Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132485 defa)

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #255 : 09 Mart 2019, 00:05:35 »
Dr. Ali'nin ekimine bakan arkadaslar bilirler. Saclarinin bir kismi cikmadi veya soylenilenden az ekildi. Bilirkisiye gitti dava acip mahkemeye goturebilmek icin ekimini. Bilirkisi malpraktis (https://www.seslisozluk.net/malpractice-nedir-ne-demek/) olmadigini, alimin donore zarar verilmeden yapildigini, ekim sonrasinda ekilen bolgede hicbir problem olmadigini soyleyerek hastanin herhangi bir hakki olmadigini soyledi. Dr. Ali arkadasimiz da bir sonuc alamayacagini gordu ve  ikinci ekimini baska yerde yaptirdi.

Bu olayin hukuki kismi. Yani bu ekimden hukuki anlamda HaM (Haare2018 aus Meldorf nickinin bas harfleri) arkadasin yapabilecegi hicbir sey yok. Elinde 'soyle bir sonuc vaadediyoruz, bu sonuc olmazsa hastanin su sekilde haklari vardir. Bizim de su sekilde yukumluluklerimiz oldugunu ve su sekilde tazmin yollarinin acik oldugunu kabul ediyoruz' seklinde bir yazi da yok. Boyle bir yaziyi da hicbir ekim merkezi vermiyor bu arada; onu da hatirlatmak isterim.

---------

Gelelim ekime. HaM'in resimleri koyup paylasimini yaptigi ilk 5 mesajindan sonra attigi 6. mesaj su sekilde:

" Arkadaşlar ben şuan ki sonuçtan hiç memnun değilim. O kadar para verdim, sizce ne olur saçlar? "

Bizim gibi ekimden biraz anlayan hemen hemen herkesin soyledigi de su: Daha 4. ayindasin. Cikmis saclarin, cikmak uzere olan ve bir iki aya cikacak saclarin var. An itibariyla durum normal gorunuyor. 8. ayi bekleyip sabretmen gerekiyor. Bu saclar olur ama bu kadar stres ve negatiflikle sonucu etkileme ihtimalin var. Sakin olup beklemelisin.

Eger olur da, sonuc istedigi gibi olmazsa, o zaman yorumunu yapar, doktorla iletisime gecer ve alternatifleri konusur. Haaaa, bu noktadan sonra doktorla iletisime gecip, konusacak durumu olur mu? Bilemiyorum. Bu forumda yazdiklarindan sonra Muttalip Hoca'nin bu arkadasa nasil bir yaklasim gosterecegini kestiremiyorum.
Kayacım malpraktis in ne anlama geldiğini linkiyle beraber vermen harika olmuş :)

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #256 : 09 Mart 2019, 00:13:31 »
Dr. Ali'nin ekimine bakan arkadaslar bilirler. Saclarinin bir kismi cikmadi veya soylenilenden az ekildi. Bilirkisiye gitti dava acip mahkemeye goturebilmek icin ekimini. Bilirkisi malpraktis (https://www.seslisozluk.net/malpractice-nedir-ne-demek/) olmadigini, alimin donore zarar verilmeden yapildigini, ekim sonrasinda ekilen bolgede hicbir problem olmadigini soyleyerek hastanin herhangi bir hakki olmadigini soyledi. Dr. Ali arkadasimiz da bir sonuc alamayacagini gordu ve  ikinci ekimini baska yerde yaptirdi.

Bu olayin hukuki kismi. Yani bu ekimden hukuki anlamda HaM (Haare2018 aus Meldorf nickinin bas harfleri) arkadasin yapabilecegi hicbir sey yok. Elinde 'soyle bir sonuc vaadediyoruz, bu sonuc olmazsa hastanin su sekilde haklari vardir. Bizim de su sekilde yukumluluklerimiz oldugunu ve su sekilde tazmin yollarinin acik oldugunu kabul ediyoruz' seklinde bir yazi da yok. Boyle bir yaziyi da hicbir ekim merkezi vermiyor bu arada; onu da hatirlatmak isterim.

---------

Gelelim ekime. HaM'in resimleri koyup paylasimini yaptigi ilk 5 mesajindan sonra attigi 6. mesaj su sekilde:

" Arkadaşlar ben şuan ki sonuçtan hiç memnun değilim. O kadar para verdim, sizce ne olur saçlar? "

Bizim gibi ekimden biraz anlayan hemen hemen herkesin soyledigi de su: Daha 4. ayindasin. Cikmis saclarin, cikmak uzere olan ve bir iki aya cikacak saclarin var. An itibariyla durum normal gorunuyor. 8. ayi bekleyip sabretmen gerekiyor. Bu saclar olur ama bu kadar stres ve negatiflikle sonucu etkileme ihtimalin var. Sakin olup beklemelisin.

Eger olur da, sonuc istedigi gibi olmazsa, o zaman yorumunu yapar, doktorla iletisime gecer ve alternatifleri konusur. Haaaa, bu noktadan sonra doktorla iletisime gecip, konusacak durumu olur mu? Bilemiyorum. Bu forumda yazdiklarindan sonra Muttalip Hoca'nin bu arkadasa nasil bir yaklasim gosterecegini kestiremiyorum.

Doktorun yaklaşımı ve ettiği vaat ne olucak, o onun kişiliğine kalmış. Hepimiz görücegiz onun nasıl doktor olduğunu
« Son Düzenleme: 09 Mart 2019, 00:33:32 Gönderen: Haare2018 aus Meldorf »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 09 Mart 2019, 00:15:35 »
Bozulmayan mercedes :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 09 Mart 2019, 00:16:36 »
bu konu forumu haddinden fazla meşgul etti Bu arkadaş bundan sonra sürecini düzgün bir üslup ile paylaşmaz ise gereken yapılacak .. bundan sonra da konuyu uzatmadan  noktalıyalım  iyi forumlar

konuyla ilgili onur kırıcı rahatsız edıci mesajları rapor ederseniz silinicektir arkadaşlar.
bir çok arkadaşımız saçma sapan asılsız akıl tutulması denilecek iftiralara maruz kalmış

konuya herkesin yardım amaçlı yazdığının biz aklı başında olan insanlar ( tüm forum) farkındayız..

iyi niyetiniz emegiğiniz yardım severliğiniz ve destek olma cabanızdan bazı avrupa görmüş insanlar anlamasa bile ben hepinize teşekür ederim.. sabrınızdan dolayı özellikle

« Son Düzenleme: 09 Mart 2019, 00:40:39 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #259 : 09 Mart 2019, 00:36:55 »
bu konu forumu haddinden fazla meşgul etti Bu arkadaş bundan sonra sürecini düzgün bir üslup ile paylaşmaz ise gereken yapılacak .. bundan sonra da konuyu uzatmadan  noktalıyalım  iyi forumlar

konuyla ilgili onur kırıcı rahatsız edıci mesajları rapor ederseniz silinicektir arkadaşlar.
bir çok arkadaşımız saçma sapan asılsız akıl tutulması denilecek iftiralara maruz kalmış

konuya herkesin yardım amaçlı yazdığının biz aklı başında olan insanlar ( tüm forum) farkındayız..

iyi niyetiniz emegiğiniz yardım severliğiniz ve destek olma cabanızdan bazı avrupa görmüş insanlar anlamasa bile ben hepinize teşekür ederim.. sabrınızdan dolayı özellikle

Abi müridin olabilir miyim?
« Son Düzenleme: 09 Mart 2019, 00:40:52 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #260 : 09 Mart 2019, 00:41:05 »

Abi müridin olabilir miyim?

kardeşim olursun :)
Global Moderator

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #261 : 09 Mart 2019, 00:51:25 »
Bana ne vadetti biliyormusun,anne saçı,herkes görecek nasıl doktor olduğunu,1000 TL lik ekim, beddua,yanındamıydın ameliyatta,kafama hapşırdi,iftiracı, doktorun avukatları,konuma yazma,3.5 öro,3.5 öro,3.5 öro.neyse yavaş yavaş yola geliyorsun önceleri ekim olmadi diyordun şimdi eğer olmazsa moduna geçmişsin gelişme var

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #262 : 09 Mart 2019, 01:30:15 »

Hintell arkadaşım bu konuyu uzatanlar tarafsız olmayan üç beş kişinin yorumudur. Beni çesitli şekilde suçlayanlari ve konuyu uzatanlari boş geçiyorsun sonra burda beni karalıyorsun işte avrupa görmüş vs. gibi yazıyorsun. Çok ayıp. Beni suçlayanlara, bana iftira atanlara sence cevap vermemem mi gerek? Sen bu konuda forum yönetimi yaparken tarafsız mısın? Bana da taraf olmayın sadece vaat edileni değerlendirin diye girmiştim buraya ama durmadan her gün yüklendiniz bana. Tamam dedik 4. Ay erken anladık ama siz hala beni suçluyorsunuz yok beklentin çok yüksek bilmem paranı unut vs... Ben sizi nasıl tarafsız görim bunları okuyunca? Bana vaat edileni kimse konuşmuyor etik mi değil mi diye, gidişat nasıl olucak vs. kimsenin umrumda değil

Neyse konu yine uzuyor....

Şunada açıklık getirmek istiyorum: Yorum yapanlarin hepsi taraflı diye bir şey söz konusu değil ve bunu demedim hiç bir zaman. Tarafsız şekilde bana gerçekten iyi tavsiyede bulunan insanlar da var onları ben görüyorum biliyorum ve böyle tarafsız kalan insanlar zaten benim için en değerlilerdir.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #263 : 09 Mart 2019, 01:35:49 »
Bana ne vadetti biliyormusun,anne saçı,herkes görecek nasıl doktor olduğunu,1000 TL lik ekim, beddua,yanındamıydın ameliyatta,kafama hapşırdi,iftiracı, doktorun avukatları,konuma yazma,3.5 öro,3.5 öro,3.5 öro.neyse yavaş yavaş yola geliyorsun önceleri ekim olmadi diyordun şimdi eğer olmazsa moduna geçmişsin gelişme var

Sence niye olmadı demiştim? çünkü doktor bana whatsapp tan şunu yazmıştı: bizim söylediğimizin dışında bir şey yapmadın değil mi, jöle falan sürmedin değil mi.... Bende ona şaşırdım çünkü saç yok ki oraya ne sürücem. Panik oldum ve bana suçu atar gibi yazması normal değil

Önümüzde ki ayları bende çok merak ediyorum. Bu saçla dışarıda gezmek çok  kötü inşallah saçlar çıkar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 09 Mart 2019, 01:39:13 »
Dostum ay ay resimlerini koyarsın insanlarda sürecine göre olumlu yada olumsuz gelişmeleri sana dürüstçe yazar Artık tartışmaya kalp kırmaya gerek yok. Tartışmaları sonlandıralım forumdaki diğer konulara ekimlerede yorum yapabılırsın kafan dağılır. Sürecin şuan erken bir zaman diliminde olduğu için sanki sonuçlanmış gibi yorum yaparsan böyle tepkiler alırsın kimse seni suçlamıyor yazdığın bazı keliemelere kızıyorlar avukat dediklerin senlerdir forumda. Anladım panik yaptın ama beklemekten başka çare yok şimdilik.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #265 : 09 Mart 2019, 01:50:12 »
Model hayatımda gördüğüm en kötü trollsün...

Modelpros forumun eski üyelerindendir robie Trol değil.
Global Moderator

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #266 : 09 Mart 2019, 02:02:57 »
Doktorun yaklaşımı ve ettiği vaat ne olucak, o onun kişiliğine kalmış. Hepimiz görücegiz onun nasıl doktor olduğunu

Muttalip Hoca'nin doktorlugunu da kisiligini de herkes biliyor. En yakindan da ben biliyorum.

Sen yaklasimin, tavrin, tarzin, kullandigin kelimeler ve beddualara bakmadan baskasinin kisiligini elestirecek durumda degilsin.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #267 : 09 Mart 2019, 02:08:16 »
İnsanlar burada taraf olsa, özellikle admin taraf olsa konunuzu siler sizi de forumdan banlardı. Siz ekiminizi 14.11.2018 yaptırdığınız halde konunuzu Mart ayında açmışsınız yani işler yolunda gitse bu ekiminizi foruma taşımayacak olmanız pekte öngörülmeyecek bir olay değil. İnsanların burada ortak sorunu var saç dökülmesi bu nedenle herkes birbirlerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Azıcık forumu araştırın bir çok insan saç probleminden kurtulduğu halde burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyor ancak siz insanlara saldırgan bir tavırla cevaplar veriyorsunuz. Ekiminize çok para vermiş olabilirsiniz ama unutmayın verdiğiniz hiç bir kuruş buradaki insanların cebine girmedi. Yani size tavsiye veren insanların tamamı sizin iyiliğiniz için konunuza mesaj bırakıyor ama gördüğüm kadarıyla bir kişiye dahi teşekkür etmemişsiniz. Agresif cevaplar aldığınız için size olumsuz verilen cevaplarda da insanları doktoru savunmakla suçlamışsınız. İnsanlara karşı hem yanlış yapıyor hem de kusura bakmayın ayıp ediyorsunuz. Herkes yazmış sabırlı olun diye biraz sabırlı olun en kötü ihtimali bile düşünseniz dünyanın sonu değil. Hele ki sizin probleminiz çözülemeyecek bir problem de değil. Benden size nacizane tavsiye gerisi artık size kalmış.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #268 : 09 Mart 2019, 02:28:38 »
Muttalip Hoca'nin doktorlugunu da kisiligini de herkes biliyor. En yakindan da ben biliyorum.

Sen yaklasimin, tavrin, tarzin, kullandigin kelimeler ve beddualara bakmadan baskasinin kisiligini elestirecek durumda degilsin.
Kayacım Muttalip hocaya iki ekim yaptırmış ve senin iyi bir araştırma sonrası kafandaki  tüm soruları sorarak  ekim yaptıran biri olarak o yüzden sana soruyorum her ne kadar muttalip hocanın avukatı ve adamı olduğumu iddia edenler bulunsa da ben bu soracaklarımının cevabını  bilmiyorum  :) o yüzden hocayı yakınen bilen iki ekim yaptırmış biri olarak cevaplar mısın?
1) İlk ekiminde hocayla ekimin başarısız olması durumunda revizyon veya para iadesi konusunda hiç konuştunuz mu ? Konuştuysanız cevabı ne oldu?
2)Hatırlarsan Santana nickli arkadaşında süreci geriden gelmişti biraz hoca arkadaşa merak etme sıkıntı olursa düzeltiriz gibi Santanayı rahatlatıcı ifadeler ettiğini santananın yorumlarından okumuştum. Ancak bu arkadaş hocanın tavrının iyi olmadığı ve  hocanın kendisini suçlu gibi gösterdiğini iddia ediyor keser hocaya ekim yaptıran herkes hocanın mütevazı biri olduğunu ifade ederek konuya başladığını düşünürsek bu arkadaşın forumdaki karalayıcı tavrından sonra  ekimi patlarsa keser hocanın tavrı sana göre ne olur?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 09 Mart 2019, 05:15:40 »
1-hoca sana anne saçın gibi olacak dediyse
2-doğal saçtan farkını kimse anlamayacak dediyse
3-Ve sen bu olaydan tamamen bağımsız olarak hayatının herhangi bir evresinde tıbben yada sosyal çevren tarafından “davranış bozukluğu sergiliyorsun, psikolojik sıkıntıların var, antidepresan tedavisi almalısın (yada alıyorsun) , akli dengelerin normal degil, panik ataksın,Anksiyete yada bipolar bozukluk sahibisin gibi bir teşhis” konulmadı ise bende Sloocer değilim.Bu kadar da kesin konuşuyorum .

Lütfen 1 kere dürüst ol, bu teşhislerden biri konuldu mu sana daha önce? Hiç tedavi gördün mü? Son 10 yıldır hiç Antidepresan kullandın mı? Kestirip atma samimi bir cevap bekliyorum senden. Az delikanlı ol .

Facebook Twitter Instagram