Gönderen Konu: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana  (Okunma sayısı 10706 defa)

f0reks1s

• Jr. Member
  • **
Ynt: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana
« Yanıtla #90 : 11 Mart 2021, 04:16:36 »
Hocam buradan araştırdığın ve iyi dediğin birkaç klinik ile görüş ve ekim için uygun olup olmadığını, donör kaliteni öğren. Ucuza kaçma ilk ekimin hüsran olmuş. kaliteli ve işini iyi yapan yerler ile görüş ve kararını ver

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 11 Mart 2021, 10:57:51 »
Sıfıra vurmadan önce hiç foto çekmediniz mi ?

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 11 Mart 2021, 11:03:23 »
cekmistim telefon değiştim ondan fotoğraf yok

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #93 : 29 Aralık 2021, 15:52:52 »
bi kac yil once sac ekmistim isvec klinikte çok kötü olmuştu suan en iyi yere gidip yapmak istiyorum ama bu saçı kim kurtarir bilmiyorum yardimci olursaniz cok iyi olur

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #94 : 29 Aralık 2021, 17:17:11 »
Artık bu tür ekimlere birinin el atması lazım, resmen dolandırıcılıktan başka bir şey değil.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

aslanoglu

• Full Member
« Yanıtla #95 : 29 Aralık 2021, 17:51:45 »
Demekki herkese godoslama saç ekmeye kalkınca durum böyle oluyor. En baştan işini hakkıyla yapan kliniklere giteydin belkide seni saç ekimine uygun görmeyeceklerdi. Saçlarım çok ince demişsin. Muhtemelen dökülmeye de devam edecek.Baştan 4000 alırız diyenler 2000 de kalıyorsa ( yani bu kafadan ne kadar alınabileceğini öngöremiyorlarsa) onlara saç ekimi yapmak yasaklanmalı. Her neyse olan olmuş o zaman bundan sonra ne yapabilirsin bunu planlamalısın bence
1) Donör bölge nin fotosunu koyarsan buradaki arkadaşlar  daha sağlıklı bir yorum yapabilir. Öyle donörü görmeden Şahin hoca  asmed , Asuman Serkan hakan yapar demek doğru değil bence.
2) Donör bölgen yeterli  değilse ki tahminim öyle, o zaman sakaldan göğüsten vücuttuan kıl alıp ekebilecek yerleri araştırmanda fayda var. Çünkü artık bu işin dönüşü yok.
3) Vücut ve kılları da yetmedeği takdirde micropigmentasyon yaptırarak seyrek olanl yerleri dolu gösterebilirsin.

En iyisi senin saç ekimine girmemendi ama olan olmuş artık.

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 30 Aralık 2021, 00:42:31 »
bi kac yil once sac ekmistim isvec klinikte çok kötü olmuştu suan en iyi yere gidip yapmak istiyorum ama bu saçı kim kurtarir bilmiyorum yardimci olursaniz cok iyi olur

Forumda popüler isimler zaten bellidir maddi durumuna göre değerlendir hocam. Bir de nasıl son durum ne hale geldi saçlar

Facebook Twitter Instagram