Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131347 defa)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #210 : 08 Mart 2019, 18:47:05 »
Sana kimse bu Ekim süper olacak boşa kaygılanıyorsun demiyor, diyemez de.. Ekimin patlayabilir, saçlar çıkmayabilir, yönler hatalı olabilir, tarama zorluğu yaşayabilirsin. Hatta 4 ay olmuş elle tutulur birsey de yok ortada. O kadar para ver uçağa atla gel hayaller kur .. zor seyler.. kendi mutsuzluğunu umutsuzluğunu paylaş bizlerle bunada birsey diyen yok. Ama sen ne olursa olsun en azından 7-8 ay olup süreci tamamlanmamış bir Ekim İçin, ekimci yi “adi suç zanlısı gibi foto paylaşarak “ahanda bu adam yalancı, beni dolandıran , beddualar hakaretler” şeklinde yorum yapamazsın. Karşı tarafın cevap vermesini gerektirecek iddialarda bulunamazsın.
Şimdi bu mesajı okuyup “Ekim çıkmaz ise bunları yapabilirmiyim “ diye sorarsın sen . Onuda söyleyeyim. “YAPAMAZSIN”  beddua, küfür, ailesine hakaret, dolandırıcılık, yalancılık ithamlarında bulunmaz sebebine bakmaksızın kanun ihlalidir. Hoca şikayetçi olur , önce bu siteye sonra sana belli hukuki yaptırımları olur bu yorumların.

Peki ne yapabilirsin? Onlarıda yazayım sana:
-Ekimin tabiri caizse patladı. Saçlar cücük gibi oldu, rezil oldun... önce bu durumu ekimcin ile paylaşırsın.
-neden oldu
-eksik yada yanlış yapılan bir iş varmı?
-ekimcin bu durum ile alakalı sorumluluklarını kabul ediyor ve yapıcı teklifler sunuyor mu?
Sunuyor ise bu teklifler sie cazip mi ?
-revize teklifi , para iadesi teklifi, manevi tazminat teklifi , sözlü özür vs.... her ne ise ...

Yada Bu konuları karşılıklı konuştunuz , ekimciniz dedi ki size “çok sigara içmişsiniz yada fazla masturbasyon yapmışsınız saçlar o yüzden çıkmadı, ben birsey yapamam “ yada “ herseyi kabul edip para iadesi teklif etti” ama siz ikna olmadınız.
Mahkemeye verirsiniz, bilir kişi tayini ile dava devam eder, yasaların uygun gördüğü çercevede hakkınızı geri alırsınız.

Mahkemeye verdiğiniz taktirde zaten konu yasal takipte iken kati süretle paylaşım yapmanız uygun görülmez.

Ama siz bu forumun kullanıcısı duyarlı bir arkadaş olarak paylaşım yapmak istiyorsunuz ozamanda izlemeniz gereken yol;
- sürecinizi baştan sona paylaşıyorsunuz zaten, 7.-8. Ayın sonuna gelince aranızdaki konuşmayıda burada paylaşır ve eklersiniz;

— ben şurada Ekim yaptırdım sonuc bu, ben memnun değilim, bu merkezin Ekim’lerinin başarısız, ekim sonrasındaki destegini ise yetersiz buluyorum. Verdiğim paranın hakkını alamadım. Keşke xxxx firmada ektirseydim. Şöyle basarısız böyle başarısız.. yazarsın millette görür gitmez...

2. İhtimal  sonuc iyi olur. Zaten paylaşımlar ortada dersin ki” hocanın gğnahını aldık panik yaptık , aynı süreci yaşayan arkadasalra örnek olsun , panik yapmayın, sakinliğinizi koruyun zaman ile yihersey daha iyi gidiyor dersin olur biter.

Bak uzun uzun yaZdım. Millet sana kızıyor çünkü sen davranış bozukluğu sergiliyorsun.  KÜFÜR İFTİRA BEDDUA nedir kardesim.. çoccukmusun koca adamsın, karar vermişssin para vermişssin ürün sipariş vermişssin. Sipariş teslim süresi 7-8 ay diye anlaşmıssın 4.ayda “biliyorum 8.ayda sipariş bana gelmeyecek” diyip küfür hakaret ediyorsun.

Küfür etme, yalancı, dolandırıcı, işte bu ADAM  hayaalerimle oynayan diye ithamlarda bulunma, kendisine ailesine beddua etme... kimse sana birsey demez..

Bu saatten sonra yapman gereken “bir özür mesajı atarak , önce hocadan sonra forum ailesinden özür dilemek, akabinde terbiye ahlak çerçevesinde memnuniyet ve şikayetlerini paylaşmak”

Anladın mı?

Bak sloocer bu kadar emek verip, uzun uzun yazmis. Aciklamis ve sonunda da sormus sana anladin mi diye. Neden nezaketen bir cevap vermiyorsun?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #211 : 08 Mart 2019, 18:48:20 »
Bak sloocer bu kadar emek verip, uzun uzun yazmis. Aciklamis ve sonunda da sormus sana anladin mi diye. Neden nezaketen bir cevap vermiyorsun?

Kaya sen karışma... sen doktorun adamısın:) aramıza girme sen

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 08 Mart 2019, 18:51:34 »
kobuk dökümü sonrası fotografını eklesene bırader bak gerçekten kanser olucam senin yüzünden :)) çözmeye çalışıyoruz olayı bi koy bakalım bakalım şu sıklığa 13 14 15 gün ait fotolardan

şuan operasyon görüntüsünden başka ve 3'5 aylık sürecinden baska neyi konuşalım başka 12 aylık sonucunumu konuşalım müneccim boku mu yedik breder bı sakin ol kimseyı korudugum yok

Mayday mayday 😁

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #213 : 08 Mart 2019, 18:52:26 »
Kaya sen karışma... sen doktorun adamısın:) aramıza girme sen

Pardon birader 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 08 Mart 2019, 18:54:51 »
Mayday mayday 😁

sen karışma kaya sen doktorun adamıymışsın :)
Global Moderator

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 08 Mart 2019, 18:55:17 »

Ta baştan Biliyordum taraf olduğunu o yüzden 4 ay sonra sonuç aynı kalırsa dahi sen doktor iyi iş yapmış. Ettiği vaatı tutmuş diyeceksin. Eminim o yüzden senin söylediklerini sana doktor demiştir Hastaya suçu at diye. Yok cild miş vitamin miş. Her ay foto koymasın yoksa saçı çıkmaz demiştir ...
Hintel,  adam kendisini eleştirenleri resmen hocanın adamı olmakla suçluyor iddia sahibi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür eğer iddiası yalan ve iftiraysa bu adam müfteridir kişiliksizdir bu bilinsin. Formun  moderatörü olarak bu adamın  iftira ve peşinen bir doktora hakaretlerine ne zamana kadar  böyle müsammaha göstereceksin bilmek istiyorum.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 08 Mart 2019, 18:57:09 »
sen karışma kaya sen doktorun adamıymışsın :)

Tuh ya, cok mu belli ettik? 😔

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #217 : 08 Mart 2019, 19:02:57 »
Hintel,  adam kendisini eleştirenleri resmen hocanın adamı olmakla suçluyor iddia sahibi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür eğer iddiası yalan ve iftiraysa bu adam müfteridir kişiliksizdir bu bilinsin. Formun  moderatörü olarak bu adamın  iftira ve peşinen bir doktora hakaretlerine ne zamana kadar  böyle müsammaha göstereceksin bilmek istiyorum.

Senin amacın başka. Sana dedim avukat. Bir kaç ay sonra belli olur kim tarafsız kim değil

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 08 Mart 2019, 19:13:26 »
Senin amacın başka. Sana dedim avukat. Bir kaç ay sonra belli olur kim tarafsız kim değil
;D :o ;D Tamam artık, söyle gizli kamera nerede? ;D El sallayacağım. ??? :o ;D

Kriminal

• Full Member
« Yanıtla #219 : 08 Mart 2019, 19:46:59 »
arkadaşın bu skıntısının tek bir açıklaması var türkiyeye geldi hasbelkader Keser hocayı duydu, onunla görüştü ikna oldu ekimi yaptı.Gruptan da daha ucuza kallavi sonuçları görünce; kendi ekimiyle kıyasladı ve kendi ekiminin 4 ayın sonunda "greft başına 3.5 ööro vermişim sonuç bu amunnaküm" gibi bir mıhsıçtılık yaptı.Arkadaşın olayı para beyler daha da pohpohlamayın yada müdahale edin...
o kadar güzel bir özet ki ben yazacaktım ama bundan güzel yazamam hislerime tercüman olduğun için teşekkür ederim kardeşim.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 08 Mart 2019, 19:56:36 »
Endiselenmekte haklisin 4 ayda iyi bir ekim kendini belli eder. Sonuc seni tatmin etmeyecektir fakat bu durum sana doktoru suclama hakki vermez. Inan doktor belki senden daha cok iyi sonuc al ister ki daha cok isim yapsin ve basarili biri olarak anilsin. Anlamadigin ve kabullenmek istemedigin nokta her sac ekiminin basarisiz olma sansi vardir ve tam olarak buna ne neden olabilir kimse bilemez. Belki bunye belki baska faktorler sonucta marketten protez sac almiyosun. Bide anlamadigin diger bir nokta Muttalip hocayi senin deyiminle diger 1000 tl'lik merkezlerden ayiran ozelliklerin basinda cikis oranindan cok donor bolgeden hasar birakmayarak alma basarisi ve saclarin hepsi cikmamis olsa bile cikanlarin dogru kanal yonleriyle dogal bir sekilde cikmasidir. Bu isten biraz anlayan bi adam dogal olmasini daha sik olmasina tercih eder ki ikinci ucuncu revizyonlarla o saci her zaman siklastirabilirsin, zaten 1700 gibi az bi graft alinmis. Yanlis anlama tabi bu cikis orani kabul edilemez ama olan olmussa pozitif yonden dusunmen gerekir. Malum kasap merkezlere gitseydin ve 5000 graft civari ektirip seyrek donorle caresiz kalsaydin daha iyi mi olurdu. Dogru bi merkez tercih etmissin ve  tabi daha da cirkinlesmezsen hoca sen tatmin olana kadar yardimci olcaktir. Beni en cok sonuclariyla etkileyen 2022 ye kadar dolu olan Dr. Couto'nun bile basarisiz ekimi vardir sadece internette goremeyebilirsin. Beni dolandirdi seklinde doktora suc atman cahilligini ve empati yeteneginin hic olmadigini gosteriyor maalesef. Bu tur ithamlari sadece doktor yaptiginin arkasinda durmayip telafi etmek istemezse soyleyebilirsin ki oyle bi durum olmaz. Bol sans
« Son Düzenleme: 08 Mart 2019, 20:29:23 Gönderen: ModelPros »

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #221 : 08 Mart 2019, 19:58:59 »
o kadar güzel bir özet ki ben yazacaktım ama bundan güzel yazamam hislerime tercüman olduğun için teşekkür ederim kardeşim.

Tabi ki doktor dan benden aldığı paranın ve vaat ettiği işin karşılığını arıcam sence bu doğal bir şey degil mi. Senin demek istediğin herhalde: ödediğin parayı boşver ve kötü sonuca razı ol. Soruyorum size türkiyede ne denilir insana vaat edileni vermeyene ve parayı cebine atıp bana ne diyene?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 08 Mart 2019, 20:31:09 »
Kardeşim kusura bakma herkez buraya yogunlaşmış benim konuma bakan yok:) iki resim atıp fikir alıcam belki sende faydalanırsın günlerimiz aynı gibi

Arkadaşlar 4 aydan sonra tüylenme oldu oldu olmadı devamı gelmez diyolar formdada arkadaşların yorumlarınıda  okudum. Şuan tütlenme var sadece formsuzlar ama 120 günümdeyim sonrasında alttan cıkışlar devam edermi??  Arkadaşlar şeffaf bi yoruma ihtiyacım var:) bi sorum daha var hiç uzamayan diken gibi kıllarda var ve epeyce var uzamayı ne zaman karar verirler

Şimdiden tekkürler

Konu sahibi @haare2018 aus Meldorf lütfen Harun kardesimizin resimlerini yorumlar mısın?
Kendisine 5500 greft ektiler. Konu halkındaki dusuncelerini öğrenebilirmiyiz.
Herkes sana yardımcı oluyor , birazda senin gibi parlak bir kişilikten istifade etmek isteriz.
Harun kardeşimize ve Ekim’de emeği geçen arkadaşlara söylemek istediklerini yazarmısın?
(Vermeden almak Allah’a mahsus, herkes yorum yaptı sana sıra sende)

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 08 Mart 2019, 20:35:00 »
arkadaşın bu skıntısının tek bir açıklaması var türkiyeye geldi hasbelkader Keser hocayı duydu, onunla görüştü ikna oldu ekimi yaptı.Gruptan da daha ucuza kallavi sonuçları görünce; kendi ekimiyle kıyasladı ve kendi ekiminin 4 ayın sonunda "greft başına 3.5 ööro vermişim sonuç bu amunnaküm" gibi bir mıhsıçtılık yaptı.Arkadaşın olayı para beyler daha da pohpohlamayın yada müdahale edin...
Daha sonuçlanmamış sürecin üçte birlik kısmı için ortalığı bu kadar velveleye vermesi ve hocaya bu kadar hakaret ve suçlamasının tek izahı var para iadesi için yer edinmek hem türk forumunda hem de yabancı forumunda ekimin başarısız olacağını hocanın kendisini kandırdığına inandırmak için can siperhane çalışıyor. Ama hocanın para iadesi yapacağına ihtimal vermiyorum belki 12. ayın sonunda yüz yüze görüşmesinde ekilenlerin yüzde 85 inden aşağı çıkmış olmasına kanaat getirirse 500-600 arası revize teklifi edebileceğini tahmin ediyorum. Onuda yurt dışı formda benzer bir vakada 500 greftlik ücretsiz revize teklifi ettiğini okumuştum onun dışında hiç para iadesi veya ihtiyacı kadar greftle revizyon talebine denk gelmedim açıkçası bilen varsa söylesin.

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #224 : 08 Mart 2019, 20:47:39 »
Konu sahibi @haare2018 aus Meldorf lütfen Harun kardesimizin resimlerini yorumlar mısın?
Kendisine 5500 greft ektiler. Konu halkındaki dusuncelerini öğrenebilirmiyiz.
Herkes sana yardımcı oluyor , birazda senin gibi parlak bir kişilikten istifade etmek isteriz.
Harun kardeşimize ve Ekim’de emeği geçen arkadaşlara söylemek istediklerini yazarmısın?
(Vermeden almak Allah’a mahsus, herkes yorum yaptı sana sıra sende)

5500 greft ormanların kralı aslanın yelesiyle kapişmam lazım 120 gündeki durumum yorumları alalımmı:)

Facebook Twitter Instagram