Gönderen Konu: Tecrübeli arkadaşlarin dikkatine ..!  (Okunma sayısı 1070 defa)

Ankaram

• Full Member
Tecrübeli arkadaşlarin dikkatine ..!
« : 25 Şubat 2019, 20:50:55 »
Arkadaşlar herkese merhaba..
Saç ekimimin 12.günündeyim.
Kabuklarim nerdeyse hic kalmadi,ekim süresince yikama icin postop diye bir yikama seti kullandim doktor isteği uzerine.
Bugunde doktorum  istersen vıchy marka saç sampuaniyla bundan sonra yikama yapabilirsin dedi.Bu sampuanla ilgili bilgisi olan var mi?
Ve bir de,
Genelde bakiyorum kabuk dökme işleminde bepantol losyon sürüp bekletme yapilip kabuklar dökülürken bizde hic böyle bir sey yapilmadi.Zaten yikama surecinde 1 haftadan sonra kabuklar yavas yavas kendini birakti ve bugun doktor sac kuruyken eliyle sert denilecek bicimde bi kısmını döktü ve bu şekilde kalan kabuklari kepek döker gibi dökebilirsin dedi bu normalmidir?
Bundan sonra ki sürecte ilk 1 ay sok dökülme baslayana kadar nelere dikkat etmeliyim tecrübelerinizden faydanlanmak isterim her konuda yazabilirsin.
TEŞEKKÜRLER..

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tecrübeli arkadaşlarin dikkatine ..!
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2019, 20:55:11 »
Bu sorularını doktora sorman daha doğru olur. Her doktorun kendine gòre bir yöntemi var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2019, 21:22:49 »
Kabuk dökümünüz normal kullandığınız üründe ürünler değişebilir sorun değil ama genelde bepantol kullanılır bundan sonra kafanı çarpma başka bir şeye gerek yok destek için ilaç vitamin kullanıcaksanda forumdaki konuları araştır geçmiş olsun ekimini paylaşmak istersende  bu bölümde konu açabilirsin nasıl bir ekim olduğuna bakarız.
Global Moderator

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2019, 21:26:18 »
Hintel teşekkürler kisa süre sonra paylasicam detaylariyla..

Tefoo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2019, 03:06:17 »
Arkadaşlar herkese merhaba..

yikama surecinde 1 haftadan sonra kabuklar yavas yavas kendini birakti ve bugun doktor sac kuruyken eliyle sert denilecek bicimde bi kısmını döktü ve bu şekilde kalan kabuklari kepek döker gibi dökebilirsin dedi bu normalmidir?

Bende de aynı şekilde oldu. Gidene kadar çoğu dökülmüştü. Doktor hiç yıkama bile yapmadı kabukları dökmek için, oraya gittiğimde çoğu dökülmüştü, eliyle kalanları sert bir şekilde ovalayıp döktü. Son kalanları da ertesi gün ben döktüm.

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2019, 12:10:28 »
teşekkür ederim ilginiz için.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2019, 13:01:04 »
Yanlis anlasilmasin ama ekimini forumda paylasmayan arkadaslarin artik böyle ekim sonrasi sorularina yorum yazmiyorum....

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2019, 15:11:15 »
Canin saolsun kardes problem degil  ;)

brnsnl

• Full Member
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2019, 21:12:25 »
bende kabuklar son bir iki gün kala kepek gibi dökülde ama ben fazla ellemedim nasılsa hastenede dökecekler diye ve bepantol ile döktüler
brnsnl

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2019, 08:07:43 »
Tesekkürler..

Facebook Twitter Instagram