Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131438 defa)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #286 : 14 Mart 2019, 15:58:01 »
Hayırdır anladım niye boyle yazdın? Bir şey mi var videoda

Ben tribündeyim, yani seyirciyim dolayisiyla maca dahil degilim. Tribünden maci seyredecegim......
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 01:52:07 Gönderen: tsimonoce »

kickboxmuaythai

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 14 Mart 2019, 16:11:26 »
Benim anlamadigim su kadar para verdim bukadar para verdim.almanyada bir yığın akrabam var malesef hepiniz böylesiniz. 5950 euro para vermiş olman lazım neticede.birim olarak dusunursek 5950 lira.parayi euro olarak kazanmiyomusunuz?ne agliyon bir sürü para verdim diye.burada millet 60000 birime saç ektiriyor.Muttalip hocanın yerinde olsam bizim gurbetcilere saç mac ekmezdim arkadas

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #288 : 14 Mart 2019, 16:19:13 »
Benim anlamadigim su kadar para verdim bukadar para verdim.almanyada bir yığın akrabam var malesef hepiniz böylesiniz. 5950 euro para vermiş olman lazım neticede.birim olarak dusunursek 5950 lira.parayi euro olarak kazanmiyomusunuz?ne agliyon bir sürü para verdim diye.burada millet 60000 birime saç ektiriyor.Muttalip hocanın yerinde olsam bizim gurbetcilere saç mac ekmezdim arkadas

Sen ne geri kalmış birisin. Biz parayı havadan mı kazanıyoruz boşver paranı takılma diyorsun. Sende az beyin olsa anlardın helal paranın ne emekle kazanıldığını. Biz sadece verdiğimiz paranın hakkını istiyoruz bukadar basit. Vaat edilen iş beklentimiz anlıyor musun arkadaş? Bu doktor Türkiyede yaşıyor ve o aldığı 5950 Euro 35 bin TL ye denk geliyor. Türkiyede madem 6 bin TL lik iş çıkarıyor o zaman hak ettiği 6 bin TL ye yapsın. 35 bin TL değerinde iş yapamayacağını açık açık söyleseydi bizde ona göre seçim yapardık. Bu senin dediğin haram yemek oluyor ve ne alaka almanya da şu kadar para kazanıyor olayına girmişsin? O zaman her parası olana, zengine veya gurbetçiye, turiste atın Euro üzerinden kazığı yiyin kul hakkını mı diyorsun? Unutma Euro TL farketmez, insanın parasını boş vaatla elde edip haram yiyen ve çocuklarına yediren elbet bir gün denk gelir belaya
« Son Düzenleme: 14 Mart 2019, 21:10:29 Gönderen: Haare2018 »

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #289 : 14 Mart 2019, 16:24:17 »
arkadaşlar biraz daha sakin olabilir miyiz ? ortam sakinleşmiş biraz daha ılımlı olalım.

tarik01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 15 Mart 2019, 13:28:09 »
Kardeş sıkma canını umarım iyi sonuçlanır. Bende Muttalip Beye ektirmeyi düşünüyorum. Senin durumun benim için belirleyici olacak, umarım sonuna kadar paylaşırsın. Takipteyim

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #291 : 15 Mart 2019, 14:24:25 »
Kardeş sıkma canını umarım iyi sonuçlanır. Bende Muttalip Beye ektirmeyi düşünüyorum. Senin durumun benim için belirleyici olacak, umarım sonuna kadar paylaşırsın. Takipteyim
bnmde belirleyici olacak hep beraber takipteyiz

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 15 Mart 2019, 14:28:57 »
bnmde belirleyici olacak hep beraber takipteyiz

Bir merkezin başarılı sonuçlanmış yüzlerce Ekimi belirleyici olamamış iken size, patlaması kuvvetle muhtemel olan fakat süreci dewam eden bir konuyu referans alarak Ekim merkezinizi seçecek iseniz hiç saç Ekimi işine girmeyin.
Sonra YouTube ta video hazırlar, olmadı olmadı diye ağlarsınız.
Hiç bir merkez yoktur ki başarı yüzdesi %100 olsun...
Ahmet67 kardeş bari sen yapma:) daha önce 2 Ekim geçirmiş adamsın:)

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #293 : 15 Mart 2019, 15:17:52 »
Bir merkezin başarılı sonuçlanmış yüzlerce Ekimi belirleyici olamamış iken size, patlaması kuvvetle muhtemel olan fakat süreci dewam eden bir konuyu referans alarak Ekim merkezinizi seçecek iseniz hiç saç Ekimi işine girmeyin.

Bu kadar açık açık savunursun ya bu ekimi, bu doktoru inanılmazsın ve senden bir çok kez rica etmeme rağmen hala benim paylaşımıma girip olayı başka yöne çekmeye çabalaman da senin ne niyette olduğunun göstergesi. Insanların tercihlerine etki etmek amacıyla yorum yapman ve oluşacak mağduriyetler umrunda olmadan burda takılman çok sorumsuz biri olduğunu gösterir. Bırak insanların tercihlerine ve izleyecekleri yola etki etmeyi!

Bu kadar çok meraklıysan git kendin oraya ekim yap.

tarik01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 15 Mart 2019, 15:23:20 »

Kardeşim ağlar mağlar gibi çirkin ifadeler kullanma. Bizimse kendimize göre bir hesabımız var. Bırak da arkadaş paylaşımlarını yapsın isteyen referans alır isteyen almaz. O kişinin kendi tercihi...

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #295 : 15 Mart 2019, 16:06:15 »
Ya siz neyin kafasınu yaşıyorsunuz?Hangi saç ekimi 4.ayında saç fışkırmış ki bu adamın çıksın?Bu forumdaki en başarılı ekim olan hintell in 4.ayına açın bi bakında sonra konuşun.Saç ekimi dediğimiz olay 7.ayında saçların %90 ı çıkmış ve kalınlaşmış durumda oluyor ve bu durum 5.5 ayda başlıyor bu adam daha 4.ayında sizler ne rezil insanlarsınız bir insanı karalamak kötülemek ne kadar kolay heleki bu forumda harika sonuçları olan insanların gitmek için can attığı bir ekim merkezinden bahsediyoruz

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #296 : 15 Mart 2019, 16:07:27 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 15 Mart 2019, 16:24:07 »
Kardeşim ağlar mağlar gibi çirkin ifadeler kullanma. Bizimse kendimize göre bir hesabımız var. Bırak da arkadaş paylaşımlarını yapsın isteyen referans alır isteyen almaz. O kişinin kendi tercihi...

“Hırsız, allah belasını versin, dolandırıcı , ailesinden çıksın, hayallerimi yıktı kandırdı yalancı” derken , iznini olmadan bir kişinin fotoğrafını avatar resmî yaparak ifşa edermişcesine paylaşım yaparken “ÇİRKİN İFADE” olmuyor da, ağlar diyince mi ahlaki değerlerin kabardı da tepki gösterdin?

Zaten 50 kere yaZdım yine yazacağım, paylaşım yapmasında hiç bir problem yok, Ekimide Patlamaz demiyorum öyle bir iddiam da yok, hatta buradakilerin bir çoğunun aksine bence Keserin en kötü sonuçlarından birine şahit olacağımızı düşünüyorum.

Ekim sonuclarını references  alarak karar vermek isteyen Arkadaşlar , aklın yolu 1. En uç , istisnai durumları baz alarak kıyas yapmayın, kaldı ki adam duvar örüp sıva yapmıyor, saç ekiyor %100 başarı yok bu işte, en yüksek yüzdeli merkezleri tercih etmeye çalışın , %100 ü ararsanız 4. Ayda başlarsınız ANNE saçım gibi olmadı demeye.

Konu sahibi yaptığı hatayı farkedip “ ben paylaşım yaparken haddimi aşarak 3.şahısların ile alakalı hakkım olmadan saçma sapan cümleler kurdum” demediği sürece bu konu gözümde art niyetten daha fazlasını içermeyecektir.

Birde konu sahibi sürekli Mağduru oynayıp “beni avukatlıkla suçluyor” Türkçesinin zayıflığına bağlıyorum.

Bu Ekimin Patlama ihtimalinin yüksek olduğunu şuan İçin iddia eden tek kişi de benim aslında... anlamak istemedigi İçin yada kapasite ile alakalı sanırım algılarını kapatıp dinlemeden sürekli suçlama modunda..

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #298 : 15 Mart 2019, 17:25:54 »
“Hırsız, allah belasını versin, dolandırıcı , ailesinden çıksın, hayallerimi yıktı kandırdı yalancı” derken , iznini olmadan bir kişinin fotoğrafını avatar resmî yaparak ifşa edermişcesine paylaşım yaparken “ÇİRKİN İFADE” olmuyor da, ağlar diyince mi ahlaki değerlerin kabardı da tepki gösterdin?

Zaten 50 kere yaZdım yine yazacağım, paylaşım yapmasında hiç bir problem yok, Ekimide Patlamaz demiyorum öyle bir iddiam da yok, hatta buradakilerin bir çoğunun aksine bence Keserin en kötü sonuçlarından birine şahit olacağımızı düşünüyorum.

Ekim sonuclarını references  alarak karar vermek isteyen Arkadaşlar , aklın yolu 1. En uç , istisnai durumları baz alarak kıyas yapmayın, kaldı ki adam duvar örüp sıva yapmıyor, saç ekiyor %100 başarı yok bu işte, en yüksek yüzdeli merkezleri tercih etmeye çalışın , %100 ü ararsanız 4. Ayda başlarsınız ANNE saçım gibi olmadı demeye.

Konu sahibi yaptığı hatayı farkedip “ ben paylaşım yaparken haddimi aşarak 3.şahısların ile alakalı hakkım olmadan saçma sapan cümleler kurdum” demediği sürece bu konu gözümde art niyetten daha fazlasını içermeyecektir.

Birde konu sahibi sürekli Mağduru oynayıp “beni avukatlıkla suçluyor” Türkçesinin zayıflığına bağlıyorum.

Bu Ekimin Patlama ihtimalinin yüksek olduğunu şuan İçin iddia eden tek kişi de benim aslında... anlamak istemedigi İçin yada kapasite ile alakalı sanırım algılarını kapatıp dinlemeden sürekli suçlama modunda..

Senin için benim saç ekimim her zaman art niyetli kalıcak bunu kimse istesede değiştiremez ve bu benim de umrumda değil çünkü bence burda niyet sorunu olan biri varsa o da sensin. Benim paylaşımımı kafanda ki kurguya doğru çekmek istiyorsun ama kimse inanmaz sana cünkü herkez görüyor gerçekleri. Sana tekrar yazıyorum inşallah birine tercüme ettirirsin, biri sana anlatır ne demek istediğimi: bir işte para alınıyorsa vaat edilen de yerine getirilmeli bu kadar basit, eğer vaat edilen yerine getirilmiyorsa ortada biri mağdur oluyor demektir ve toplum arasında vaat edileni vermeyene, birini mağdur edene ne derler onuda burda ki insanların anlayışına bırakıyorum. Ben vaat edilene güvendim parayı peşin şekilde karşılığını almadan verdim, bir kuruş pazarlık etmedim. Ve karşılığını alamazsam tabi ki her yerde bana vaat edileni vermediğini paylaşıcam. Bu işte 100% yüz garanti yoksa o zaman bize niye 100% garanti işmiş gibi vaat ediliyor

4. Ay erken niye şimdiden yazıyorsun diyen arkadaşlara şunu diyorum: Her ay olduğu gibi 4. Ay fotoğrafınıda doktora yolladığımda bana yanlış bir şey yapmışım gibi, "yok jöle mi kullanıyorsun, yok fön mü çekiyorsun" gibi bir cevap geldiği için ve sanki işler yolununda değilmiş gibi bir his verdiği için ve sonuç berbat olsa bile zaten doktor suçu bana atacagini ve yardım etmemeyi kafasında önceden sonuçlandırdıgını his ettiğim için buraya olan bitenleri yazıyorum.

Yalnız şunu da tekrar belirtim: 4. Ayda ben umudumu daha kesmedim ve saçlar çıksın diye her akşam dua ediyorum. Büyük bir umutla bekliyorum ve eğer sonuç bana vaat edilen gibi olursa tabi ki burda gereken açıklamayı yapıcam.

Daha fazlasını zamanı geldiğinde paylaşıcam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 15 Mart 2019, 17:46:02 »
Sana keser hoca 4 ay da ekim sonuçlanacak diye bir vaatmi verdi? Öyle bir şey olmayacağına göre şu vaat meselesini kapatalım kardeşim Herşeyin Hayırlısını diliyelim.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram