Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132465 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #270 : 09 Mart 2019, 06:15:35 »
1-hoca sana anne saçın gibi olacak dediyse
2-doğal saçtan farkını kimse anlamayacak dediyse
3-Ve sen bu olaydan tamamen bağımsız olarak hayatının herhangi bir evresinde tıbben yada sosyal çevren tarafından “davranış bozukluğu sergiliyorsun, psikolojik sıkıntıların var, antidepresan tedavisi almalısın (yada alıyorsun) , akli dengelerin normal degil, panik ataksın,Anksiyete yada bipolar bozukluk sahibisin gibi bir teşhis” konulmadı ise bende Sloocer değilim.Bu kadar da kesin konuşuyorum .

Lütfen 1 kere dürüst ol, bu teşhislerden biri konuldu mu sana daha önce? Hiç tedavi gördün mü? Son 10 yıldır hiç Antidepresan kullandın mı? Kestirip atma samimi bir cevap bekliyorum senden. Az delikanlı ol .

Doktorun bana ne vaat ettiğini eski mesajlarımı okursan görürsün. Gerisi boş. Burda tekrar aynı konuları çiğnemek istemiyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #271 : 09 Mart 2019, 06:36:01 »

Doktorun bana ne vaat ettiğini eski mesajlarımı okursan görürsün. Gerisi boş. Burda tekrar aynı konuları çiğnemek istemiyorum.

Çiğneme bak farklı bir şey sordum. Lütfen samimi ol. Dağa önce tıbben yada sosyal çevren tarafından teşhis edilmiş bir davranış bozukluğu problemin var mı idi? Kullandığın antidepresan falan

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #272 : 09 Mart 2019, 06:56:07 »
Kayacım Muttalip hocaya iki ekim yaptırmış ve senin iyi bir araştırma sonrası kafandaki  tüm soruları sorarak  ekim yaptıran biri olarak o yüzden sana soruyorum her ne kadar muttalip hocanın avukatı ve adamı olduğumu iddia edenler bulunsa da ben bu soracaklarımının cevabını  bilmiyorum  :) o yüzden hocayı yakınen bilen iki ekim yaptırmış biri olarak cevaplar mısın?
1) İlk ekiminde hocayla ekimin başarısız olması durumunda revizyon veya para iadesi konusunda hiç konuştunuz mu ? Konuştuysanız cevabı ne oldu?
2)Hatırlarsan Santana nickli arkadaşında süreci geriden gelmişti biraz hoca arkadaşa merak etme sıkıntı olursa düzeltiriz gibi Santanayı rahatlatıcı ifadeler ettiğini santananın yorumlarından okumuştum. Ancak bu arkadaş hocanın tavrının iyi olmadığı ve  hocanın kendisini suçlu gibi gösterdiğini iddia ediyor keser hocaya ekim yaptıran herkes hocanın mütevazı biri olduğunu ifade ederek konuya başladığını düşünürsek bu arkadaşın forumdaki karalayıcı tavrından sonra  ekimi patlarsa keser hocanın tavrı sana göre ne olur?

Dermancim,

Hocanin bu forumda avukati varsa o da ben olurum, sen hic canini sikma.

1. Kesinlikle boyle bir konuyu konusmadik. Ne benim aklimda boyle birsey vardi, ne de kendisi boyle bir ihtimalin varligiyla ilgili konustu.

2. Bu kadar edilen laftan sonra kimse donup hastasinin yuzune bakmaz. Muttalip Hoca da bakmaz. Ayrica hocayla kontaga gectim. Ozeline saygi baabinda bunlari paylasmayacagim ama sunu net olarak soyleyebilirim ki hocanin 1500un ustunde ekim yaptigi hastalarinin arasinda tekrar gormek istemeyecegi bir kisi varsa o da Ham’dir.

Hocayi cok yakindan taniyan biri olarak, insanligi, mutevaziligi, durustlugu ve is ahlakiyla ornek bir dokturdur diyebilirim.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #273 : 09 Mart 2019, 13:03:38 »
Dermancim,

Hocanin bu forumda avukati varsa o da ben olurum, sen hic canini sikma.

1. Kesinlikle boyle bir konuyu konusmadik. Ne benim aklimda boyle birsey vardi, ne de kendisi boyle bir ihtimalin varligiyla ilgili konustu.

2. Bu kadar edilen laftan sonra kimse donup hastasinin yuzune bakmaz. Muttalip Hoca da bakmaz. Ayrica hocayla kontaga gectim. Ozeline saygi baabinda bunlari paylasmayacagim ama sunu net olarak soyleyebilirim ki hocanin 1500un ustunde ekim yaptigi hastalarinin arasinda tekrar gormek istemeyecegi bir kisi varsa o da Ham’dir.

Hocayi cok yakindan taniyan biri olarak, insanligi, mutevaziligi, durustlugu ve is ahlakiyla ornek bir dokturdur diyebilirim.
Kayacım yine çok güzel nokta atışı açıklaman yerinde oldu. Kaliteli  hasta doktor ilişkisinin nasıl olması gerektiğini güzel bir örneği ile Ham'a göstermiş oldun

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #274 : 09 Mart 2019, 18:10:39 »
O değilde adama psikolojik sıkıntın var deyip halen laf yetiştirmeye çalışmanız sizcede biraz ironik değil mi? Adam düzenli paylaşım yapacağım, bekleyelim görelim demesine rağmen...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #275 : 09 Mart 2019, 18:42:34 »
O değilde adama psikolojik sıkıntın var deyip halen laf yetiştirmeye çalışmanız sizcede biraz ironik değil mi? Adam düzenli paylaşım yapacağım, bekleyelim görelim demesine rağmen...

Değil Hocam.. baştan okumak lazımdı olayı anlamayabilmek için. Küfür hakaret içeren Mesajlar silindiği için konuyu anlayamadınız . Rahat olun dediğiniz gibi birsey olur ise ilk biz müdehale ederiz. Paylaşım yapmasınada memnuniyetsizini belirtmesinede kaygılanmasana da kimsenin birsey dedigi yok sadece telkin vermek düşer bize.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #276 : 09 Mart 2019, 23:23:39 »
Değil Hocam.. baştan okumak lazımdı olayı anlamayabilmek için. Küfür hakaret içeren Mesajlar silindiği için konuyu anlayamadınız . Rahat olun dediğiniz gibi birsey olur ise ilk biz müdehale ederiz. Paylaşım yapmasınada memnuniyetsizini belirtmesinede kaygılanmasana da kimsenin birsey dedigi yok sadece telkin vermek düşer bize.
Hepsini en baştan okudum. Hakaretleri, küfürleri... kimlerin hocanın adamı olduğunu, kimlerin avukat olduğunu biliyorum, konuya vakıfım 🙂 demeye çalıştığım konu sahibi telaşlı bir karaktere sahip. Sakinleştirilmeye çalışıldı olmadı, ikaz edildi olmadı, her yol denendi olmadı. Bence artık susmak gerek. Çünkü kendiside bazı şeyleri kabullendi. Paylaşım yapacağını da söylüyor. İleriki zamanlarda süreç ile ilgili olumsuz bir durum olursa şuan yaptığınız yardımlar gibi tekrardan yorum yaparak ne yapmasıyla ilgili bilgi, sen ve senin gibi tecrübeli kişiler tarafından mutlaka verilecektir. Lakin şu aşamada konu avukatlık, hakaret vede hocanın adamı sarmalından öteye gidemedi. O yüzden söz gümüş sukut altın sözünü hatırlatarak susmakta fayda vardır diye düşünüyorum.

Gokhan5234

• Jr. Member
  • **
  • gokhan5234
« Yanıtla #277 : 10 Mart 2019, 02:12:59 »
Abov konu almış gittmiss ben burayı neden kaçırdım ya geçte olsa takip edeyim baya fantastik gidiyor 😁😁
gokhan5234

Zobizeretta

• Full Member
« Yanıtla #278 : 14 Mart 2019, 12:33:51 »
Umarım sonuç seni mutlu eder kardeşim bozma morelini iyi olur saçların.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #279 : 14 Mart 2019, 12:43:51 »
Umarım sonuç seni mutlu eder kardeşim bozma morelini iyi olur saçların.

Gidişat pek umut verici değil ama ben yinede moralimi yüksek tutuyorum. iyi dileklerin için sağol kardeşim

Zobizeretta

• Full Member
« Yanıtla #280 : 14 Mart 2019, 12:46:56 »
Morelini yüksek tutmana sevindim süreç kolay değil kolaylık ve sorunsuz bir sonuç diliyorum.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #281 : 14 Mart 2019, 12:50:18 »
Morelini yüksek tutmana sevindim süreç kolay değil kolaylık ve sorunsuz bir sonuç diliyorum.

Çok sağol kardeşim

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #282 : 14 Mart 2019, 14:47:42 »
Bnde muttalip kesere ön çizgi için gitmeyi düşünüyordum ama senin sonucun benim kararımda etkili olacak gibi.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #283 : 14 Mart 2019, 15:02:57 »
Bnde muttalip kesere ön çizgi için gitmeyi düşünüyordum ama senin sonucun benim kararımda etkili olacak gibi.

Dostum istersen YouTube da beni takip et oraya da koydum ve her ay video olarak sonucu paylaşıcam

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #284 : 14 Mart 2019, 15:24:49 »
Videoyaya baktim ama ben yorum yapmayacagim....
Forumdaki arkadaslar videoyaya yorumlarini yaparlar... good luck....
« Son Düzenleme: 14 Mart 2019, 15:31:04 Gönderen: tsimonoce »

Facebook Twitter Instagram