Gönderen Konu: hlc 2900 greft  (Okunma sayısı 32161 defa)

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: hlc 2900 greft
« Yanıtla #30 : 18 Nisan 2015, 19:34:18 »
Rogaine köpük dedikleri minoksil in köpüğü içinde gene minoksidil var eczaneden minoksil forte alın aynı şey ruhsatlı olur eczaneşerde sahte olması daha zor
Minoksil rogaine nin çakması dedi Dr rogainle daha iyi sonuç alırsın dedi bakalım bulamazsam mecbur minoksil alcam ekimden 1 ay sonra başla dedi en az 3 ay kullan dedi...

Hakan minoxil forte kesinlikle rogain foam kadar iyi degil, ayrica kepek yapiyor. 2 ürünü yan yana koy, hatta kullanim kilavuzlarini oku ne demek istedigimi anliyacaksin :) Eger almanyaya giden bir yakinin varsa oradaki adi regain schaum johnson &  johnson' in ürünü zaten amerikada rogain almanyada regain olarak adlandirmislar, ama ürün ayni. Almanyadaki 3 aylik (3 adet tüp) ürünü 60 euro civarina satiyorlar ve hangi ürünü alirsan al ama kesinlikle eczaneden al, piyasada sahte ürün kayniyor. Birde ekilen bölgedeki kizariklik gecmedigi sürece sakin ekilen bölgeye kullanma, hatta bence ilk 3 ay ekilen yere hic sürme,  malum o bölge travma geciriyor, derinin iyice iyilesmesi lazim sadece vertex' e ve ekim yapilmayan yerlere 1 ay sonra kullanmaya baslamani tavsiye ederim.
Dr. Da aynısını söyledi köpük daha etkiliymiş Amerika'dan buldum gibi 4 tanesi 60 dolar kargoda sıkıntı olmazsa gönderecek arkadaş Hlc de getiriyormuş bulamazsan ara dediler 4 tanesi 400 tl Amerika daha hesaplı olacak gelirse tabi😄

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 21 Nisan 2015, 19:09:36 »
23.gün

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 21 Nisan 2015, 19:12:54 »
Dökülme çok oluyor gün aşırı yıkıyorum her yıkamada 50-60 tane gidiyordur köksüz şekilde kötü görüntü oluşmaya başladı 😞

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 28 Nisan 2015, 02:52:23 »
hakan09 super gorunuyor ama sakaklari niye doldurmadin:) 2.ekimi dusunuyormusun,bu arada sok dokulme basladi mi?

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 28 Nisan 2015, 08:40:01 »
hakan09 super gorunuyor ama sakaklari niye doldurmadin:) 2.ekimi dusunuyormusun,bu arada sok dokulme basladi mi?
Selman şakaklar benim saç dökülmeden öncede bu şekildeydi doğal hali 2.ekim düşünmüyorum inşallah gerek kalmaz şok dökülme başladı baya çok dökülüyor insanın canı sıkılıyor ama normal bir süreç her ekimde yaşanan bir durum Sabırla bekliycez 😀

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 30 Nisan 2015, 00:07:04 »
Dökülme çok oluyor gün aşırı yıkıyorum her yıkamada 50-60 tane gidiyordur köksüz şekilde kötü görüntü oluşmaya başladı 😞
Bendede ekilenlerin nerdeyse hepsi döküldü,iğneli teknik olduğu için şok dökülmeyi az bekliyordum fakat öyle olmadı,tahminim sendede şoktan sonra pek bir şey kalmayacak çünkü erken başlamış..
Benim 1,5 ay olmasına rağmen halen şok tek tük devam ediyor,zaten pek bir şey kalmadı,ilk ekimimde bir haftada tüm saçlar bir anda gitmişti,bu ekimde çok uzun sürdü gerçekten...

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 30 Nisan 2015, 00:24:15 »
Bendede ekilenlerin nerdeyse hepsi döküldü,iğneli teknik olduğu için şok dökülmeyi az bekliyordum fakat öyle olmadı,tahminim sendede şoktan sonra pek bir şey kalmayacak çünkü erken başlamış..
Benim 1,5 ay olmasına rağmen halen şok tek tük devam ediyor,zaten pek bir şey kalmadı,ilk ekimimde bir haftada tüm saçlar bir anda gitmişti,bu ekimde çok uzun sürdü gerçekten...
Reci abi sadece biotin kullanıyorum minoksile başlıycam rogaine gelmesi 1 ay Sürer gelene kadar minoksil kullanayım diyorum tavsiye edeceğin birşey varmı ?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 04 Mayıs 2015, 23:11:39 »
Biotine devam et ,minoxile bence hiç gerek yok ama genede sen bilirsin,zararı olmaz ama ön tarafa ekilmiş saçada  çok faydası olmaz,o bölgeye çok etki etmez minoxil..
Bunların dışında saçlarını çok kuru bırakmamanı  tavsiye ederim,günde en az iki defa su görsün biraz saçların...

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 04 Mayıs 2015, 23:58:02 »
Biotine devam et ,minoxile bence hiç gerek yok ama genede sen bilirsin,zararı olmaz ama ön tarafa ekilmiş saçada  çok faydası olmaz,o bölgeye çok etki etmez minoxil..
Bunların dışında saçlarını çok kuru bırakmamanı  tavsiye ederim,günde en az iki defa su görsün biraz saçların...
Sağol abi minoxili arkadaki Açıklık için kullanmayı düşünüyorum. Baya dökülme oldu çim adam gibi oldum 😄 inşallah biran düzelir ...

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 08 Haziran 2015, 17:25:02 »
hakan09 nasil gidiyor bir sikinti var mi? yeni fotograflar bekliyoruz

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 11 Temmuz 2015, 17:45:13 »
hakan09 nasil gidiyor bir sikinti var mi? yeni fotograflar bekliyoruz
Kusura bakma kardeş iş yoğunluğundan fırsat bulamadım foto yüklüyorum 😀

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 11 Temmuz 2015, 17:50:30 »
3ay 11 gün oldu

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 11 Temmuz 2015, 17:53:22 »
Bu arada saçımı yeni yıkadım nemli biraz

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 26 Temmuz 2015, 20:42:25 »
Sağolun Ekim Süreci Ağrı bakımından beklediğimden kolay oldu anestezi iğneleri yapılırken acı hissettim onun dışında Ağrı olmadı gözünüz korkmasın sadece uzun süre aynı pozisyonda yatmak çok yorucu ve sıkıcı benim Ekim 2,5 gün sürdü fiyat olarakta aynı 1,5 euro umarım Verdiğimiz paraya değer😄

1.5 euroya nasil Özgür beye ektirdiniz? Ilk basta diger ekiple mi anlastiniz? Bana 2 euroya ekseler yine razi olurum.

Su anki durum dördüncü ayin basi icin cok iyi. Yüksek yasdada dogal duracak bir sac cizgisi secmekle en dogrusunu yaptiniz.

selman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 28 Ağustos 2015, 16:35:27 »
Hakan09 sok dokulme ne zamn basladi ne zaman tam olarak bitti? sok dokulmede ekilenlerin hepsi mi dokuldu?

Facebook Twitter Instagram