Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131423 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #600 : 04 Mayıs 2019, 21:29:58 »
Arkadaşlar özellikle muttalip hocadan, sloocer, derman1903, Hintell, Musab ve Kaya dan ve diger tüm tartıştıgım ve kalbini kırdığım insanlardan özür dilerim. İnanın bana niyetim hiç bir zaman göründüğü gibi değildi bu saç ekimi ilk tecrübe olduğundan yanlış şeyler yazdım arkadaşlar. Benim cahilliğime bağlayın ve hakkınızı helal edin
Beni yazmamışsın ama benden yana da helal olsun. Bu yaşadıkların sana güzel tecrübe aldı. Ayrıca saçlarında daha % 30 luk çıkış olur diye düşünüyorum. Şu an olan halinden çok güzel olacak.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #601 : 04 Mayıs 2019, 21:31:47 »
Arkadaşlar doktor bey ve burda ki tüm tartıştıgım ve kalbini kırdığım insanlardan özür dilerim. İlk tecrübemdi arkadaşlar. Benim cahilliğime bağlayın hakkınızı helal edin
     Ham sana demiştim bu formda örnek bir ekim olarak tarihe not düşülecek bana keserci keserin ajanı avukatı olmakla suçladın seninle bayağı bu formda tartıştık ama seni afettim hammm sevindim sonucun iyi doğru gitmesine.
     Keser hocayı hedefe oturttuğun tüm yabancı siteden özür mesajını yaz ve buradaki paylaştığın fotoları paylaşarak insanları yanlış yönlendirmemek adına burada söylediğin gibi orada da hata yaptığını söyle.
     Ve mutlaka hocaya bizzat kendi telefonuna  bir özür mesajı yolla  hem ekim esnasında  hem de ekimden sonra yaptığın tüm hatalar için özür dile helallik iste ve tüm saç forumlarında yanlış yönlendirmemek adına düzeltmelerini yaptığını söyle. Hocanın sana olan siniri geçecektir affedecektir buna inanıyorum.

Sağol derman1903 dediğin gibi yaptım. Yabancı forumlarda negativ yazı yorum yok ve hepsine güncel resim attım. Artık insanlar 1,5 ayda nasıl değişim olduğunu gördü. Gerçekten çok pişmanım geçmişte yaptıklarımdan dolayı

Ham doğrusunu yaptın bence muttalip hocamızıda bir ara gönlünü al

Hintel başkandanda ricada bulun olumsuz hakaret vari yorumlarınada bi işlem yapsın. Konuyu okuyanlar bu özür kısmına denk gelmeden cıkabilir okumaya bilir olumsuz bi etki yapmasında hocaya ve işlerine.

Hintell başkandan rica ettim siler inşallah. Bu arada hoca dan da bizzat özür diledim inşallah afeder

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #602 : 04 Mayıs 2019, 22:43:34 »
Sayfayı güncel tut 2 günde  bi resim yorum at. gururla alakası yok hocanın itibarı ve senin özrünü dile getirmen acısından. Cünkü cok ses getirdi senin konun. Affedermi yaptıgın yaralayıcı yorumlar kadar sonucundan memnunsan memnun oldugunu aynı şekilde ifade edersen affeder.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #603 : 04 Mayıs 2019, 23:20:34 »
Bence Mutallip Keser için baya iyi bir reklam olmuş oldu bu konu

melar

• Full Member
« Yanıtla #604 : 05 Mayıs 2019, 00:48:37 »
Bence Mutallip Keser için baya iyi bir reklam olmuş oldu bu konu

Merhaba,

Muttalip Hoca'dan randevu almanin zorlugu ve kendisinin hasta secerkenki titizligi hic de reklama ihtiyaci olmadigini gösteriyor. Bu bence en fazla biz sac ektirenler/ektirmeyi düsünenler icin kendi psikolojimize bakmamiz, sac ekimine dair beklentilerimizi gözden gecirmemiz ve sorgulamamiz ve en önemlisi de sabretmeyi ögrenmemiz anlaminda iyi bir örnek oldu.

Saygilar,
Melar

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #605 : 05 Mayıs 2019, 01:21:35 »
Mutttalip hocanin reklama falan ihtiyaci yok kendini kanitlamis bi hoca. Lakin daha surec bitmedeb yapilan sacma sapan yorumlar hocamizin canini sevimli. Bizde bu konu uzerine ekim sirasinda konusmustuk. Ama bu olayida faazla buyutmemek lazim. O kadar uyarilara ragmen hakaretler beddualar normal bi insanin yapacagi seyler degil ama olan olmus.pismanliginj dile getirmis arkadas. Herkese de bi ders olsun bu. Gerci az cok bu sac ekimini bilen kisiler zaten 6 -12 arasi cikislarin olacigini bilir. Oncesinde olan da olur hic cikmayanda olur. Ama istisnadir. Nihayetinde sunuda gormus olduk bu forumda gercekten karakterli seviyeli insanlar cogunlukta. Herkes olgunluga erismis. O kadar olumsuzluga ragmen israrla anlatmaya calistilar hakaret etmediler. Herkese hayirli geceler. Umarim seninde saclarin cok guzel olur ustad.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2019, 01:28:09 Gönderen: Gastamonulu »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #606 : 05 Mayıs 2019, 05:12:37 »
Neyse bu konuyu daha fazla uzatmayalım özür dilemek erdemliktir özür dileyen insanın üstüne gitmek olmaz bize de  yakışmaz.  Saç ekimi süreçleri malum hepimiz yaşadık zor zamanlar herkesin bünyesi kaldıramıyor demekki. Ham’da bu zor piskolojiyi biraz ağır yaşadı diyelim.

Ve Ham’da büyüklük yaptı forumdaki Arkadaşlarından ve doktorundan özür diledi ben bu davranışına saygı duydum. Büyüklük yaptı demekten kastım hata yapsanda özür dilemek zordur herkes yapmaz Aman dileyene özür dileyene eyvallah denir.

Saçlarıda umuyorum zamanla istediği seviyeye gelir artık bu konuda ham’ ın saç ekimi sürecini konuşalım sadece..

Paylaşımlarını bekliyoruz Ham ay ay Mutlu olmanı istıyoruz.
Global Moderator

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #607 : 05 Mayıs 2019, 14:35:25 »
Neyse bu konuyu daha fazla uzatmayalım özür dilemek erdemliktir özür dileyen insanın üstüne gitmek olmaz bize de  yakışmaz.  Saç ekimi süreçleri malum hepimiz yaşadık zor zamanlar herkesin bünyesi kaldıramıyor demekki. Ham’da bu zor piskolojiyi biraz ağır yaşadı diyelim.

Ve Ham’da büyüklük yaptı forumdaki Arkadaşlarından ve doktorundan özür diledi ben bu davranışına saygı duydum. Büyüklük yaptı demekten kastım hata yapsanda özür dilemek zordur herkes yapmaz Aman dileyene özür dileyene eyvallah denir.

Saçlarıda umuyorum zamanla istediği seviyeye gelir artık bu konuda ham’ ın saç ekimi sürecini konuşalım sadece..

Paylaşımlarını bekliyoruz Ham ay ay Mutlu olmanı istıyoruz.

👏👏👏👏👏👏
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #608 : 05 Mayıs 2019, 15:26:11 »
Hintell hocam anlayışın ve yazdıklarından dolayı sana cok teşekkür ediyorum. Dostlar gerçekten sürec bitmeden yazdiklarimdan çok pişmanım  Muttalip hocaya yaptigim haksızlık dolayi vicdan azabı çekiyorum. Yaptıklarımı düzeltmek icin her zaman güncel resim atıcam bu konu eskimiyecek. Tekrardan herkez den özür diliyorum.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #609 : 05 Mayıs 2019, 15:32:43 »
Tepeyide ektir bu defteri kapatırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #610 : 05 Mayıs 2019, 15:34:08 »
Rica ederiz. Saçlar Gayet güzel gelişmiş sürece göre şimdilik artarak devam edicektir 9/10 ay gibi tam kıvanına yakın almış olur saçlar.
Global Moderator

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #611 : 05 Mayıs 2019, 15:35:02 »
2 ay sonra gule gule tara kardes, sac olmus haberin yok.  3,5 ay icinde zaten Boyle gozukur

Adam bilmiş ya helal olsun 😂

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #612 : 05 Mayıs 2019, 15:58:11 »
Hintell hocam anlayışın ve yazdıklarından dolayı sana cok teşekkür ediyorum. Dostlar gerçekten sürec bitmeden yazdiklarimdan çok pişmanım  Muttalip hocaya yaptigim haksızlık dolayi vicdan azabı çekiyorum. Yaptıklarımı düzeltmek icin her zaman güncel resim atıcam bu konu eskimiyecek. Tekrardan herkez den özür diliyorum.

Bundan sonra En az 40 sayfa daha güncel tutman lazım:) sen yırttın hayırlı olsun şimdiden.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #613 : 05 Mayıs 2019, 16:25:01 »

Bundan sonra En az 40 sayfa daha güncel tutman lazım:) sen yırttın hayırlı olsun şimdiden.

Harunn dostum inşallah sende mutlu olursun

Kell Bill

• Full Member
« Yanıtla #614 : 05 Mayıs 2019, 17:01:33 »
Muttali hoca pahalı ama hakkını veriyo ben daha kötü sonucuna denk gelmedim her ektiği çıkıyor sanki

Facebook Twitter Instagram