürü hal ve hareketlerine şahit olmuştum. Alamanyada kuzu gibi olan bu gurbetçilerin Türkiye sınırına giriş yaptığı andan itibaren aslan gibi oluyor. Hatta biri böyle küçümser bir eda ile Türkiyeye gelip euro harcıyoruz para bırakıyoruz tabiki dört dörtlük hizmet bekleyeceğiz tarzında konuşmuştu çok ezikti malesef. Tabi genelleme yapmıyorum içinde çok karakterli milliyetine bağlı kişilerde vardı ama bu saydıklarım azımsanmayacak düzeydeydi. Buradaki tartışma beni  gümrük kapısında yaşanan alamancı sorununu hatırlattı .

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #304 : 15 Mart 2019, 18:25:03 »
Arkadaşın saçı kaliteli donorüde sağlam. Eğer bu ekim başarısız olursa tabikide referans alırım bu malzemeyle bu sonucu nasıl alabilmiş diye sorgularım. Patlak sonuçları görüyoruz adamın ensedeki saç ve genel saç kalitesi ince ve sağlıksız bir hevesle saç ektiriyor sonuç hüsran. Şimdi bu arkadaşında saç kalitesi öyle olsa doktor napsın malzeme bu diyip bu ekimi referans almazdım. Saç ektirme işi beyin cerrahisi gibi komplike birşey değil mevzu belli bir yerden kökü al başka bir yere ek bunu yaparken hijyenik ol titiz ol tamam gerisi hastanın biyolojisi ve kök kalitesi ile alakalı bir durum. Eğer bir kamyon para alıyorsan bizahmet hijyenik ve çok titiz ol, ama "işin bir diğer boyutu var süreç boyunca hasta ekim alanına nasıl davrandı onu bilmiyoruz." Özetle ben bu ekimin kötü olcağını düşünmüyorum. "Hiç bir ekim doğal sıklığı vermez buna inanıpta ektiren kişininde zeka seviyesini sorgularım
"

Benim özellikle 7. Gün ve 16. Gün resimlerime bakarsın kabukların kalmadığını ve ekim alanın temizliğini görürsün. Diğer resimlerde de aynı şekilde. Ben kabukların temiz olsun diye 2 Hafta ankara kaldım, her gün dokturun yanına gidip kontrol ediyorduk ve temizliyorduk.

Benim beklentim vaat edilendir: var olan saçımla arasında fark görülmeyeceği bana vaat edilmişti. Benim var olan saçımda 15 yaşında bir çocuğun saçı gibi değil ki o kadar beklentim olsun. Bak diğer iyi ekim sonuçlarına benim var olan saçımla ayni görüntüde. Bu forumda olan Kaya isminde ki üye nin ekimi örneğin.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #305 : 15 Mart 2019, 18:32:32 »
Sloocer dostum söylediklerinin altına imzamı atarım ama tek bir farkla ''Bu Ekimin Patlama ihtimalinin yüksek olduğunu şuan İçin iddia eden tek kişi de benim aslında.'' ifadeni kabul etmiyorum bu ekimin patlayacağını kişinin sinerjisinin düşük olduğunu çıkmayacağını kabullenişin var olduğunu umutsuzluğun erken şekilde hakim olduğunu önceki mesajlarım var. Bu ekim patlayacak demiştim bence patladı bile ...Bundan sonraki süreç bir yıla kadar az bi gelişme olur o yan körfezleri amuda da kalksa kapanmaz bu iş bitmiş farkında kendiside sabırsızlıkla sürecin bitmesini bekliyor .
Birde eskiden gümrüklerde çalışmıştım sonra istifa edip kpss ile  başka kuruma geçtim o   kapı kule sınır kapısında gümrükte çalıştığım dönemlerde  Alamanyadan Türkiyeye gelen  alamancı gurbetçilerin bir çoğunun ne kadar anlayışsız sürekli sorun sürekli problem çıkarma şikayet etme hiç bir şeyi beğenmeme  gibi bir sürü hal ve hareketlerine şahit olmuştum. Alamanyada kuzu gibi olan bu gurbetçilerin Türkiye sınırına giriş yaptığı andan itibaren aslan gibi oluyor. Hatta biri böyle küçümser bir eda ile Türkiyeye gelip euro harcıyoruz para bırakıyoruz tabiki dört dörtlük hizmet bekleyeceğiz tarzında konuşmuştu çok ezikti malesef. Tabi genelleme yapmıyorum içinde çok karakterli milliyetine bağlı kişilerde vardı ama bu saydıklarım azımsanmayacak düzeydeydi. Buradaki tartışma beni  gümrük kapısında yaşanan alamancı sorununu hatırlattı .

Senin gibi ön yargılı ve niyeti ne olduğu belli bir kişi buraya yazmamalı. Almancılar sana bu kadar batıyorsa git Menfaatçilik yapacak başka yer ara

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #306 : 15 Mart 2019, 19:36:59 »

Senin gibi ön yargılı ve niyeti ne olduğu belli bir kişi buraya yazmamalı. Almancılar sana bu kadar batıyorsa git Menfaatçilik yapacak başka yer ara
Ham bırak şimdi masal okumayı yok hoca şunu dedi bunu dedi hoca bizim dediğimiz dışında bir yaptın mı diye sormuş ta falanda fistanda hoca sorar tabiki tetkik etmek için.  ekim sonrası hocanın dediklerini yapmak uymak durumundasın.  farklı bir ilaç alacağın ve saçına farklı bir ürün kullanacağın zaman danışacaksın hocam bunu kullanacam bir sıkıntı olur mu diye ekimden sonraki süreçte a dan z ye her şeyine dikkat etmek senin yükümlülüğünde hoca sürecinin neden geriden geldiğini anlayabilmek farklı bir durum var mı yok mu diye sorgular buda hocanın en doğal hakkıdır.
Şimdi sen onu bunu geçte sen ne istiyorsun ekim patlamış para iadesi ise ağzındaki baklayı çıkar artık sürekli karalamalar iftiralar salak saçma açıklamalar amacını ve ne istediğini belirt ekimin patlamış nasılsa açıkla hadi

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #307 : 15 Mart 2019, 20:09:12 »
İlginç konu. Keser Hoca haksız çünkü bu arkadaş ve ekime hiçbir enformasyon olmadan giren tüm bireylere doktorların en ince ayrıntısına kadar herşeyi Bilal e anlatır gibi anlatması lâzım. Yoksa henüz 4. ayında ortalığı yangına çeviren kişiler çıkıyor. Sonra hakaretane yazılar yazıyor, bir başka forum kullanıcısı Keserperver cemiyetine mensup olarak savunma yapıyor. ( Dipnot: Keşke € bazlı ekim yapan tüm hocaların konuları böyle açık açık tartışılsa...)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #308 : 15 Mart 2019, 20:10:53 »
Bir merkezin başarılı sonuçlanmış yüzlerce Ekimi belirleyici olamamış iken size, patlaması kuvvetle muhtemel olan fakat süreci dewam eden bir konuyu referans alarak Ekim merkezinizi seçecek iseniz hiç saç Ekimi işine girmeyin.
Sonra YouTube ta video hazırlar, olmadı olmadı diye ağlarsınız.
Hiç bir merkez yoktur ki başarı yüzdesi %100 olsun...
Ahmet67 kardeş bari sen yapma:) daha önce 2 Ekim geçirmiş adamsın:)
Yok ben muttalip hocanın çok başarılı olduğuna inanmıyorum.genel ekimleri üzerinden konuşuyorum.şuana kdr forumda tamamen başarısız bir ekimi yok fakat bir koray erdoğan değil mesela öyle olmamasına rağmen 1 euro daha fazla.kısacası alınanan paranın hakkını vermiyor.az greftle çok iş yapıyor diyorlar ama atıyorum normal şartlarda 2500 greft ekilecek adama 1500 greft ekince kişi doğal olarak tatmin olmuyor bunu dile getirincede ne bekliyordun bu kdr grefte bu kdr saç diyorlar.şimdi Allah aşkına ekim yaptıran adam ne anlar saçına kaç greft gideceğini.bunu önceden doktorun artılarını eksilerini söylemesi lazım.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #309 : 15 Mart 2019, 20:17:46 »
Menfaatçilik yapacak başka yer ara. Yüzün olsaydı buraya yazmazdın
Ham menfaat arayan sensin ta ilk paylaşımından bu güne kadar para iadesi için zemin hazırlıyorsun sen hocadan bir şey talep etmedim diyorsun henüz peki hocanın talebine olumsuz vereceğini nerden biliyorsun bu kadar emin şekilde dolandıırıldım diyorsun  iki watsap yazışmasını kaynak gösteriyorsun ki hoca sadece ekimle alakalı bir takım sorgulamalar yapmış senin bir  beklentin var ki böyle saldırganca adice mesajlar yazıyorsun  açıkla diyorum açıklamıyorsun para iadesi mi istiyorsun beklentin ne ekim patlamış diyorum amacını söyle ki form sana yardımcı olsun yol göstersin her gün gelip aynı masalları dinliyoruz üstüne birde iftiralarla hocayı onu bunu beni karalamaların sıktı artık  niyetini söyle derdinin para iadesi olduğunu anlıyorum ama senden herkes duysun. sonra hocaya söyle ekim başarısız bu durumda para iadesi talep ediyorum diye ondan sonra gel burada paylaş diyeceğini söylesin seni haklı bulan hcanın açıklamasını haklı bulan açıkça söyler bu iş nihayete erer boş konuşma artık ne istediğini söyle neden çeiniyorsun para iadesi isteyeceğine açıkça söyle korkma.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #310 : 15 Mart 2019, 20:28:01 »
İlginç konu. Keser Hoca haksız çünkü bu arkadaş ve ekime hiçbir enformasyon olmadan giren tüm bireylere doktorların en ince ayrıntısına kadar herşeyi Bilal e anlatır gibi anlatması lâzım. Yoksa henüz 4. ayında ortalığı yangına çeviren kişiler çıkıyor. Sonra hakaretane yazılar yazıyor, bir başka forum kullanıcısı Keserperver cemiyetine mensup olarak savunma yapıyor. ( Dipnot: Keşke € bazlı ekim yapan tüm hocaların konuları böyle açık açık tartışılsa...)

Yapılan iş eleştirilir, fiyat kıyası yapılır, ortaya çıkan sonuc tartışılır ama “ticarette bile bu işin bir raconu usulü “ vardır. Alıcı-satıcı , hizmet yada ürünün kalitesine bakılmaksızın gayri ahlaki cümleler kurulmaz.

Aldığı paranın hakkı bu değil, para verdim aldıgım hizmet ayıplı dersin. Karşı taraftan talep edersin zararını.

Ben şahsen Keserperver falan değil. Ticari etiklere sahip bir tüccarım. Bu yapılanda ne ticari ahlaka sığar, ne insanlığa.

Yapılan iş ile adamın şahsiyetinin ne alakası var ki burada is ekimcinin ailesine beddua ya kadar gitmiş durumda. Durum boyle iken hala konuyu idrak edemeyip o ekimci böyle , su forum kullanıcısı Keserci gibi soylemlere anlam veremiyorum.

Hangi merkez olur ise olsun yaklaşım yanlış. Sonuc tartısın, aldığınız hizmeti tartısın, çıkmayan sacları tartısın eywalla en cokta biz eleştirelim. Ama ilkel İnsanlar gibi küfürle beddua ile değil

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #311 : 15 Mart 2019, 20:50:58 »
Yapılan iş eleştirilir, fiyat kıyası yapılır, ortaya çıkan sonuc tartışılır ama “ticarette bile bu işin bir raconu usulü “ vardır. Alıcı-satıcı , hizmet yada ürünün kalitesine bakılmaksızın gayri ahlaki cümleler kurulmaz.

Aldığı paranın hakkı bu değil, para verdim aldıgım hizmet ayıplı dersin. Karşı taraftan talep edersin zararını.

Ben şahsen Keserperver falan değil. Ticari etiklere sahip bir tüccarım. Bu yapılanda ne ticari ahlaka sığar, ne insanlığa.

Yapılan iş ile adamın şahsiyetinin ne alakası var ki burada is ekimcinin ailesine beddua ya kadar gitmiş durumda. Durum boyle iken hala konuyu idrak edemeyip o ekimci böyle , su forum kullanıcısı Keserci gibi soylemlere anlam veremiyorum.

Hangi merkez olur ise olsun yaklaşım yanlış. Sonuc tartısın, aldığınız hizmeti tartısın, çıkmayan sacları tartısın eywalla en cokta biz eleştirelim. Ama ilkel İnsanlar gibi küfürle beddua ile değil
Abi yazdıklarınla ilgili herhangi farklı düşüncem yok. Arkadaş dışında böyle düşünen insan sayısı da bir elin parmaklarını geçmez. Ama 20 sayfa aynı mevzuyu tartışmak da ne bileyim çok garip. Sac ekimi gibi insan faktörünün bu kadar yoğun olduğu bir işlemde elbette sonuç garanti değil. Ama sabaha kadar karşı argüman sunsak bile belli ki fikirleri değişmeyecek.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #312 : 15 Mart 2019, 20:51:45 »
Konuyu ve mesajları baştan okumayıp kesersever keserci gibi açıklamalar yapanlar önce bi konuyu tam okusun kimse keserin bu ekimine başarılı gidiyor sonuç süper demiyor. ayrıca ekimin patladığını söylüyorum daha nasıl açıklayayım ama kişinin üslubunu eleştirmek keserci olmak diye görülüyorsa ben baştan da söylemiştim her ekime objektif bakarım kimin yaptığının önemi yok ama bu şahsiyetsizce mesnetsiz iftiralar atan şahıs karşında hocayı kişilik haklarını savunacağımı söyledim ekimi başarısız veya başarılı sonuçlanmasıyla hiç bir alakası olmadan. Süreç sonunda hoca revizyon yapar veya para iadesi yapar veya  süreç mahkemelik olur orası ayrı bir konu hocayla şahıs arasında beni de ilgilendirmez. hocayla hiç bir bağlantım ve tanımışlığım yok konu hocanın dışında kişinin ahlaki sorunlarıyla ilgili boyuta taşındı benim için bu yüzden kimi greft başı 3.5 eurluk ekimin karşılığını vermiyor diyebilir kimi açık alana ekim yapmıyor diye eleştirebilir kimide başka merkezlere göre daha alt seviyede görebilir hepsi kişisel düşüncedir saygı çercevesinde bakılır ama daha bir talebi olmadığını söyleyen biri hocanın talebini kabul edip etmeyeceği belirsiz bir durumda beddua seansları, dolandırıcı gibi şeyler söylerse haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Ekimin başarısızlığını bu ekimin olmayacağını söylemek ile hakaret etmek arasındaki farkı göremeyenlere anti keserci mi diyelim şimdi bırakın boş işleri allasen.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #313 : 15 Mart 2019, 21:36:26 »
Beyler şaka falan bir yana ama Kesere olan saygım sevgim 1 kat daha arttı.

Bildiğiniz üzere Saç Ekimi mevzusu Doğası gereği %100 başarı diye birsey sozkonusu değil.

Adam duayen... İdol... 1000 Ekim’den 1 i patlıyor onuda özenle seçiyor adam.. 1 kere daha tebrik ettim kendisini:)

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #314 : 15 Mart 2019, 21:44:04 »
Abi tamamda nereye varacaksınız ki. Birbirinize hakaret etmenin sonu ne olacak mesela. Bırak adam paylaşsın ekimi, sonucunda ne yapılacaksa hocayla karşılıklı bir müzakereye otururlar. Bu arada henüz 4. ayında bir ekim neye göre patlıyor onu da anlamadım.

Facebook Twitter Instagram