Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131307 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #135 : 07 Mart 2019, 02:26:57 »
Burdakiler ölümü görüp sıtmaya razı olmuş kişiler hocam  ;D takma sen sadece zamanı geldiğinde sakin sakin paylaşımını yap geç,böyle laf dalaşıyla bu konu böyle yakışık almıyor.
Admin bence bu konuyu bir aylığına kilitle taki 5 ayını doldurunca arkadaş resim koyması için açarsın konuyu tekrar.yoksa konu çığrından çıkmış durumda  ;D

Harbiden arkadaşım. Adam bana diyor ki: 3.5 Euro Graft başına ödedin dönörün iyi kalsın diye. Sonuç ne olursa olsun, doktor ne vaat vermişse versin, kötü sonuca eyvallah de diyor bu arkadaş. Nasıl insanlar var ya allah akıl versin

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #136 : 07 Mart 2019, 02:28:39 »

Lütfen boş yorum yapma konuma. Git kendi konunda takıl rica ediyorum.

Sorry canım amacım rahatsız etmek degildi. Benim durumum senden cok kötü olmasına ragmen gercekleri sölemek istedim. Ekimin güzel olur inşallah.

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #137 : 07 Mart 2019, 02:35:42 »
Hahahahh 🙂

Hintel’in seni sakinleştirmeye çalıştığı gibi sende konu sahibini sakinleştirmeye çalışıyorsun. Hintel seni, sende Hintel’i anlamışsındır. Gerçekten zor psikoloji.

Hintel hocamı seviyorumda burda muttalip hocadan bahsediliyo sonuclarınıda forumlardan görüyoruz bide benim ektirdigim yerin sac ekim sonucları hele donörleri aman allahım beni allah korumuş diyorum:) benle arkadaşın durumu ekim merkezleri arasında everestle dünyanın en dip bölgesi kadar fark var. Benim sıkıntım gördüklerim duyduklarımdan kaynaklanıyodu ben haklıydım:)

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 07 Mart 2019, 02:40:01 »
Hintel hocamı seviyorumda burda muttalip hocadan bahsediliyo sonuclarınıda forumlardan görüyoruz bide benim ektirdigim yerin sac ekim sonucları hele donörleri aman allahım beni allah korumuş diyorum:) benle arkadaşın durumu ekim merkezleri arasında everestle dünyanın en dip bölgesi kadar fark var. Benim sıkıntım gördüklerim duyduklarımdan kaynaklanıyodu ben haklıydım:)
İnşaallah konu sahibi arkadaş haksız çıkar da saçları istediğinden daha güzel olur.
Bu arada regaip kandiliniz mübarek olsun. Konuyu kandilin hürmetine bitirelim. Hayırlı kandiller, hayırlı geceler...

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #139 : 07 Mart 2019, 02:41:02 »

Harbiden arkadaşım. Adam bana diyor ki: 3.5 Euro Graft başına ödedin dönörün iyi kalsın diye. Sonuç ne olursa olsun, doktor ne vaat vermişse versin, kötü sonuca eyvallah de diyor bu arkadaş. Nasıl insanlar var ya allah akıl versin

Senin istedigin sac hintel hocada var bende istiyodum ama iiçimde patlıcak gibi:) eger olmazsa kime yaptırmış sormanı tavsiye ederim:) ben sölerimde sonra onun ekibindenmisin dersin die cekiniyorum

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #140 : 07 Mart 2019, 02:41:44 »
İnşaallah konu sahibi arkadaş haksız çıkar da saçları istediğinden daha güzel olur.
Bu arada regaip kandiliniz mübarek olsun. Konuyu kandilin hürmetine bitirelim. Hayırlı kandiller, hayırlı geceler...

Cümleten hayırlı kandiller

Akif tanyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #141 : 07 Mart 2019, 02:43:58 »

Lütfen boş yorum yapma konuma. Git kendi konunda takıl rica ediyorum.
Saç döngüsü herkeste farklı. Bak koray hocanın bir ekimi var herkes bu ekim patalmıs kötü demiş. 8. Aydan sonra mükemmel. İnşaallah saçların istediğin gibi olur

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #142 : 07 Mart 2019, 02:49:12 »
Saç döngüsü herkeste farklı. Bak koray hocanın bir ekimi var herkes bu ekim patalmıs kötü demiş. 8. Aydan sonra mükemmel. İnşaallah saçların istediğin gibi olur

Konunun linkini atarmısın kendime teselli olsun die istiyorum

Akif tanyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #143 : 07 Mart 2019, 02:56:19 »
Konunun linkini atarmısın kendime teselli olsun die istiyorum
Yabancı forumdaydı. Galiba 2500 civarı greftti

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #144 : 07 Mart 2019, 03:01:50 »

Bana dün dediği: "bizim söylediğimizden farklı bir şey yapmadın değil mi"

Bunu niye yazdı sence? Demek ki sonuc 4. Ayda beklediği gibi değil. Suç da bendeymiş sanki

Ama sonuna kadar her ay foto koyucam  o yüzden artık yorum yazmayın

Peki şunu söyle bizlere ki beklentini bilelim. Diyelimki  1 yıl sonunda vaadilen saç yoğunluğu olmadığı  ve ekim sonuçu kötü olursa bu ihtimal durumunda talebin ne ;
1) Hocadan para iadesi mi talep edeceksin.
2) Hocadan revizyon yapmasını isteyeceksin
3) 1. ve 2. seçeneklerin dışında düşündüğün başka bir seçenek mi var mı aklında?
4) Hocanın ekim sonucunda talep edeceğin seçeneklerin hiç birini kabul etmezse ne yapmayı planlıyorsun (sakın beddua ederim deme düzgün şekilde usülünce belirt)
Bizde sürecin sonunda senin ekim sonuca bakarak talebinin haklılığı konusunda bir şeyler söyleyelim. Kim olursa olsun hangi dr olursa olsun Haklının yanında destek oluruz ancak sen çok aceleci biçimde hakaretler uslubuna dikkat etmemen yüzünden belki haklı olacağın durumda haksız duruma düşersin. Kimse burda hcanın avukatı değil herkes senin uslübünu beddua seanslarını haksız bulduğu için hocayı bu konuda savunuyor. Ayrıca hoca saygı duyulan dünyaca kabul görmüş fue saç ekimi konusunda sayılı doktorlar biri bu yüzden bu uslüp tarzın itici geliyor. Kimse başarısız bir ekime bunu keser hoca ekti süper olmuş demez bunu dediklerimi sakin biçimde düşün uslüp konusunda beddua konusunda  hata yaptım sabırlı olmalıydım sürecin tamamlanmasını ve hocanın tavrının ne olacağını gördükten sonra pozisyon almalıydım demelisin.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #145 : 07 Mart 2019, 03:13:22 »
Peki şunu söyle bizlere ki beklentini bilelim. Diyelimki  1 yıl sonunda vaadilen saç yoğunluğu olmadığı  ve ekim sonuçu kötü olursa bu ihtimal durumunda talebin ne ;
1) Hocadan para iadesi mi talep edeceksin.
2) Hocadan revizyon yapmasını isteyeceksin
3) 1. ve 2. seçeneklerin dışında düşündüğün başka bir seçenek mi var mı aklında?
4) Hocanın ekim sonucunda talep edeceğin seçeneklerin hiç birini kabul etmezse ne yapmayı planlıyorsun (sakın beddua ederim deme düzgün şekilde usülünce belirt)
Bizde sürecin sonunda senin ekim sonuca bakarak talebinin haklılığı konusunda bir şeyler söyleyelim. Kim olursa olsun hangi dr olursa olsun Haklının yanında destek oluruz ancak sen çok aceleci biçimde hakaretler uslubuna dikkat etmemen yüzünden belki haklı olacağın durumda haksız duruma düşersin. Kimse burda hcanın avukatı değil herkes senin uslübünu beddua seanslarını haksız bulduğu için hocayı bu konuda savunuyor. Ayrıca hoca saygı duyulan dünyaca kabul görmüş fue saç ekimi konusunda sayılı doktorlar biri bu yüzden bu uslüp tarzın itici geliyor. Kimse başarısız bir ekime bunu keser hoca ekti süper olmuş demez bunu dediklerimi sakin biçimde düşün uslüp konusunda beddua konusunda  hata yaptım sabırlı olmalıydım sürecin tamamlanmasını ve hocanın tavrının ne olacağını gördükten sonra pozisyon almalıydım demelisin.

Gerekeni önümüzde ki aylarda yazıcam. Daha 4. Ay diyip bana yükleniyorsunuz. En iyisi bekleyelim. Doktorun tavrını ve düşündüklerimi size belirticem.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 07 Mart 2019, 03:23:21 »

Gerekeni önümüzde ki aylarda yazıcam. Daha 4. Ay diyip bana yükleniyorsunuz. En iyisi bekleyelim. Doktorun tavrını ve düşündüklerimi size belirticem.

Tam olarak kacinci gunundesin su an?

Sakaklarini yakindan (20-25 cm uzakliktan), mumkunse flash ile atabilir misin?

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #147 : 07 Mart 2019, 05:22:21 »
Tam olarak kacinci gunundesin su an?

Sakaklarini yakindan (20-25 cm uzakliktan), mumkunse flash ile atabilir misin?

Buyur

kayaca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 07 Mart 2019, 06:33:43 »
2 ay sonra gule gule tara kardes, sac olmus haberin yok.  3,5 ay icinde zaten Boyle gozukur

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #149 : 07 Mart 2019, 09:03:44 »
Acele etme abi bende 2 gün önce ektırdım baska bi yerde tabiki ki sen Muttalip hocaya ektırmıssın gönül rahatlığıyla bekle bence yerinde olsam kafaya hic takmazdım hemde hiç

Facebook Twitter Instagram