Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131305 defa)

Sivasli_

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #180 : 08 Mart 2019, 15:12:44 »
Ameliyatta ne yaptığını bilmiyorsun o yüzden tarafsız ol

Hocam vallaha kusura bakma ama saga sola catiyorsun.. Arkadas diyorki merak etme, stres yapma cikacaktir diyor..
Sen direk olarak ne biliyorsun, ameliyatta varmiydin diyorsun..

Kimse taraf almiyor, ancak biraz sakin ol, biraz oluruna birak. Kimsenin saci 4 ay sonra gür cikmiyor..

Herkesin dedigi gibi, bi foruma göz at herkesin sonucu hemen hemen ayni seninki gibi 3-4 aylarda.. belki senin sacin 10. ayda cikacak, belki 14 gün sonra dahada kararacak..

Stres yapma, Allah askina.. Cikacak olan saclarida stres'den götürecen..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #181 : 08 Mart 2019, 15:41:47 »
Ameliyatta ne yaptığını bilmiyorsun o yüzden tarafsız ol

ne yaptı kardeşim sürekli bunu söylüyorsun ama anlatmıyorsun ne yapabılır ?
Global Moderator

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #182 : 08 Mart 2019, 15:48:08 »
ne yaptı kardeşim sürekli bunu söylüyorsun ama anlatmıyorsun ne yapabılır ?

Adam beni ameliyat ederken hastaydı sürekli burnu akıyordu, hapşırıyordu ve rahatsızdı. Grafileri çıkartırken yada ekerken zarar vermediğini nerden biliyorsun?

Onun dışında dönörde riskli dökülecek bölgeden graftleri aldığı ihtimali de var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 08 Mart 2019, 15:51:32 »

Adam beni ameliyat ederken hastaydı sürekli burnu akıyordu, hapşırıyordu ve rahatsızdı. Grafileri çıkartırken yada ekerken zarar vermediğini nerden biliyorsun?

Onun dışında dönörde riskli dökülecek bölgeden graftleri aldığı ihtimali var

E insanlık hali kardeşim hasta olabılır ne olmuş bunda ne var? Ayrıca nerden çıkartıyosun o greftleri aldığını bence kafanda kurup kurup inanıyorsun sanırım senin huyun bu burnunuda yaptırsan dişinide yaptırsan sorun yaratıcaksın her konuda.
Global Moderator

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #184 : 08 Mart 2019, 15:59:37 »
E insanlık hali kardeşim hasta olabılır ne olmuş bunda ne var? Ayrıca nerden çıkartıyosun o greftleri aldığını bence kafanda kurup kurup inanıyorsun sanırım senin huyun bu burnunuda yaptırsan dişinide yaptırsan sorun yaratıcaksın her konuda.

Arkadaşım huyla ne alakası var bunun? Ben yaşadıklarımı yazıyorum. Insanlık hali diyip her yapılan kötü işi savunacak biri misin sen?

Sonuç kötü olursa suçu bana mı vericen? Ne demek istediğini tam anlayamıyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 08 Mart 2019, 16:01:40 »
Hacı abi, sen kendi kafanda bir dünya kurmuşsun. Orada yaşıyorsun.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #186 : 08 Mart 2019, 16:05:17 »
Hacı abi, sen kendi kafanda bir dünya kurmuşsun. Orada yaşıyorsun.

Tarafsız olsaydın bunu yazmazdın. Neyse resimlerim her şeyi anlatıyor çünkü resimler tarafsız. Uluslararası forumlara da koyuyorum bu resimleri italyada almanyada ingiltere amerika ispanyada kimse sizin gibi bana yüklenmiyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 08 Mart 2019, 16:09:23 »

Arkadaşım huyla ne alakası var bunun? Ben yaşadıklarımı yazıyorum. Insanlık hali diyip her yapılan kötü işi savunacak biri misin sen?

Sonuç kötü olursa suçu bana mı vericen? Ne demek istediğini tam anlayamıyorum

işin kötü yanı olsa haklısın ön cizgin yamuk olsa greftlerın yönü kötü olsa donör bölgen katledılmış olsa haklısın kardeşimde ben gayet güzel özenli yapılmış bır operasyon görüyorum sence bu operasyona bakınca neresi kötü bir iş ? kabuk dökümü resmın var mı bır sıklıga bakalım? 10 yada 12 günlük diger operasyonlarına göre sıklık aynı mı bakıcam?

kardeşim kötü olursa senı neden suçlıyım olmamışsa olmamış derız sadece suan olmamış demek için henüz başındasın
« Son Düzenleme: 08 Mart 2019, 18:48:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 08 Mart 2019, 16:15:13 »
Arkadaş sen ne kullanıyorsun neyin krizini yaşıyorsun nedir bu agresiflik?İnsanlar adap edep çerçevesinde seni sakinleştirmeye çalışmış ama sen düzeysiz bir uslüpla sağa sola operasyonuna giren hekime giydirmişsin.

Az bekle Keser hocanın ekimleri 11. ve 12.aylarda kendini tamamen belli ediyor.Tutturmuşsun bir 3.5 ööööro diye çok daha sikindirik, merdiven altı, donör katili klinikler de vardı niye onlara ektirmedin?Sanki hoca seni zorla kolundan tutup direk masaya yatırmışcasına bir serzenişte bulunuyorsun.

Ve burada kimse hocayı tutmuyor emin olabilirsin burası tarafsız bir platform.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #189 : 08 Mart 2019, 16:18:35 »
işin kötü yanı olsa haklısın ön cizgin yamuk olsa greftlerın yönü kötü olsa donör bölgen katledılmış olsa haklısın kardeşimde ben hayet güzel özenli yapılmış bır operasyon görüyorum sence bu operasyona bakınca neresi kötü bir iş ?

Arkadaşım senin ne demek istediğini anladım. Yani saçlar seyrek olsa veya şimdi ki gibi kalsa doktor sence mükemmel iş yapmıştır çünkü çizgiyi iyi çizmiş ve üç beş Grafti yönüne göre ekmiş bunu demek istiyorsun herhalde?

Demek ki bu sonuç için bu doktora mı gittim? Ettiği vaat önemsiz yeterki çizgi iyi çizmiş ve üç beş Graftle işi bitirmiş.

Demek ki onca parayı bunun için mi ödedim. Çok tarafsızsın arkadaş. Nerdeyse bana diyeceksin ki git dua et bu adam senin dönürü yeyip bitirmemiş ve iyi çizgi çizmiş. Demek ki türkiyenin en doktorlarından birini siz böyle mi biliyorsunuz

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 08 Mart 2019, 16:20:48 »

Tarafsız olsaydın bunu yazmazdın. Neyse resimlerim her şeyi anlatıyor çünkü resimler tarafsız. Uluslararası forumlara da koyuyorum bu resimleri italyada almanyada ingiltere amerika ispanyada kimse sizin gibi bana yüklenmiyor.
Senin dışında herkes taraflı zaten. Bir sensin objektif. İtham sende, suçlama sende, laf anlatmaya çalışanları doktorun adamı yapmak sende. Senin kafanda kurduğun dünyada senin dışında herkes haksız ve kötü niyetli. Yahu sen şu üslup, argüman ve suçlamayla başka hiçbir yerde barınamazsın. Buranın ne kadar iyi niyetli ve değerli bir forum olduğunu gör ve biraz kendine çeki düzen ver.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #191 : 08 Mart 2019, 16:23:58 »
Arkadaş sen ne kullanıyorsun neyin krizini yaşıyorsun nedir bu agresiflik?İnsanlar adap edep çerçevesinde seni sakinleştirmeye çalışmış ama sen düzeysiz bir uslüpla sağa sola operasyonuna giren hekime giydirmişsin.

Az bekle Keser hocanın ekimleri 11. ve 12.aylarda kendini tamamen belli ediyor.Tutturmuşsun bir 3.5 ööööro diye çok daha sikindirik, merdiven altı, donör katili klinikler de vardı niye onlara ektirmedin?Sanki hoca seni zorla kolundan tutup direk masaya yatırmışcasına bir serzenişte bulunuyorsun.

Ve burada kimse hocayı tutmuyor emin olabilirsin burası tarafsız bir platform.

Arkadaşım ben yaşadıklarımı yazıyorum ve vaat edileni yazıyorum ama siz bana hala yükleniyorsunuz . Bugün 4. Ayım ben beklicem dedim o yüzden bana yüklenmeyi bırakın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 08 Mart 2019, 16:26:02 »

Arkadaşım senin ne demek istediğini anladım. Yani saçlar seyrek olsa veya şimdi ki gibi kalsa doktor sence mükemmel iş yapmıştır çünkü çizgiyi iyi çizmiş ve üç beş Grafti yönüne göre ekmiş bunu demek istiyorsun herhalde?

Demek ki bu sonuç için bu doktora mı gittim? Ettiği vaat önemsiz yeterki çizgi iyi çizmiş ve üç beş Graftle işi bitirmiş.

Demek ki onca parayı bunun için mi ödedim. Çok tarafsızsın arkadaş. Nerdeyse bana diyeceksin ki git dua et bu adam senin dönürü yeyip bitirmemiş ve iyi çizgi çizmiş. Demek ki türkiyenin en doktorlarından birini siz böyle mi biliyorsunuz

kobuk dökümü sonrası fotografını eklesene bırader bak gerçekten kanser olucam senin yüzünden :)) çözmeye çalışıyoruz olayı bi koy bakalım bakalım şu sıklığa 13 14 15 gün ait fotolardan

şuan operasyon görüntüsünden başka ve 3'5 aylık sürecinden baska neyi konuşalım başka 12 aylık sonucunumu konuşalım müneccim boku mu yedik breder bı sakin ol kimseyı korudugum yok
Global Moderator

Sivasli_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #193 : 08 Mart 2019, 16:32:41 »

Arkadaşım ben yaşadıklarımı yazıyorum ve vaat edileni yazıyorum ama siz bana hala yükleniyorsunuz . Bugün 4. Ayım ben beklicem dedim o yüzden bana yüklenmeyi bırakın

Babam sana kimse yüklenmiyor.. Herkes sadece 1 sey dedi sana.. 1 sey ya..

BEKLE.. DAHA ERKEN..

bitti yahu, nokta..

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #194 : 08 Mart 2019, 16:35:58 »
kobuk dökümü sonrası fotografını eklesene bırader bak gerçekten kanser olucam senin yüzünden :)) çözmeye çalışıyoruz olayı bi koy bakalım bakalım şu sıklığa 13 14 15 gün ait fotolardan

şuan operasyon görüntüsünden başka ve 3'5 aylık sürecinden baska neyi konuşalım başka 12 aylık sonucunumu konuşalım müneccim boku mu yedik breder bı sakin ol kimseyı korudugum yok

Buyur 16. Gün.

Siz suçu bana atıyorsunuz. Türkiyede de bir laf var: hem suçlusun hem güçlüsün. Nerdeyse doktorun ettiği vaata inandığım için ve sonuç kötü olursa bana suçu atıcak gibisiniz

Facebook Twitter Instagram