Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131386 defa)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #196 : 08 Mart 2019, 16:53:25 »
İnşallah sonucun mükemmel olurda saçlarında tarak kırılır sonra da silersin bu konuyu valla psikolojik seninki

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 08 Mart 2019, 17:13:14 »

Buyur 16. Gün.

Siz suçu bana atıyorsunuz. Türkiyede de bir laf var: hem suçlusun hem güçlüsün. Nerdeyse doktorun ettiği vaata inandığım için ve sonuç kötü olursa bana suçu atıcak gibisiniz

Senin anladığın dilden yazayım.7.aya kadar saçların sıklaşıp gür olmayacak vaat edileni göremiceksin sen buralara 7.ay gel.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #198 : 08 Mart 2019, 17:15:24 »
Sana kimse bu Ekim süper olacak boşa kaygılanıyorsun demiyor, diyemez de.. Ekimin patlayabilir, saçlar çıkmayabilir, yönler hatalı olabilir, tarama zorluğu yaşayabilirsin. Hatta 4 ay olmuş elle tutulur birsey de yok ortada. O kadar para ver uçağa atla gel hayaller kur .. zor seyler.. kendi mutsuzluğunu umutsuzluğunu paylaş bizlerle bunada birsey diyen yok. Ama sen ne olursa olsun en azından 7-8 ay olup süreci tamamlanmamış bir Ekim İçin, ekimci yi “adi suç zanlısı gibi foto paylaşarak “ahanda bu adam yalancı, beni dolandıran , beddualar hakaretler” şeklinde yorum yapamazsın. Karşı tarafın cevap vermesini gerektirecek iddialarda bulunamazsın.
Şimdi bu mesajı okuyup “Ekim çıkmaz ise bunları yapabilirmiyim “ diye sorarsın sen . Onuda söyleyeyim. “YAPAMAZSIN”  beddua, küfür, ailesine hakaret, dolandırıcılık, yalancılık ithamlarında bulunmaz sebebine bakmaksızın kanun ihlalidir. Hoca şikayetçi olur , önce bu siteye sonra sana belli hukuki yaptırımları olur bu yorumların.

Peki ne yapabilirsin? Onlarıda yazayım sana:
-Ekimin tabiri caizse patladı. Saçlar cücük gibi oldu, rezil oldun... önce bu durumu ekimcin ile paylaşırsın.
-neden oldu
-eksik yada yanlış yapılan bir iş varmı?
-ekimcin bu durum ile alakalı sorumluluklarını kabul ediyor ve yapıcı teklifler sunuyor mu?
Sunuyor ise bu teklifler sie cazip mi ?
-revize teklifi , para iadesi teklifi, manevi tazminat teklifi , sözlü özür vs.... her ne ise ...

Yada Bu konuları karşılıklı konuştunuz , ekimciniz dedi ki size “çok sigara içmişsiniz yada fazla masturbasyon yapmışsınız saçlar o yüzden çıkmadı, ben birsey yapamam “ yada “ herseyi kabul edip para iadesi teklif etti” ama siz ikna olmadınız.
Mahkemeye verirsiniz, bilir kişi tayini ile dava devam eder, yasaların uygun gördüğü çercevede hakkınızı geri alırsınız.

Mahkemeye verdiğiniz taktirde zaten konu yasal takipte iken kati süretle paylaşım yapmanız uygun görülmez.

Ama siz bu forumun kullanıcısı duyarlı bir arkadaş olarak paylaşım yapmak istiyorsunuz ozamanda izlemeniz gereken yol;
- sürecinizi baştan sona paylaşıyorsunuz zaten, 7.-8. Ayın sonuna gelince aranızdaki konuşmayıda burada paylaşır ve eklersiniz;

— ben şurada Ekim yaptırdım sonuc bu, ben memnun değilim, bu merkezin Ekim’lerinin başarısız, ekim sonrasındaki destegini ise yetersiz buluyorum. Verdiğim paranın hakkını alamadım. Keşke xxxx firmada ektirseydim. Şöyle basarısız böyle başarısız.. yazarsın millette görür gitmez...

2. İhtimal  sonuc iyi olur. Zaten paylaşımlar ortada dersin ki” hocanın gğnahını aldık panik yaptık , aynı süreci yaşayan arkadasalra örnek olsun , panik yapmayın, sakinliğinizi koruyun zaman ile yihersey daha iyi gidiyor dersin olur biter.

Bak uzun uzun yaZdım. Millet sana kızıyor çünkü sen davranış bozukluğu sergiliyorsun.  KÜFÜR İFTİRA BEDDUA nedir kardesim.. çoccukmusun koca adamsın, karar vermişssin para vermişssin ürün sipariş vermişssin. Sipariş teslim süresi 7-8 ay diye anlaşmıssın 4.ayda “biliyorum 8.ayda sipariş bana gelmeyecek” diyip küfür hakaret ediyorsun.

Küfür etme, yalancı, dolandırıcı, işte bu ADAM  hayaalerimle oynayan diye ithamlarda bulunma, kendisine ailesine beddua etme... kimse sana birsey demez..

Bu saatten sonra yapman gereken “bir özür mesajı atarak , önce hocadan sonra forum ailesinden özür dilemek, akabinde terbiye ahlak çerçevesinde memnuniyet ve şikayetlerini paylaşmak”

Anladın mı?

Jonathano

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #199 : 08 Mart 2019, 17:18:13 »
Hayırlı olsun dostum ekimin. Doktorunuzu hiç tanımam. Sayfadaysa 2 haftadır üyeyim öncesini bilmiyorum. Yani bence tarafsız bir yorum yapabilirim. Erken daha diye yorum yapmayacağım dostum baştan söyleyeyim. Sadece bence bi sakinleşmek gerek. Kaygılarında haklısın Allah kolaylık versin hepimize. İnan bu saç psikolojisi herkeste aynı.ve bu insanları ortak bi duyguda birleştiriyor. Streste birbirmizi yanlış anlamamıza itiyor. Dert etme bi iki üç ay daha bekle bakalım. Canından kıymetli değil hiç bişey. Stres yapıp kendinde başka soruna neden olmasın. İnşallah güzel olur her şey. Ferah tut içini.

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 08 Mart 2019, 17:35:55 »
Bu ekim patlarsa ekimciden kaynaklı olmadığını bu arkadaşın cilt yapısı diğer vb nedenlerden ve saç ekim konusunda yeterli araştırma yapmadan ekim yaptırdığı ve ekim sonrasına ilişkin kendinden kaynaklı sebeplerden ötürü ekimin başarı oranını düşürdüğünü düşünücem bu saatten sonra.O kadar seviyeli biçimde anlatılmasına rağmen her koşulda arıza çıkaracak potansiyeli bulunduğundan bu ekim tutmayacaktır sinerjisi zayıf çıkmayacağını kabulleniş var çünkü. Hatta başka saç ekimcisine de gitseydi aynı durum yaşanırdı. İnsanlar ekimin başarısı için biotin, vitamin,finansted gibi ilaç ve takviyelerle destekliyor yeterki saçlarım çıksın diye ama bu arkadaştan bi gayret sinerji ümit göremedim. Bence bu saatten ekimin başarısız olması ve bi şekilde  para iadesi alıp içinde kaldığı hlc ye ektirmek isteyecek gibi duruyor. Madem bu kadar peşin peşin hükümle konuşuyorsun al sana peşin hüküm nasıl hoşuna gitti mi?

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #201 : 08 Mart 2019, 17:54:23 »
Bu ekim patlarsa ekimciden kaynaklı olmadığını bu arkadaşın cilt yapısı diğer vb nedenlerden ve saç ekim konusunda yeterli araştırma yapmadan ekim yaptırdığı ve ekim sonrasına ilişkin kendinden kaynaklı sebeplerden ötürü ekimin başarı oranını düşürdüğünü düşünücem bu saatten sonra.O kadar seviyeli biçimde anlatılmasına rağmen her koşulda arıza çıkaracak potansiyeli bulunduğundan bu ekim tutmayacaktır sinerjisi zayıf çıkmayacağını kabulleniş var çünkü. Hatta başka saç ekimcisine de gitseydi aynı durum yaşanırdı. İnsanlar ekimin başarısı için biotin, vitamin,finansted gibi ilaç ve takviyelerle destekliyor yeterki saçlarım çıksın diye ama bu arkadaştan bi gayret sinerji ümit göremedim. Bence bu saatten ekimin başarısız olması ve bi şekilde  para iadesi alıp içinde kaldığı hlc ye ektirmek isteyecek gibi duruyor. Madem bu kadar peşin peşin hükümle konuşuyorsun al sana peşin hüküm nasıl hoşuna gitti mi?

Senin doktorun avukatı olduğun nasıl belliydi. Tarafsız olsaydın doktoru korumazdın.

Sen ameliyatta olmayan birisin ve kötü ekimin sonucunu hastaya atacak kadar cahil birisin.

Vaat eden doktor veremeyince tabi suçu hastaya atar. Cilt sorunuymuş vitamin miş vs. Ben her 3 ayda bir kan testi yapan biriyim. Vitamin eksikliğim olsaydı bilirdim. Bu kadar komik nedenleri bulup doktoru koruyan biri benim paylaşımıma cevap veriyor ya çok ayıp bu forum için.

Her doktor kötü yaptığı işte hastaya o zaman suçu atsın.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 08 Mart 2019, 18:05:22 »

Senin doktorun avukatı olduğun nasıl belliydi. Tarafsız olsaydın doktoru korumazdın.

Burda doktorun avukatı olanlar el kaldırsın adamı ugrastirmasin ✋ ;D ya arkadaşım güldürme ya neyse üzerine gitmeyin adamın da yazmasın ay ay foto atacam dedi zaten bırakın öbür ay atsın diğer ay atsın farkı görecek zaten sonra silecek bütün mesajlarını rahat olun

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 08 Mart 2019, 18:07:28 »

Sen ameliyatta olmayan birisin ve kötü ekimin sonucunu hastaya atacak kadar cahil birisin.

Vaat eden doktor veremeyince tabi suçu hastaya atar. Cilt sorunuymuş vitamin miş vs. Ben her 3 ayda bir kan testi yapan biriyim. Vitamin eksikliğim olsaydı bilirdim. Bu kadar komik nedenleri bulup doktoru koruyan biri benim paylaşımıma cevap veriyor ya çok ayıp bu forum için.

Her doktor kötü yaptığı işte hastaya o zaman suçu atsın.
Bak formdan bir örnek atıyorum https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5209.195 bu konuyu baştan sona incele ekimi yapan yine dünya çapında bilinen saygı duyulan dr koray erdoğanın süreç seninkine benzer yeterli yoğunluk yok hatta 7. ayında memuniyet şu aşamada yok ama ekim yaptıran arkadaş dr koray erdoğana senin gibi ithamlarda bulunmuş mu hayır doktor beklemesini söylemiş bekliyor halen umutsuzluğa kapılmış mı kapılmış ama hiç bir şekilde hocanın kişiliğine karşı dolandırıldım 1000 tl  lik ekim gibi sözler sarf etmemiş saygı çerçevesinde yorumlamış hatta ekim patlamış yorumlarına rağmen sabrını muhafaza etmeyi başarmış. Sonuç başarısız olursa kliniğin söyleyeceklerini teklifi ne olacağını sabırla bekliyor. Sen ise peşin yorumlusun hocayı kötülemek için konu açmışsın niyetinden ötürü seni samimi bulmuyorum bu yüzden evet hocanın tarafındayım ve gerekirse avukatlığını da yapacam burda nokta.

samo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 08 Mart 2019, 18:12:34 »
Açıkçası ben amacını anlamadım.

1) Amacın doktora çeşitli sebeplerden dolayı olan hıncını almaksa, davranışların ve doktorun geçmişi itibari ile seni kimse bu bağlamda ciddiye alamadı. Doktordan hıncını almak için de bi plan yapsaydın bari. Bu değil.
2) Amacın bilgi almaksa , ki hiç  öyle bir niyetin ve soruların yok aynı zamanda bilgilendirmeye çalışan arkadaşlara da tepkinden bu da senin amacın olamaz. Bu da değil.
3) Amacın sürecimi paylaşayım da insanlara yardımcı olayım ise, ki burada da 1. maddeye geri dönüyoruz davranışların seni uygun bir referans ve örnek olarak göstermiyor. Bu da değil.

Gerçekten forumda neden varsın ben anlamadım. Lütfen amacını açıklar mısın? Lütfen yanlış anlama cidden merak ediyorum.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #205 : 08 Mart 2019, 18:17:53 »
Bak formdan bir örnek atıyorum https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5209.195 bu konuyu baştan sona incele ekimi yapan yine dünya çapında bilinen saygı duyulan dr koray erdoğanın süreç seninkine benzer yeterli yoğunluk yok hatta 7. ayında memuniyet şu aşamada yok ama ekim yaptıran arkadaş dr koray erdoğana senin gibi ithamlarda bulunmuş mu hayır doktor beklemesini söylemiş bekliyor halen umutsuzluğa kapılmış mı kapılmış ama hiç bir şekilde hocanın kişiliğine karşı dolandırıldım 1000 tl  lik ekim gibi sözler sarf etmemiş saygı çerçevesinde yorumlamış hatta ekim patlamış yorumlarına rağmen sabrını muhafaza etmeyi başarmış. Sonuç başarısız olursa kliniğin söyleyeceklerini teklifi ne olacağını sabırla bekliyor. Sen ise peşin yorumlusun hocayı kötülemek için konu açmışsın niyetinden ötürü seni samimi bulmuyorum bu yüzden evet hocanın tarafındayım ve gerekirse avukatlığını da yapacam burda nokta.

Ta baştan Biliyordum taraf olduğunu o yüzden 4 ay sonra sonuç aynı kalırsa dahi sen doktor iyi iş yapmış. Ettiği vaatı tutmuş diyeceksin. Eminim o yüzden senin söylediklerini sana doktor demiştir Hastaya suçu at diye. Yok cild miş vitamin miş. Her ay foto koymasın yoksa saçı çıkmaz demiştir ...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 08 Mart 2019, 18:25:42 »

Buyur 16. Gün.

Siz suçu bana atıyorsunuz. Türkiyede de bir laf var: hem suçlusun hem güçlüsün. Nerdeyse doktorun ettiği vaata inandığım için ve sonuç kötü olursa bana suçu atıcak gibisiniz

Bu resımde sanırım şok başlamış ???? Başalamadan önceki varsa iyi olur dostum seyrelmiş gözüküyor bunda biraz? Şoktan dolayı
Global Moderator

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 08 Mart 2019, 18:29:53 »

Ta baştan Biliyordum taraf olduğunu o yüzden 4 ay sonra sonuç aynı kalırsa dahi sen doktor iyi iş yapmış. Ettiği vaatı tutmuş diyeceksin. Eminim o yüzden senin söylediklerini sana doktor demiştir Hastaya suçu at diye. Yok cild miş vitamin miş. Her ay foto koymasın yoksa saçı çıkmaz demiştir ...
Allahın adını anarak söylüyorum dr keser ile ne hasta doktor ilişkisi olmuştur  ne akrabalık hısımlık komşuluk  bağı var ne de kendisi ile yüz yüze tanışmışlığımız vardır.Hiç bir bağ yoktur bu kadar net.  Kendisi sadece formlarda saç ekimleri ile biliyorum. Hiç utanmadan hocaya ve bana iftira atıyorsun kişilik problemin var çünkü.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 08 Mart 2019, 18:30:43 »
arkadaşın bu skıntısının tek bir açıklaması var türkiyeye geldi hasbelkader Keser hocayı duydu, onunla görüştü ikna oldu ekimi yaptı.Gruptan da daha ucuza kallavi sonuçları görünce; kendi ekimiyle kıyasladı ve kendi ekiminin 4 ayın sonunda "greft başına 3.5 ööro vermişim sonuç bu amunnaküm" gibi bir mıhsıçtılık yaptı.Arkadaşın olayı para beyler daha da pohpohlamayın yada müdahale edin...

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #209 : 08 Mart 2019, 18:37:21 »
Açıkçası ben amacını anlamadım.

1) Amacın doktora çeşitli sebeplerden dolayı olan hıncını almaksa, davranışların ve doktorun geçmişi itibari ile seni kimse bu bağlamda ciddiye alamadı. Doktordan hıncını almak için de bi plan yapsaydın bari. Bu değil.
2) Amacın bilgi almaksa , ki hiç  öyle bir niyetin ve soruların yok aynı zamanda bilgilendirmeye çalışan arkadaşlara da tepkinden bu da senin amacın olamaz. Bu da değil.
3) Amacın sürecimi paylaşayım da insanlara yardımcı olayım ise, ki burada da 1. maddeye geri dönüyoruz davranışların seni uygun bir referans ve örnek olarak göstermiyor. Bu da değil.

Gerçekten forumda neden varsın ben anlamadım. Lütfen amacını açıklar mısın? Lütfen yanlış anlama cidden merak ediyorum.

Arkadaşım sürekli yazmamım nedeni burda doktorun avukatlığını yapan kişilere cevap vermek. Kendimi savunmayacak mıyım? Insanlar hem suçlu hem güçlü. Aylar sonra sonuç kötü olursa inşallah bu forumda suçu bana atmazlar. Doktor zaten whatsapp tan bana suçu atar gibi yazmıştı, yok jöle mi sürüyorsun, yok fön mü cekiyorsun, buna ne sürsem değişmez dedim çünkü saç yok ki, yok bizim dediğimizin dışında bir şey mi yapıyorsun yazdı. Ben 2 hafta ankara kaldım kabuklar temizlensin doktor kontrolünde öyle gidim diye. Çok özen gösterdim. Şapka bile takmiyorum. Oysa ki diğer ekim yapan yerlerde 3. Aydan sonra çok şey serbest.

Ve bu forumda tarafsız yapılan ve olumsuz yorumlarda siliniyor maalesef. Beni en çok üzen o.

Tamam 4. Ay erken dedim, Her ay foto atıcam dedim herkes sonucu görsün diye ve doktorun vaadiyle uyumlu mu herkes görsün amacım bu.

Facebook Twitter Instagram