Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131338 defa)

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #360 : 17 Mart 2019, 19:08:53 »
Kötümü yani z.kul HLC ? Bu merkezler zaten ilk 5 te olan merkezler. Z.kul hlc ve kesere nazaran 1 günde daha çok greft çalışan , alımı ise mikro ile yalan bir hoca.
Binlerce Ekim merkezi arasından ilk 5 te olan merkezler bu saydıkların.
Keseri başarısız buluyorsan, bu saydığın merkezlerinde birbirinden üstün olduğunu düşünmüyor isen  sana göre bu merkezlerin hepsi başarısız? Dogru mu anladım?
Bu bahsi geçen merkezler + Asmed Türkiye’nin A+ diye tabir edilen başarı yüzdesi Yüksek merkezler. Hepsininde patlayan Ekim’leri var forumda ama yinede hepsi BAŞTACI dır..

Öncelikle muttalip keser başarısız bir ekimcidir asla demedim ,benim demek istediğim kısaca şu; gerçek kişi paylaşımı oldukça kısıtlı olan birisi yani forumlarda yeterince ekim örnekleri yok .olanlarda yabancı forumlarda kişilerin paylaşımları değilde doktorun kendisinin paylaştığı vakalar örneğin bir zekeriya kulun böyle kategorisi var yabancı forumlarda ,aynen bu forumdaki hakan doğanay kategorisindeki paylaşımlar gibi.
Birde youtube videoları var zaten bu youtube videoları muttalip keseri meşhur yapan en önemli unsur.
Yoksa dediğim gibi tr de ilk beşe girmesi gibi yeterince veri yok .mesela forumda zekeriya kulun yüzlerce ekimi var ama muttalip keserin yok .
Ayrıca zekeriya kul ve hlc çok üst düzey ekim merkezleri fakat bana göre ilk beşte yeralan merkezler değil .böyle bir şey yok siz neye göre ilk beşe yerleştiriyorsunuz bu sizin düşünceniz  ama bana göre ilk beş diye kategorize etmek doğru değil.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #361 : 17 Mart 2019, 19:56:13 »
Çıkıyor işte saçlar yavaş yavaş onca ettiğin lafa değdimi be kardeşim?

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #362 : 17 Mart 2019, 20:35:04 »
Çıkıyor işte saçlar yavaş yavaş onca ettiğin lafa değdimi be kardeşim?

Vallah bilmiyorum kardeşim Bakarsan cm2 de en fazla 5-10 saç vardır maalesef şuan öyle aşırı çıkışıda görmüyorum o flaşlı resimde. Sence ilerde benim var olan saçım gibi görünecek mi?

Bu arada dökülmeler niye hala devam ediyor? Sadece ekilen bölgeye ellediğimde saçlar uzamadan dökülüyor niye acaba? Benim korkum acaba dökülecek bölgeden mi aldı Graftleri? O yüzden mi dökülüyorlar diye kendime soruyorum. Benim vertexi gördü bende onu uyardım inşallah öyle bir hata yapmamıştır.

« Son Düzenleme: 17 Mart 2019, 20:56:15 Gönderen: Haare2018 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #363 : 17 Mart 2019, 20:59:09 »
resmın normal halını tekrar yukle foruma bu lınlı resmı kaldırıcaz foruma zarar verıyor çözünürlük aynı fark yok
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #364 : 17 Mart 2019, 21:00:48 »
Ulan dokulecek bolgeden mi aldi diyecek kadar adama guvenmiyosan niye ona ektirdin ne cahilmissin arkadas sen ya sende manken saci olsa ne yazar bu kafayla neyin ugrasini veriyosun

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #365 : 17 Mart 2019, 21:05:06 »
resmın normal halını tekrar yukle foruma bu lınlı resmı kaldırıcaz foruma zarar verıyor çözünürlük aynı fark yok

Olur hepsini tekrar yüklüyorum.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #366 : 17 Mart 2019, 21:11:27 »
Arkadaşlar dalga geciyorsunuz resimleri incelemenizi rica ediyorum. Dökülecek bölgeyle alım yapılan bölgeye dikkat edin

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #367 : 17 Mart 2019, 21:15:01 »
Ulan dokulecek bolgeden mi aldi diyecek kadar adama guvenmiyosan niye ona ektirdin ne cahilmissin arkadas sen ya sende manken saci olsa ne yazar bu kafayla neyin ugrasini veriyosun

Güvenmekle ne alakası var. Adam bu işi biliyorsa kendisi görüp dikkat etmeli. Yapılan hataya bahane bulmaya çalışma

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #368 : 17 Mart 2019, 21:18:06 »
Ulan zaten ilk sac ekimin alinacak 8000 graftin varken adam gidip niye dokulecek yerden alsin saf misin sen attigin resimdede graftler zaten safe zonedan alinmis

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #369 : 17 Mart 2019, 21:19:40 »
Ulan zaten ilk sac ekimin alinacak 8000 graftin varken adam gidip niye dokulecek yerden alsin saf misin sen

Lan gözünü açıp resimlere bak sonra cevap yaz. Sence sağlam dökülmeyecek bölgeden mi aldı?

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #370 : 17 Mart 2019, 21:26:12 »
Neyse sana laf anlatmakla zamanimi harcamicam vay keser hocanin haline zor meslek yapiyolar gercekten

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #371 : 17 Mart 2019, 21:33:44 »
Gerçektende güvenli olmayan bölgeden alım yapılmış ama şu var ekimcilerin yüzde yüzü güvenli olmayan bölgeden alım yapıyorlar .
Normalde güvenli bölgeden kasıt  iki kulak arası ense bölgesidir yani hemen kulağın üst kısmından öbür kulağa bir çizgi çizilecekse bunun aşağısı güvenli bölgedir.
Saç ekiminden sonra ileride norwood yedi olacak kişiler için güvenli bölge diye bir şey malesef yok.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #372 : 17 Mart 2019, 21:39:11 »
Gerçektende güvenli olmayan bölgeden alım yapılmış ama şu var ekimcilerin yüzde yüzü güvenli olmayan bölgeden alım yapıyorlar .
Normalde güvenli bölgeden kasıt  iki kulak arası ense bölgesidir yani hemen kulağın üst kısmından öbür kulağa bir çizgi çizilecekse bunun aşağısı güvenli bölgedir.
Saç ekiminden sonra ileride norwood yedi olacak kişiler için güvenli bölge diye bir şey malesef yok.

Abi önce ki resim de görüyorsun benim vertexin altında seyrekleşen yerden almis gördün mü ya adam norwood 6 ya göre yer seçip alım yapmalı. Benim vertexe baktiginda seyrekleşen bölgenin altından alsaydın ne olurdu niye riske girip yukarıdan alıyorsun ya. Kalkıp güvenli olmayan bölgeden almış bende kendi kendime diyorum ekilen saçlar hala niye dökülüyor diye....

Bu yüklediğim resimde ki sarı bölge dışında güvenli yer yok sen niye yukarıdan alıyorsun anlamadım
« Son Düzenleme: 17 Mart 2019, 22:20:47 Gönderen: Haare2018 »

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #373 : 17 Mart 2019, 22:41:16 »
İlla konuşturacaksın Türkiye fue ekimini ilk defa yapan tecrübesiyle fue saç ekiminde Türkiyeyi geç dünyada sayılı doktorlar arasında bulunan keser hoca kalkıp riskli bölgeden alım yapmış diyorsun çok biliyorsan hocaya anlatsaydın ekime başlarken yani keserin geçmişi bilmesek saç ekimine yeni başlamış toy biri riskli bölgeden alım yapmış heralde diyeceğiz öyle bir anlatıyorsun ki .... Birde senin verteks bir resimde bayağı açılmış bir resimde vertex biraz seyrek anlam veremedim sen minoksil veya finansed kullandın mı yada kullanıyor musun senin saç mevsimsel döngüye giriyor belli ki agresif bir dökülme görülebilir döngüdeyken özellikle. Hem  dönurdeki saç dökülmez diye klişeleşmiş cümlede yalnış dönürdeki saçta seyrekleşebiliyor yaşa bağlı olarak güvenli dediğin  bu alanlarda da %15-%20 oranlarda dökülme olabiliyor . Saç dökülmen için bir takım tedavi ve medikal ilaç ve takviye  ile saçına uygun parabensiz ve slikonsuz şampuanlar kullanmalısın var olan şaçlarını koruman için saç döngüsünde saçını kısa tutmanda fayda var. biraz saç konusunda dökülmene ilişkin araştırma yap.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #374 : 17 Mart 2019, 22:59:14 »
Hocanin cektigi, oncesi ve sonrasi resimleri paylasir misin lutfen?

Facebook Twitter Instagram