Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131346 defa)

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #316 : 15 Mart 2019, 21:52:38 »
Son durumu atabilirmisin.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #317 : 15 Mart 2019, 21:59:11 »
Beyler şaka falan bir yana ama Kesere olan saygım sevgim 1 kat daha arttı.

Bildiğiniz üzere Saç Ekimi mevzusu Doğası gereği %100 başarı diye birsey sozkonusu değil.

Adam duayen... İdol... 1000 Ekim’den 1 i patlıyor onuda özenle seçiyor adam.. 1 kere daha tebrik ettim kendisini:)

Hala utanmadan benim konuma girip yem arıyorsun.

Senin gibi niyeti bozukları daha önceden biliyordum o yüzden sana da keserci diyorlar. Madem çok meraklısın yap ekimini orda benim ekimde onu savunduğum için zaten 3-5 Graft bedava verir sana.

Burda insanlara Keser e gidin niye kararınızı değiştiriyorsunuz bu ekime bakmayın diyecek kadar kanın kirlenmiş. Ama unutma eğer bu ekim patlarsa mağdurun hakkı helaldir, haram yemek ve çocuklarına yedirmek seni mutlu eder ama bir gün bela bulur Kul hakkını yiyeni
« Son Düzenleme: 15 Mart 2019, 22:16:00 Gönderen: Hintell »

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #318 : 15 Mart 2019, 22:02:25 »
Abi tamamda nereye varacaksınız ki. Birbirinize hakaret etmenin sonu ne olacak mesela. Bırak adam paylaşsın ekimi, sonucunda ne yapılacaksa hocayla karşılıklı bir müzakereye otururlar. Bu arada henüz 4. ayında bir ekim neye göre patlıyor onu da anlamadım.
Adamın karakteri patlamış kaçıncı ayda olduğunun ne önemi var böyle bir karaktere sahip insanın ekimi her türlü patlar yaz bunu bir kenara söylemişti diye
Adamın paylaşım yapmasına kimse mani olmuyor hatta bana daha önceki hakaretlerine rağmen form editörlerinden Hintele de ne olursa olsun kişinin süreç sonuna kadar paylaşım yapması gerektiğini de belirtmişim ekim sürecinin başarısız olması halinde hocayla müzakere etmesi talebini iletmesi karşılanmasına da itiraz etmedik Hocayla kendisi arasında olduğunu belirttim şunu göremiyor musun bu adamın karakteriyle ilgili sorunlar var ve  hocayla ekimin patlaması halinde ne olacağına ilişkin herhangi bir müzakere olmadan bedduaları dolandırıldığını söylemesine ve kendisinin bu üslubun etik olmadığı sabırlı olması gerektiği  yönünde uyaran eleştiren kişilere  hocanın avukatı hocanın adamı menfaatçi gibi hakaretlerine hiç bir şey söylemeyelim mi?

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #319 : 15 Mart 2019, 22:07:49 »
Daha önce de yazmıştım bu arkadaşın saç olsa bile tatmin olmayacak çünkü beklenti anne saçı durumunda.defalarca söyledim yine söyleyeyim suraya en azından 8. Ay sonunda bir foto at bende sana şahsi olarak evet kardeşim bu ekim olmamış revize ettir yada para iadesi iste diyeceğim.surada hakaretvari söylemlerde bulunmadan derdini anlatsan insanlar sana biraz sabret eğer sonuç olumsuz olursa hoca her türlü telafi eder diyecek ama öyle bir girizgah yaptın ki ilerde doğabilecek haklarını bile tehlikeye atıyorsun.yapma.sabret.bu tutumun insanlarda şöyle bir intiba oluşturuyor.bastan memnuniyeti düşük tutayım paranın peşine düşeyim algısı oluşuyor.emin ol baştan üslubuna dikkat Edip derdini düzgünce paylassaydin durum buralara gelmeyecekti boşuna birbirinizi kıriyirsunuz.surec geriden geliyor olabilir bu ekim patlayabilir herşey mümkün ancak 8. Ay sonunda bunları net ve kesin bir şekilde dile getirebilirsin.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #320 : 15 Mart 2019, 22:12:47 »
Daha önce de yazmıştım bu arkadaşın saç olsa bile tatmin olmayacak çünkü beklenti anne saçı durumunda.defalarca söyledim yine söyleyeyim suraya en azından 8. Ay sonunda bir foto at bende sana şahsi olarak evet kardeşim bu ekim olmamış revize ettir yada para iadesi iste diyeceğim.surada hakaretvari söylemlerde bulunmadan derdini anlatsan insanlar sana biraz sabret eğer sonuç olumsuz olursa hoca her türlü telafi eder diyecek ama öyle bir girizgah yaptın ki ilerde doğabilecek haklarını bile tehlikeye atıyorsun.yapma.sabret.bu tutumun insanlarda şöyle bir intiba oluşturuyor.bastan memnuniyeti düşük tutayım paranın peşine düşeyim algısı oluşuyor.emin ol baştan üslubuna dikkat Edip derdini düzgünce paylassaydin durum buralara gelmeyecekti boşuna birbirinizi kıriyirsunuz.surec geriden geliyor olabilir bu ekim patlayabilir herşey mümkün ancak 8. Ay sonunda bunları net ve kesin bir şekilde dile getirebilirsin.

Anne saçıyla ne alakası var. Benim beklentim vaat edilendir: var olan saçımla arasında fark görülmeyeceği bana vaat edilmişti. Benim var olan saçımda 15 yaşında bir çocuğun saçı gibi değil ki o kadar beklentim olsun. Bak diğer iyi ekim sonuçlarına benim var olan saçımla aynı görüntüde çok iyi yapılmış iş var. Demek ki yapabilen olunca oluyormuş. Bu forumda olan Kaya isminde ki üye nin ekimi örneğin. Bunun anne saçıyla ne alakası var. Eğer demek istediğin seyrek ekime razı olsa yok olmam çünkü bana o vaat edilmedi ve seyrek ekim için zaten giderdim 6 bin TL ye yapacak yer çok

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #321 : 15 Mart 2019, 22:22:25 »
Benim beklentim vaat edilendir: var olan saçımla arasında fark görülmeyeceği bana vaat edilmişti. Benim var olan saçımda 15 yaşında bir çocuğun saçı gibi değil ki o kadar beklentim olsun. Bak diğer iyi ekim sonuçlarına benim var olan saçımla aynı görüntüde. Bu forumda olan Kaya isminde ki üye nin ekimi örneğin. Bunu anne saçıyla ne alakası var. Eğer demek istediğin seyrek ekime razı olsa yok olmam çünkü bana o vaat edilmedi ve seyrek ekim için zaten giderdim 6 bin TL ye yapacak yer çok
'seyrek ekime razı ol' yazdıklarımdan bu anlamı nasıl çıkardın çok merak ediyorum.8. ay sonunda olmazsa hep beraber olmamış diyelim.hem anlama hem okuma kıtlığı mı mevcut.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 15 Mart 2019, 22:24:45 »

Muttalip Hoca bu arkadasla bu noktadan sonra birak revizyonu, para iadesini; telefonla dahi konusursa buyuk surpriz olur bana.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #323 : 15 Mart 2019, 22:29:01 »
Anne saçıyla ne alakası var. Benim beklentim vaat edilendir: var olan saçımla arasında fark görülmeyeceği bana vaat edilmişti. Benim var olan saçımda 15 yaşında bir çocuğun saçı gibi değil ki o kadar beklentim olsun. Bak diğer iyi ekim sonuçlarına benim var olan saçımla aynı görüntüde çok iyi yapılmış iş var. Demek ki yapabilen olunca oluyormuş. Bu forumda olan Kaya isminde ki üye nin ekimi örneğin. Bunun anne saçıyla ne alakası var. Eğer demek istediğin seyrek ekime razı olsa yok olmam çünkü bana o vaat edilmedi ve seyrek ekim için zaten giderdim 6 bin TL ye yapacak yer çok

Benim ekimimi kendine baz alma.

Bazi seyleri iyi analiz etmen lazim: Benim acikligim seninle bir degil, benim sac yogunlugum seninle ayni degil, benim sac kalinligim ve multigreft sayim seninle ayni degil. O bakimdan, ben sana ornek olamam.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #324 : 15 Mart 2019, 22:35:21 »

Biz senin de onun da karakterini cok iyi anladik; hic suphen olmasin.

« Son Düzenleme: 15 Mart 2019, 23:34:32 Gönderen: Hintell »

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #325 : 15 Mart 2019, 22:38:33 »
Biz senin de onun da karakterini cok iyi anladik; hic suphen olmasin.

Tabi canım mağduru herkez görüyor yazmasan da olur, resimler konusur

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #326 : 15 Mart 2019, 22:43:00 »
Yeni foto atacak mısın??belki gelişme vardır

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #327 : 15 Mart 2019, 22:48:18 »
Yeni foto atacak mısın??belki gelişme vardır

Buyur arkadaşım bugün 17. Hafta

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #328 : 15 Mart 2019, 23:02:46 »

Ben mağdur olanım. Kul hakkını yiyeni mi savunur sunuz
« Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 00:44:25 Gönderen: Haare2018 »

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #329 : 15 Mart 2019, 23:20:45 »
Ben mağdur olanım. Kul hakkını yiyen savunur mu?
Neye göre kul hakkını yemiş hoca açıkla herkes bilsin. Ameliyatta her türlü bir risk vardır. En basit bademcik ameliyatında bile milyonda bir ihtimal de olsa masada ölüm ile neticelenebiliyor. Hangi doktor operasyonun başarısız olmasını ister. Hoca isteyerek mi saçların çıkmaması için saç ekimi yaptı binlerce saç ekimi yaptırıp senin gibi hoca kul hakkına giriyor diyen bir tane örnek göster.Şu soruların cevabını ver ki keser hoca nerde kul hakkını yemiş anlayalım tam olarak
1)Sen hocadan henüz para iadesi veya revizyon talebi etmeden kul hakkı yediğine nerden vardın?
2)Sen hocadan eğer herhangi bir talebin oldu ve hoca bunu reddettiyse bunun için kul hakkına girdiğini söylüyorsan talebini ve hocanın cevabını bunu açıkla?
3)Eğer bir operasyonda istenilen sonuç elde edilememişse o veya sebepten operasyonu yapan doktor Kul hakkına mı girmiş oluyor?Senin mantıına göre keser neden Kul hakkınına girdiğini açıkla hak veren varsa düşüncesini sana katıldığını paylaşır?

Facebook Twitter Instagram