Gönderen Konu: Donör bölgem sizce yeterli mi? Ne yapmam gerekiyor?  (Okunma sayısı 2696 defa)

bek34

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar selamlar bende bayadır forumu takip ediyorum aynı zamanda bir kaç yerle görüştüm. Estemylife ile görüşmemde hasan akilin operasyona girmesi durumunda fiyat almıştım. O da malum çeşitli sebeplerden operasyonlar bir süre yapılmayacağı söylenince vazgeçtim medikalpark pendikte asuman akgül ile bire bir görüştüm 4500 greft ortalama yeterli olur dedi. en son koray erdoğana mail yoluyla fotolarımı attım asmed den maile yapılan dönüşte ise “ Koray hoca fotoğraflarınızı inceledi, donör bölgenizin maalesef stabil olmadığını ve ekim alanınız  için yeterli kapatıcılığı sağlayamayacağını bu yüzden acıklığı kapatabilmemiz için yeterli donör kapasiteniz bulunmadığını düşünüyor.” cevabı verildi açıkçası bu durum baya bir üzdü beni. Araştırmaya devam ediyorum estevien clinic dr.esin eğilmez e fotolarımı gönderdim dr olması sebebiyle buradan bilgi almak istedim orası ekimin yapılabileceğini hybird tekniği denen bir teknik olduğunu ince kalemle ekim yapılacağını bu teknikle mevcut saça zarar verilmeyeceğini söyledi .Bu arada koray erdoğan mailinde finasterid kullanmam öneriliyor. Arkadaşlar fikirleriniz nedir, yardımınıza ihtiyacım var  ? Ekim yapmamda bir sakınca var mı nereyle görüşebilirim.şimdiden teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölgem sizce yeterli mi? Ne yapmam gerekiyor?
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2019, 16:45:09 »
Donör zayıf duruyor evet bir de hakan doğanaya danışın bakalım o nediyrcek değerlendirmede
Bu arada açıklık fazla yok ama koray hocanın da görüşü önemli donör konusunda dikkatli olun derim dürüst doktorlardan öneri alın.
Global Moderator

bek34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2019, 17:26:38 »
Donör zayıf duruyor evet bir de hakan doğanaya danışın bakalım o nediyrcek değerlendirmede
Bu arada açıklık fazla yok ama koray hocanın da görüşü önemli donör konusunda dikkatli olun derim dürüst doktorlardan öneri alın.
Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Hakan doğanayın iletişim numarasına whats app üzerinden yazdım cvp gelirse onu da paylaşacam. Açıkcası bu aşamada karar vermek çok zor. Orta seviyelerde bir bütçe ayarlamam mümkün tek derdim temiz bir operasyon çokta pazarlık yapma derdinde değilim ama Koray hoca ekime uygun demiş olsaydı dahi yüksek meblağlar telaffuz edildiği için orda yaptırmam zor olurdu. Ama bencede fikirleri önemli. benimle aynı problemi yaşayan arkadaşlarda dönüş sağlarsa çok sevinirim.

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2019, 19:21:27 »
Bence asmed türk hastaları samimi bulmuyor yoksa neden sizi reddetsinler anlamıyorum.ekim alanınıza bakarak bence doner bölge ekimi karşılayabilecek bir durumda tabi akside olabilir emin olamayız  belki ama sanki bir baştan savma olayı sözkonusu olmuş gibi geldi bana.

Yalnız şunuda ekliyeyim size ekim olmaz o ayrı konu çünkü zaten kafanızda saç var sadece cılızlaşmışlar bu durumda zaten ekim yapılması doğru değil.

bek34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2019, 19:27:40 »
Bence asmed türk hastaları samimi bulmuyor yoksa neden sizi reddetsinler anlamıyorum.ekim alanınıza bakarak bence doner bölge ekimi karşılayabilecek bir durumda tabi akside olabilir emin olamayız  belki ama sanki bir baştan savma olayı sözkonusu olmuş gibi geldi bana.
Gelen maile cevap olarak gelip muayene sonrası Koray hocanın bir değerlendirme yapması mümkün mü sorumada malesef yeterli görülmedi cevabını aldım açıkçası bire bir görüşmenin sağlıklı olacağını düşündüm. Bakalım araştırmaya devam ediyorum.Umarım iyi bir karar verebilirim.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2019, 19:51:14 »
Gelen maile cevap olarak gelip muayene sonrası Koray hocanın bir değerlendirme yapması mümkün mü sorumada malesef yeterli görülmedi cevabını aldım açıkçası bire bir görüşmenin sağlıklı olacağını düşündüm. Bakalım araştırmaya devam ediyorum.Umarım iyi bir karar verebilirim.

Çok enterasan bu kafaya tr de ekim olmaz diyecek başka bir ekim merkezi çıkacağını sanmıyorum.
Asmedin size yaklaşımını beğenmedim açıkçası en azından bir öngörüşme yapılıp ekim olmaz ise eğer sebepleri anlatılmalıydı çünkü döner bölge banada yeterli gibi geldi ekim olmaması için başka sebeplerde olması gerekir.

bek34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2019, 20:55:02 »
Çok enterasan bu kafaya tr de ekim olmaz diyecek başka bir ekim merkezi çıkacağını sanmıyorum.
Asmedin size yaklaşımını beğenmedim açıkçası en azından bir öngörüşme yapılıp ekim olmaz ise eğer sebepleri anlatılmalıydı çünkü döner bölge banada yeterli gibi geldi ekim olmaması için başka sebeplerde olması gerekir.
Asmed ten atılan mail sonrası hayal kırıklığı yaşadım.Yaptığım araştırmaların hiç birinde bu cevabı almamama rağmen buranın öyle demesini bende anlamış değilim. hayırlısı diyelim teşekkürler iyi dilekleriniz için

bek34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2019, 16:01:44 »
Hintell hakan doğanay dan “Verteks bölgenizdeki açıklık donör alanınızı da etkilediği için saç ve sakalınızdan alım yaparak ekim işleminizi gerçekleştirebiliriz. Ön hattınıza çok girmeden ortalama 3000-3500 greftle ekim işleminizi yapabiliriz. Ekim işleminiz 2 gün sürecektir. “ dendi. Bu drum biraz daha rahatlattı beni artık istanbulda iyi bir ekim merkezi bulmam şart sakallarımda çok sık açıkçası umarım iyi olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2019, 16:14:14 »
Olumlu dönüş almana sevindim Maddi olarak sıkıntı yapıyorsanız hakan doğanayın ekibi 8 bin tl Hakan hoca pahalı geliyor ise bilginiz olsun.  Artık hayırlısı sizin için
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram