Gönderen Konu: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft  (Okunma sayısı 34766 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bursa Özel Jimer hastanesi saç ekimi 3640 greft
« Yanıtla #331 : 07 Nisan 2021, 17:38:52 »
Geçmiş olsun merkez nasıl açmıyor telefonu? Sorun yaşayan yanlış işlem yaptıkları Hastaları olunca demek ki ortadan kayboluyorlar bunumu anlamayız ?

O zaman bu merkezi düşünen arkadaşlar umarım bu konuya denk gelir uzak durunuz.

Zaten diğer konularında da insanlara saçma sapan ekim ve ön çizgiler planlamışlar. İnsana saç ekecek kapasitede bir yer değil saç ekimin den başka her şeye benziyor yaptıkları işlem.
Global Moderator

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #332 : 07 Nisan 2021, 17:41:23 »
Ekimi yapan şahıs ilk paylaşımlarda ders verir gibi konuşma y
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

Perhaps

• Full Member
« Yanıtla #333 : 07 Nisan 2021, 17:42:50 »
Bursa Özel Jimer Hastanesi saç ekim bölüm sorumlusu Umut TETİK ben.
1 - Kişinin dönör bölgesinden 5000 greft planlama yazmışsınız, 5000 greft hastamızın donör bölgeden alamadık, ayrıyetten 13 yıllık meslek hayatımızda 5000 grefti sadece 1-2 defa alabildik, ha donör bölgeyi bozacaksak 5000 değil 7000 greft bile alırız sonra ne olur 15 saatte ekeriz, 5-6 defa lokal yaparız hastaya, hasta antifilaktik şoka girer vs. vs.

2- Saçın üstüne saç ekilmez. İnce ayva tüyü saçlar yok sayılır üstüne ekilir ama saçın üstüne saç ektiğimiz zaman o bölgede görsel çok fazla  değişim olmaz zaten, saç ekiminde oluşturulan yaralanmaya bağlı cilt altında oluşturulan kan dolaşımı ile beraber ve 2 seans yapacağımız prp tedavisi ile zaten o bölgelerde canlanma olacaktır.

3 - Planlamayı yaparken Ne kafası yaşıyor yazmışsınız. Ben bu sitede ne tepe ekimleri ne ön çizgiler gördüm tarla sınırı gibi. Yukarıda da yazdığım gibi, kişinin donör bölgenin doku yapısını bozmadan maksimum alabildiğimiz sayı bu 3640 greft, Onuda saçlı bölgeye girip ziyan edeceğimize tam açık bölgelere sık giriş yaptık.

Teşekkürler....
Ders verir gibi konuşmuşsun ama sonuç ortada.! Böyle yerlerde ekim yaptırmayın,iyice araştırın ve 3-5 bin liranın hesabını yapmayın. Geçmiş olsun kardeşim.
  • Ekim Tarihi: 08/02/2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #334 : 07 Nisan 2021, 17:44:36 »
Aradım ve mesaj attım cevap gelmedi bende bir daha aramadım zaten çok uzun zaman geçsin ararım hani süreci doldurayim diye hadi aramayı görmediniz ya mesaj ona da cevap gelmedi.bende yazma gereği duydum buraya

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #335 : 07 Nisan 2021, 17:46:49 »
Aslında para hesabı falan yaparak gitmedim çok fazla bilgim yoktu bu konuda talihsizliğime denk geldi hem sağlıktan olduk hem paradan..geçmiş olsun bana gerçekten bu arada bu süreçte bana onlardan daha çok yardımcı olan sizlere de çok teşekkürler hepinizden Allah razı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #336 : 07 Nisan 2021, 17:58:24 »
Umut etik beyfendi arkasında duruyordu saç ekiminin

şimdi nerede? Planlamaya bakınız saç ekimi ne durumda kimlerin elinde.

Araştırın kafanıza göre karar vermeyin saç ekimine danışın biz elimizden geldiği kadar destek oluyoruz

Yoksa böyle bir duruma denk gelmeniz muhtemel ektedir resim.
Global Moderator

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #337 : 07 Nisan 2021, 18:02:41 »
Geçmiş olsun böyle planlama yapmak için bu kafaya taksici olmak lazım saç ekimci değil.

Çünkü sonuç olarak bir saç ekim merkezi bu şekilde bir planlama yapmaz dimi ? Bu konuda hem fikiriz bence seni ekime aldıklarında yoldan bir taksi çağırıp hocam bir saç ekimi var gel kafana göre yap demiş olmalılar. Gerçekten yazık

Ayrıca instagram hesaplarına neden bu şahane sonucu eklemiyorlar insan hayret ediyor😂😂

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #338 : 07 Nisan 2021, 18:12:36 »
Şahsen ilk ekimi başarısız olmuş bir insan olarak, ne giden paraya, ne boşa giden zamanıma, ne de çektiğim acıya üzülüyorum. Keşke ensedeki greftlerim dursaydı da sadece bunlar gitseydi. Yani bu tutmayan ekimler beni gerçekten üzüyor. Boşa giden greftler. Çok yazık...

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #339 : 07 Nisan 2021, 18:25:58 »
İşte benimde en çok uzuldugum nokta bu...ne para ne zaman..donor bölgem sağlam olsaydı da Ekim hiç olmasaydı.en azından şansım yüksek olurdu.simdi kızarıyor donor ve ekim alanı eskiden kafam kasinmazdi ekimden önce şimdi kafa derisini kopartacak derecede kaşıntılar oluyor yer yer..egzama mıdır nedir.ekimden sonra başladı.ve hala devam ediyor.bir kaşıntı mevcut.derilerim pul pul oluyor dokuluyor arada saç geldiğini gördüm deriyle bütünleşmiş bitkisel şampuan aldım o biraz rahatlatıyor.yakin zamanda  tekrar hastaneye gideceğim şimdi tekrar hastaneyi aradım da numaramı falan verdim yoğunluk vardır ondan dönüş sağlamışlardir falan dedi 5 Mart'ta mesaj atmıştım işletme hesaplarının numarasına sizce 1 aylık süreçte mesajı görmemeleri ve cevap vermemeleri normal birşey mi ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #340 : 07 Nisan 2021, 19:30:54 »
Başka numaradan  arasaydin  saç ekim yapacam  deseydin  bak ozaman  anında  cevap verirlerdi ☺

Maybeoneday

• Full Member
« Yanıtla #341 : 07 Nisan 2021, 20:10:16 »
O aklıma gelmedi :) normal bir kaç birşey sorup resim atıp 2 yıl gibi bir sürenin geçtiğini söyleyip durum degerlendirmesi veya yapmam gereken birşey varmı diye soracaktım ama cevap gelmedi bende hastaneyi aradım numaramı bıraktım ararlar inşallah yarın :) donor bölgem hiç hoşuma gitmiyor saçlarımı kısa kestirmeyi özledim ama arka tarafı görme :) harita gibi duruyor :) berberim ne kadar uğraşsa da yapamıyor.sag tarafa çok abanilmis :) Ekim desen ondan da memnun sayılmam.ikinci Ekim için zaten korkularım var ve büyük ihtimal 2 yıl sonra birdaha ektiririm şu an finasterid vesaire bunlar zararlımı kullanabilirmiyim bir hastaneye gidip danışmam lazım.bizim çocuklar dalga geçiyor arkayı az biraz kısa kestirince :)) harita kafalı kaldı adım 😄2 kez saç ekimine gitmis arkadaşım var benden kötüydü saçı adamın saçı şimdi benimkinden iyi ve arkayı komple 3 numaraya vurduğunda gram iz belirti yok bu nasıl oluyor 😄

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #342 : 07 Nisan 2021, 20:33:09 »
 %95 başarı ve memnuniyet oranı  varmış  bu merkezin 😂😂😂 

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #343 : 07 Nisan 2021, 20:50:23 »
%95 başarı ve memnuniyet oranı  varmış  bu merkezin 😂😂😂

O da güzel bir kardeşimiz :) o da güzel bir kafa:)

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #344 : 07 Nisan 2021, 21:50:27 »
Doğum hastanesi mantığıyla kurulan, sonradan branşlar açan ve saç ekiminde Bursada yaşayan biri olarak örnek görmediğim bir yer. Bİ zamanlar tehditler savururlardı buralardan.
Hakkını ara kardeşim.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram