Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131272 defa)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #150 : 07 Mart 2019, 11:08:14 »

Buyur

Yuksek cozunurlukte atman cok isabet olmus. Buyutunce cok net gorebildim.

Kaba rakamla, ekilenlerin ucte biri cikmis, ucte biri cikiyor/bas gostermis, kalan ucte biri de 6. aya kadar cikacak. 8. aya kadar sabredebilirsen cikanlar kalinlasacak ve kapaticilik saglayacak. Biraz guven bana ve sakin ol; stres yapmadan bekle. Kafani gunluk hayatindaki baska aktivitelere kanalize et. Isine, ailene, hobilerine motive ol ve ekimi unut.

Forumdaki ekimlerden, rastgele 20 tanesini sec; bak bakalim 100. gunde ne kadar sac cikmis ekilenlerden. Emin ol surecin gayet saglikli ve normal gidiyor. Kimse ne kendi saci, ne de baskasinin saci icin kotu olsun istemez. Burada olan herkes az veya cok ayni dertten muzdarip ve birbirine yardimci olmaya calisiyor. Sana da yardimci olmaya calisiyoruz ama senin de kendine biraz yardimci olman ve kafani rahatlatman lazim.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 07 Mart 2019, 12:11:56 »
Yuksek cozunurlukte atman cok isabet olmus. Buyutunce cok net gorebildim.

Kaba rakamla, ekilenlerin ucte biri cikmis, ucte biri cikiyor/bas gostermis, kalan ucte biri de 6. aya kadar cikacak. 8. aya kadar sabredebilirsen cikanlar kalinlasacak ve kapaticilik saglayacak. Biraz guven bana ve sakin ol; stres yapmadan bekle. Kafani gunluk hayatindaki baska aktivitelere kanalize et. Isine, ailene, hobilerine motive ol ve ekimi unut.

Forumdaki ekimlerden, rastgele 20 tanesini sec; bak bakalim 100. gunde ne kadar sac cikmis ekilenlerden. Emin ol surecin gayet saglikli ve normal gidiyor. Kimse ne kendi saci, ne de baskasinin saci icin kotu olsun istemez. Burada olan herkes az veya cok ayni dertten muzdarip ve birbirine yardimci olmaya calisiyor. Sana da yardimci olmaya calisiyoruz ama senin de kendine biraz yardimci olman ve kafani rahatlatman lazim.

Kaya ya katilmamak elde degil... güzel özet...  sac ekimine odaklanalim lütfen....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 07 Mart 2019, 12:19:20 »
Saç çıkışların sürecine göre normal. Forumdaki 100 gün yada 120 gün örneklerini inceleyebilirsin. Daha hızlı sonuç alan var mı dır bu süreçte tabiki vardır ama  senin bünyen saç yapın cilt yapın farklı başka insanların farklı kimsenin saç ekim süreci bir başkası ile aynı olmaz yada saç büyüme oranı. Tabi hormonel etkilerde buna dahil fotografını yaklaştırınca 100 lerce ince tüy var senin kendi saçlarında kalın zamanla saçların gelişicek ilerki süreçlerde çıkışlarda artıcak her transfer olan saç folükülü aynı anda çıkmaz. Sana tavsiyem hormonel etkileri azaltmak adına Finasterid +Biotin kullanman. B12 eksikliğin varsa takviye alman.
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 07 Mart 2019, 14:30:04 »
Bence bu arkadaşa hala laf anlatmayın salın yakasını gitsin iki gün sonra başlar yine

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #154 : 07 Mart 2019, 15:27:34 »
Bence bu arkadaşa hala laf anlatmayın salın yakasını gitsin iki gün sonra başlar yine

Terbiyeli ol

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 07 Mart 2019, 17:14:05 »
bna kalırsa muttalip hocayla yüzyüze görüşün ekimi bir incelesin.

Hüsyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 07 Mart 2019, 17:21:59 »
bu arkadaşın üzerine neden bu kadar yükleniliyor anlamış değilim tamam dört ay olmuş erken ama sonuçta saçları çıkmamış ve paniklemiş öyle gelecek vadeden bir görüntüsüde yok şu anda henüz erken ama serzeniştede haklı bence sonuçta ekimin olmama ihtimali bana çok yüksek gibi  geldi.flaşı patlatmış kafasında ama genede kurtarmamış pek aralardanda gelen yok gibi.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 07 Mart 2019, 18:30:54 »
saçlar sık görünüyor kardeşim.

çıkanlar iyice kalınlaştıklarında daha tatmin edici bir gönütü olacak diye düşünüyorum.

ama ORJİNALİN yerini tutmayacaktırlar bilgin olsun.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 07 Mart 2019, 19:07:14 »
bu arkadaşın üzerine neden bu kadar yükleniliyor anlamış değilim tamam dört ay olmuş erken ama sonuçta saçları çıkmamış ve paniklemiş öyle gelecek vadeden bir görüntüsüde yok şu anda henüz erken ama serzeniştede haklı bence sonuçta ekimin olmama ihtimali bana çok yüksek gibi  geldi.flaşı patlatmış kafasında ama genede kurtarmamış pek aralardanda gelen yok gibi.
Al işte biri daha. Gelde anlat.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #159 : 07 Mart 2019, 19:26:02 »
Arkadaşlar yapılan yorumlara tekrar şunu demek istiyorum: eğer bu ekimin sonucu aylar sonra bana vaat edilenin dışında olursa yani benim var olan saçım gibi olmazsa yada en azından %90 yakin sıklıkta olmazsa bilin o zaman bu doktor bana büyük kazık atmıştır. Ben ekmeden önce bir çok kliniğe sordum bu doktorun bana etti vaatla ona gittim.

Sadece bu foruma yazmıyorum tüm uluslararası forumlarda bunu görebilirsiniz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #160 : 07 Mart 2019, 20:03:34 »
Arkadaşlar yapılan yorumlara tekrar şunu demek istiyorum: eğer bu ekimin sonucu aylar sonra bana vaat edilenin dışında olursa yani benim var olan saçım gibi olmazsa yada en azından %90 yakin sıklıkta olmazsa bilin o zaman bu doktor bana büyük kazık atmıştır. Ben ekmeden önce bir çok kliniğe sordum bu doktorun bana etti vaatla ona gittim.

Yani ekiminiz normal seyrinde devam ediyor ancak attığınız bu mesaj ile merakımdan soruyorum;

*Ekiminiz "%90 sıklıkta olmazsa doktor bana kazık atmış" demişsiniz bununla ilgili yazılı bir evrak aldınız mı ekim yaptırdığınız yerden?
*Ben ekmeden önce bir çok kliğine sordum yazmışsınız sonuç olarak gittiğiniz doktoru da kendiniz seçmişsiniz kimse size zorla burada ekim yaptırın dememiş! :)

Endişenizi anlayabiliyorum sonuç olarak ciddi bir para ve zaman harcıyorsunuz ancak süreç tamamlanmadan bu tarz söylemlerden uzak durun derim ben. Ekim sonunda başarısız bir sonuç ortaya çıkarsa tabiki hakkınızı arayın ancak bunu yapmadan önce ekim merkeziniz ile görüşün sizi bakalım sizi mağdur ediyorlar mı?

Son olarak bana göre boşuna endişe ediyorsunuz süreciniz normal seyrinde devam ediyor, aksine stres yaparak saçlarınıza boş yere zarar veriyorsunuz. Stres gerçekten saçlara inanılmaz zarar veriyor tecrübe ile sabitlenmiştir :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 07 Mart 2019, 20:07:02 »
Muttalip hoca ekimini inceledi mi yüzyüze görüştünüz mü?

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 07 Mart 2019, 20:14:39 »
ya arkadaşlar muttalip hoca koray hocadan daha fazla para alan biri.ve  ekimlerinin patladığını gören pek yok .

bu arkadaşın da kafasının sadece bir yanından greft alınmış.muttalip hoca bu ekimi her türlü telafi eder ( eğer patlarsa )

arkadaşımızın beddua konusuna gelecek olursak.zor bir durum arkadaşlar tükiye'de greft başı 3.5 euro ödemek her yiğidin harcı değil.

lütfen hepimiz anlayışlı olarak bakalım konuya.muttalip hoca büyük bir insandır saç ekiminde ve buraya yazabilir de , olayı halledeceğine dair.

hayırlı forumlar.

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 07 Mart 2019, 21:37:19 »

%90 sac sıklıgını hıc bır doktor yakalıyamaz bosa hayal kurma  goruntu olarak guzel durur ama hıc bır zaman senın arkadakı sacların sıklıgında olmaz

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #164 : 07 Mart 2019, 22:13:34 »
%90 sac sıklıgını hıc bır doktor yakalıyamaz bosa hayal kurma  goruntu olarak guzel durur ama hıc bır zaman senın arkadakı sacların sıklıgında olmaz

Benim var olan saçım gibi yapanlar nasıl yapıyorlar bak internette görürsün, eğer kör değilsen tabii.

Hayal falan kurduğum yok bu doktor bana yapacağına dair vaat etti. Keşke benim paylaşımımı tam okusaydın sonra yazsaydın

Senin gibi beyin hücresi olmayana cevap veriyorum ya yazık parmaklarıma.

Facebook Twitter Instagram