Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 132446 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #495 : 06 Nisan 2019, 00:06:55 »
Asla kendi saçın gibi olmayacak var olan saçı ekim olan saçla harmanlarsan seyrekliği kamufle edebilirsin.bir kaya abinin ekimi gibi saçları dikip kullanman mümkün değil gibi görünüyor.

Kardeşim seyrek saç diyip gerçekten moral bozdun ya. Seyrek saç olsun diye mi ben türkiyenin en pahalı doktoruna gittim gercekten kabullenemiyorum şuan bakıyorum cm2 de 10 saç falan var halbu ki biz cm2 ye 60 Graft diye konuşmuştuk

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #496 : 06 Nisan 2019, 00:13:37 »
Asla kendi saçın gibi olmayacak var olan saçı ekim olan saçla harmanlarsan seyrekliği kamufle edebilirsin.bir kaya abinin ekimi gibi saçları dikip kullanman mümkün değil gibi görünüyor.

Ya adamı atesleyip durmayin birader ya bir ay sonra oturur o saçlar sonra sıklaşma süreci var ne kıyamet tellalı insanlarsiniz adam kendi saçım gibi derken bire bir demiyor zaten sıklık bakimindan sakaklarin dolmasını istiyor ki bu normal bir istek bir ekim için yok dikip kullanmak mümkün olmazmış neden olmasın abi adam zaten fitil üstünde atesleyip duruyorsunuz yapmayın yazıktır bunu demen için karşında en az 8 aylık sonuç görmen lazım demeyin böyle şeyler mantıklı olmuyor...

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #497 : 06 Nisan 2019, 03:51:16 »
Arkadaşlar 5. Aya girdim son durumu paylaşmak istiyorum. Önümüzde ki süreçte bu ekilenler mevcut olan saçıma ne kadar yaklaşır sizce?
 :-[

Bizim saclar el ele başbaşa gider gibime geliyo:)

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #498 : 06 Nisan 2019, 04:22:22 »
Bizim saclar el ele başbaşa gider gibime geliyo:)

Kardeşim inşallah ikimizde de atak olur da saçlar adam olur bizde mağdur olmayız

Yalnız Kardeşim eğer senin ekim süreçten bittikten sonra başarısız olursa, benim ekimin başarısız olması kadar koyamaz insana. Sen kıyaslama yaptığın için yazıyorum yanlış anlama sakın neyse inşallah bu yazdıklarımız boşa olur ikimizin ekimi de başarılı sonuçlanır bizde bu dertten kurtuluruz
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2019, 04:44:38 Gönderen: Haare2018 »

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #499 : 06 Nisan 2019, 09:07:58 »
Moralini yuksek tut stres yapma. Artik olayi akisini birakma zamanindasin. Sahsi gorusum bu ekim yuzde 90 seni tatmin edecek.. Bi 5 ay daha sabret.  Hayirlisi olsun

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #500 : 06 Nisan 2019, 14:24:26 »
Moralini yuksek tut stres yapma. Artik olayi akisini birakma zamanindasin. Sahsi gorusum bu ekim yuzde 90 seni tatmin edecek.. Bi 5 ay daha sabret.  Hayirlisi olsun

Inşallah dediğin gibi beni yüzde 90 tatmin eder

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #501 : 06 Nisan 2019, 14:42:02 »
sabırla bekle ham sakin sakin.. çok erken daha
Global Moderator

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #502 : 06 Nisan 2019, 15:20:54 »
Kardeşim inşallah ikimizde de atak olur da saçlar adam olur bizde mağdur olmayız

Yalnız Kardeşim eğer senin ekim süreçten bittikten sonra başarısız olursa, benim ekimin başarısız olması kadar koyamaz insana. Sen kıyaslama yaptığın için yazıyorum yanlış anlama sakın neyse inşallah bu yazdıklarımız boşa olur ikimizin ekimi de başarılı sonuçlanır bizde bu dertten kurtuluruz

Dogrudur beni üzücek tek nokta giden 5200 greft olur. Neyse inşallah iyi olur diyelim

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #503 : 06 Nisan 2019, 15:28:06 »
Dogrudur beni üzücek tek nokta giden 5200 greft olur. Neyse inşallah iyi olur diyelim

Ya kardeşim yapma yine aynı muhabbet. Bi kere sen gitmişsin mikromotor kullanılan yerde 5000-6000 TL ye ekim yapmışsın ben senin ödediğin paranın kaç katını ödemişim bir düşün sen ucuz yerde bile bile riske girmişsin kendini ateşe atmışsın...e ödediğin paranın karşılığı budur derler sana...Benim ekimle kıyaslama yapma...Ben büyük bedel ödeyip risk olmaması için türkiyenin en pahallı doktoruna ekim yaptırdım, anlıyor musun sana bir örnek verim: mesela Ben mercedesin fiyatını ödedim siparişi verdim tabi mercedes beklicem...Sen ise Opel fiyatına Mercedes bekliyorsun...akıl var mantık var

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #504 : 06 Nisan 2019, 16:03:14 »
Ya kardeşim yapma yine aynı muhabbet. Bi kere sen gitmişsin mikromotor kullanılan yerde 5000-6000 TL ye ekim yapmışsın ben senin ödediğin paranın kaç katını ödemişim bir düşün sen ucuz yerde bile bile riske girmişsin kendini ateşe atmışsın...e ödediğin paranın karşılığı budur derler sana...Benim ekimle kıyaslama yapma...Ben büyük bedel ödeyip risk olmaması için türkiyenin en pahallı doktoruna ekim yaptırdım, anlıyor musun sana bir örnek verim: mesela Ben mercedesin fiyatını ödedim siparişi verdim tabi mercedes beklicem...Sen ise Opel fiyatına Mercedes bekliyorsun...akıl var mantık var

Haklısın benim hatam sık ekim yapması ünlülerin sac ekimcisi instagram paylaşımlarına kandım şuan hepsi asparagas oldugunu biliyorum ters ışıkda cekilmiş fotolar ve tutan ekim saclarını 100 kere paylaşması  bunları görüyorum öncesi türkiyenin en iyi sac ekimcisi algısı vardı bende.. ikinci ekim şart gibi gözüküyo onuda bu forumdan ögrendigim kadarıyla asmed koray hoca.. paradan yana sıkıntım yok bilsem koray hocadan şaşmazdım.. ara ara forumda ii ekimleri görünce sallıyorum:) neyse tekrardan ii olur senin ve herkez icin

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #505 : 06 Nisan 2019, 17:47:38 »
Arkadaşım, yazmayayım diyorum ama artık dayanamadım. Her mesajında para da para para da para. Sıktın yahu, kimse alnına silah dayamadı git Muttalip Keser'e ektir diye. Her iletinde şu kadar para verdin diyorsun başka bir şey demiyorsun. Biraz saygı duy insanlara, sürecin gayet güzel gidiyor. Ekimin patlamış falan değil yani.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #506 : 06 Nisan 2019, 17:53:09 »
Arkadaşım, yazmayayım diyorum ama artık dayanamadım. Her mesajında para da para para da para. Sıktın yahu, kimse alnına silah dayamadı git Muttalip Keser'e ektir diye. Her iletinde şu kadar para verdin diyorsun başka bir şey demiyorsun. Biraz saygı duy insanlara, sürecin gayet güzel gidiyor. Ekimin patlamış falan değil yani.

Bu soruyu niye sorduğunu düşünüyorum ama cevabını bulamıyorum. Eski mesajlarımı okusaydın bu gerizekalı soruyu sormazdın herhalde Bir şey vaat edilmiş ki oraya gittim. Sana niye batıyor benim ödediğim paranın karşılığını beklemem yani eyvallah mı diyelim sonuç kötü olursa

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #507 : 06 Nisan 2019, 18:03:04 »

Bu soruyu niye sorduğunu düşünüyorum ama cevabını bulamıyorum. Eski mesajlarımı okusaydın bu gerizekalı soruyu sormazdın herhalde Bir şey vaat edilmiş ki oraya gittim. Sana niye batıyor benim ödediğim paranın karşılığını beklemem yani eyvallah mı diyelim sonuç kötü olursa
Ağlayıp durmaktan başka bir şey yaptığın yok. Sana insan gibi bir şeyleri anlatan herkese ya hakaret ettin, ya itham ettin, ya hocanın adamı olmakla suçladın. Ne pis bir adamsın sen yahu. Tamam çok para vermişsin anladık, tamam hoca sana söz vermiş onu da anladık. Aynı şeyleri 500 defa yazmanın mantığı nedir? Çocuk musun sen?

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #508 : 06 Nisan 2019, 18:12:44 »
Ağlayıp durmaktan başka bir şey yaptığın yok. Sana insan gibi bir şeyleri anlatan herkese ya hakaret ettin, ya itham ettin, ya hocanın adamı olmakla suçladın. Ne pis bir adamsın sen yahu. Tamam çok para vermişsin anladık, tamam hoca sana söz vermiş onu da anladık. Aynı şeyleri 500 defa yazmanın mantığı nedir? Çocuk musun sen?

Her şeyi anladıysan niye sordun bu soruyu? Demek ki sana batan bir şey var. Sana batmasaydı bu soruyu bana sormasaydın, bende tekrar yazmazdım ama demek ki sen polemik yaratmak istiyorsun. Bana söyle niye sana batıyor benim ödediğim paranın karşılığını beklemem? Bu kadar doğal bir şey niye batıyor?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #509 : 06 Nisan 2019, 18:18:02 »

Enseden boşa gitmiş olan 5000 greftin bedeli değil senin ödediğin para , ömrün boyunca kazanacağın hatta gözlerinle göreceğin toplam para miktarı ile bile mukayese edilemez.
20.000 lira para vermişsin derdini büyük sanıyorsun .. 5000 greftinden olan, nekroz sıkıntısı yaşayan kişilerin kayıbı senden çok daha fazla

Facebook Twitter Instagram