Gönderen Konu: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft  (Okunma sayısı 34737 defa)

Maybeoneday

• Full Member
Ynt: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft
« Yanıtla #76 : 06 Nisan 2019, 01:31:05 »
OZELLİKLE burası çok dengesiz alınmış gibi duruyor çok açık burdan belki pek belli olmuyor ama normalde arka aynasiyla bakınca çok gıcık duruyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 06 Nisan 2019, 01:38:47 »
Kaçıncı aydasın?
Global Moderator

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #78 : 06 Nisan 2019, 01:39:36 »
40.gün

Devran.

• Full Member
« Yanıtla #79 : 06 Nisan 2019, 02:33:11 »
OZELLİKLE burası çok dengesiz alınmış gibi duruyor çok açık burdan belki pek belli olmuyor ama normalde arka aynasiyla bakınca çok gıcık duruyor
3.ayda toparlar hayırlı olsun ekiminiz.
Burdan benim ekimimede bakabilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6343.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 06 Nisan 2019, 13:28:25 »
40 gün içinse sorun yok toparlar donör bölgen merak etme kardeşim için rahat olsun
Global Moderator

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #81 : 18 Nisan 2019, 01:55:00 »
51.gün gelişmeler böyle şu an için ...

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #82 : 18 Nisan 2019, 10:39:45 »
Bu saça ikinci Ekim şart ilki bir ciksinda ikincisine gideceğim  %90 ense yeterli olursa orta kısımlar çok zayıf prp falan hikaye orta kısımdaki zayıflığı prp kurtaramaz ki yapılan prp nin de ise yarayacağını düşünmüyorum  .İnşallah ekilenler tam anlamıyla çıkar ...Bana memnunmusunuz derseniz ekilenler çıksın sadece o memnun eder onun dışında hicbirsey memnun edemez Hintelin dediği gibi özellikle planlama açısından yeni farkettim berbat bir planlama olmuş ikinci kez geliceksem ilk önden tepeye sonra en son tepeye yapilsaymis daha iyi olur Muş şimdi yeni yeni anladım ama umarım ekilen iyi bir şekilde çıkar..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 18 Nisan 2019, 10:57:46 »
çıkışlar ufak ufak baslamıs ama kendı saçların cok zayıf fınasterıd alman gerek
Global Moderator

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #84 : 18 Nisan 2019, 11:18:29 »
Hintel bir sadece en ön kısım çok sık farz edelim ki şakaklar ve tepe 10 numara çıktı..ama orta kısım prp ile kurtarılacak iş değil..Finas ve Xpecia tablet kesinlikle 1 sene öncesi kullanilmicak denildi..bırak onları bakım yağı bile surmem istenmedi..bende istedikleri gibi yapıyorum mecburen...Elimden birşey gelmiyor..o dediklerini n yan etkisi olduğunu okudum korkmuyor değilim kullanmaya yemiyor yani cinsellik problemi olusturuyormus özellikle finas....o yüzden uzağım o dedikelrine.ayrica ikinci Ekim şart oysaki bana ikinci ekime gerek duyulmaz dediler.sonuc ortada ikinci Ekim şart orta kısımlara benim tek isteğim şu an ekilenler tam ciksin.Baska isteğim yok onun dışında hiç hoşuma gitmiyecek orta kisimdaki saçın zayıflığı şu an biotin takviyesi dışında birşey kullanmıyorum dediklerini uygulayacagim hastanenin ki 5-6 ay sonra kontrole gittiğimde dediklerinizi harfiyen yerine getirdim diyebilmek adına bakalım hayırlısı bu saatten sonra..ama ekilenler çıksa bile 2.ekim şart görünüyor ikinciye geleceksem Ekim için bari önden tepeye kadar sık Ekim 2.seansta için ise sadece tepeye Ekim yapsalardi daha iyi olurdu ekilenler dökülünce daha iyi anlaşıldı durum ama sonuca bakacağız umarım tepe kısma ekilen 2100 greft olumlu sonuçlanır.ayrica sakaga sağ tarafa ekilen 900 sola ekilen 600 greft olumlu sonuçlansin mecburen ikinciye gidecegim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 18 Nisan 2019, 11:40:34 »
Hintell'e kesinlikle katılıyorum, finas mutlaka al. Senin mevcut saçın az buz değil sadece zayıf.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #86 : 18 Nisan 2019, 11:41:56 »
Alamıyorum kardeşim hastane izin vermiyor uymak zorundayım.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #87 : 18 Nisan 2019, 11:50:33 »
Ayrıca finasin o yan etkileri ile kullanmam ben o ilacı düzenli kullanmayı bırakınca oda geri aynı oluyor onlar hep geçici bana göre en iyi yöntem saç ekimi..Gerisi boş zararsız olan takviye besinleri almak tercihim.

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #88 : 22 Nisan 2019, 09:10:09 »
55 gün oldu...yorum ??Nasıl ilerleyiş ne kadar berbat bir süreç ekilen saçlar dan hicbirsey yok piyasa da ne kök var ne saç görebildiğim nadir kökler var..nerde bundan derinin altında mı nasıl oluyor bu iş ?

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #89 : 22 Nisan 2019, 09:13:30 »
Şu saça bak ya bu saçı kim toplicak ?
Tepeler şakaklar çıksa orta kisimin rezilligi ne olacak İkinci ekime donör alan müsade edecekmi ? İnşallah eder ve inşallah en azından ekilenler çıkar

Facebook Twitter Instagram