Gönderen Konu: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018  (Okunma sayısı 131301 defa)

Haare2018

• Full Member
Ynt: Dr. Muttalip Keser - Ankara - 14.11.2018
« Yanıtla #121 : 07 Mart 2019, 01:32:18 »
4. Ayda var olan saçın gibi olacak ve bu süreç bitecek mi dedi sana

Bana dün dediği: "bizim söylediğimizden farklı bir şey yapmadın değil mi"

Bunu niye yazdı sence? Demek ki sonuc 4. Ayda beklediği gibi değil. Suç da bendeymiş sanki

Ama sonuna kadar her ay foto koyucam  o yüzden artık yorum yazmayın

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #122 : 07 Mart 2019, 01:37:43 »
sloocer in seni tahrik etmesine gerek yok forumdan atılman İçin. Ama Kalıp konuna devam etmen için söylediklerine kulak asman lazım.

Hakaret olmadığı sürece ve gereksiz saldırı yorum silinmez.

Neyse sakin ollalım arkadaşlar lütfen.

Hintel hocam beni ararıyosun dimi:):) konu sahibi kardeşim bende sac ekiminin en acemilerindenim ama tecrübe yaşayınca ögreniliyo  bakarak görerek denilerek icine işlemiyo panik yapıyosun biliyorum ben yaşadım ne desem boş banada demişlerdi banada boş gelmişti.

1 aya ateşin gecer sen yinede ne yazmak istiyosan yaz stresini atıp tansiyonunu düşürürsün...

bu arada keşke bende muttalip hocaya yada üstat koray hocaya ektirseydim diyenlerdenim..

1500 gret diyosun bahsettigin o 1000tl ye hadi 5000tl olsun 5000 greft eken merkezlere gidip donöründen olmamışsın. Yat kalk dua et muttalip hocayı keşfetmişsin.

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 07 Mart 2019, 01:40:05 »
Arkadaşlar yönetici hintel. Böyle konularda hep bir ağızdan konuşmak yerine tatsızlık çıkmaması adına onun konuşması daha makbul. Zaten söylenilecekler söylenmiş. Arkadaşta her ay foto atacağını söylüyor. Bekleyelim görelim.

Harunnnn

• Sr. Member
Ynt: Dr. Keser Ankara 14.11.2018
« Yanıtla #124 : 07 Mart 2019, 01:50:35 »
Sonrada yazınca “çok yüklendiniz” diyorsunuz.

Ben yorum yapmıyorum bu konuya..

Sloocer hocam benim konumada beklerim yakın bi tarihte resim atıcam. 

Arkadaşa tavsiyemi nasihat babında  tekrar yeniliyorum

Türkiyenin sayılı doktorlarından birine gitmişsin 1500 greft almış ve dünya donörün var... begenmedinmi üstat koray hoca var  merminde var (donör) cephanede sıkıntı yok

Asıl kazaya maruz kalmamışsın.. 5000 greftini alıp atacak kurşun (greft) bırakmayan bi sac ekimciye denk gelmemişsin. Bu tesellin olsun.

Tesellin bu olsun dedim ama bunuda sonrası icin diyorum sac tutmazsa.. tutup tutmamasındaki süreci bende bilmiyorum senle aynı ayda gündeyi

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #125 : 07 Mart 2019, 01:57:31 »
Sloocer hocam benim konumada beklerim yakın bi tarihte resim atıcam. 

Arkadaşa tavsiyemi nasihat babında  tekrar yeniliyorum

Türkiyenin sayılı doktorlarından birine gitmişsin 1500 greft almış ve dünya donörün var... begenmedinmi üstat koray hoca var  merminde var (donör) cephanede sıkıntı yok

Asıl kazaya maruz kalmamışsın.. 5000 greftini alıp atacak kurşun (greft) bırakmayan bi sac ekimciye denk gelmemişsin. Bu tesellin olsun.

Tesellin bu olsun dedim ama bunuda sonrası icin diyorum sac tutmazsa.. tutup tutmamasındaki süreci bende bilmiyorum senle aynı ayda gündeyi

Arkadaş  sen ne yazıyorsun ya? Saçmalıyorsun baya. Yoksa sen doktorun ekibinden misin? Bu doktor bana 1700 Graft yeter dedi. Var olan saçın gibi olur dedi benden 3.5 Euro Graft başına aldı. Sende diyorsun ekim ne olursa olsun eyvallah de. Demek istediğin bu mu?

Senin başına da bu gelsin gör bakalım o zaman emeğinin çöpe gittiğini bu kadar basit mi insanların parasıyla hayaliyle oynamak?

Keşke gidip 1000 TL ye ekim yapsaydım  diyorum o zaman en azından bu kadar dokunmazdı insana.

Beni tahrik etmek için yazmışsan da senin ayıbın.

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 07 Mart 2019, 02:03:01 »

Bana dün dediği: "bizim söylediğimizden farklı bir şey yapmadın değil mi"

Bunu niye yazdı sence? Demek ki sonuc 4. Ayda beklediği gibi değil. Suç da bendeymiş sanki

Ama sonuna kadar her ay foto koyucam  o yüzden artık yorum yazmayın

Bu ekimin olmayacağını doktorun bilmesi gayet normal ama forum sakinleri anlamaz hocam  :) sen en iyisimi sakin sakin konunu paylaş sürecin sonlandığında gelip meramını anlatırsın o zaman inan kimse sana bir şey yazmaz tabi üslubuna dikkat edip hakaret boyutunda şeyler yazmazsan.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 07 Mart 2019, 02:03:52 »
HLC MUttalip hocaya teşekkür anlamında çelenk vs bir şeyler yollamalı. Muttalip hoca istemeden de olsa, adamlara iyilik yapmış. :)

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #128 : 07 Mart 2019, 02:09:07 »

Arkadaş  sen ne yazıyorsun ya? Saçmalıyorsun baya. Yoksa sen doktorun ekibinden misin? Bu doktor bana 1700 Graft yeter dedi. Var olan saçın gibi olur dedi benden 3.5 Euro Graft başına aldı. Sende diyorsun ekim ne olursa olsun eyvallah de. Demek istediğin bu mu?

Senin başına da bu gelsin gör bakalım o zaman emeğinin çöpe gittiğini bu kadar basit mi insanların parasıyla hayaliyle oynamak?

Keşke gidip 1000 TL ye ekim yapsaydım  diyorum o zaman en azından bu kadar dokunmazdı insana.

Beni tahrik etmek için yazmışsan da senin ayıbın.

Canım kardeşim o 1000 tl vericegin ekim merkezleri plan program yapmadan greftt alıyolar aldıkları greft genelde 5000 e yakın oluyo ve homojen olmuyo enseyi 2 numara yaptımı uyuz eşşege dönüyosun. 5000 aldıkları icin ikinci ekime pek bi şans kalmıyo.. sen şimdi bunu yaşamadıgın icin bunuda anlayamazsın anlaman icin başından gecmesi lazım..

Ki dönörüm gitseydide param gitmeseydi buna dicek lafım yok.. giden donörü hiç bi para geri alamaz bunu bilmiyosunda konuşuyosun. Sen dönör katillerine rast gelmemissin..

Muttalip hocaya dua edicen şimdi olmasada sonra sonra

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #129 : 07 Mart 2019, 02:12:21 »
Canım kardeşim o 1000 tl vericegin ekim merkezleri plan program yapmadan greftt alıyolar aldıkları greft genelde 5000 e yakın oluyo ve homojen olmuyo enseyi 2 numara yaptımı uyuz eşşege dönüyosun. 5000 aldıkları icin ikinci ekime pek bi şans kalmıyo.. sen şimdi bunu yaşamadıgın icin bunuda anlayamazsın anlaman icin başından gecmesi lazım..

Ki dönörüm gitseydide param gitmeseydi buna dicek lafım yok.. giden donörü hiç bi para geri alamaz bunu bilmiyosunda konuşuyosun. Sen dönör katillerine rast gelmemissin..

Muttalip hocaya dua edicen şimdi olmasada sonra sonra

Sen ne boş konuşan birisin. Sence ben niye 3.5 Euro Graft başına ödedim? Sadece Dönörüm iyi kalsın diye mi? Çok saçmaladın arkadaş. Doktorun ekibindensen söyle bilelim

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 07 Mart 2019, 02:20:29 »

Sen ne boş konuşan birisin. Sence ben niye 3.5 Euro Graft başına ödedim? Sadece Donor/Dönörüm iyi kalsın diye mi? Çok saçmaladın arkadaş. Doktorun ekibindensen söyle bilelim

Burdakiler ölümü görüp sıtmaya razı olmuş kişiler hocam  ;D takma sen sadece zamanı geldiğinde sakin sakin paylaşımını yap geç,böyle laf dalaşıyla bu konu böyle yakışık almıyor.
Admin bence bu konuyu bir aylığına kilitle taki 5 ayını doldurunca arkadaş resim koyması için açarsın konuyu tekrar.yoksa konu çığrından çıkmış durumda  ;D

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 07 Mart 2019, 02:20:37 »

Sen ne boş konuşan birisin. Sence ben niye 3.5 Euro Graft başına ödedim? Sadece Donor/Dönörüm iyi kalsın diye mi? Çok saçmaladın arkadaş. Doktorun ekibindensen söyle bilelim

Konum var dedim senle aynı zamanda sac ektirmişiz dedim acıklıgım senle aynı dedim. Bana 5200 ektiler dönör 2 numarada uyuz eşşek gibi duruyo allahtan ikinci ekime bişe kaldı:) sen hala hocanın ekibindenmisin diyosun:) neyse bende bu panigi yaşadım ama benimkisi haklıydı türkiyenin donör canavarına ektirdim bu forumda ve diger yerlerde deli gibi şikayetler resimler gördüm ekimlerininde sıkıntılı sonuclarını gördüm ister istemez panik yaptım sanada sakin ol demeye calıştım ama olucak gibi degil.

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #132 : 07 Mart 2019, 02:23:03 »
Konum var dedim senle aynı zamanda sac ektirmişiz dedim acıklıgım senle aynı dedim. Bana 5200 ektiler dönör 2 numarada uyuz eşşek gibi duruyo allahtan ikinci ekime bişe kaldı:) sen hala hocanın ekibindenmisin diyosun:) neyse bende bu panigi yaşadım ama benimkisi haklıydı türkiyenin donör canavarına ektirdim bu forumda ve diger yerlerde deli gibi şikayetler resimler gördüm ekimlerininde sıkıntılı sonuclarını gördüm ister istemez panik yaptım sanada sakin ol demeye calıştım ama olucak gibi degil.

Lütfen boş yorum yapma konuma. Git kendi konunda takıl rica ediyorum.

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #133 : 07 Mart 2019, 02:25:29 »
Burdakiler ölümü görüp sıtmaya razı olmuş kişiler hocam  ;D takma sen sadece zamanı geldiğinde sakin sakin paylaşımını yap geç,böyle laf dalaşıyla bu konu böyle yakışık almıyor.

Buna cok güldüm evet bu forumda bunun icin ölümü gören kişilerle dolu. Öldüren ekimcileri keşfetme yeri ama bu muttalip hoca degil koray hoca degil bende 4 aydır bu forumu takip ediyorum keşke dedigim 2 hocadır.  Forumdakilerinde keşke bu hocalara ektirseydim diceklerin oranı %90 üstüdür

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 07 Mart 2019, 02:25:51 »
Hahahahh 🙂

Hintel’in seni sakinleştirmeye çalıştığı gibi sende konu sahibini sakinleştirmeye çalışıyorsun. Hintel seni, sende Hintel’i anlamışsındır. Gerçekten zor psikoloji.

Facebook Twitter Instagram