Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131308 defa)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #165 : 07 Mart 2019, 22:19:19 »

Benim var olan saçım gibi yapanlar nasıl yapıyorlar bak internette görürsün, eğer kör değilsen tabii.

Hayal falan kurduğum yok bu doktor bana yapacağına dair vaat etti. Keşke benim paylaşımımı tam okusaydın sonra yazsaydın

Senin gibi beyin hücresi olmayana cevap veriyorum ya yazık parmaklarıma.

Arkadaş var olan saçım gibi derken bence sıklık anlamında diyor yani çok sık olsun istiyor yani ben öyle demeye çalıştığını düşünüyorum ki olacaktır da forumda çok örnek var sık saçı olan biraz daha sabır sadece

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 07 Mart 2019, 22:36:17 »

Benim var olan saçım gibi yapanlar nasıl yapıyorlar bak internette görürsün, eğer kör değilsen tabii.

Hayal falan kurduğum yok bu doktor bana yapacağına dair vaat etti. Keşke benim paylaşımımı tam okusaydın sonra yazsaydın

Senin gibi beyin hücresi olmayana cevap veriyorum ya yazık parmaklarıma.
kes mal senın beynınden sorunun var bellı pskıytrıye gıt  once sac ektırcegıne amk salak salak seyler yazıp duruyon tek sen mı bır usur para verdın sac ekıme amk bebesı

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 07 Mart 2019, 22:41:57 »
boyle beyınden ozurlulerın konularını ne tutarsınız anlamam boylelerını hasteyene yollayın once tedavı gorsun

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #168 : 07 Mart 2019, 22:50:54 »
boyle beyınden ozurlulerın konularını ne tutarsınız anlamam boylelerını hasteyene yollayın once tedavı gorsun

Senin gibi malın...... Yazma bir daha konuma git kafana uygun yere

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 07 Mart 2019, 22:52:42 »
Muttalip Keser'in iç sesi: Ulan ne halt ettimde bu elemanın saçını ektim ;D   :P ??? :-\

Heralde üstüne 2 kat parayı verip senin şu, hergün bozuk plak gibi tekrarladığın şeyleri duymak istemezdi.

Valla evlat olsan sevilmezsin!

Şu yazılarını okuyorum, kesinlikle normal bir ruh haline sahip birinin yazıları değil.

Ben admin olsam konunu kapatırdım.

Her an tartışmaya açık bir ruh halin var. Seviye desen yok.

Para verdim, para verdim, diye gezinip duruyorsun. Emziğini isteyen bebekler gibi saçım da saçım.  ;D Kamera şakası mısın arkadaş!  ???

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #170 : 07 Mart 2019, 22:59:10 »
Muttalip Keser'in iç sesi: Ulan ne halt ettimde bu elemanın saçını ektim ;D   :P ??? :-\

Heralde üstüne 2 kat parayı verip senin şu, hergün bozuk plak gibi tekrarladığın şeyleri duymak istemezdi.

Şu yazılarını okuyorum, kesinlikle normal bir ruh haline sahip birinin yazıları değil.

Para verdim, para verdim, diye gezinip duruyorsun. Emziğini isteyen bebekler gibi saçım da saçım.  ;D Kamera şakası mısın arkadaş!  ???

Konuyu başka yöne çekmeye çalışma. Bana diyorsun da acaba sen nasıl bir evlatsin merak ediyorum. Konuyu uzatma aynaya bak önce.

Doktor ettiği vaatın arkadasında duracak mi hep beraber görelim. Herkes sonucu görsün. Konu bunun için var

Sana bir şey dokunuyorsa yazma buraya, konumu uzatan senin gibilerin gereksiz yorumu

recklai85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 07 Mart 2019, 23:01:36 »

:D:D:D:D cocuk abisi naparsın buyucek... yazdıklarının altına ımzamı atarım kardesım
« Son Düzenleme: 07 Mart 2019, 23:12:06 Gönderen: recklai85 »

Müzikkutusu

• Full Member
« Yanıtla #172 : 07 Mart 2019, 23:39:51 »
Merhaba gurbetçi dostum, 

Konunu 7. Sayfaya kadar okudum ve sonra benzer şeyler yazıldığını anlayıp gerisini okumadım.

Stresini anlayabiliyorum. Bi beklenti içine girmişsin ve arabanı satıp saç ekimine karar vermişsin. Anladığım kadarıyla da maddi durumun kuruş hesabı yapacak durumda en çok da bu yüzden sinirleniyorsun sanırım. Çünkü ödediğin paraya değsin istiyorsun.

Sadece naçizane şunları söyleyebilirim:

-Her ekim merkezi, gelen kişiye rahatlatıcı ve operasyona girmeye teşvik edici cümleler kurar. Çünkü kişide bir beklenti oluşturamazlarsa kimse operasyona girmez.

- Çok da merdiven altı tesisler olmadığı sürece ekimin başarısı işçilikle beraber kişinin bünyesiyle de alakalıdır. Ki yanlış anlama senin saçın bence çok güzel çıkacak çünkü malzeme kaliteli. Ama sana şöyle söyleyebilirim,  bünyeden kaynaklı herkesin ekimi aynı anda başarıya ulaşmıyor. O da senin vücudunun üretme - yenileme hızıyla alakalı.

- şöyle düşün,  burada ekim sonrası hepimizin kafasında benzer bir görüntü var değil mi? Ya da kabuk döktükten sonra hepimizde sık bir görüntü var değil mi? O zaman hepimizin ekimi aynı zamanda patlama yaşayıp taranacak hale gelmiş olması gerekmiyor mu? Ama öyle olmuyor,  herkesin farklı zamanlarda çıkıyor saçları

Son olarak ufak bi tavsiye. Stres saçın en büyük düşmanı. Hatta stres vücudun en büyük düşmanlarından biri. Akışına bırak biraz bence 6-7 ayları bi gör.

Aklıma gelen yeni tavsiye... Bundan sonra yapacağın bu tarz her işlem öncesinde mutlaka imzalı bir kağıt al sonrasında hesap sorma şansın olsun

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 08 Mart 2019, 12:38:21 »
Konuyu baştan sona okudum.Saç ekim sürecini ektirmeden önce iyice araştırsanız bu kadar tantana etmezdiniz ben niye ağladığınızı anlamadım daha olmuş 100 gün ne bekliyordunuz 100 günde?Süreciniz 7.aya geldiğinde güzel bir görüntü olmazsa hakkınızı ararsınız lakin 5.5 aylarda kalınlaşma başlayıp 7.aya kadar %85 90ı çıkmış ve kalınlaşmaya başlamış oluyor.Bu forumda “mükemmel” olarak adlandırılan ekimlerin 100.gününe açın bakın kafanızdan bir farkı yoktur bı psikolojiyle sizi zorlu bir 7 ay bekliyor..

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #174 : 08 Mart 2019, 14:51:00 »
Arkadaşlar rica ediyorum lütfen sadece tarafsız olan kişiler benim saç ekimine yorum yapsın.

Bugün 16. Hafta yani 4 Ay.

Değişen bir şey görmedim

10. Haftayla aynı sıklıkta sadece uzamış

Aşağıdaydı 10. Hafta resmi. Onun altında ki de 16. Hafta resmi

Namso

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 08 Mart 2019, 14:51:29 »
Bende muttalip kesere ektirdim adamın ektiği her tel cıktı daha bekle çok sabırsızsın.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #176 : 08 Mart 2019, 14:55:12 »
Bende muttalip kesere ektirdim adamın ektiği her tel cıktı daha bekle çok sabırsızsın.

Ameliyatta ne yaptığını bilmiyorsun o yüzden tarafsız ol

Namso

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 08 Mart 2019, 15:05:42 »
Ne yaptı benim.operasyonum.cok zor gecti sac telim cok kalındı ben hic biri cıkmayacak dedim.heosi cıktı

Namso

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 08 Mart 2019, 15:08:09 »
Seninkide cok belli yeterince tecrübem var ekilenlerin heosi cıkacak

Namso

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 08 Mart 2019, 15:12:33 »
Ve bende soyluyorum ekinlen bölgen üsttaki saçlarından daha hacimli ve sık olacak.çünkü arkadaki en iyi kökleri aliyo.

Facebook Twitter Instagram