Gönderen Konu: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana  (Okunma sayısı 10707 defa)

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: isvec klinik Sac ekimi yaptim Farkli geldi bana
« Yanıtla #75 : 25 Kasım 2019, 12:05:19 »
Dostum sen aylar once ilk bu başlığı actiginda fotolarini gorunce bu ne rezil bir ekim boyle demistim ama moralin bozulmasin diye yazmamistim. Boyle ekim olmaz. 5 yasindaki çocuk daha guzel planlama yapar. Zaten isvec klinikten şikayetçi cok fazla. Artik o defteri kapat. Paranin tamamini al. Guzel bir merkez bul kendine. Gecmis olsun.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #76 : 25 Kasım 2019, 12:22:32 »
Saç  ekimi  cerrahi  bir işlem   basit  bir işlem  değil   kötü  bir  sonuç  ortaya  çıkarsa  ciddi sorunlar  ortaya çıkar  sağlık  piskolijisinden  zamanın dan  parandan  olursun   İnş   güzel sonuç  alırsın   saç  ekim  yapacak  arkadaşlar   araştırın  saç  ekim  merkezlerini şikayet  varmı  yokmu  v.s.    araştırın 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 25 Kasım 2019, 12:27:59 »
şimdi operasyon baştan adam gibi yapılır saç çıkar çıkmaz bunlar ayrı konu
normal durumlar bu işin doğasında var saç çıkmaya bilir ama bu öyle bir durum değil olay başından belli koskoca bir firma bu operasyonun  bir işe yaramayacağını bile bile bunu yapıyorsa ki bunu sürekli yapıyorlar kasıt aranır artık.

bir de sadece para almak için bir insana saçma sapan ekim yaparsan böyle planlama gibi bak o zaman olmaz işte bu ayıptır karşında insan var koyun kırpmıyorsun

ki bu arkadaş Asker canını ortaya koyarak ekmeğini kazanıyor vatanımızı korumak için bu olmaz arkadaşın parası iade edilmeli.

10 kere yaparsın 11 de yaptığın hatalar için pişman olursun.

ve böyle ekimleri yabancı hastalara da yaparsan hem kendi firmanı hem ülke'nin sağlık sektörünü rezil edersin

ya adam gibi bu işi bilen elamanlar çalıştırmak gerek ya da bu işi bırakın inşaat falan uygun.
Global Moderator

Kaufmann

• Yeni üye
  • *
  • Pay attetion or pay the price.
« Yanıtla #78 : 25 Kasım 2019, 14:08:35 »
Insanlar kanunlardan korkmali , insanlardan degil. Malasef suan Turkiye de kanunlardan korkan  pek kimse olmadigi icin herseyin suistimal edilmesi soz konusu. Ve isin sonundada hicbir utanmazlik yasamamalari cok dogal. Is ahlaki, isine saygi cok kucuk bir kitlede halen namus. Ahlak anlayisini iki bacak arasinda sanip milletin sagligi ve ekonomik durumlarini zora sokanlar saniyorlar ki yaptiklari hersey onlarin yanina kar kalacak.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #79 : 25 Kasım 2019, 15:12:15 »
Bizim insanımız da  suç  var   iyice araştırmadan  karar  veriyorlar   . Saç  ekim merkezleri  umrunda mi   onlar sadece  para düşünür  hasta kim düşünüyor   türkiye genelinde 1000 saç ekim  merkezi  var  bunları içinde işini doğru düzgün  yapan 5 parmak  geçmez yemin ederim

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 22 Nisan 2020, 02:15:14 »
bu ekim yerinin ekimlerine bakıyorum hep sorunlu.. Instagrama güzel kız koymuşlar milleti çekiyorlar oradan

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 22 Nisan 2020, 03:19:38 »
Dostum bu ekim seni mutlu etmez ve sanki 2100 greft yok gibi cok kotu bir planlama.
Kendi saclarini da guclendirirsen belki biraz kapaticiligi olur ama nofmal sartlarda bu ekimden ccok bir beklenti icerisine girme bence
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 22 Nisan 2020, 03:27:35 »
Kendi saçlarındada gerileme olmus para iadesi iste ne demek paranın bir kısmı deil hepsini ve dahada fazlasını istemelisin giden grreftler ne olacak onlar paraylada satın alınmıyor geri gelmiyor giden zaman hayal kırıkııgı ne olacak arkadaşlar böyle yerlere ekim yaptırmayalım yazık arkadaslarımıza hintelden bir ricam var bu tarz iş ahlakı olmayan merkezler için formda bir başlık ayrı bir konu açsınki insanlar örnek alsın maddi manevi üzülmesinler bazı arkadaslarımız var kredi çekip saç ekimi yaptıryr senelerce bunun borcunu ödüyor ben çok üzüldüm

Murat88

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 22 Nisan 2020, 04:06:16 »
Lıfe hair şahin çelik hoca bu kafayı çok güzel yapar diye ďüşünüyorum sanırım fiyatı altı bin lira olmuş bende kendisine ektirmeyi düsünuyorum istersen bi araştır

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #84 : 22 Nisan 2020, 18:12:42 »
Kardeş para sıkıntı olmaz diyorsan ASMED  ve Sibel Ulusan ikilisinden birini tercih edebilirsin
KeLtoş

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 22 Nisan 2020, 19:59:26 »
Kardeş para sıkıntı olmaz diyorsan ASMED  ve Sibel Ulusan ikilisinden birini tercih edebilirsin
Asmed ile sibel ulusan i nasil ayni cumle icinde kullandin hocam:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Oyanbuyan

• Full Member
  • Ektirince Kendime KELdim
« Yanıtla #86 : 23 Nisan 2020, 15:23:31 »
Asmed ile sibel ulusan i nasil ayni cumle icinde kullandin hocam:)
Biladerim bence bu işte en iyi ikili 😅
KeLtoş

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #87 : 23 Nisan 2020, 19:27:18 »
Bu İsveç klinik nedir ya? Bir tane güzel sonucunu görmedim, bir de ne alaka İsveç ismi? İnsanları yanlış yönlendirmekten başka bişey değil.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 25 Nisan 2020, 01:26:43 »
forumdaki en kötü planlamaydı. belliydi baştan. neyse ikinci ekime düzeltirler

emreyaman1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #89 : 10 Mart 2021, 23:26:54 »
Merhabalar uzun süre yoktum sacin kendi kokleri dokuldu zaten eski haline döndü saçım hic ugrasmak istemedim çünkü allah yukardaki verdigim paranjn yarisi geri geldi 😂😂 banka kabul etmemis onceden tabi simdi benim sacim cok gucsuz yanlarida tabi ne yapmam lazim artik bi sonuca varmam lazim duzele bilirmi bu sac ?suan saci sifira vurdum foto atsamda pek birsey gözükmez ne yapmam lazim akıl vericek biri

Facebook Twitter Instagram