Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132461 defa)

kiokbs

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #15 : 02 Mart 2019, 03:28:04 »

Paylaşıma devam edicem. Bence benim sonucu görmeden gitme oraya. Acele etme, daha iyisini her zaman bulursun

keser hoca en iyi bi kaç doktordan biridir hocam siz gönlünüzü ferah tutun, çok güzel bir sonuç olması süpriz olmaz sizin ekiminizde.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 02 Mart 2019, 03:31:31 »
Allahım bende sandimki 8.aya gelmiş de ne olacak bu saçın halı diyor !! Abi sen daha dur yaa 4.ayda çıkana şükret başına gözüne sadaka ver 6.aydan önce ne bekliyorsun ki az sakin ol 6.ayda kapkara olunca gelip yazarsın istersen yapmayın lütfen 4 ayda zor kendine geliyor saç olmaz öyle hemen bu işler :)

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Keser Ankara
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2019, 08:14:52 »

Arkadaşım doktor bana bu vaatı verdi, kendi kendime uydurmadım ya

O ve ekibi sürekli bana aynı var olan saçın gibi olucak dedi. Cm2ye 60 Graft ekilicek, 1700 Graft yeter dedi. 2500 Graft ekicem deseydi de ben kabul ederdim ama o 1700 Graft dedi. Nerden bilim böyle bir şey olucağını. Tabi suç bende türkiyenin en doktorlarından birini gidip ınanmak suçmuş. Benim hayallerimle oynadı
Daha ekimin başlarındasın. Bu işin yarısı sabırdır. Sabretmeyipte kendini yer bitirirsen, çıkacak saçta çıkmaz. Daha 3-4 ayın var, ekim sonucu hakkında yorum yapabilmek için. Sabîr sabır.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Mart 2019, 09:51:12 »
Umutsuz konuşmaya sürecin başı sayılabilecek bir zamanda gerek yok. Yaz ayları geldiğinde memnun olmaya başlayacağınızı düşünüyorum. Ekim yaptıran herkes gibi siz de acaba çıkmaz mı endişesi taşıyorsunuz. Normaldir. Ancak gelişimin gözle görülür olacağı en az 5 ay daha var.
The World is Yours

gsari19

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 02 Mart 2019, 10:18:41 »
Kardeşim çok erken yorum yapıyorsun..Kızma ama sen her konuda bu kadar panik ve acelesiysen mevcut saçların iyi dökülmeden kalmış..Sabır..bak bizde bekliyoruz 83. Gündeyim senin hareketliliğinin yarısı bile yok. Kimseye ve haksızlık etme bence..Rahat ol bekle bakalım..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Mart 2019, 10:24:16 »
Forumda böyle 5 aylık her sonuca olumsuz yorumlar yapılırsa bu arkadaşta bu ve bunun gibi arkadaşlarda stres yapmaya başlar onları okuyup normal yani.. 5 ay demek saçlar çıkmaya başlayalı 1 ay oldu demek . arkadaş daha 5 ay bile değil. Kişiden kişiye yavaş ve hızlı olabilir her yavaş sürece kalkıp bu olumsuz bu saç olmaz bu doktortan beklemezdim gibi saçma yorum yapanlar ne kadar zarar verdiklerinin farkında bile değil..  neymiş 6 ay dan sonra saç çıkmazmışlar vs süreç 12 18 ay herkes stres yapmadan 9 aya kadar bekleyecek. Her insan aynı düşüncelere sahip olmadığı gibi aynı fiziksel özelliklere aynı dht oranına aynı saç cinsine aynı cilt yapısına sahip değil. Onun dışımda her olumsuz sonucunda sorumlusu doktor değil. Bunları iyi analiz etmek gerek tabi bunu arkadaş içim söylemedim onun için henüz çok erken ve bir sıkıntı söz konusu değil.
Global Moderator

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Mart 2019, 11:54:17 »
Bence de sabretmelisin daha çok başındasın çünkü, ayrıca 1700 greftle bu açıklığa cm karede 60 greft ekebildiyse ve sonuçta başarılı olursa ki inşallah başarılı olur, gerçekten büyük başarı..

duranalp

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 02 Mart 2019, 12:33:09 »
Size kızmak yanlış,sizi 105 günlük saçla beklenti içine sokmaya iten sebep veya kişilere kızmak gerekir.Bu forumu inceleyen kişilerin çoğu 105 günü bırakın 5-6 ayda bile eski saç yoğunluğuna kavuşmanın ne denli zor olduğunu bilirler.Üstelik saçınız 105 güne göre orta seviyede bile değil,gayet iyi durumda.
Böyle evham yaparsanız,diğer saç ekimi yaptıran arkadaşlarımızın vay hallerine.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Mart 2019, 12:44:53 »
Donörünuz ve saçınız kaliteli bide keser hoca ekmiş bu ekimin tutmama ihtimalini görmüyorum.

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 02 Mart 2019, 14:05:59 »
Keser hoca kimsenin hayali ile oynayacak bi kişilikte insan değil daha 100 gündesin önünde uzun bi süreç var bana Allah’ın yarattığı gibi olmaz diyen bi insan sana nasıl orijinalden daha iyi olacak dedi anlayamadım

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #25 : 02 Mart 2019, 14:30:13 »
Umutsuz konuşmaya sürecin başı sayılabilecek bir zamanda gerek yok. Yaz ayları geldiğinde memnun olmaya başlayacağınızı düşünüyorum. Ekim yaptıran herkes gibi siz de acaba çıkmaz mı endişesi taşıyorsunuz. Normaldir. Ancak gelişimin gözle görülür olacağı en az 5 ay daha var.

Beklicem arkadaşlar hep birlikte sonucu görücegiz

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Mart 2019, 14:35:30 »
Gecmis ve hayirli olsun....

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 02 Mart 2019, 21:11:23 »
Sürecin iyi gidiyor o bölgeye 1700 gibi az bir rakamla ekim yapılmış.Daha sıkta ektirseydin belki kayıplarda olacaktı.sacların kalın telli kapatıcılığı iyi olur sıklığını beğenmezsen ilerde sıkılaştırma yaptırırsın.senden 2500 parası alınıp 1700 ekseydi o zaman kandırılmış olurdun!

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 02 Mart 2019, 21:35:53 »

Arkadaşım beklicem sıkıntı yok ama 1 aydır hiç değişim yok. Birde bu doktor niye bana kendi saçın gibi sık olucak diye vaat verdi beni kandırdı hayallerimle oynadı onca paramı alıp beni yaktı
100 günlük sonuç için bu kadar telaş etme velev ki bir yılın sonunda ekimin tatmin edici olmadı keser hoca hocayla konuşup durumunu anlatır gerekli resimleri gönderirsin. Ancak Cm2 en sık ve en doğal ekim yapan ender doktorlardan biri açıklığınıza göre 1700 greft planlaması banada az geldi en az 2200-2500 greft gider bunu muttalip hocanın standartına göre diyorum başka ekim merkezleri 2700-3000 den aşağı ekmezdi bu açıklığa. Birde şunu söylemek isterim henüz sonuçlanmamış bir ekim için olası kötü seneryo için kabahati hocaya peşinen yükleyip sabah akşam beddua ederim demek hiç doğru ve etik bir yaklaşım tarzı değil. En başarılı doktorların bile ekimi tutmayan bir sürü örnekleri vardır. Saç ekiminde bir tercihte bulunmuşsun ki gidebilecek en üst seviyede doktora gitmişsin beklentinin yüksek olmasını anlıyorum ama sabırla sürecin tamamlanmasını beklemelisin Ekim sonucunun olası kötü olması karşısında keser hocanın sana makul bir açıklama ve bu durumun düzeltilmesi için söyleyeceklerinden sonra gelip buraya yazarsın bizde deriz ki hoca ekimin arkasında durmuş veya durmamış. Ama Şimdiden beddua ederim falan yakışıksız olmuş bu herhangi bir doktora ektirmiş olsan da aynı şeyleri söylerdim.  Saç ekimin riskleri vardır sadece doktora bağlı değildir ekim sonucunu seninde elinde olan veya olmayan faktörlerde etkileyebilir.  Son olarak şunu söyleyeyim hocanın ektiklerinin büyük bir kısmı çıkar saçlar kalınlaşıp şeklini alır lakin yeterli sayıda greft ekilmediği için yoğunluk olarak sizin beklentinizi karşılamayabilir gibi geliyor bekleyip süreç sonunda görmek lazım.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2019, 22:13:20 Gönderen: Hintell »

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Mart 2019, 22:04:48 »
Olumlu veya olumsuz yorum için çok erken. Ama birçok arkadaşın da ifade ettiği/edeceği gibi dünyada bir elin parmaklarını geçmeyecek kıymetli doktorlardan birini seçmişsiniz. Keser hoca bu sayıda grefti uygun gördü ise bir bildiği vardır. Mevcut saçlarınız ile en kötü aynı seviyede bir sonuç vadetti ise mücbir bir sebep olmadıkça endişe etmenize de gerek bulunmamakta, en azından şu aşamada. Süreç konusunda ise bu işin bir standartı yok istatistiksel ortalamalara göre süreler zikrediliyor. Aynı doktor üç farklı kişiye aynı burnu yapıyor birinin yüzünün şişi 3 günde geçiyor bir diğerinin 1 hafta 10 günde bir diğerinin ay sürüyor. Kısacası umutlanmak için de panik için de çok erken olabilir. Umarım hayalinizdeki saçlara kavuşursunuz.

Facebook Twitter Instagram