Gönderen Konu: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana  (Okunma sayısı 10718 defa)

Kriminal

• Full Member
Ynt: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana
« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2019, 19:44:48 »
Gerçekten çok değişik bir planlama.merak ettiğim husus saçlar kesilmeden yapılırsa bazı dezavantajları var istenilen sonuca ulaşmak biraz sıkıntıli gibi size bir bilgilendirme yaptılar mı yaptilar ancak siz ısrarla bu yöntemi mi tercih ettiniz

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2019, 00:44:59 »
ben askeri personel oldugum icin sıkıntı yasamama adina bi nevi kesmedim hem bu konu hakkinda cidden pisman degilim ama suan doktorun dedigi sey saclarin cok ince fazla alamadim yan taraflardan askeri personel oldugun icin yan tarafi 3 numaraya vuracagin icin ordan cok alirsam bu sefer ensen ve yanlarin cok kotu durur seyrek ekilmesinin sebebide ensemdeki sac bile ince olunca her kokun icinde 1 kok daha varmis galiba yani i2 sac cikacagina 5 sac cikicak suan 7.gunumdeyim kabuk atmadi daha sacim

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 16 Şubat 2019, 13:56:05 »
Bence bu arkadaşın saçı çıkabilir ,planlamada güzel yapılmış .ekim alanındada 2100 gerft olduğunu düşünüyorum greft sayısı daha az diyen arkadaşlara katılmıyorum.
Bu ekimin başarısı ekilenler acaba çıkacakmı sorusunun cevabına göre neticelenecektir diye düşünüyorum yoksa planlama yada greft  sayısı değil olay.
Ekilenler yüzde 90 çıkarsa şaşırtıcı şekilde güzel bir sonuç olur  tahminime göre ama isveç klinik gibi bir yerden yüzde 90 çıkış başarısı bende beklemiyorum açıkçası.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2019, 14:19:27 Gönderen: Canqi »

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 16 Şubat 2019, 18:20:02 »
7.gun sac boyle buyuk ihtimal saclarim seyrek kendi saclarima zarar vermemek icin seyrek olan kismi ektirmis yani kendi saclarim ve seyrek olan taraflar cikinca gür bir sac olur diye dusunuyorum

Lajoya

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 17 Şubat 2019, 13:02:31 »
Dediğiniz doğru ama birde şöyle düşünün. Diğer saçlarınzda zamanla dökülürse gene (mevcut saçlarınız)seyrek birşey olacak. Bence mevcut saçlarınız yokmuş gibi daha sık ekim yapılmalıydı.

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 17 Şubat 2019, 13:41:16 »
aile boyu sacimiz seyrek genetik seyrek sac kaliyo diye dusundum ama yan saclarimda ince telli oldugu icin sık bir calisma olsaydi donör bolgemi mahfede bilirdi guvenemedm bu konuda

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 17 Şubat 2019, 13:42:33 »
her bir koke 2 vurus yaptiki saclarim ince telli degilde kalın gozuksun saclarim ince bu yuzden bastan kaybediyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 17 Şubat 2019, 15:47:14 »
her bir koke 2 vurus yaptiki saclarim ince telli degilde kalın gozuksun saclarim ince bu yuzden bastan kaybediyorum

O nedemek? Her kanala 2 greft mi koydu?

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 17 Şubat 2019, 15:51:25 »
Kanal açılmadı bende DHI Cue yöntemiylen yaptı hemen hemen yanyana vurmaya çalıştı

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 23 Şubat 2019, 23:43:06 »
arkadaslar 17.gun sac koklerinde farkli birsey var ve kizariklik ama sadece bu bolgede var acaba ne olabilir?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 24 Şubat 2019, 12:32:20 »
Komutanım fotolarda normal göZüküyor ama şunuda belirtmeden geçmek istemiyorum. Hernekadar bu tarz olumsuz yorumlarım tepki alıyor olsada “doğru  herzaman Doğrudur”
Sizin Ekiminizin yüz güldürmesi çok muhtemel değil. Gördüğüm en gereksiz planlamalardan biri. Üstelik DHİ YAni choi implanter pen kullanılmasına rağmen bu denli aralı Ekim kullanılması sebebi nedir hiç anlamış değilim.
Yönlerininde planlama ile doğru orantıda yanlış yapılmış olduğu kanısındayım.
Çok beklenti içerisine girmeyin komutanım.

GölgeSS

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 24 Şubat 2019, 12:34:48 »
Sloocer arkadaşıma katılıyorum bide sanki dik ekilmiş gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 24 Şubat 2019, 12:34:52 »
Yönler dik evet kendi saçları ile alakası yok yakınlaştırınca bellı malesef
Global Moderator

whypic06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 24 Şubat 2019, 14:18:08 »
Abim naptın ya bende askeri personelim ekilecek yerleri aldırdım doktorun dediğine göre tıraşsız ekim yok tamamen reklam için dedi  zaten 10 gün rapor veriyorlar 10 günde kabuklar dökülüyor sıkıntı olmuyordu keşke kestirseydin saçları

GölgeSS

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 24 Şubat 2019, 14:35:39 »
Arkadaşlar gerçekten bu site bir nimet eminimki arkadaş önceden bu siteyi bilseydi böyle bişey olmayacaktı bu sitenin kıymetini bilmemiz gerek ve üye olanlar bence her konuya yorum yapmalıyız insanların bilgilenmesi için basit bi işlem değil bu inşallah bu site daha çok büyüyecek herkese teşekkür ederim hintell hocam basta sana

Facebook Twitter Instagram