Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131397 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #75 : 05 Mart 2019, 22:10:56 »
Hangi doğru kardeşim ? daha sürecin başındasın sen hangi doğrudan bahsediyorsun az sabır  ve uslubuna dikkat lütfen. olmazsada olmaz her başarılı doktorun ektiği çıkar diye bir durum yok dünyanın sonu degil  bu işin doğasında var .. bunları söylemek zorunda bırakıyorsun bu kadar erken bir zamanda

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #76 : 05 Mart 2019, 22:26:01 »
Hintell arkadaşım bu forum tarafsız bir forum değil mi? Sen niye doktorun tarafını tutar gibi yazıyorsun? Yazık değil mi bize bu kadar emek ve umutla gidiyoruz, vaatlere inanıyoruz.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 05 Mart 2019, 22:31:28 »
Hintell arkadaşım bu forum tarafsız bir forum değil mi? Sen niye doktorun tarafını tutar gibi yazıyorsun? Yazık değil mi bize bu kadar emek ve umutla gidiyoruz, vaatlere inanıyoruz.

Yaş kaç?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 05 Mart 2019, 22:39:31 »

Valla kardeşim keser hocayı Tutarım yalan değil severim Bunuda açık açık söylerim  Tarafsız forum demek biri sana Beddua edip hakaret boyutunda konuşabilirsin mi dedi? Tarafsız anlayışın bu mudur ? Saygı çercevesinde paylaşırsın konunu  şikayetinide gene saygı çerçevesinde belirtirsin senin ekimin Allah korusun kötü sonuçlanırsa ee konun burda resimlerin burda Tarafsızlık böyle olur. Ama sen bu uslupla konusursan olmaz sen degil kimse konuşamaz hiç bir doktora hiç bir merkeze bu yüzden taraflı görücekseler beni görsünler sorun değil.
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 05 Mart 2019, 22:41:46 »

Dostum Ekimin patlayabilir ... Buda ihtimaller arasında .. önemli olan sonrasında yaşadıkların. Ekimin patlasA dahi bu sana “beddua etme, bu şekilde hitap etme” ruhsatı vermez.

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #80 : 05 Mart 2019, 22:45:38 »
saç ekim sürecin sonlanmış olsa ve buradaki insanlar senin serzenişlerine değer vermeyip ekim merkezini savunsa bu söylediğin tarafsızlık yorumunun bir değeri olurdu.ama süreç bitmemiş daha yeni başlıyor bunu anlamak bu kadar zor mu size doktorunuz 4. Ayda orman gibi saçınız olacak bu iş 4 ay sonra bitecek mi dedi.bunu hiç kimse söylemez söyleyemez.siz bence bazı şeyleri yanlış anlamış olabilirsiniz.bu büyük bir ihtimal çünkü burda bu kadar insanın da söyledigi şeylerin hic birini anlamıyor yada anlamak istemiyorsunuz

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 06 Mart 2019, 00:15:25 »

Niye benim param kerizin parası mi? Arkadaşım yurt dışında da para havada yağmıyor. Ben arabamı sattım 8 bin Euro ya. Bu Doktor da havadan kazandı 3.5 Euro Graft başına. Bana verdiği sonuç şuan da 1000 TL lik ekim gibi demek istediğim bu.
Bu uslüp tarzınla  gelip burda naralar atıyorsun şu beddua edeceğim havadan kazandı beni kandırdı hayallerimi yıktı  gibi söylemlerini çok delikanlıysan git hocanın yüzüne söyle kötü sonuç oldu hangi yüzle gideceksin hocanın karşına  durumun düzeltilmesini bu üslupla mı isteyeceksin sana o kadar iyi niyetle insanlar anlatıyor sürecinin devam ettiğini panik yapmaman gerektiğini söylüyor  hala aynı kafada sallıyorsun boş buldun umarım hocanın danışmanları bu formu takip ediyordur senin şu yorumları görüyordur.  Sendeki şu karakteri hoca sezmiş olsaydı kesinlikle seni kabul etmez ekim yapmazdı nome arkadaşımız vertex ekiminde de gidip  hileli resimlerle herkesi yanılttığını gene hocayı suçlayıcı biçimde yorum yapmışsın kusura bakma ama senin niyetin başka  her koşulda arıza çıkaracaksın belli ediyorsun paran bu kıymetliyse gideydin başka yerlerde daha ucuza ektirseydin sanki hoca  sana ekim yapmak için yalvarmış seni kandırmak için  günlerce aramış gibi konuşuyorsun hocaya ekim yaptırmış kişiler hep mütevazi bir insan olduğunu vurgulamıştır. Kendin gittin bir tercihte bulundun hocaya ektirdin sonuçlanmamış bir ekim için pişmanlık yaşıyorsan da bu formdaki kimseyi ilgilendirmediğini bilmelisin burada istediğini söylesen ekim sonucun kötü de olsa keser hocanın başarılı bir estetisyen olduğu gerçeğini değiştirmeyeceği gibi kimsede senin sonucu bakıp hocaya ekim yaptırmaktan vazgeçmez boşuna kendini yorma boş şeyler çünkü maddi durumu iyi olan ya koray hoca ya keser hocaya gidiyor formu takip edenler kimin ne olduğunu biliyor zaten dün üye olmuş tereciye tere satmaya kalkıyorsun  Son olarak ekimin kötü sonuçlanması durumunda ücretsiz revizyon yapmayı hocanın zaten kendisinin diyeceğini düşünüyordum ama şimdi senin bu uslübun karşında tavrı ne olur bilemiyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 06 Mart 2019, 00:50:58 »

Senin niyetin ne? Sonuç kötü olursa suç sende mi diyeceksin bana? Bir doktor sana vaat versin sonra olmasın o zaman görürüm seni.

Bu arada bana ne kim nereye gidip ekim yaparsa yapsın.

Benim gibi olmak isteyen varsa buyursun gitsin.

Bu arada işler kötü giderse revizyon teklifi verip vereceğini ameliyat esnasında sormuştum, oda hayır demişti.

Ben ameliyattan sonra 2 hafta ankarada kaldım ilaclar bitene kadar kabuklar temizlenene kadar her gün dokturun yanındaydım. Her şey
Bitti evine gidip beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok diyene kadar ordaydım sonra döndüm buraya. Ne gerekiyorsa yaptım.

Size diyorum adam hastaydı beni ameliyat ederken kim bilebilir Graftlere zarar vermeden ektiğini? Belki de Graftleri vertexin altında  dökülecek bölgeden almıştır?

Hoca daki ADAMLIĞA  bakarmısınız... walla helal olsun.. atıp tutmamış gel yine yaparız bedava ekeriz... anlamış senin sıkıntılı olduğunu direkt ortadan konuşmuş:)
Az önce kesin çıkacak diye söz verdi diyordun? Son mesajında olumsuz sonuçlanması durumunda yapılacaklardan konuştuğunuzu belirtmişsin?
Dua et çıksın kardesim senin saç. Çıkmazsa vay haline:) keser hocanın eklediği kafaya kimse ellemez öyle kalırsın:)

xbmx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #83 : 06 Mart 2019, 01:12:28 »
kardesım sen kafayımı yedin daha 5 ay olmamış 6-7 . aylarda ıslem tamamlanıcak gıdısattan belli yanı baya erken biticek

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 06 Mart 2019, 01:13:59 »

Senin niyetin ne? Sonuç kötü olursa suç sende mi diyeceksin bana? Bir doktor sana vaat versin sonra olmasın o zaman görürüm seni.

Bu arada bana ne kim nereye gidip ekim yaparsa yapsın.

Benim gibi olmak isteyen varsa buyursun gitsin.

Bu arada işler kötü giderse revizyon teklifi verip vereceğini ameliyat esnasında sormuştum, oda hayır demişti.

Ben ameliyattan sonra 2 hafta ankarada kaldım ilaclar bitene kadar kabuklar temizlenene kadar her gün dokturun yanındaydım. Her şey
Bitti evine gidip beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok diyene kadar ordaydım sonra döndüm buraya. Ne gerekiyorsa yaptım.

Size diyorum adam hastaydı beni ameliyat ederken kim bilebilir Graftlere zarar vermeden ektiğini? Belki de Graftleri vertexin altında  dökülecek bölgeden almıştır?

Neyse konuyu uzatmayın arkadaşlar. Artık aylık yüklerim fotoğrafları ozaman görürüz bana edilen vaatin sonunu
Bak hocam hoca hastaydı diyorsun gözlemledin madem ekimden önce hocam hastasınız bu durumda steril şartları konusunda endişeni dile getirmeliydin sonra revizyon konusu ekim sırasında sormuşsun bence ekimden önce sormalıydın kafanda soru işaretleri kalmadan girmeliydin bu kadar eyyamlısın ekimden önce sana revizyon garantisini vermediğinde vazgeçebilirdin. Adam sana net konuşmuş diyorsun ki kendi saçlarım kadar sık olacağını vaad etti madem bunun sözü aldın süreç sonunda vaadin gerçekleşmez ve hoca bunun düzeltilmesi için hiç bir şey yapmazsa gidersin mahkemeyle hakkını ararsın ödenen para karşısında alınan sonuç arasında uçurum olduğunu vaadedilen sonuç alamadığını madur olduğunu delilinin ortada olduğunu bilir kişi raporuyla sabitlersin hakkını ararsın sonunda belki saçların geri döndürülemez ama mahkemece haklı bulunursan maddi kaybını alırsın iyice araştırma yapıp ikinci bir ekimle düzeltme yoluna gidersin. Ha diyeceksin ki benim zaman kaybımı yaşadıklarımı geri getirir mi getirmez saç ekimi riskleri var olduğunu daha öncede belirtmiştim saç ekimine karar vermek için iki yıldır araştırma yapıyorum senden daha az açıklığım olmasına rağmen halen ektirme konusunda bu riskleri göze almayı başaramadım her şeyin bir ylu yöntemi vardır hakkını aramanda kimse sakınca behis görmüyor lakin önce süreçin tamamlanması rtaya çıkan snucun netleşmesi gerek çıkan sonuca göre hocadan verdiğin paranın karşılığını alamadığını durumun düzeltilmesi için talepte bulunursun istediğin  şekilde cevap alamadın hakkını aramanın yolu bellidir gidersin mahkemeye ama hakaret beddua falan sana bir şey getirmeyeceği gibi sağlığından olursun bunu idrak etmelisin artık.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 06 Mart 2019, 01:14:48 »
Buradaki o kadar tecrübeli insan birşeyler anlatmaya çalışıyor, sen hala ezverlediklerini söylemeye devam ediyorsun. Bence sen saç sorununu çözmeden evvel, farklı branştaki bir doktora görünmeliydin. Şu yazdıklarını görenler, hangi  branştaki doktor olduğunu anlamıştır. En kısa zamanda sana şifa diliyorum! Saç konusunda değil ama. Sende ki bu ruhsal halle, çıkacak saçta çıkmaz. Aciliyetle acil şifalar!

duman134

• Sr. Member
« Yanıtla #86 : 06 Mart 2019, 02:12:11 »
sabırlı olmalısın saçların henüz yeni çıkmaya başladı evet maddi olarak ağır bir bedel ödemişsin saçların için ama henüz sonuca dair veri alınacak bir süreç değil sabır kardeşim kendini yıpratma üzme lütfen.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 06 Mart 2019, 02:26:32 »
Arkadaş daha 4 ayına girmemiş  konu ekim patlamasından tut, para iadesinden tut, beddua ayinlerine kadar dayanmış  gerçekten şaşırtıcı ve sabır test eden bir konu. Neredeyse Saç ekimi kötü sonuçlansın da sen haklı Çıkayım moduna girmiş arkadaşımız.

o yüzden konu sahibi arkadaşımız güzel güzel sürecini paylaşsın bundan sonraki süreçlerinde sakin olmasını ve sabırlı olmasını diliyorum kendisine.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 06 Mart 2019, 10:26:29 »
Gencler... tartismaya gerek yok.... lütfen sabirli ve sakin olalim...
Hep beraber lütfen ekime odaklanalim...

Ersin_dağcı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #89 : 06 Mart 2019, 10:42:56 »
Abi sen bu psikolojiyle çıkıcak olan saçlarında çıkmasına izin vermezsin biraz sabırlı ol ben muttalip hocanın yanlış bişe yapacağına ihtimal vermiyorum saçların çıkınca belkide bu dediklerinden utanicaksin biraz sabırlı ol abi

Facebook Twitter Instagram