Gönderen Konu: Emphair acıbadem ataşehir 4727 greft  (Okunma sayısı 9153 defa)

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
Ynt: Emphair acıbadem ataşehir 4727 greft
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2019, 13:00:58 »
Şok sağlam vurmuş cildinde hasar yok şuan için süreç normal seyrinde dediğim gibi artık çıkışları bekleyelim Hayırlısını diliyorum Donör nasıl toparladımı?
İyi dilerlerin için teşekkür ederim hintel reis :)
Donör için ilk başlarda tereddütlüydüm aslında sağ tarafa biraz fazla girilmişti şuan biraz daha iyi gibi. Donör fotolarını daha sağlıklı bir yorumda buluna bilmek için traş olayım 1-2 güne ekleyecem.
Eklediğim donör bölge fotosu 16. Güne ait

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 23 Mart 2019, 13:04:01 »
zor dönemi atlattınız ama daha zor bir döneme girdiniz tavsıyem süreçlerınızı ıyı analız edıp morelınızı bozmadan beklemenız
Teşekkür ederim arkadaşım.
Moralimi yüksek tutup aslında süreci takip etmeyip analiz etmeyip seyrine bırakmak istyorum ama başaramıyorum. Beklemekten başşka bişey yapamıyoruz esasen. :) Saygılar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Mart 2019, 19:08:35 »
Şuan için erken bu donör toparlar meral etme 6 aya kadar.
Global Moderator

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 11 Nisan 2019, 15:12:18 »
61. Gün şok dökülme bitti sanırım.
Donör bölgede sağ taraf kulak üstünde biraz orantısız alım olmuş diğer yerlere göre orada bi açıklık var o biraz canımı sıkıyor ama düzelicek diyorlar bakalım inşallah düzelir

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 11 Nisan 2019, 15:13:29 »
Devam 61. Gün

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 11 Nisan 2019, 21:01:22 »
Hayırlı olsun hocam.daha önce gözüme carpmıştı konunuz benim ekimeme benzer yazacaktım bir daha göremedim şimdi karşıma çıkınca yazmadan geçemedim.greft sayısı açıklık biraz benzer geldi bana arkalara doğru seyrek ekildi benimde inşallah iyi kötü kapatıcılık olur.benzer olan diğer konuda sağ kulak ustu hırpalandı hintel hocamın dedıgı gibi 6 aya toparlar inşallah.tekrar hayırlı olsun.

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 11 Nisan 2019, 21:06:58 »
Hayırlı olsun hocam.daha önce gözüme carpmıştı konunuz benim ekimeme benzer yazacaktım bir daha göremedim şimdi karşıma çıkınca yazmadan geçemedim.greft sayısı açıklık biraz benzer geldi bana arkalara doğru seyrek ekildi benimde inşallah iyi kötü kapatıcılık olur.benzer olan diğer konuda sağ kulak ustu hırpalandı hintel hocamın dedıgı gibi 6 aya toparlar inşallah.tekrar hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız.
Evet önlerden biraz daha yoğun arkalara doğru seyrek ekim oldu hatta sıklık iyi olsun diye uzmanın belirlediği ön çizgiyi biraz daaha yukarıya aldırdım

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 11 Nisan 2019, 21:16:04 »
Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız.
Evet önlerden biraz daha yoğun arkalara doğru seyrek ekim oldu hatta sıklık iyi olsun diye uzmanın belirlediği ön çizgiyi biraz daaha yukarıya aldırdım

Bende geriden planlıyordum arkalara sık olsun diye alın yapısı açık olunca tuhaf duracaktı o yüzden ekim yapan arkadaşa göre yaptık çizimi.hakkımızda hayırlısı :)

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Nisan 2019, 00:06:03 »
genel olarak şuan iyi duryor bence ekimin ilgi alaka ekim yapan ekipten menmunmusn bende düşünmüştüm biara bu firmayı

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 12 Nisan 2019, 01:06:57 »
genel olarak şuan iyi duryor bence ekimin ilgi alaka ekim yapan ekipten menmunmusn bende düşünmüştüm biara bu firmayı
Operasyona toplam 6 kişi katıldı anestezi yapan greft alımı yapan kanal açan ve 3 kişide ayrı greftleri yerleştiren operasyon 9 saat sürdü ilgi alaka iyidi yani sorduklarıma isteklerime o ana kadar cevap verdiler 1 tanede sağlık danışmanı var ne sorsam telefonda cevap veriyor ama işte ilgi alakadan ziyade sonucu görmeden bişey diyemiyorum. Merkezin bizzat canlı güzel sonuçlarını gördüm. Başarılı işleri var inşallah bizimdekide onlardan birisi olur.
Çok fazla araştırdım sanıyordum ben aslında ama bu forumu sonradan tanıdım meğerse hiç bişey bilmiyormuşum.
Şans kısmet diyelim estemylife hasan akile yaptırmaya karar vermiştim aslında ama ben kararımı verdim demek için aradığımda bi sorunları oluşmuş şuan yapamıyoruz demişlerdi. Şansıma emphairle görüşünce dedim burası ideal

okankaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 12 Nisan 2019, 07:04:30 »

aynı firmada yaptırmış biri olarak  eken alım yapan kişiler iyi ama saglik  danismani hicbirsey yaramaz  whatsapptan mesaj atiyorsun 1 ay sonra dönüyor ariyorsun acmiyor saka gibi 4. aya girdik diye cevap bile vermez oldular ilk ay güzel cevaplar veriyorlar sonra Allah'a emanet 😁😁😁  hayirli olsun konunuz  3. ayda cikmaya başlar  takviyeleri kullanin

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 12 Nisan 2019, 11:34:14 »
aynı firmada yaptırmış biri olarak  eken alım yapan kişiler iyi ama saglik  danismani hicbirsey yaramaz  whatsapptan mesaj atiyorsun 1 ay sonra dönüyor ariyorsun acmiyor saka gibi 4. aya girdik diye cevap bile vermez oldular ilk ay güzel cevaplar veriyorlar sonra Allah'a emanet 😁😁😁  hayirli olsun konunuz  3. ayda cikmaya başlar  takviyeleri kullanin
Teşekkür ederim takviyeleri kullanmaya devam ediyorum. Aynı dediğiniz gibi sağlık danışmanlarının pek bişeyden anladığı yok ben bişey sorucam zaman ona sorucama foruma yazıyorum 😀😀

okankaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 12 Nisan 2019, 11:55:08 »
Teşekkür ederim takviyeleri kullanmaya devam ediyorum. Aynı dediğiniz gibi sağlık danışmanlarının pek bişeyden anladığı yok ben bişey sorucam zaman ona sorucama foruma yazıyorum 😀😀
bu arada kullandiklarim
avesin sampuan
trichoplus sabah aksam
omega 3 balik yagi sabah aksam
haftada  2 kere yesil cay
3. 5 ay kadarda avesin serum kullandim simdi biraktim 

Tüyü.bitmemiş.yetim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 12 Nisan 2019, 16:48:06 »
bu arada kullandiklarim
avesin sampuan
trichoplus sabah aksam
omega 3 balik yagi sabah aksam
haftada  2 kere yesil cay
3. 5 ay kadarda avesin serum kullandim simdi biraktim
Bende takviye olarak avesin serum şampuan trichoplus kullanıyorum 2 seans prp yaptırdım 1 tane daha yaptırıcam prp.
Sizin ekimi göremedim?

okankaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Nisan 2019, 21:45:36 »
Bende takviye olarak avesin serum şampuan trichoplus kullanıyorum 2 seans prp yaptırdım 1 tane daha yaptırıcam prp.
Sizin ekimi göremedim?
ekimi paylasmadim  🙂

Facebook Twitter Instagram