Gönderen Konu: 12.02.2018- Esma&Serkan Tetik 3350 GreftSaç- 900 Greft Sakal Ekilmi  (Okunma sayısı 11284 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
dhı ekimlerinde ilk bir iki ay çok güzel görünüyor saçlar ama can alıcı nokta şokun az olması şok az olmazsa eğer ekim sonucunun vay haline  :) nedense dhı ekimleri dördüncü aydan sonra fazla çıkan olmuyor ilk dört ayda ne çıktıysa o yani demem o ki sizin için kritik süreç başlamış şimdiden umraım ilk üç ay özellikle güzel geçer :)

Tespit kısmen doğru.
Dhi de kesiler ufak olduğu İçin trawma az yaşanıyor ve şoka giren saç miktarı azalıyor.
Buda 4. Aydan sonra yeni çıkış oranının az olduğu anlamı taşıyor.

1000 greft için örnekler isek slitte ekilen 1000greftin  şok ile giden  800 lük kısmının %70i 560 greftii 4.aydan sonra çıkıyor. Totalde %76 çıkış ile 760 greft ile süreci tamamlıyor.

Dhi da zaten %40 ı şoka uğruyor oda 400 greft... bu 400 greftin sadece %40 ı 4.aydan sonra çıksa aşagı yukarı aynı sonuc elde edilmiş oluyor ki oda 760 gredtte tekamül ediyor.

Arkadaşın dediği doğru... ben şok ile tamamını dökmüş ve sonradan hepsi çıkmış DHİ görmedim.. dhi da ilk haftalarda oluşan kayıpların bir çoğu gerçek kayıp az kısmı şok... slitte ise bir çoğu şok daha  az kısmı fire şeklinde olabiliyor.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha erken sonuç alınıyor ona katılıyorum ama 4. Aydan sonra pek çıkan olmuyora katılmıyorum. Aksi bir çok örnek gördüm çünkü. Ama söyle bir durum var, kanala göre genelde şoktan kurtulan daha fazla olduğu için ya da çıkışlar daha erken başladığı için 4. Ay görüntüsü ile 6.Ay arası efsane bir fark olmuyor. Kanalda ise bu süreç aralığinda görüntü olarak çok daha fazla fark olabiliyor.
Buna katılıyorum zaten, hiç çıkmıyorla bunun arasında büyük fark var yalnız. % 60'i şoktan kurtulan saç var, sonrasında gelen 25'lik çıkış bile saçı efsane yapmaya yetiyor, konular duruyor zaten. % 80'lik çıkma oranı, bir saç ekimini gayet başarılı bir ekim yapmaya yetiyor. Ama şoktan çok fazla saç kurtulduğu için, dediğin gibi görüntüde büyük farklar oluşmuyor. Burada eleştirilmesi gereken değil, takdir edilmesi gereken bir durum söz konusu. Çünkü stresli günler, saç çıkacak endişesi en aza indirgeniyor. :)

cazer

• Yeni üye
  • *
Bugün 55. gün, flashlı ve flashsız çekimleri ekliyorum. Dökülme hala devam ediyor ama çok yoğun değil.
-Kafamdaki batmalar hiç kesilmedi, ilk haftadan beri aynı yoğunlukta devam ediyor, sizce neden nedir ?
-Şok dökülmede kaybedilen saçlar sizce çıkar mı?
Yorumlarınızı bekliyorum.

elassar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgeyi de görebilme imkanımız var mı acaba?

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sakaldan alım aşamasında, iğne yaparlarken ense ile aynı şiddette mi ağrı oluyor?

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bende saç ekimi düşünüyorum bu yazıları okuyunca kafam karıştı DHİ mantıklımı değilmi pek anlayamadım
ben Acıbadem Emphair yada Esma Serkan Tetik düşünüyorum ancak Tetikler uzak biraz biilmiyorum açıkcası sizn önerebileceğiniz bir yer varmı görüştüğüm yerler oldu saçlarım kalın telli ve alon kısmımdan birkaç cm açık aralarda seyreklik ve verteks de az açık var ddoner ise herkesin söylediği çok iyi
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2019, 01:20:52 Gönderen: fenerist »

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün 55. gün, flashlı ve flashsız çekimleri ekliyorum. Dökülme hala devam ediyor ama çok yoğun değil.
-Kafamdaki batmalar hiç kesilmedi, ilk haftadan beri aynı yoğunlukta devam ediyor, sizce neden nedir ?
-Şok dökülmede kaybedilen saçlar sizce çıkar mı?
Yorumlarınızı bekliyorum.

şok dökülmeden kurtulan epey saç olmuş bu durumda meraklanma ekimin güzel olacak şok dökülmeden dolayı kayıp yaşasan bile şu an olanlar çoklu saç tellerine dönüşmeye başladıkları zaman o bile yeterli olur güzel bir sonuç için.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum
Bu kaç greft gerektiği ve sakaldan ne kadar çıkacağının analizini sen mi yaptın, görüştüğün bir yer mi?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kaç greft gerektiği ve sakaldan ne kadar çıkacağının analizini sen mi yaptın, görüştüğün bir yer mi?

Bence o analiz sakaldan cıkacak olan greft degil sakala  ne kadar gerekli çizimi:)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hee olabilir, sakal çok verimsiz çünkü.

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet saç ve sakal ekimi için bi merkez yaptı bana fotolara bakarak

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşlardan ricam bu ekimi kim iyi yapar ataşehir emphair, şahin çelik, esma serkan tetik, cengiz cüre ve este center ile görüştüm

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşlardan ricam bu ekimi kim iyi yapar ataşehir emphair, şahin çelik, esma serkan tetik, cengiz cüre ve este center ile görüştüm

Dostum sana suna git demek hiç kimsenin yapmayacağı bir davranıştır. Çünkü bunun bir de vebali var. En doğru kararı sen burada konuları araştırarak vereceksin.
Sonuçta her ekimcinin başarılı ve başarısız ekimleri var.
Dhi mi kanal yöntemini tercih etmeliyim sac yapıma göre dersen daha bilgili arkadaşlar belki o konuda fikir verebilir.
Dhi hakkında olumsuz bir durum yok burada konuşulanlardan bu arada. Ben dhi tercih ettim ve şimdilik çok memnunum.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

cazer

• Yeni üye
  • *
Donör bölgeyi de görebilme imkanımız var mı acaba?

Facebook Twitter Instagram