Gönderen Konu: BAŞINIZA GELEN EN ABSÜRT OLAY ?  (Okunma sayısı 2862 defa)

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
BAŞINIZA GELEN EN ABSÜRT OLAY ?
« : 25 Şubat 2019, 23:54:21 »
Ben başlayım :) Üniversiteye yeni başlamıştım hazırlık okuyodum. İstanbul'da ehliyet kursuna yazıldım. Direksiyon sınavı zamanı geldi. Çok heyecanlıydım :) Direksiyon sınavının başında sınavı yapan hoca bagajı açtırdı. İşte bir şeyler sordu şu nerde bu nerde vs.  Cevapladım ben de soruları bitti sandım. Sonra niye acele ettim bilmiyorum bagaj kapağını kapamak istedim . İndirdim kapağı ama bir sorun vardı. Hocanın kafası bagajdaymıs :D Bagaj kapağı adamın kafasına çarptı. Adam 5 dk kafasını tuttu şöyle acıdı böyle acıdı naptın sen vs. Özür falan diledim neyse arabanın içine girdik. Başladık parkurun bitmesine 200 metre falan kaldı. Kurstaki hoca bi yerde arabayı geri geri bi yere sokturup cıkarttırıp sonra devam ettırıyordu. O kısma geldık. Ben de onu yapmaya çalıştım ama kaldırıma biraz fazla yanaştım. Sınavı yapan hoca ben sana bunu yap dedim mi bu kadar kaldırıma yanasılır mı diyerek ilk hatamda arkaya geç dedi kaldım sınavdan :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: BAŞINIZA GELEN EN ABSÜRT OLAY ?
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2019, 00:02:26 »
Ben başlayım :) Üniversiteye yeni başlamıştım hazırlık okuyodum. İstanbul'da ehliyet kursuna yazıldım. Direksiyon sınavı zamanı geldi. Çok heyecanlıydım :) Direksiyon sınavının başında sınavı yapan hoca bagajı açtırdı. İşte bir şeyler sordu şu nerde bu nerde vs.  Cevapladım ben de soruları bitti sandım. Sonra niye acele ettim bilmiyorum bagaj kapağını kapamak istedim . İndirdim kapağı ama bir sorun vardı. Hocanın kafası bagajdaymıs :D Bagaj kapağı adamın kafasına çarptı. Adam 5 dk kafasını tuttu şöyle acıdı böyle acıdı naptın sen vs. Özür falan diledim neyse arabanın içine girdik. Başladık parkurun bitmesine 200 metre falan kaldı. Kurstaki hoca bi yerde arabayı geri geri bi yere sokturup cıkarttırıp sonra devam ettırıyordu. O kısma geldık. Ben de onu yapmaya çalıştım ama kaldırıma biraz fazla yanaştım. Sınavı yapan hoca ben sana bunu yap dedim mi bu kadar kaldırıma yanasılır mı diyerek ilk hatamda arkaya geç dedi kaldım sınavdan :)

Komser senin hayat bildiğin sıkıcı imiş:)  bu mudur başına gelen en action olay?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2019, 00:51:43 »
Beşiktaş Fulya' daki malikanemde ben, sedat, sedat' ın manitası gaye ve selçuk' la poker oynuyoruz.O dönem meşhur bir dizide başrol oynayan hanım kız da gaye' nin ekürisi.Gece 11 gibi bu hanım kızımız telefon açtı.Ertesi gün ingiltere' ye gidecekmiş, seni gitmeden göreyim.Geliyorum şimdi dedi."Neeee?Buraya mı geliyormuş lan?" diye sordum.Boxer ve askılı atletimin bana verdiği yetkiye dayanarak kendimi odama attım.Kendi kendime "acaba takım elbise mi giysem?" diye düşündüm, sonra da "yok ebenin a.. artık, kız demez mi hiç; Lan yar..k! Kendi evinde takımlamı oturuyosun diye" En güzeli sanki fazla ziklemiomuş modeli yapayım dedim, tshırt&kot, kapıyı da ben açmam.Hatun içeri girince de "aaa sen mi geldin canım benim, hiç haberim yoktu valla" gibisinden vitrin yaparım diye düşündüm.Hayvan gibi parfüm sıktım.Kendime daha modern bi hava vermek için ayakkabılarımı giydim.O kadar moderniz ki evde ayakkabıyla geziyoruz gibisinden.Annem görse belamı zikerdi.

Bütün gece kahverengi şişe bira içtikten sonra, pederin zor günler için sakladığı chivas regali açtım.Annemin salondaki vitrinde sakladığı buzlu bardaklardan çıkarttım.Gaye "amma kastın be denyo" gibisinden laf sokuyordu ama "gayecim kızcagız kırk yılda bir geliyor, misafiri el üstünde tutmak gerek" diye defansa geçiyordum.Saat 11' e 10 kala pederin tekli koltuguna oturdum, bacak bacak üstüne attım.Buzlu sek viskimi elimi alıp beklemeye başladım.Diğer piçler hanım kızı daha önceden tanıdıkları için gayet rahat takılıyorlar.Saat 11 bucuk oldu.Gaye dedim; nerde kaldı lan bu karı? 3. dubleyi koyuyorum.Viski komasına giricem.Saat 1' e kadar öyle ya..k gibi oturdum, şişenin dibi geldi.zikerim lan dedim, bu saatten sonra gelirse açmıyorum kapıyı.Gittim, üstümü çıkarttım.Çiçekli şortumu ve askılı atletimi giydim.Selçuk salağı salonda sızdı, Gayeyle Sedat da odalarına çekildi.Ben de zürafaların seks hayatını anlatan bir belgeseli izlerken dalmışım.Dilink dlong diye kapı çaldı.Ananı skim diye uyandım.Saate baktım, saat 4.00 Kim lan bu a.. kodumun diye kapıya yöneldim.Alkolün etkisiyle, sızmadan önceki beklentiyi tamamen kafamdan silmişim.Kapıyı açmamla kapatmam bir oldu.Sen kesin öldün Hintell dedim, zor bir ihtimal de olsa cennete gittin, sana da ikram olarak bu huriyi yolladılar.Ölmesen bile kesin rüya bu, gözlerimi ovuşturdum, kapıyı bir daha açtım.Bu sefer hurinin yanında bir sap vardı.Sen kimsin lan dedim.(Yemin ederim çocuga bunu dedim) "Abi ben onun erkek arkadaşıyım" dedi.Bu diyalog esnasında benim jetonum düşmüştü.Buyur ettim içeri, uyuyan piçleri uyandırdım.Salona geçtik.Bir şişe viski içtikten sonra hani böyle gözlerini kısa kısa bakarsın ya millete, devamlı göbeğini kaşırsın falan.Aynen o haldeyim.Hanım kızımızın sevgilisi çok efendiydi, başı önünde oturuyor, sesi çıkmıyor."Necisin lan sen "dedim? "Okuyor musun, çalışıyor musun?", "Abi okul bitti, şimdi çalışıyorum" dedi."Çalış lan tabi" dedim."Böyle erik gibi hatun çalışmayan adama bakmaz!" Bütün gözler üzerime çevrildi.Ehi ehi şaka yaptım gençler gibisinden denyo bir cümleyle olayı tatlıya bağladım.Baktım iyice sıçmaya başlıyorum, ben bi balkona çıkıp hava alayım dedim.Hak tuuu diye bir balgam attım aşağıya, şap diye kırmızı parlak bir arabanın tavanına yapıştı.Gözlerimi ovuşturdum, daha dikkatli baktım.(Beyin fonksiyonlarım o sırada alkolün etkisiyle sıfırlandığı için bu reaksiyonlarımı doğal karşılayın.) Agzımdan çıkan ilk cümle; "Sedat koooşşş!! Anasını zikeyim!! Otoparkta ferrari var!!!" Bizim iki danyel de koşa koşa yanıma geldi.3 gerizekalı, agzımızın suyu aka aka asagıya bakıyoruz.Kimsenin aklına somut senaryolar gelmiyor."Lan hangi o çocuğunun acaba" falan diye aramızda tartışıyoruz.Neyse efenim fazla uzatmadan saadete geliyorum.Salona geri döndük, hanım kızımızın sevgılısı el pençe oturuyor aynı model."Viski iççen mi la" dedim."Abi bu gece dönmem lazım, günübirlik geldim Türkiye' ye, babamın haberi yok" dedi.Biz arkadaş grubu olarak (gaye' yi saymıyorum) elemanın bu lafından bile olayı idrak edemedik.Günübirlik geldim Türkiye' ye ne demek lan? "Kaptan beni bekliyor, kalkalım yavaş yavaş" dediği an "Kalkan elbet sabreder" dedim, kendi kendime güldüm.Kapıdan uğurlarken "sevdım lan seni yr...k hasan, yengesiz gel bi gece de kafaları çekelim" dedim.O kadar alçak gönüllü bir şahsiyetmiş ki "sagol abi" dedi.
Sonrasında bir ferrari sesi, sonrasında 40 gün 40 gece süren "vay a.. koyım" tadındaki dedikodular.

Not: Adam harbiden özel jetiyle İngiltere' den günübirlik gelmiş.Şimdi evliler.

dip not 2 :) başıma gelen en ABSÜRT OLAY olay değil :) makara
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2019, 20:06:09 »
1 sene önce gecelik ayarladım arkadaşımla.Bütün gece kondom kullandım ama 2 dakkalığına çıkardım kıza güvenerek.
Neyse kız dedi ayda bir kontrolüm var kafama takmadım.
Bundan 8 ay sonra öğrendim ki özbekistana gitmiş.Kafamdan kaynar sular aktı çok korktum hıv testi yaptırdım bişi çıkmadı şükür o gün bugündür hayatımın kıymetini daha iyi anlıyorum o sonuç elime gelene kadar arkamdan soluduğumu hatırlıyorum.

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2019, 20:14:37 »
Komser senin hayat bildiğin sıkıcı imiş:)  bu mudur başına gelen en action olay?
Reis actiondan bahsetmiyorum absültlükten bahsediyorum :)

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Nisan 2019, 20:15:22 »
1 sene önce gecelik ayarladım arkadaşımla.Bütün gece kondom kullandım ama 2 dakkalığına çıkardım kıza güvenerek.
Bundan 8 ay sonra öğrendim ki özbekistana gitmiş.Kafamdan kaynar sular aktı çok korktum hıv testi yaptırdım bişi çıkmadı şükür o gün bugündür hayatımın kıymetini daha iyi anlıyorum o sonuç elime gelene kadar arkamdan soluduğumu hatırlıyorum.

Sarper sek kahkaha attım ekrana ahahahaha

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Nisan 2019, 20:17:56 »
Bi laf vardır or*spunun yemini yarr*ğı görene kadarmış :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2019, 11:09:18 »

bütün gece kullandıktan sonra 2 dakika cıkarmanın anlamı nedır :) barı hıc takmasaydın
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2019, 12:23:35 »

İşte o gün saçlar dökülmeye başladı ;D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2019, 13:38:25 »
bütün gece kullandıktan sonra 2 dakika cıkarmanın anlamı nedır :) barı hıc takmasaydın
Finali öyle yapayım dedim hata ettim☺.O sonuç elime gelmeden 2 dakka önce baya stres yapmıştım az daha bayılıyordum

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Nisan 2019, 13:40:25 »
İşte o gün saçlar dökülmeye başladı ;D
Mart ayı boyunca bir kere saç çizgime dikkat etmedim dökülmesini umursamadım çünkü hayatım tehlikedeydi o 1 ay saçta sorun yaşamadım çok değil daha 15 dakka önce yine saç çizgimin fotosunu çektim.
Olsun beterin beteri varmış bunu öğrendik☺

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Nisan 2019, 13:47:49 »
Bak demekki senin huyun bu rn ufak bir şeyde paniksin demekki sen kendini bu konuda geliştir ileride her sorun yaşadığında zindan etme kendine
Global Moderator

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Nisan 2019, 19:56:38 »
iki kuzenim var. birinin babası emekli paşa, diğeri evli çocuklu kendi halinde evinin babası. Uzun süre görüşmeyince bir buluşma ayarlayıp taksim’deki solera winery‘de toplaştık. ortam zaten göt kadar ama şahane. herkes birbiriyle kaynaşmış ve biz 3 kişi 4 şişe şarap içtik. kafamız hoş, etrafa gülücükler atıyoruz ama çok iyiyiz. Neyse gecenin ilerleyen saatleri mekandan ayrıldık. Kuzenlerden biri “abi bi cila atalım mı?” demesiyle hikayemiz başladı.

Nevizade’de şu an ismini hatırlamadığım bir mekana oturup bomonti filtresizlerimizi söyledik. Henüz ilk şişenin ortalarına gelmemişken gençler ben lavavoya diyerek aralarından sıyrıldım. Kusuyorum, kuzenlerin yanına gidiyorum, iki dakika sonra gidip yine kusuyorum. Onlarda henüz bir şey yok.

Mekandan ayrıldık ve babası emekli asker olan kuzen alkol aldığı için o geceyi geçirmek üzere harbiye orduevi’ne gitti. Ben diğeriyle minibüslere binmek üzere mis sokağa girdik. Çok sıra beklemeden cevizlibağ minibüsüne bindik. arka dörtlüye yanyana kurulduk. Minibüs henüz tarlabaşı caddesinde ilerlerken ikimizde böğür böğür kusmaya başladık. bizi minibüsten attılar.

İndiğimizde kusmaya devam ediyorduk. Bu arada iki tane transeksüel’in bize koşarak geldiğini ve “yetişin çocuklar kan kusuyor!!” diye bağırdığını duydum. Genç bir çocuk da elindeki plastik şişedeki suyu uzaktan yüzümüze fırlatıyordu. Ben bir ara kafamı kaldırıp transeksüellerden birine “ abi kan değil şarap” dedim 😆 etrafımıza polisler de gelmişti. Neyse ben biraz kendime geldim. Polis bana ambulans çağırabileceğini, alkol zehirlenmesi geçirmiş olabileceğimizi söyledi. Yok abi karıştırdık biraz, sen bize bir taksi çağır yeter dedim. Çok geçmeden bir taksi yanaştı. Unkapanı sarnıçlara gelmeden ikimizde yine takside kusmaya başladık. Adam sağa çekip bagajdan kaptığı bidonu kafamızdan aşağı boca etmeye başladı. Ben cevizlibağ’da indiğimde kuzenim bayılmıştı bile. Zavallı çocuk kendine bir türlü gelemediği için sabaha kadar taksici sokaklarda dolanıp durmuş.

Ben ise bindiğim metrobüs ile iki durakta bir inip kusmaya devam ediyordum. Eve vardığımda banyoda öğürerek safra çıkardığımı hatırlıyorum.

Bu olaydan sonra 1 sene ağzıma alkol koyamadım. resmen tiksindim. işin özeti, şarap ve birayı karıştırmayın gençler.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2019, 20:05:19 »
Abi şu alkolü ne diye içersiniz anlamam ki o kadar çok zararı var ki insanın kendisine zararlarını geçtim etrafına verdiği zarar belki 100 katı.Haberlere ne zaman baksam o şunu kesti bu şunu biçti hep alkolden.Kimseyi hedef almadım yanlış anlaşılmasın ama nedenini bir türlü anlamam kafayı bulmanın bana göre anlamsız bir olay hayat aylıkken güzel ;D

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2019, 22:49:28 »
Lise sonda dersanede bi kiz vardi. Normal arkadas olduk muhabbetimiz oldu zamanla. Sonra uni sinavlarina girdik. O da ben de mezuna kaldik. Ailem tasindigi icin ben baska bir sehire gectim. Ben baska sehirde o baska sehirde uni sinavlarina hazirlandi. Derken sene bitti ben istanbulda bi bolum kazandim o denizlide.  Uniye basladik. 2-3 ay sonra falan manita yapti. Bana da anlatiyodu iste sonucta normal arkadasiz. 4 ay sonra falan ayrildilar . Kotu ayrilmislar falan filan iste cocuk bunu aldatmis. Neyse aradan vakit gecti. Bizim muhabbet daha artti. İlginc bi sekilde muhabbet arkadasliktan baska yerlere dogru gitti. Kiz acaba falan diyor lan diyorum acaba. Bahar oldu muhabbet bizden olur muya dondu. Kafam karisti hos da kiz simdi. Ama 2 sene yuz yuze gelmemisiz. Manitasindan ayrilmis aradan bi sene bile gecmemis. Bi yandan icime sinmiyo. Bi yandan da bi bosluk var. En son iliskim lise 3 un sonumda bitmis. Goruntulu konusuyoruz fotograf atiyoruz falan derken basladik amk iliskiye. Kalktim İstanbuldan bindim otobuse denizliye yola ciktim. 13 saat falan surmustu galiba. Otogarda karsiladi . El ele tutustuk gidiyoruz. Denizlide vakit gecirebilecek mekanlar guzel yerler uni cevresi vs. Gezdik dolastik yedik ictik eglendik. Aksamlari da ogretmenevinde kaliyorum. 3. Gune girdik. Pamukkale ye gittik. Guzeldi baya yiyistik falan. İyi de geldi ozlemisim yani :) Sohbet ederken de ben daha ciddi bakiyodum iliskiye o daha gevsek bakiyodu hatta onu sıktı biraz bu mevzu. Neyse aksam 12 de otobusum var. 11 de de servise binmem lazim universitenin onunden. 10 gibi uninin kampusunde bankta oturuyoruz. Bi saatim kalmis. Kiz boyle bi buruldu falan. Dedim noluyo niye suratin dustu falan . Zorlayinca bi anlatmaya basladi amk. Ya ben senin sevgine karsilik veremeyecegimden korkuyorum. Normalde asik olup iliskiler yasamistim ama bu sefer hoslanti uzerine iliskiye basladim bu kez de boyle istedim cunku obur turlu hep uzuldum. Lise sonda beni erkek arkadasim terketti intihara kalkistim haplar ictim hastaneye yetistirdiler babamin bi gecede saclari beyazladi falan filan aglaya aglaya anlatti. Amk benim de gozum doldu vicdanimi sikeyim. Neyse dedim bak ben burdayim her sey cok guzel olacak sen de inan buna falan. Servis kacti amk. Cebimdeki son parayla taksiye atlayip otobuse yetistim.Lan yol boyu dusunuyorum kafam skildi ben enkaz devraliyorum diyorum bi yandan da lan kizdan hoslaniyorum yurutmek istiyorum falan. Neyse dedim ben senin yanindayim insallah mutlu olucaz. İstanbula dondum. 2-3 gun normal konustuk. Sonrasinda kiz cok ilgili davranmamaya pek aramamaya basladi 3-4 gun boyunca. Ya dedim niye boyle yapiyorsun falan . Ya boyle olmaz ayrilalim dedi ben asik olmadan yapamiyormusum dedi. Lan dedim o zaman niye optun. Lan dedim butun harcligimi seni gormeye harcadim surda bimden konserve yiyorum yurtta kac gundur fedakarlik yapiyorum bu mu karsligi dedim iban at dedi amk. Boyle absult olaylardan sonra ben dagildim. Arka sokaklardaki mesut gunerinin cep votkasi sahneleri icime islemis bi kere. 5-6 gun boyunca cep votkasi aldim yurtta ictim yoksa uyuyamiyorum cildiriyorum amk anlam veremiyorum yediremiyorum kendime. Neyse toparladim bi sekilde. Boyle de absult bi ani aq.

Facebook Twitter Instagram