Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131448 defa)

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #240 : 08 Mart 2019, 22:28:32 »
Benim param helal dır elbet bir gün karşılığını alır. Sen yeter ki mut ol ya avukatlık yapıp beleşe aldığın o üç beş Graftle
Bak halen üç beş greft diyorsun mal mısın bilerek mi yapıyorsun sen ne cahil bir adammışsın arkadaş kendini küçük düşürüyorsun. Ben hocayı formdan biliyorum sadece hakkında araştırma yaptım tabiki koray hocayı da araştırdım Türkiyede en iyi ekim yapan tanınmış saç ekimcileri. Edindiğim ve bildiğim kadarıyla bu hocalar kimseye greft ücretinde indirim veya pazarlık yaptığını veya formda beni çok övüyor diye kimseye  bedavadan ekim yapacak insanlar değil örneği bile olması söz konusu değil o beynin almıyor heralde.  Eğer öyle olsaydı hintel formun moderatörü ve koray hocayıda yakınen tanıyan biri saç ekiminide koray hocaya yaptırdı hocanın emeğinin karşılığını tıkır tıkır herkes gibi o da ödedi. Senin ki helal para da başkalarının emeğinin karşılığı haram mı çok boş konuşuyorsun. Hem doktoru burda zan altında bırakıyorsun sanki formlarda savunulmaya veya övülmeye ihtiyacı varmış gibi konuşuyorsun bu saydığımız adamlar zaten dünyada bilinen doktorlar keserin sosyal medyada hesabı bile yok bir sürü başaralı ekimleri olmasına rağmen reklama bile ihtiyaç duyan biri değilken iftira atarkende destekli at ki bir harbiyesi olsun.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #241 : 08 Mart 2019, 22:42:39 »
Bak halen üç beş greft diyorsun mal mısın bilerek mi yapıyorsun sen ne cahil bir adammışsın arkadaş kendini küçük düşürüyorsun. Ben hocayı formdan biliyorum sadece hakkında araştırma yaptım tabiki koray hocayı da araştırdım Türkiyede en iyi ekim yapan tanınmış saç ekimcileri. Edindiğim ve bildiğim kadarıyla bu hocalar kimseye greft ücretinde indirim veya pazarlık yaptığını veya formda beni çok övüyor diye kimseye  bedavadan ekim yapacak insanlar değil örneği bile olması söz konusu değil o beynin almıyor heralde.  Eğer öyle olsaydı hintel formun moderatörü ve koray hocayıda yakınen tanıyan biri saç ekiminide koray hocaya yaptırdı hocanın emeğinin karşılığını tıkır tıkır herkes gibi o da ödedi. Senin ki helal para da başkalarının emeğinin karşılığı haram mı çok boş konuşuyorsun. Hem doktoru burda zan altında bırakıyorsun sanki formlarda savunulmaya veya övülmeye ihtiyacı varmış gibi konuşuyorsun bu saydığımız adamlar zaten dünyada bilinen doktorlar keserin sosyal medyada hesabı bile yok bir sürü başaralı ekimleri olmasına rağmen reklama bile ihtiyaç duyan biri değilken iftira atarkende destekli at ki bir harbiyesi olsun.

Sen böyle birisin işte. Üç beş Graft alabilmek için bana ve paylaşımıma resimlerime iftiracı diyorsun. Meğer avukatcilik yapmıyorum diyorsun o zaman yorum yapma buraya. Bırak benim resimler gerçeği anlatıyor. Edilen vaatin tutup tutmayacağını, kimin ne olduğunu göreceğiz.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 08 Mart 2019, 22:55:34 »

Sen böyle birisin işte. Üç beş Graft alabilmek için bana ve paylaşımıma resimlerime iftiracı diyorsun. Meğer avukatcilik yapmıyorum diyorsun o zaman yorum yapma buraya. Bırak benim resimler gerçeği anlatıyor. Edilen vaatin tutup tutmayacağını, kimin ne olduğunu göreceğiz.
Böyle iftiralar atarsan tanımadığın insanları menfaatçi göstermeye çalışırsan sonuçlanmamış bir ekim için doktora hakaretler savurursan  o saçlar tutmaz tabi niye tutmadığını şimdi daha iyi anlıyorum. Ayrıca her konuya yazarım bunun için senden icazet alacak değilim formdaki konulara yorumlarında bir sakınca varsa uyarmak veya  sınırlama getirmek form yönetiminin bileceği iştir senin değil.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #243 : 08 Mart 2019, 23:00:26 »
Böyle iftiralar atarsan tanımadığın insanları menfaatçi göstermeye çalışırsan sonuçlanmamış bir ekim için doktora hakaretler savurursan  o saçlar tutmaz tabi niye tutmadığını şimdi daha iyi anlıyorum. Ayrıca her konuya yazarım bunun için senden icazet alacak değilim formdaki konulara yorumlarında bir sakınca varsa uyarmak veya  sınırlama getirmek form yönetiminin bileceği iştir senin değil.

Menfaatçi olmasan doktor için bu kadar yırtmazdın kendini. Ben senden rica ediyorum yorum yapma benim saç ekimime, git Menfaatçiligini başka yerde ara

Akif tanyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #244 : 08 Mart 2019, 23:06:13 »

Herkesin saç sorunu var olmayanın bu forumda ne işi olur zaten. Dr. Keser bu forumdakilerin hemen hemen hepsinin saç ektirmek için can attığı ama bütçelerinin yetmediği bir cerrah.  Umutsuz olarak bakilan ekimlerden 7. Ayda 8. Ayda atak yapıp hatta bir yılın sonunda ekilenlerin hepsinin çıktığı arkadaki saçlar kadar sağlam olduğu durumlar mevcut. Stres yapman normal bir araba parası vermişsin. Umutların var en iyisini istiyorsun. Forumda bu kadar tecrübeli abiler var hepsi bekle erken diyor ve ekiminin iyi bir ekim olduğunu söylüyorlar. Velevki başarısız oldu yarısı cikmadı veya ince çıktı. Dr. Keser aldığı paranın hakkını verecek bir karakterde. Vermezsede hukuk diye bir sey var mahkemede hakkını ararsın. Ama başarısız demek için daha  erken Sabırlı ol bekle. Saçların inşaalah istediğin gibi olur.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 08 Mart 2019, 23:08:15 »

Menfaatçi olmasan doktor için bu kadar yırtmazdın kendini. Ben senden rica ediyorum yorum yapma benim saç ekimime, git Menfaatçiligini başka yerde ara
Bana karşı hararet , mesnetsiz iftiraların ve gaflet ve içinde bulunduğum psikoloji nedeniyle haksız şekilde ithamlarda bulundum özür dilerim de söz yazmayacam senin konuna

gsari19

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #246 : 08 Mart 2019, 23:09:01 »
Arkadaşlar; lütfen bu sağlıksız adama daha fazla cevap yazmayın. Ne zaman foruma girsem bu adamın konusu zirvede, ya bu adamın psikolojisi bozuk, yada karakteri hepten böyle. Oda Muttalip hocayı bulmuş ( birinin ahını almış demekki...)
Bir sürü yeni paylaşım yapan, desteğe ihtiyacı olan arkadaş varken niye enerjimizi bu anlayışsız adama harcıyoruz, bence forum üyelerine haksızlık bu..Anadolu’da bi şehirde yaşıyorum ve Muttalip hocayı forumdaki ekimin dışında hayatta tanımam (avukat durumuna düşmeyimde..)

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #247 : 08 Mart 2019, 23:23:41 »
Kardeşim allahını seversen 1500 greft nedir yaa kazaya maruf kalıp kendimden örnek vericem 5000 greft almamışlar ki acıklıgımız aynı. Vee dedigin hocaya derdini anlatsan inan ikinci ekimine para almaz hadi ikinci ekime ona gitmedin para iadeni yapar egerki sacın cıkmazsa... bu henüz olasılık.. beni belki tanıyanlar vardır bende stres yaptım ama benim ekim merkezim nam salmış donörden ekimlerinin tutmamasından ben bunları görüp panik yaptım sen nie panik yaptın. Ekim merkezin 5000 eurya kendi ismimi lekelemez arkasında durur ve sende dur artık moralini bozma durki bozdurmalarına müsade etme ama susman lazım.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #248 : 08 Mart 2019, 23:41:14 »
Kardeşim allahını seversen 1500 greft nedir yaa kazaya maruf kalıp kendimden örnek vericem 5000 greft almamışlar ki acıklıgımız aynı. Vee dedigin hocaya derdini anlatsan inan ikinci ekimine para almaz hadi ikinci ekime ona gitmedin para iadeni yapar egerki sacın cıkmazsa... bu henüz olasılık.. beni belki tanıyanlar vardır bende stres yaptım ama benim ekim merkezim nam salmış donörden ekimlerinin tutmamasından ben bunları görüp panik yaptım sen nie panik yaptın. Ekim merkezin 5000 eurya kendi ismimi lekelemez arkasında durur ve sende dur artık moralini bozma durki bozdurmalarına müsade etme ama susman lazım.

Arkadaşım  sen ne laf anlamaz birisin. Sana şöyle anlatim örnekle: Adam bana demiş ki: sana bozulmayan bir mercedes vericem ve fiyatı şukadar. Bende tamam deyip ona göre yüklü para vermişim. Senin ki lerde sana bozulabilir bir Opel vericem demişler sende ona göre fiyat ödeyip kabul etmişsin.

Bu doktor bana dedi: Ben markayım, benim ekicegim 1700 Graft başkasının 3000 Grafti gibi ona göre bende 3.5 Euro Graft başına ödedim ve bana edilen vaatın tutulmasını istiyorum.

Akif tanyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #249 : 08 Mart 2019, 23:44:53 »

Kardeşim sen ne laf anlamaz birisin. Sana şöyle anlatim örnekle: Adam bana demiş ki: sana bozulmayan bir mercedes vericem ve fiyatı şukadar. Bende tamam deyip ona göre yüklü para vermişim. Senin ki lerde sana bozulabilir bir Opel vericem demişler sende ona göre fiyat ödeyip kabul etmişsin.

Bu doktor bana dedi: Ben markayım, benim ekicegim 1700 Graft başkasının 3000 Grafti gibi ona göre bizde 3.5 Euro Graft başına ödedim ve bana edilen vaatın tutulmasını istiyorum.
Bozulmayan mercedes 3-4 ay sonra altında olacak dememiş. Saç ekiminde kabul edilen bir gerçek var süreç 1 yılin sonunda tamamlanır.

Müzikkutusu

• Full Member
« Yanıtla #250 : 08 Mart 2019, 23:48:05 »
Yav tamam salın şu arkadaşı yahu... Anladık 3.5 euro vermiş greft başına anladık ekimi 1000 tl lik ekim gibi olmuş. Anladık sinirli anladık sırma saç sözü verilmiş öff! Salın yaa imdb puanını yükseltmeyin artık. Sorununu bizimle çözemeyecek. İçi de ferahlamayacak. Erken final yapsın bu dizi. Sözlüklerdeki troll başlıklara girilen haddinden fazla entry gibi oldu burası.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 08 Mart 2019, 23:54:18 »
Dr. Ali'nin ekimine bakan arkadaslar bilirler. Saclarinin bir kismi cikmadi veya soylenilenden az ekildi. Bilirkisiye gitti dava acip mahkemeye goturebilmek icin ekimini. Bilirkisi malpraktis (https://www.seslisozluk.net/malpractice-nedir-ne-demek/) olmadigini, alimin donore zarar verilmeden yapildigini, ekim sonrasinda ekilen bolgede hicbir problem olmadigini soyleyerek hastanin herhangi bir hakki olmadigini soyledi. Dr. Ali arkadasimiz da bir sonuc alamayacagini gordu ve  ikinci ekimini baska yerde yaptirdi.

Bu olayin hukuki kismi. Yani bu ekimden hukuki anlamda HaM (Haare2018 aus Meldorf nickinin bas harfleri) arkadasin yapabilecegi hicbir sey yok. Elinde 'soyle bir sonuc vaadediyoruz, bu sonuc olmazsa hastanin su sekilde haklari vardir. Bizim de su sekilde yukumluluklerimiz oldugunu ve su sekilde tazmin yollarinin acik oldugunu kabul ediyoruz' seklinde bir yazi da yok. Boyle bir yaziyi da hicbir ekim merkezi vermiyor bu arada; onu da hatirlatmak isterim.

---------

Gelelim ekime. HaM'in resimleri koyup paylasimini yaptigi ilk 5 mesajindan sonra attigi 6. mesaj su sekilde:

" Arkadaşlar ben şuan ki sonuçtan hiç memnun değilim. O kadar para verdim, sizce ne olur saçlar? "

Bizim gibi ekimden biraz anlayan hemen hemen herkesin soyledigi de su: Daha 4. ayindasin. Cikmis saclarin, cikmak uzere olan ve bir iki aya cikacak saclarin var. An itibariyla durum normal gorunuyor. 8. ayi bekleyip sabretmen gerekiyor. Bu saclar olur ama bu kadar stres ve negatiflikle sonucu etkileme ihtimalin var. Sakin olup beklemelisin.

Eger olur da, sonuc istedigi gibi olmazsa, o zaman yorumunu yapar, doktorla iletisime gecer ve alternatifleri konusur. Haaaa, bu noktadan sonra doktorla iletisime gecip, konusacak durumu olur mu? Bilemiyorum. Bu forumda yazdiklarindan sonra Muttalip Hoca'nin bu arkadasa nasil bir yaklasim gosterecegini kestiremiyorum.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 08 Mart 2019, 23:59:05 »
Harunnnn kardeş 120 günlük ekim sonucuna baktım bozulmayan mercedes gibi duruyor maşallah :) Görünen o ki 360. günde bozulmayan ferrari gibi olur senin saçlar. :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 09 Mart 2019, 00:00:51 »
Bozulmayan Mercedes ne aq... dostum sende bu güzide örneklerlemeleri yapacak kadar dehşet zeka var iken saçı ne yapacaksın? Senin hiç Birseye ihtiyacın yok dostum. İnan kimse sana “bu saç olmamış demez ama vitamin eksik, malzemeden çalmışlar , beyin yakışmamış “ gibi şeyler duyman muhtemel.
Kapatmışssın algıları .. “ iftira bunlar , herkes avukat, siz nerden biliyorsunuz bana ne dedi” sürekli aynı şeyi tekrarlıyorsun . Okurken Emine Palu geliyor aklıma

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 09 Mart 2019, 00:03:55 »
La ne olmuş karışmış yine buralar :)

Facebook Twitter Instagram