Gönderen Konu: ALP ASLAN MI ERKAN VURAL MI  (Okunma sayısı 4075 defa)

Henix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ALP ASLAN MI ERKAN VURAL MI
« : 08 Haziran 2016, 13:29:52 »
Merhabalar arkadaşlar. Alp beylede görüştüm erkan beylede ikiside 3500-4000 greft eküm yapılacağını sölediler ikiside aynı ücreti önerdiler. Sizden yorumunuzu alabilirmiyim varsa bir bilginiz hangisine ektirmeme tavsiye edersiniz

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ALP ASLAN MI ERKAN VURAL MI
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2016, 17:42:36 »
hocam ben ikisinin ekimini de beğenmiyorum en az 5 bin vereceksin zaten bence bu paraya daha iyi yerler var kalem yöntemiyle bile 6500 700 e eken yerler var.bu dediğin doktorlerın ekimlerini takip ettim hep bir sıra halınde doğallıktan uzak ekiyolar bence

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2016, 18:22:15 »
Must53 e katılıyorum, tek sıra halinde ekiyorlar öyle ekim mi olur, nerede bunun doğallığı, bence biraz daha para biriktir yaz sonuna doğru güzel bi ekim yaparsın, sen sordun biz fikirlerimizi sunduk, gerisi sana kalmış usta

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2016, 20:45:29 »
5bin civarına mesela ben erkut özdamar diye bir doktor var onun videolarını takip ediyorum aklımda olan doktorlardan fakat canlı örnek görmedim orta seviyelerde ekimleri fotograflarda görünen bu.açıkçası 5 bin 7 bin arası ekim yapılacak yerler arasında araştırdığım kadarıyla 1 konyadaki istanbul transplus 2.dr doğan turan 3.erkut özdamar 4,emrah çinik. 2 yıldır arastırıyorum bu paraya bu doktorlar arasından seçim yapılabilir. zekeriya kul iyi bir ekimci ama hem 10 12 arası tutuyor fiyat tuzlu hem de dönoru haşat ediyor gibime geldi dönora biraz özense bu doktora gidilebilir ekimleri de çıkıyormuş tutuyormuş

ogun2006

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2016, 22:00:20 »
Must 53 dogan turan hakkinda ne dusunuyorsun dhi teknigi ile yapiyormus ama cok kararsizim. Nana gonderdigi fotograflar bunlar
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2016, 22:02:27 Gönderen: ogun2006 »

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2016, 18:11:30 »
bu ekimler fena değil hatta forumda bir arkadas var o ekim yaptırdı bu doktora takip edebilirsin kardeşim ben temmuz 15inde er.kut özdamarla görüşeceğim ekimleri hoşuma giderse yaptıracağım beğenmezsem 2.altrnatif olarak doğan beyi düşünüyorum cunku kalem tekniği kullanıyor saclarım seyrek aralara girilmesi gerek slit yontemı mevcut saça zarar verir düşüncesiyle, kalem sanki daha uygun ama doktordan doktora değişiyor yetenek işi bu mesela koray da slit yöntemini harika  kullanıyor demek ki istense saca zarar verilmez diye düşünüyorum.pazarlık ile 6500 e iner doğan bey ben ilk olarak doğan beyi tercih etmememin sebebi işi hemşirelerin yapması

merder20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2016, 16:07:51 »
açıkçası erkan vuralı tanımıyorum ancak alp aslan kendisi yapmıyor bildiğim kadarıyla eşi işlemleri yapıyor. Sonuçlar oldukça dalgalı yani. Ayrıca ben sonuçları pek beğenmedim ne yalan söylim. Çok daha iyilerini gördüm. Ben 3 sene araştırdım ve inanın bana hemen hemen tüm merkezlerle görüştüm.

Facebook Twitter Instagram