Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131477 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #630 : 07 Mayıs 2019, 22:32:52 »
Eve yeni geldim konuyu güncel tutmak adına şakaklardan resimler

Ramazan ramazan yine günaha soktun beni Ham... bence paylaşımlarına Ramazan’dan sonra devam etmelisin.
En azından iftar sonrası paylaşmaya çalış:) yazık milletin Orucu bozulmasın:)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #631 : 07 Mayıs 2019, 22:34:13 »
Şu duruma bakınca sadece “Allah affetsin” diyebiliyorum.
The World is Yours

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #632 : 07 Mayıs 2019, 22:39:11 »
Vadedilen kutsal saç :)
Global Moderator

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #633 : 07 Mayıs 2019, 22:46:05 »

Ramazan ramazan yine günaha soktun beni Ham... bence paylaşımlarına Ramazan’dan sonra devam etmelisin.

hepinize ayrı ayrı sesli güldüm.

besyo89

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #634 : 07 Mayıs 2019, 22:47:25 »

hepinize ayrı ayrı sesli güldüm.
:)))))

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #635 : 07 Mayıs 2019, 23:06:04 »
Çok doğru söylüyorsunuz allah beni afetsin sizlerde beni afedin benim aklım yeni başıma geldi cahildim kimseyi dinlemiyordum aynı şeyleri yazıyordum insanlarla polemiğe giriyordum şimdi bakıyorum utanıyorum. Bu süreçte sanki 10 yıl hayat tecrübesi kazandım. ilk saç ekimi için Muttalip hoca ya gittigim için dua ediyorum en dürüst şekilde donorümü düşünerek bana saç ekti. Şimdi düşündüğümde daha dürüst yer bulamazdım. Burdan hocama tekrardan teşekkür ediyorum.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #636 : 07 Mayıs 2019, 23:35:47 »
     Ham aylarca suratını gizleyip hocayı ifşa eder gibi profil resiminde paylaştın şimdide  senin suratını ifşa etseler yeridir gizleme suratını o kafayı nerde görsek tanırız artık aaa ham sensin derim o kadar yani :)
    Ham seni rahatlamış görüyorum ama vicdanın rahat etmemeli hocanın kalbini kırmışsın kendini affettirmen bayağı zor görünüyor hocayı tanıyan hasta doktor ilişki olan arkadaşların söylediklerine göre  ama muttalip hocayı tanıyanların  anlatıkları  hocanın bir o kadarda duygusal bir insan olduğunu gösteriyor. Muttalip Hoca maneviyatı  güçlü bir insan  belli oluyor. Senin saçların çıkmasından daha büyük değerler var hayatta bunu anlamalısın ham  saç insana  belli ölçüde estetik dışında bir şey katmaz önemli olan insanlara kişilik olarak hoş bir şeyler bırakmak eğer sen saç ekimden bu yana doğru bir uslüpla doğru bir iletişimle hocaya efendi dürüst bir biçimde  yaklaşsaydın bunların hiç biri olmayacaktı müstesna bir hocanın kalbini kırdın değdi mi şimdi ham kendi kalbinde muhasebesini yapmalısın.
     Ham sana ramazan ayı hasebiyle Hz Mevlanın  “Kâbe, Azer’in oğlu Halil İbrahim’in yaptığı bir binadır. Kalp ise, yüce Allah’ın nazargâhıdır. Bu sebeple, bir gönül yıkmak, bin kâbe yıkmaktan daha kötüdür'' sözünü hayatın boyunca kendine şiar edinmeni  yaptığın beddualar kötü söylemlerin için Allah'tan af dilemeni öneriyorum.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #637 : 08 Mayıs 2019, 00:26:18 »
Allahım bende sandimki 8.aya gelmiş de ne olacak bu saçın halı diyor !! Abi sen daha dur yaa 4.ayda çıkana şükret başına gözüne sadaka ver 6.aydan önce ne bekliyorsun ki az sakin ol 6.ayda kapkara olunca gelip yazarsın istersen yapmayın lütfen 4 ayda zor kendine geliyor saç olmaz öyle hemen bu işler :)

Taa ne zaman yazmışım yorumlara baştan bi bakayım derken 2.sayfada farkettim belliydi böyle olacağı zaten :D

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #638 : 08 Mayıs 2019, 00:44:27 »
Hala bu saça 1700 greft az olmuş diyen var mı? :)

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #639 : 08 Mayıs 2019, 04:19:16 »
Çok doğru söylüyorsunuz allah beni afetsin sizlerde beni afedin benim aklım yeni başıma geldi cahildim kimseyi dinlemiyordum aynı şeyleri yazıyordum insanlarla polemiğe giriyordum şimdi bakıyorum utanıyorum. Bu süreçte sanki 10 yıl hayat tecrübesi kazandım. ilk saç ekimi için Muttalip hoca ya gittigim için dua ediyorum en dürüst şekilde donorümü düşünerek bana saç ekti. Şimdi düşündüğümde daha dürüst yer bulamazdım. Burdan hocama tekrardan teşekkür ediyorum.

Ham bende tam bundan bahsediyodum. Donörde donör acıklıgımız aynı bana 5200 sana 1500 küsür.. cıkmasada donörde yedek var ben napim diyodum. Neyse sen yırttın bende yırtıcam inşallah:)

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #640 : 08 Mayıs 2019, 04:23:15 »
En son attıgın resmi yeni gördüm:) vay arkadaş moralim bozuldu kendi acımdan kendi konuma gecip sallayasım geldi

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #641 : 08 Mayıs 2019, 04:27:34 »
bak saçların ne güzel olmuş sana bunu kaç ay önceden söyledi bu kadar millet umarım sana bi ders olur

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #642 : 08 Mayıs 2019, 09:06:44 »

Arkadaşlar ham kardeşimiz yanlış yaptı ve söylememesi gereken çok fazla şey söyledi. Burada da bir çok kişiyi kırdı. Ama hatasının fazlasıyla farkına varmış ve ' cahildim allah beni affetsin, yaptıklarım için utanıyorum' deme olgunluğuna bile ulaşmış. Bence hatasının fazlasıyla farkına varan bir insana artık daha fazla bu konuda uyarıda bulunmamak lazım diye düşünüyorum. Mühim olan artık bence hocanın gönlünü alması.
Saçlara gelirsek harika olmuş güle güle kullan kardeşim.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #643 : 08 Mayıs 2019, 09:28:08 »
Acaba bende hocaya beddua etsem benimde saçlarım böyle olurmu 107. Gündeyiz hala kayda değer atak yok arkadaş :D

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #644 : 08 Mayıs 2019, 11:24:19 »
Haare gibi laftan anlamayan insanların faydalanabilmesi için ekim sürecinin ilk 7 ayını aşama aşama bir konu altında paylaşıp sabitlemek lazım.Bu iş böyle arkadaşlar 100.günde çıkışlar ufak ufak başlar 5.5 aya gelindiğinde saçlar belirginleşmeye başlar ve 7.aya gelindiğinde sürecin %85 i bitmiş olur.Arkadaş daha 6.ayında 1 ay sonra bir tık daha iyi olacaktır çoklu greftler dahada belirginleşicek çünkü.

Facebook Twitter Instagram