Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131279 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #31 : 03 Mart 2019, 02:27:34 »
Ekim nedir?

Kimlere yapılır?

Beklenti ne olmalıdır?

Süreç nasıl işler?

Kaç ayda sokmdökğlme olur kaçıncı ayda çıkış saplanır nezaman nihai sonuca varılır?

Başarıyı getiren tek faktör ekimci midir?

Yoksa gerekli parametreler, donör Saglıgı, dolaşıp tipi, greft ve saç kılı özellikleri, yaş, Dht etkeni, kafa yapısı, saç derisi dokusu ... şeklinde çoğaltılabilir ve sonuc üzerindeki etki % leri nedir?

Yorum yaparken Yukarıdaki soruların cevabını araştırmadan bilmeden Ekim yaptığını sayıyorum ve tabiri caiz ise “usulsüz saygısız hatta Hadsiz” denilebilecek yorumunu yukarıda saydığım sebeplere bağlamaya çalışıyorum . Ama yok yine olmuyor , bu bilgiler sana öğretilmedi bilmiyorsun, etik ahlak kuralları da mı bilmiyorsun dostum. Binlerce kişinin takip ettiği sosyal bir mecrada henüz sürecin başlamamış iken Türkiye’nin hatta dünyanın hatrı sayılır dikebileceğimiz doktoru İçin “yalancı , dolandırıcı yaftası ile küçük düşürücü cümleler kurup, kendine ve ailesine bedduA etmekten bahsediyorsun “
Çok ayıp. Böyle Birseyi ilk defa görüyor duyuyorum.
Hocanın emeğine yazık dedirttin akşam akşam

Santana

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 03 Mart 2019, 02:33:24 »
Ben de Keser hocaya Ekim yaptırdım.
Ekim yapan arkadaşımının yazdıklarını görünce Vicdanen yazma gereği duydum.

Kendimce: Hayatın her katmanından ve hemen hemen cevresini görmüş biri olarak derim ki : Keser hoca hayatımda gördüğüm en tevazu sahibi ve en dürüst kişilerden biridir. Maneviyata önem veren bir kişidir.

Benim de saç ekimim biraz geriden geldi ve her zaman iyi ki keser hocaya ektirmişim dedim
Çünkü : Az graft ile çok alan kapatıyor ve sac Ekim’i için her zaman 2. 3. Şansın oluyor.
Seninde saçlarının çok iyi olacağını düşünüyorum.
Kendini ferah tutmalısın.
İnan bu sitedekiler saç Ekim’in kötü olsa hemen kötü derlerdi. Herkes gidişatının iyi olduğunu söylüyor.
Keser hocaya Ekim yaptıran biri olarak derim ki : Bence gidişatın iyi 

Sen şampiyonlar liginde bulunan birine Ekim yaptırdın.
Yanlış yerlere gitmediğin bence şükretmelisin
« Son Düzenleme: 03 Mart 2019, 02:43:13 Gönderen: Santana »

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 03 Mart 2019, 02:38:09 »
Sloocer çok güzel özetlemişsin ama ben snin kadar tevazu gösteremedim bence moderatörün devreye girip bu arkadaşı forumdan uzaklaştırması gerek şuan bu süreci yaşayan herkese çok büyük zararı var bn moderator olsaydım anında atardım net

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #34 : 03 Mart 2019, 02:58:47 »
Ekim nedir?

Kimlere yapılır?

Beklenti ne olmalıdır?

Süreç nasıl işler?

Kaç ayda sokmdökğlme olur kaçıncı ayda çıkış saplanır nezaman nihai sonuca varılır?

Başarıyı getiren tek faktör ekimci midir?

Yoksa gerekli parametreler, donör Saglıgı, dolaşıp tipi, greft ve saç kılı özellikleri, yaş, Dht etkeni, kafa yapısı, saç derisi dokusu ... şeklinde çoğaltılabilir ve sonuc üzerindeki etki % leri nedir?

Yorum yaparken Yukarıdaki soruların cevabını araştırmadan bilmeden Ekim yaptığını sayıyorum ve tabiri caiz ise “usulsüz saygısız hatta Hadsiz” denilebilecek yorumunu yukarıda saydığım sebeplere bağlamaya çalışıyorum . Ama yok yine olmuyor , bu bilgiler sana öğretilmedi bilmiyorsun, etik ahlak kuralları da mı bilmiyorsun dostum. Binlerce kişinin takip ettiği sosyal bir mecrada henüz sürecin başlamamış iken Türkiye’nin hatta dünyanın hatrı sayılır dikebileceğimiz doktoru İçin “yalancı , dolandırıcı yaftası ile küçük düşürücü cümleler kurup, kendine ve ailesine bedduA etmekten bahsediyorsun “
Çok ayıp. Böyle Birseyi ilk defa görüyor duyuyorum.
Hocanın emeğine yazık dedirttin akşam akşam

Arkadaşım sen anlamadın yazdıklarımı herhalde yada yazdıklarımı tam okumadın mı? Bana vaat etmeseydi başka yere gidicektim. Sanki dr. bana bedavaya ekim yapmış havasındasın.. istediği paranın karşılığını vermesin mi diyorsun anlamadım. Sen nerden biliyorsun her şeyi iyi yaptığını? Adam hasta hasta ameliyat etti beni ya sürekli hapşırırdı. Kim bilir graftlere çıkartırken veya ekerken zarar vermediğini nerden biliyorsun

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #35 : 03 Mart 2019, 03:01:04 »
Sloocer çok güzel özetlemişsin ama ben snin kadar tevazu gösteremedim bence moderatörün devreye girip bu arkadaşı forumdan uzaklaştırması gerek şuan bu süreci yaşayan herkese çok büyük zararı var bn moderator olsaydım anında atardım net

Ne zararım varmış? Herkez istediği yorumu yapmasın mı? Cevab vermiyim mi yorumlara? senin derdin baska herhalde

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 03 Mart 2019, 03:43:07 »
İçini ferah tut kardeşim bir kaç ay sonra sen bile inanamiyacaksin sonuca  bence Türkiyenin en iyi doktoruna Ekim yaptırdın bu forumda ki çoğu herkesin hayelinde keser hoca vardir.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #37 : 03 Mart 2019, 03:45:09 »
İçini ferah tut kardeşim bir kaç ay sonra sen bile inanamiyacaksin sonuca  bence Türkiyenin en iyi doktoruna Ekim yaptırdın bu forumda ki çoğu herkesin hayelinde keser hoca vardir.

Sağol verdiğin moral için arkadaşım. Inşallah öyle olur.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 03 Mart 2019, 03:47:06 »

Arkadaşım sen anlamadın yazdıklarımı herhalde yada yazdıklarımı tam okumadın mı? Bana vaat etmeseydi başka yere gidicektim. Sanki dr. bana bedavaya ekim yapmış havasındasın.. istediği paranın karşılığını vermesin mi diyorsun anlamadım. Sen nerden biliyorsun her şeyi iyi yaptığını? Adam hasta hasta ameliyat etti beni ya sürekli hapşırırdı. Kim bilir graftlere çıkartırken veya ekerken zarar vermediğini nerden biliyorsun

Sen nerden biliyorsun kötü Ekim yaptığını?
Ne bekliyordun? 60 güne sırma saç mi?
Anlamadım demişsin ya... anlamadı isen daha bişy yazmayalım sana , kendimi çok net ifade ettiğimi düşünüyorum.
Senin Ekim patlamış kardeşim, bide zaten hapşurmuşta, saçların çıkacagıda varsa çıkmaz artık. Zaten çıkaydı şimdiye belli ederdi. Senin paranı almışlar, pembe düşler satmışlar dolandırmışlar.
Bunlarımı duymak istiyorsun?
Rahat ol , yapılacak en iyi planlama ve Ekimi yapmıştır Keser hoca. Gerisi senin bünyene kalmış.
Sen uslubunu bozmadan paylaşımını yaparsın, saçların çıkmaz hep beraber görürüz, hoca da “revize yapamam, sen sigara içmişsin, çok güneşte kalmışsın, bu kafaya bu kadar olur ver bir daha para yine ekeyim” der sonra gereken yorumları beraber yaparız.
Yazık günah verdiğin para eywalla ama adamda emek vermiş Alış-veriş yapmışsınız. Para vermişsin saç sipariş etmişsin, teslim süresi 180-240 gün demiş sana alış veriş yapar iken, 100. Gün bela okumaya Günah almaya başlamışsın. Özrün kabahatinden beter... parasıyla degilmi ? Verdim parasını söverim modunda yazıyorsun.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 03 Mart 2019, 08:19:48 »
Saclarinin buyuk bolumu cikmis, geri kalanlar da onumuzdeki iki ayda cikacak. Sac tellerinin kalinlasmasi ve formunu bulmasi 10 ayi bulur. Saclarin guzel olacak. Sakince bekle, stres panik yapma. Yapamiyorsan Xanax kullan.

Sac dongusunu bilmiyorsun ve bu bilgisizliginle kendine gereksiz sikinti yaratiyor, tanimadigin insana mesnetsiz ve terbiyesiz laflar sarfediyorsun. Haddini bil ve saygini takin.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 03 Mart 2019, 09:05:23 »
Gencler ortami biraz yumusatmak adina yaziyorum.....
Ekimin 3-4 ay önce olmus... onun icin sürec daha sonuclanmamis yani son hali 10-12 ay sonra belli olur... suan ekilen saclar cikma sürecindeler...
Onun icin ekiminin suan olmadigini söylemek cok uygun olmaz cünkü gercekten cok erken...
Zamanla netlesecek ekimin... sonra durum netlesince, emin ol ekim olmamissa, olmadigini söyler arkadaslar ama suan onun icin erken...
InsAllah bütün saclarin cikar..... simdilik biraz daha beklemeni tavsiye ederim....
« Son Düzenleme: 03 Mart 2019, 09:28:37 Gönderen: tsimonoce »

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 03 Mart 2019, 10:19:51 »
Arkadaşı ilk eleştirenlerden biri benim. Lakin ondan sonrası vurun abalıya'ya dönmüş ve hakaret boyutunda yazanlar var ki bence bu çok yanlış. Bence birbirimizi kırmadan da fikirlerimizi yazabilecek kadar medeni insanlarız diye düşünüyorum! Arkadaşa ek olarak tavsiyem, kafasında soru işareti oluşuyorsa ilk planda, doktoru arayıp yada yazıp, fikrini almasıdır. Anlaşılan o ki saç ekimiyle ilgili hiçbir araştırma yapmadan bu işe girmişsin. Hala kaybettiğin birşey yok, yine araştîrıp bir fikir sahibi olabilirsin. Yalnîz doktor hakkında yazdığın şeyler için ilerde utanabilirsin. Kalp kırmak çok kolay ama tamir etmek çok zordur. Çok geçmiş olsun.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 03 Mart 2019, 11:45:41 »
Arkadaşı ilk eleştirenlerden biri benim. Lakin ondan sonrası vurun abalıya'ya dönmüş ve hakaret boyutunda yazanlar var ki bence bu çok yanlış. Bence birbirimizi kırmadan da fikirlerimizi yazabilecek kadar medeni insanlarız diye düşünüyorum! Arkadaşa ek olarak tavsiyem, kafasında soru işareti oluşuyorsa ilk planda, doktoru arayıp yada yazıp, fikrini almasıdır. Anlaşılan o ki saç ekimiyle ilgili hiçbir araştırma yapmadan bu işe girmişsin. Hala kaybettiğin birşey yok, yine araştîrıp bir fikir sahibi olabilirsin. Yalnîz doktor hakkında yazdığın şeyler için ilerde utanabilirsin. Kalp kırmak çok kolay ama tamir etmek çok zordur. Çok geçmiş olsun.

Doğru mesajlar “dolandırıcı, yalancı, kandırıkcı, aile boyu bela “ gibi hakaretler içeriyor. Hoş değil.
Ekim’inin memnun etmemesi de ihtimaller arasında. Saç Ekim’inde %100 başarı -tatmin diye bir ihtimal yok.
Durumuna bakılır ise açıklık ve yapılan Ekim tekniği ile alakalı olarak başarı yüzdesi yüksek bir Ekim .
Velev ki, saçın çıkmadı , sonuç hüsran.. bu bile sana bu kadar takip edilen sosyal bir mecrada “ aile boyu beddua etme ruhsatı “ vermez.
Nekroz durumu yok, donöre tecavuz yok, 500 lük açıklığa 7500 greftlik bir Ekim yok. Yani kimsenin kimseyi kandırması sözkonusu degil.
Bekle paylaşıma devam et, çıkmadı mı saçlar, hocayı arayıp durumu izah edebilecek , neden çıkmadığına dair yada düzeltme adına yapılabilecekler adına nasıl bir yol izlenmesi gerekliliği konusunda konuşabilecek kadar yüzün olsun. Şimdiden beddua , dolandırıcılık gibi ithamlarda bulunursan kalp kırılır. Gönülsüz işten sakat çocuk doğar.
Sakin ol, durumun şuan İçin zaten normal 6-7. Aylar hatta 8. Aya kadar serin kanlılığını koru. Zaten revizyon gerekirse (umarım gerekmez) 1. Yılın dolmasını beklemek durumundasın.
Unutma hiç bir doktorun sonucu %100 başarı sonuçlanmaz+ hiç bir başarılı Ekim sena anne saçı yoğunluk ve doğallığını sağlamaz. Bence o konuda da iletişim kopukluğu yasamışsınız, keser hoca Bazı kendini bilmeyen ekimciler gibi “ en iyisiyim, kendi sacın yoğunluğunda olacak  gibi vaadlerde bulunan birisi değil.
Öfkeyle kalkan zararla oturur. Rahatla.

kelimben

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 03 Mart 2019, 23:30:18 »
Ahahahahah :D ben de okuyunca dedim herhalde bir 10- 12 ay oldu o yüzden böyle celallendi. Süreç gayet iyi, ekim de gayet iyi görünüyor. Ben 7-8 aydan önce kendini kasma derim saçlar çok güzel çıkıyor.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #44 : 04 Mart 2019, 00:42:52 »
Gencler ortami biraz yumusatmak adina yaziyorum.....
Ekimin 3-4 ay önce olmus... onun icin sürec daha sonuclanmamis yani son hali 10-12 ay sonra belli olur... suan ekilen saclar cikma sürecindeler...
Onun icin ekiminin suan olmadigini söylemek cok uygun olmaz cünkü gercekten cok erken...
Zamanla netlesecek ekimin... sonra durum netlesince, emin ol ekim olmamissa, olmadigini söyler arkadaslar ama suan onun icin erken...
InsAllah bütün saclarin cikar..... simdilik biraz daha beklemeni tavsiye ederim....

Inşallah arkadaşım. Sağol yorumun için.

Facebook Twitter Instagram