Gönderen Konu: 2000 greft 5000 kök Şakak bölgesi Ekim Ankara Medical park hastanesi  (Okunma sayısı 7308 defa)

whypic06

• Yeni üye
  • *
saçlarım yan taraftan biraz açılmıştı uzattığım zaman yanları kapatıyordum iyice kötü bir görüntü oluyordu 07.02.2019 günü sonunda saçlarımı ektirdim süreçi saçlar geliştikçe güncelleyeceğim arkadaşlar
Arkadaşlar Ekim yalan olmasın alındıktan sonra sordum 2000 küsür Kök  5000 civarı greft gibi bişi söylediler.  greft Lerim genelde 4 lü çıkmış Medical park hastanesinde ektirdim

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2000 küsür kök Şakak bölgesi Ekim
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2019, 22:18:30 »
Planlama akıllıca yapılmış ben beğendim ,gereken alanlara ekim yapmışlar .5000 değil 2000 greftir ekimin hayırlı olsun dilerim istediğin sonucu alırsın.

whypic06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2019, 22:57:34 »
Planlama akıllıca yapılmış ben beğendim ,gereken alanlara ekim yapmışlar .5000 değil 2000 greftir ekimin hayırlı olsun dilerim istediğin sonucu alırsın.
Valla sordum da 2500 5000 lafları geçti greft lerim hep 4 lü çıkmış 5 li bile var çok iyi dedi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2019, 23:12:31 »
2000 greft 2.5 ortalama ile 5000 saç telidir.
Mantılı planlama açıklığınız zaten çok değilmiş iyi sonuç alırsınız bana kalırsa.

Boyun kısmınızdaki izler nedir?

whypic06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2019, 23:27:59 »
2000 greft 2.5 ortalama ile 5000 saç telidir.
Mantılı planlama açıklığınız zaten çok değilmiş iyi sonuç alırsınız bana kalırsa.

Boyun kısmınızdaki izler nedir?
Yapışkan izi kirleri arka donör bölge nasıl olur acaba çok seyreklik olur mu bu kadar saç alınmasıyla

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun Ben planlamınızı çok doğru bulmadım eksikleri var

Saçlı alan ile saçsız alan geçişi yapılması gerekirdi  hem daha doğal hemde oturaklı bir ekim için. Umarım  sorun olmaz tabi bu durum.
Global Moderator

whypic06

• Yeni üye
  • *
Ekiminiz hayırlı olsun Ben planlamınızı çok doğru bulmadım eksikleri var

Saçlı alan ile saçsız alan geçişi yapılması gerekirdi  hem daha doğal hemde oturaklı bir ekim için. Umarım  sorun olmaz tabi bu durum.
Hocam alın çizgisinden mi bahşediyorsunuz kusura bakmayın çok bilgili değilim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şöyle anlatayım ortadakı saçlı alana yanlardan ve ön cızgıden gırılmesı gerekıyor du ki oturaklı olsun ve doğal bır görünüm olsun
Global Moderator

whypic06

• Yeni üye
  • *
şöyle anlatayım ortadakı saçlı alana yanlardan ve ön cızgıden gırılmesı gerekıyor du ki oturaklı olsun ve doğal bır görünüm olsun
Hocam onu bende söyledim en öndeki yerden başlayın die fakat bir hesap falan yaptılar galiba sürekli kaşlarımı kaldırıp indirtiler bunu çizdiler, ben biraz ısrar etsem de yapabileceklerini ama doğal durmayacağını oraların alın kaslarına denk geldiğini söylediler bende riske giremedim açıkcası ama şuanki görünümden de memnunun
Bu fotoğrafı biraz karartarak çektim yan taraftaki saçlarında biraz uzayıp öne duracağını düşünürsek hoşuma gitti :)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence açıklık ve saç tipiniz  Hintell inkine çok benziyor. Umarım sonuç olarakta yakın bir sonuç alırsınız

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence açıklık ve saç tipiniz  Hintell inkine çok benziyor. Umarım sonuç olarakta yakın bir sonuç alırsınız

Benimki bunun iki katı bro :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam onu bende söyledim en öndeki yerden başlayın die fakat bir hesap falan yaptılar galiba sürekli kaşlarımı kaldırıp indirtiler bunu çizdiler, ben biraz ısrar etsem de yapabileceklerini ama doğal durmayacağını oraların alın kaslarına denk geldiğini söylediler bende riske giremedim açıkcası ama şuanki görünümden de memnunun
Bu fotoğrafı biraz karartarak çektim yan taraftaki saçlarında biraz uzayıp öne duracağını düşünürsek hoşuma gitti :)

Bahsettiğim durum ön cizginizi ileri almak değil saçlı alana girmek
Sadece saçsız alana ekersen  kendi saçlarınız ile birleştirilmez ise ekim saçı ileride doğal olmayan sınırlar olur o yüzden saçlı alanla birleştirmek gerek 1,5 cm sagdan soldan ortaki saçlı aşana kadar girilmesi gerekirdi ekim saçı ile birleşmesi gerek kendi saçlarınız öndende saçlı alanla saçsız alan cizgisine  geçiş olmalıydı çizgiyi ileri almadan

Yakın değil ama anlamanız için örnek doğallık ve eşit aıklık saglansın yön farkı olmasın diye saçlı alanla nasıl birleştirmişler ekimi burdan anlaşıla bilir
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence ön orta tarafa sıkılaştırma yapılabilirdi. Ekiminiz hayırlı olsun.

whypic06

• Yeni üye
  • *
Bahsettiğim durum ön cizginizi ileri almak değil saçlı alana girmek
Sadece saçsız alana ekersen  kendi saçlarınız ile birleştirilmez ise ekim saçı ileride doğal olmayan sınırlar olur o yüzden saçlı alanla birleştirmek gerek 1,5 cm sagdan soldan ortaki saçlı aşana kadar girilmesi gerekirdi ekim saçı ile birleşmesi gerek kendi saçlarınız öndende saçlı alanla saçsız alan cizgisine  geçiş olmalıydı çizgiyi ileri almadan

Yakın değil ama anlamanız için örnek doğallık ve eşit aıklık saglansın yön farkı olmasın diye saçlı alanla nasıl birleştirmişler ekimi burdan anlaşıla bilir
Anladım hocam çok kötü bir görüntü olur mu bu şekilde  , birde acaba ekilen bölgeler sık ekilmiş mi

whypic06

• Yeni üye
  • *
Bugün ilk yıkama işlemini gerçekleştirdim görüntüler bu şekilde kanlı bölge biraz daha azaldı Donör de 3 güne göre iyi gibi duruyor ben bir gün önce berberde aldırmıştım fakat donör lü bölge Ekim yapılacağı gün jiletle aldırlar biraz daha kısa o yüzden

Facebook Twitter Instagram