Gönderen Konu: Emphair acıbadem ataşehir 4727 greft  (Okunma sayısı 9146 defa)

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
Ynt: Emphair acıbadem ataşehir 4727 greft
« Yanıtla #61 : 06 Temmuz 2019, 14:34:57 »
Devam

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #62 : 06 Temmuz 2019, 14:35:48 »
Son

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #63 : 05 Eylül 2019, 01:24:26 »
Aslında konuma pek ilgi yorum tavsiye olmadığı için paylaşım yapmayımdüşünmüyordum ama yinede belki birilerinin görüşü olur sürecin nasıl olduğu hakkında bugün 196. Gün
Çevreden baya olumlu tepkiler alıyorum ama bana göre seyrek daha yoğun ve sık olabilirdi diye düşünüyorum. Fotoğrafların hepsi ışıkta çekildi. Zaten ters ışıkta mükkemmel hiç bi sorun yok. Donör bölgelerde gayet iyi sağ kulak arkası hariç orası ilk günden söylediğim gibi orantısız alımdan dolayı bozuk.

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #64 : 05 Eylül 2019, 01:25:44 »
Devam

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #65 : 05 Eylül 2019, 01:29:56 »
Tecrübeli arkadaşlar bundan sonra çıkış olurmu. Birde ekilen saçlardada serum ile masaj yaparken banyoda kaşıdığımda falan dökülmeler oluyor o dökülenler inşallah köküyle değil kırılarak dökülüyordur geri çıkar ekilenler gider diye çok tedirginim herkes çok çok fazla beğeniyor inşallah nazara gelmeyiz :)

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #66 : 05 Eylül 2019, 01:36:20 »
bence güzel bir ekim olmuş ekilenlerin büyük yüzdesi çıkmış.bu ekimde tek eleştirim saç çizgisi ordada kalın telli saçlar ekilmiş bu yüzden ekim olduğu belli oluyor.çizgiye yoğun şekilde ince telli saçlar ekilmiş olsaydı çok daha doğal bir sonuç olurdu ki tadından yenmezdi :)
buna rağmen genede şanslısın güzel olmuş biraz daha saçları uzatıp şekil verebilirsen ilerde çok daha iyi olur eminim.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 05 Eylül 2019, 09:43:20 »
bence güzel bir ekim olmuş ekilenlerin büyük yüzdesi çıkmış.bu ekimde tek eleştirim saç çizgisi ordada kalın telli saçlar ekilmiş bu yüzden ekim olduğu belli oluyor.çizgiye yoğun şekilde ince telli saçlar ekilmiş olsaydı çok daha doğal bir sonuç olurdu ki tadından yenmezdi :)
buna rağmen genede şanslısın güzel olmuş biraz daha saçları uzatıp şekil verebilirsen ilerde çok daha iyi olur eminim.

ön çizgiyi ekerken ince telli kalın telli diye ayırıp mı ekmeleri lazımdı:))

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #68 : 05 Eylül 2019, 09:50:46 »
6,5 ay henüz erken ,cikista olur saclar kalinlasacak form alacak ilerki sürecte daha iyi olur ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 05 Eylül 2019, 09:57:59 »
Daha 6,5 ay sürecin güzel gidiyor gelişir saçlar kalınlaşır form alır hacimlenir çıkış da olur.
Şu aşamaya kadar güzel.
Global Moderator

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 05 Eylül 2019, 18:50:26 »

ön çizgiyi ekerken ince telli kalın telli diye ayırıp mı ekmeleri lazımdı:))

tabiki hayır ama kulak üstü bölgeden alınan saç ince telli oluyor işi bilen merkezler ön çizgiye onları ekiyor .muttalip keser, koray erdoğan ,şahin çelik gibi ekimciler buna dikkat ederek ekim yapıyorlar yoksa o doğallığı nasıl yakalıyorlar sanıyorsun  :) bak bakalım onların ekimlerinde böyle bir görüntü varmı.

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 05 Eylül 2019, 20:09:14 »
Aslında ekim planlamasında bahsettiğiniz gibi söylemişlerdi tekli greftler ve ince telli saçlar ön çizgiye ekilecek diye ama böyle olmuş şuanki süreçteki sonuca göre doğallık belki %100 olmasa bile çevremdeki tepkilerden mutlu oluyorum

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 05 Eylül 2019, 20:10:03 »
6,5 ay henüz erken ,cikista olur saclar kalinlasacak form alacak ilerki sürecte daha iyi olur ..
Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #73 : 05 Eylül 2019, 20:12:21 »
Daha 6,5 ay sürecin güzel gidiyor gelişir saçlar kalınlaşır form alır hacimlenir çıkış da olur.
Şu aşamaya kadar güzel.
Moral verdin hocam inşallah çıkış olur biraz daha dolar.
Ekilenlerin dökülüyor olmasından bahsetmiştim. Sence dönemselmidir dökülen kırılıp mı gidiyodur yoksa bidaha çıkmazmı ama eminim elime gelen saçlarda ekilen saçlardanda var kendi saçım zaten dökülmeye devam ediyor

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 05 Eylül 2019, 20:21:11 »
Ben ekimi beğendim,15. Aya kadar her ay bir foto atsana takip edelim

Facebook Twitter Instagram