Gönderen Konu: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft  (Okunma sayısı 34756 defa)

Sephiel

• Sr. Member
Ynt: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft
« Yanıtla #345 : 07 Nisan 2021, 21:59:03 »
Doğum hastanesi mantığıyla kurulan, sonradan branşlar açan ve saç ekiminde Bursada yaşayan biri olarak örnek görmediğim bir yer. Bİ zamanlar tehditler savururlardı buralardan.
Hakkını ara kardeşim.

Benim idrak edemediğim, anlayamadığım bir durum var abi. Aklım almıyor bazı şeyleri. Planlamayı bu şekilde düşünüp uygulayan insan bunda daha önce bir başarı mı elde etmiş de mi bu iyi tecrübeyi tekrar başka bir hastasında uygulamış. Allah aşkına bir tane buna benzer bir planlama yapıp iyi bir sonuç alan istisna bir örnek var mı? Bu insanlar böyle ciddi işlere başlamadan önce hiç mi bir örnek iş araştırmıyorlar, kendi meslektaşlarına danışmıyorlar ya. Hadi başarısız olan ekimlerin düzinelerce sebepleri ve işçilik hataları oluyor onları bile bir şekilde anlayabiliyorum ancak ben bu tarz planlamaları algılayamıyorum.

Sephiel

• Sr. Member
« Yanıtla #346 : 07 Nisan 2021, 22:07:59 »
Hocam sana da çok geçmiş olsun direk konuya girdim kusura bakma. Umarım daha sonrasında her şey yolunda gider.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #347 : 20 Ocak 2022, 11:41:56 »
Bu planlamayı 5 yaşındaki çocuk bile yapmaz. Ekim bölgesinde en kritik bölge Face time bölgesi ön frontal. Bölgeden başın orta kısmına uzanan bölgedir. Sen bu bölgeyi kapatmadan vartex  bölgesine yani ekilen saçların yüzde 50 fire ihtimali olan bölgeye Ekim yapmışsın!! Ben bu ekimi yapanın kesinlikle doktor olduğunu düşünmüyorum acil tıp teknisyeni olabilir. Bu kişiler normalde asgari ücretle calişan ama bu işte çok para var deyip bu sektöre atlayan tipler aman dikkat edin kaybedeceğiniz sadece para olmaz.. sağlığınızdan da olursunuz

Yasir Harun

• Full Member
« Yanıtla #348 : 20 Ocak 2022, 13:08:52 »
Siteye yeni üye olmuş birisi olarak Öncelikle Ekim sonucunun başarısız olmasından dolayı çok ama çok üzüldüğümü belirtmek isterim.

Ama süreç içerisinde ekim yapan firmaya karşı üyelerin göstermiş olduğu haklı tepki ve mağdur arkadaşımıza verdikleri destekleri görmek beni mutlu etti. İyi ki aranıza katılmışım.

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #349 : 20 Ocak 2022, 14:53:59 »
geçmiş olsun bu forumu araştıran başarılı ekim sonucu alır ben bunu bilir bunu söylerim
buradan gerisi yalan

halil can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #350 : 18 Ekim 2022, 02:39:16 »
önden ortaya 3000 yada 3500 bir sıklastırma tepeye 1500 daha sonra tepeye bır sıklaştırma daha olurdu doğrusu bu .. açıkcası morelde bozmak istemıyorum ama saç ekımı yapan bır fırmanın bunu düşünmemiş olması tehlıkelı bır durum..
merhaba nereyi önerirsiniz teşekkür ederim

halil can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #351 : 18 Ekim 2022, 02:40:12 »
Usta hayırlı olsun inşallah daha çok mutlu olursun ama kardeşim ınanki planlama çok yanlış yapılmış hintell başkan çok güzel söylemiş yaptıran ekimcilerde çok yanlış konuşmuş umut tetik bey bence kendinizi geliştirmelisiniz sanmayinci bu forumda tecrübesiz insanlar var hintelle kesinlikle katılıyorum arkadaş inşallah mutlu olur

teşekkürler
Nereyi önerirsiniz merhaba

Murat gurcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #352 : 18 Ekim 2022, 02:43:49 »
Şimdi Bursa özel Jimer Hastanesi saç ekimi merkezinin instagram sayfasına baksak bu sonuç var mı yok o yüzden Allahtan bu forum varda madur olmaktan kurtuluyoruz

halil can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #353 : 18 Ekim 2022, 02:58:48 »
Şimdi Bursa özel Jimer Hastanesi saç ekimi merkezinin instagram sayfasına baksak bu sonuç var mı yok o yüzden Allahtan bu forum varda madur olmaktan kurtuluyoruz
Bursa da önerdiğiniz yer var mı jimer yada estetic international a ektirmeyi düşündüm

Murat gurcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #354 : 18 Ekim 2022, 03:03:46 »
Bursa da önerdiğiniz yer var mı jimer yada estetic international a ektirmeyi düşündüm

Hocam sen bu konuyu okumadın mı hala jimerde ektirmeyi düşünüyorum diyorsun ???
İntihar daha iyi

Bursada adam gibi saç eken bir yer yok forumu güzelce araştır

halil can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #355 : 18 Ekim 2022, 03:37:21 »
Hocam sen bu konuyu okumadın mı hala jimerde ektirmeyi düşünüyorum diyorsun ???
İntihar daha iyi

Bursada adam gibi saç eken bir yer yok forumu güzelce araştır

Çok tedirginim gerçekten memnun olan kişiler olmuş başka yerde okudum YouTube yorumlarda jimer estetic international ikisi . Bursa da istemem yakın diye başka yere gidemiyorum şuan estetic international ön planda kardeşim emin değilim tabi

Murat gurcan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #356 : 18 Ekim 2022, 04:08:59 »

Çok tedirginim gerçekten memnun olan kişiler olmuş başka yerde okudum YouTube yorumlarda jimer estetic international ikisi . Bursa da istemem yakın diye başka yere gidemiyorum şuan estetic international ön planda kardeşim emin değilim tabi

Hocam sen hala dalga geçiyorsun dimi ? Sen öncelikle ne yaptıracağının farkındamısın? Saç ekimi dış görünüşünü tamamen etkileyecek kötü olursa seni çirkinleştirecek çok ağır piskolojik sorunlar yaşayacağın bir işlem bu.

Nerede olduğunun bir önemi yok abd gitmiyorsun istanbul bursa 2 saat  önemli olan doğru yerde gidip yaptırmak. İnkan yoksa imkan olana kadar bekleyip öyle yaptırmak.

Şimdi böyle bir konuda böyle saç eken bir saç ekim merkezine gitmek büyük hatadır.

Ama iyi olanlar var diyorsun nerede var instagram da youtube de onların reklam olduğunun farkında değilsin sanırım. Burası gerçek gerçek olan yer burası sadece burası aklını başına devşir
Önce yaptırcağım işlemin ne olduğunu öğren
Hangi saç ekim emekezi düzgün saç ekiyor ona karar ver öyle ektir.

Saç ektirmek için saç ektirilmez potansiyel madur vakasısın tek şansın bu foruma denk gelmen ben elimden geleni senin için yaptım aklın varsa soru soracağıma bu forumu bir kaç ay oturup araştırırsın ya da bu kafayla 10 bin tl saç ektirir 100 bin tl düzelttirmek için senelerce ağlarsın gerçekten şaka yapmıyorım oturup ağlarsın.

halil can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #357 : 18 Ekim 2022, 04:19:43 »
Hocam sen hala dalga geçiyorsun dimi ? Sen öncelikle ne yaptıracağının farkındamısın? Saç ekimi dış görünüşünü tamamen etkileyecek kötü olursa seni çirkinleştirecek çok ağır piskolojik sorunlar yaşayacağın bir işlem bu.

Nerede olduğunun bir önemi yok abd gitmiyorsun istanbul bursa 2 saat  önemli olan doğru yerde gidip yaptırmak. İnkan yoksa imkan olana kadar bekleyip öyle yaptırmak.

Şimdi böyle bir konuda böyle saç eken bir saç ekim merkezine gitmek büyük hatadır.

Ama iyi olanlar var diyorsun nerede var instagram da youtube de onların reklam olduğunun farkında değilsin sanırım. Burası gerçek gerçek olan yer burası sadece burası aklını başına devşir
Önce yaptırcağım işlemin ne olduğunu öğren
Hangi saç ekim emekezi düzgün saç ekiyor ona karar ver öyle ektir.

Saç ektirmek için saç ektirilmez potansiyel madur vakasısın tek şansın bu foruma denk gelmen ben elimden geleni senin için yaptım aklın varsa soru soracağıma bu forumu bir kaç ay oturup araştırırsın ya da bu kafayla 10 bin tl saç ektirir 100 bin tl düzelttirmek için senelerce ağlarsın gerçekten şaka yapmıyorım oturup ağlarsın.

Ben forumu okudukça bişeyler öğreniyorum gerçekten ve şuan açıkcası ektirmeyi erteleme durumundayım. Teşekkür ederim yorumun içinde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #358 : 18 Ekim 2022, 04:30:13 »

Ben forumu okudukça bişeyler öğreniyorum gerçekten ve şuan açıkcası ektirmeyi erteleme durumundayım. Teşekkür ederim yorumun içinde

Günaydın o zaman kardeşim:)
Global Moderator

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #359 : 28 Ağustos 2023, 06:41:18 »
25 Şubat 2019 yapılan ekim
Ve bugün 28 Ağustos 2023
Saçım kısa ama son halini atacağım tepeden ve donor bolgeden,donör bölgemdeki bu durum hiç hoşuma gitmiyor neler yapabilirim diye düşünüyorum ,acaba saç sümülasyonu mu yaptırsam  yoksa  yeterli mi ikinci bir ekime?  sadece saçtan mi alınır sakal veya diğer bölgelerden alınması uygun olmazmi çünkü arka donör bölge uzasa da kötü duruyor..Sakaldan veya diğer bölgelerden alım yapan hastaneler var mı..Yardımcı olursanız sevinirim 4 sene de ki değişiklik olarak 2 resim atacam yorumlayıp yardımcı olursanız sevinirim çünkü burayı doktorlar da kullanıyor veya illaki tanıdığı vardır yardımcı olmak maksadiyla şimdiden tşkler

Facebook Twitter Instagram