Gönderen Konu: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft  (Okunma sayısı 34979 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft
« Yanıtla #241 : 09 Ocak 2020, 15:09:11 »
Cok kisa oldu galiba donör evet HİNTELL başkan memnun musun dersen hayir degilim ilk ekim oncesine ve 11 ay  sonrasi  resime bak arada fark goruyosan bana bir zahmet yaz buradan

Ben zaten planlamanı doğru bulmadığımı söyledim saç ekim merkezinde geldi foruma Ekimin arkasındayız dediler buraya yazdılar bu bu şekilde davranmalarını ben taktir ettim her merkezin olumsuz ya da tatmin etmeyen hastaları olabiliyor merkezinle görüşürsün zaten hala saç ekimine çok uygunsun canını sıkma

Saçların ince baya kalınlaşırsa daha çok hacim olur proscar evet eczaneden yan etkileri olabiliyor bazı kişilerde ona göre kontrollü kullanırsın kullanıcaksan.
Global Moderator

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #242 : 09 Ocak 2020, 15:15:42 »
İkinci ekim dusunuyorum yaza dogru bakalim bir iki yer var aklimda kararlastirip son bir ekim yapip sonrasinda vazgecerim olani ile proscar falan kullanarak idare ederim hayirlisi olsun hakkimizda musait olunca bir hastaneye gidip kan degerlerimi ölçtürüp kanimda vitamin eksikligi falan varsa baktirim bir.... tesekkurler kardesim yorumun icin ikinci bir ekimde yeni bir başlik acar orada yorumlasiriz insallah 👍umarim ikinci ekime donör bölge musaiittir beni arka kisim korkutuyor buraya attigim resimin goruntusu dusük oluyor normalde bakinca biraz daha farklı ve ilginc duruyor bir daha arkayi 3 numara yapmicam

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #243 : 24 Şubat 2020, 14:58:39 »
Hintell bugün hastane ile konustum ve ihtarname göndereceklerini söylediler ve buradaki paylasimin silinmesini istediler..Yapilan yorumlardan dolayi...Yapilan herhangi bir hakaret küfür vs..olmadigi halde bu sekilde uyari aldim.Konunun tamamen kapanmasini ve silinmesini istiyorum..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 24 Şubat 2020, 15:04:29 »
Hintell bugün hastane ile konustum ve ihtarname göndereceklerini söylediler ve buradaki paylasimin silinmesini istediler..Yapilan yorumlardan dolayi...Yapilan herhangi bir hakaret küfür vs..olmadigi halde bu sekilde uyari aldim.Konunun tamamen kapanmasini ve silinmesini istiyorum..

Sebep neymiş konuda bir hakaret yok paylaşım yapmışsın ekimini herkes gibi olumlu olumsuz yanlarını belirtmişsin ve bizim de en başından beri belirttiğimiz gibi olumsuz sonuçlanmış.
Eğer hatalı gördüğün bir iletin var sa konuda düzeltelim ya da silelim sorun kalmaz sanıyorum o zaman.
Her merkezin olumlu olumsuz sonuçları olabiliyor bunlar seni mahkemeye vericem sil şeklinde yaklaşımlar doğru olmaz.
Merkez çalışanıda geldi konuya yazdı zaten.
Ekime giren doktor mudur ? Jimer diye bir kurum var. Bu durumda prosedürleri belli

Ücret iadesi aldın mı?

Bunların dışında Foruma bu şekilde müdahale edilmesi kabul edilemez.

Kendileri foruma üye olup konuya yazdılar seni neden mahkemeye vereceklerinin haklı sebeplerini konuya yazsınlar uygun görülürse silinir.

« Son Düzenleme: 24 Şubat 2020, 15:11:45 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #245 : 24 Şubat 2020, 15:13:42 »
Geçmiş olsun dostum  ....

umutt bey  ben  bir dr  değilim  veya saç ekim uzmanı v.s değilim  düz  Kel bir vatandaşım  ben bile burdan  yanlışlıklari görüyorum  sizmi gõrmūyorsunuz   burda insanlar  hergün  1000 saç ekim sonuçları inceliyor emin olun  neyi doğru neyin yanlış  olduğunu çok iyi biliyorlar    kendinizi  bu konuda biraz daha geliştirin  planlama  konusunda. Admin size ilk başta söyledi    doğru yanlış  siz kabul etmediniz    sonuç ortada. Olumlu  olumsuz  yorum alabilirsiniz  bu işin  doğasında  var.    olumsuz yorum alınca kaldırın yorumlari nedemek oluyor   
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2020, 15:24:35 Gönderen: Don Vito Corleone »

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 24 Şubat 2020, 15:20:08 »

Bu yazıdan ücret iadesi aldıgınızı anlayabilir miyiz ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 24 Şubat 2020, 15:26:10 »
Aynen ücret iadesi almış, alsın da zaten de niye bunu saklama gereği duydu enteresan.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #248 : 24 Şubat 2020, 15:31:11 »
Hayir ucret iadesi falan almadim hintell biliyor konuyu..

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #249 : 24 Şubat 2020, 15:32:45 »
Neden vermiyorlar  ücret  iadesi ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 24 Şubat 2020, 15:33:28 »
Ücret iadesi almadıysan konunun neden kalkmasını istiyorsun ki? Sen mağdursun zaten, hem paran gitmiş hem saçların.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #251 : 24 Şubat 2020, 15:35:24 »
Bugün konustuk ücret iadesi icin degil ihtarname gondereceklerini soylediler bende konunun silinmesini istedim hintell konuyu biliyor gorunce yazar zaten

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #252 : 24 Şubat 2020, 15:40:40 »
 Saç ekimi hata kabul etmez .kötü  olan şey  kendi paramla rezil olmak   hadi parayi geçtim  sağlık  piskoliji  oluyor  insan ..

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 24 Şubat 2020, 15:42:39 »
Bugün konustuk ücret iadesi icin degil ihtarname gondereceklerini soylediler bende konunun silinmesini istedim hintell konuyu biliyor gorunce yazar zaten

Mağdur olan siz değil misiniz ? İhtarname neden sizi bu kadar korkuttu ki ? Buradaki hiç bir arkadas zaten sizin tarafınıza zarar gelmesini istemez.Yorum yapan arkadaslarda gayet iyi niyetli olarak yazmış.Tabi sizin düşüncenize de saygımız var.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #254 : 24 Şubat 2020, 15:53:53 »
Allah hepinizden razi olsun ama ucret iadesi almadim..sadece yogun calisiyorum ve sivil bir iste calismiyorum o yuzden silinmesini istedim..para umrumda degil..keskeboyle seyler hic yasanmasaydi ve ben de mutlu bir sekilde saclarimi tarasaydim..eger iş farkli noktalara giderse zaten herkes üzerine duseni yapar..sadece konunun uzamasini istemedim ve silinmesini istedim .

Facebook Twitter Instagram