Gönderen Konu: hlc 2900 greft  (Okunma sayısı 32172 defa)

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: hlc 2900 greft
« Yanıtla #15 : 13 Nisan 2015, 22:40:57 »
Foto icin tesekkürler arkadasim lakin ense kismi gölgede kalmis, o yüzden pek bir sey gözükmüyor. Ben benim donör fotolarini "Donör" konusunun altinda paylastim, ordan bakabilirsin. Bu sekilde paylasimda bulunabilirsen daha iyi olur cünkü bu fotoyla bir yorum yapmak mümkün degil. Tekrardan tesekkürler.

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 14 Nisan 2015, 02:10:42 »
bence surec super isliyor gibi hakan ama senin sakaklar aklima cok takildi neden oralari doldurmadin ?? yeminle on Numara olurmus soyle hayal ettimde:D

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #17 : 15 Nisan 2015, 02:46:04 »
Hayırlı olsun hakan kardeş insAllah istedigin sonucuda alırsın . Ekimin güzel görünüyor saçlarında baya varmış ,senmi özellikle istedin oraya ekimi yoksa doktorunuzmu söylemişti. Senin ekimin mevcut saçlara sıklaştırma ekimi yaptırmak isteyenler içinde örnek olacak  5-6 ay sonraki durumunu şimdiden merak ediyorum  ,tekrar geçmiş olsun ...
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2015, 03:08:18 Gönderen: savaş11 »

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Nisan 2015, 13:45:26 »
Foto icin tesekkürler arkadasim lakin ense kismi gölgede kalmis, o yüzden pek bir sey gözükmüyor. Ben benim donör fotolarini "Donör" konusunun altinda paylastim, ordan bakabilirsin. Bu sekilde paylasimda bulunabilirsen daha iyi olur cünkü bu fotoyla bir yorum yapmak mümkün degil. Tekrardan tesekkürler.
Haklısın en kısa zamanda koyarım fotoları..

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 15 Nisan 2015, 13:49:42 »
bence surec super isliyor gibi hakan ama senin sakaklar aklima cok takildi neden oralari doldurmadin ?? yeminle on Numara olurmus soyle hayal ettimde:D
[/quote
Kardeş benim saçlar dökülmeden öncede bu şekildeydi Dr Yüzümü ölçerek bu çizgiyi belirledi çizgiyi daha Aşağıya alırsak Alın çok daralacak dedi görüntüyü çok bozar dedi bende eski halini alacağı için müdehale etmedim😄

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Nisan 2015, 18:31:44 »
Tamam hocam yas 33 se normal karsılanabilir 20yasında olsaydınız heraşde 1500 2000 ekerlerdi çünkü 2000 greft bile yeter size ama tabi 3000 daha sık danse paking olmus güzel

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 15 Nisan 2015, 19:42:16 »
tepeye nie ekmemisler ben onu anlamadim

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 15 Nisan 2015, 23:35:35 »
Hayırlı olsun hakan kardeş insAllah istedigin sonucuda alırsın . Ekimin güzel görünüyor saçlarında baya varmış ,senmi özellikle istedin oraya ekimi yoksa doktorunuzmu söylemişti. Senin ekimin mevcut saçlara sıklaştırma ekimi yaptırmak isteyenler içinde örnek olacak  5-6 ay sonraki durumunu şimdiden merak ediyorum  ,tekrar geçmiş olsun ...
Sağol kardeşim benimki erkek tipi dökülme olduğu için yanlar baya açılmıştı kalan saçlarda Şekil almıyordu Buda insanın canını çok sıkıyor bu Yüzden ektirmeye karar verdim inşallah istediğim gibi olur..

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 15 Nisan 2015, 23:40:50 »
tepeye nie ekmemisler ben onu anlamadim
Kardeş tepeye gerek yok dediler yeterince saç varmış sadece Zayıf kalmışlar güçlenirse kapatırmış güçlendirmek içinde rogaine köpük önerdiler Türkiye'de orjinalini bulmak zormuş Amerika'da tanıdık varsa ucuza bulursun dediler araştırıyorum..

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Nisan 2015, 02:33:23 »
Rogaine köpük dedikleri minoksil in köpüğü içinde gene minoksidil var eczaneden minoksil forte alın aynı şey ruhsatlı olur eczaneşerde sahte olması daha zor

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Nisan 2015, 09:02:13 »
Rogaine köpük dedikleri minoksil in köpüğü içinde gene minoksidil var eczaneden minoksil forte alın aynı şey ruhsatlı olur eczaneşerde sahte olması daha zor
Minoksil rogaine nin çakması dedi Dr rogainle daha iyi sonuç alırsın dedi bakalım bulamazsam mecbur minoksil alcam ekimden 1 ay sonra başla dedi en az 3 ay kullan dedi...

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 17 Nisan 2015, 20:07:28 »
rogaine dede minosksil forte dada minoksidil etkenmaddesi var kesinlikle kaçak yollarla rogaine almayınız cok büyük iht sahte olabilir ancak birinci elden bir yakınınız abd den veya avrupadan eczane veya drug store dan alacaksa getirdin ebay falan gibi sitelerden Getirtmeyin bence

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Nisan 2015, 22:18:48 »
hakan biotin 5000 mcg kullanimda yüzünde sivilce cikmasi cok normal, bu problem bendede oldu hatta yabanci sitelerde yüzlerce kisi biotini sirf sivilcelerin cikmasi yüzünden biraktiklarini yaziyorlar. Günde en az 2 litre su icmeye calis ve biotini sabah kalvaltisindan sonra al, sivilcelerde azalma olacaktir, malum biotin suda cözünen bir vitamin ve yeterli su icildiginde fazlasi idrarla vücuttan atiliyor. Eger sivilceler seni fazla rahatsiz ederse o zaman 1000 mcg lik biotin kullanmaya basla, etkileri azalacaktir.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 17 Nisan 2015, 22:39:26 »
Minoksil rogaine nin çakması dedi Dr rogainle daha iyi sonuç alırsın dedi bakalım bulamazsam mecbur minoksil alcam ekimden 1 ay sonra başla dedi en az 3 ay kullan dedi...

Hakan minoxil forte kesinlikle rogain foam kadar iyi degil, ayrica kepek yapiyor. 2 ürünü yan yana koy, hatta kullanim kilavuzlarini oku ne demek istedigimi anliyacaksin :) Eger almanyaya giden bir yakinin varsa oradaki adi regain schaum johnson &  johnson' in ürünü zaten amerikada rogain almanyada regain olarak adlandirmislar, ama ürün ayni. Almanyadaki 3 aylik (3 adet tüp) ürünü 60 euro civarina satiyorlar ve hangi ürünü alirsan al ama kesinlikle eczaneden al, piyasada sahte ürün kayniyor. Birde ekilen bölgedeki kizariklik gecmedigi sürece sakin ekilen bölgeye kullanma, hatta bence ilk 3 ay ekilen yere hic sürme,  malum o bölge travma geciriyor, derinin iyice iyilesmesi lazim sadece vertex' e ve ekim yapilmayan yerlere 1 ay sonra kullanmaya baslamani tavsiye ederim.

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 18 Nisan 2015, 19:29:14 »
hakan biotin 5000 mcg kullanimda yüzünde sivilce cikmasi cok normal, bu problem bendede oldu hatta yabanci sitelerde yüzlerce kisi biotini sirf sivilcelerin cikmasi yüzünden biraktiklarini yaziyorlar. Günde en az 2 litre su icmeye calis ve biotini sabah kalvaltisindan sonra al, sivilcelerde azalma olacaktir, malum biotin suda cözünen bir vitamin ve yeterli su icildiginde fazlasi idrarla vücuttan atiliyor. Eger sivilceler seni fazla rahatsiz ederse o zaman 1000 mcg lik biotin kullanmaya basla, etkileri azalacaktir.
Sağol kardeşim 2günde bir içiyordum azalma oldu sivilcelerde dediğini uyguluycam faydası olur umarım 😄

Facebook Twitter Instagram