Gönderen Konu: Serkan Aydın (5000 greft)  (Okunma sayısı 7956 defa)

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın (5000 greft)
« Yanıtla #30 : 19 Şubat 2019, 01:35:02 »
saç çıkar merak etme.benim çok önceden ekimden önce ,saçlı derimde iltihaplı sivilce çıkmış ve o bölgedeki saçlarım dökülmüştü.tedavi edilip sivilceler geçince saçlar da geri çıktı.ama sen bir de sıktın oradaki  grefleri sivilce için o yüzden enfeksiyon yerine fiziksel hasar zarar vermiş midir o bir olasılık olur.
bu arada xpecia tablet yerine finasterid öneririm.ama doğal olsun istiyorsan voonka nın saw palmetto kapsüllerini öneririm ve b7 vitamini ( düşük doz)

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 19 Şubat 2019, 13:21:55 »
saç çıkar merak etme.benim çok önceden ekimden önce ,saçlı derimde iltihaplı sivilce çıkmış ve o bölgedeki saçlarım dökülmüştü.tedavi edilip sivilceler geçince saçlar da geri çıktı.ama sen bir de sıktın oradaki  grefleri sivilce için o yüzden enfeksiyon yerine fiziksel hasar zarar vermiş midir o bir olasılık olur.
bu arada xpecia tablet yerine finasterid öneririm.ama doğal olsun istiyorsan voonka nın saw palmetto kapsüllerini öneririm ve b7 vitamini ( düşük doz)

sıkma dediğim baskı uygulamadım, duştayken hafif bir şekilde... neyse umarım çıkar zira tekrar bi' op. kaldıramam 😁 bu arada doktorla görüştüğümde senin yorumun geldi aklıma, adam resmen sanal reçete yazdı dedim 😅 internette yazılanlara bakmayın falan filan, bana burası daha güvenilir gelmeye başladı 🙃 bu arada ekim yaptırdığım yeri gömme gibi bir gayem yok lakin yaşananları aktarmamda fayda olduğunu düşünüyorum. dün bu formda tanıştığım bi' arkadaşla görüştük mesela, bazı şeyleri rutine bağlamışlar onu fark ettik ve geç olmadan (benimkisi gibi) önlemini alacak inş.
Ekilen saçların çıkma konusunda; süreci kontrollü bi' şekilde yürütürseniz S.Aydın kötü bir tercih değil, en azından ödediğiniz parayı baz alırsak... Son olarak, buraya ekim yaptıracak arkadaşlara en önemli tavsiyem sizinle ilgileniyor gibi gözüken aracılarla değilde bizzat oraya bağlı doktorla görüşün, hatta kafanıza takılan bi'şey varsa gidip gösterin, sonra "ben doktorun söylediklerini iletiyorum" oluyor... neyse biraz uzun oldu 😁

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 01 Mart 2019, 19:45:11 »
bu durum iyice canımı sıkmaya başladı😒 antibiyotikli merhem ve hap tedavisine devam ediyorum, kendi saçlarımdan bile dökülmeler oluyor...

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 01 Mart 2019, 23:03:54 »
önce bir sakin ol .

sana ne dedim ben ?
iltihaplı saçlar sivilce ile dökülebiliyor.
şimdi bir sürece girdin.malesef ki hemen gitmiyor sivilceler ama moralini yüksek tut çünkü benim kafam senden daha beterdi.iyileşmem bir yıl sürdü ,daha sonra saç ektirdim.ve konumdan biliyorsun nasıl saçlarım olduğunu.kısacası ,kendini üzecek hiç bir nedenin yok.biraz zaman ver kendi derine,her şey daha güzel olacak.

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 02 Mart 2019, 18:43:56 »
önce bir sakin ol .

sana ne dedim ben ?
iltihaplı saçlar sivilce ile dökülebiliyor.
şimdi bir sürece girdin.malesef ki hemen gitmiyor sivilceler ama moralini yüksek tut çünkü benim kafam senden daha beterdi.iyileşmem bir yıl sürdü ,daha sonra saç ektirdim.ve konumdan biliyorsun nasıl saçlarım olduğunu.kısacası ,kendini üzecek hiç bir nedenin yok.biraz zaman ver kendi derine,her şey daha güzel olacak.

Senin sivilceler ilk ekiminden dolayı mı?

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 10 Mart 2019, 13:37:32 »
107. gün

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 10 Mart 2019, 20:10:41 »
Allah yardımcın olsun bende aynı merkeze ektirdim bendede kızarıklıklar gitmiyo cüzzamlı gibiyim:) sacı sorarsan iimi gidiyo forumun sıkı takipcisiyim koray hocanın bilinen 3 5 tane hocanın ekimlerine göre fiyasko ama yinede  alllahtan umudumu kesmiyorum😁 ben işimi allaha bıraktım anlıcan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Mart 2019, 16:50:18 »
Ön cizgiseki yerler sivilce mi? Bir de saçlar dik mi çıkıyor?
Global Moderator

Patriotic

• Full Member
« Yanıtla #38 : 14 Mart 2019, 00:18:10 »
bu durum iyice canımı sıkmaya başladı😒 antibiyotikli merhem ve hap tedavisine devam ediyorum, kendi saçlarımdan bile dökülmeler oluyor...
bu sivilceler hiç normal gelmedi bana destekleyi ilaç hap bitkisel vs ne kullanıyorsun

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 14 Mart 2019, 00:33:02 »
Ön cizgiseki yerler sivilce mi? Bir de saçlar dik mi çıkıyor?

sivilce kalmadı kurudu yani, kırmızılıklar zamanla geçer diye umut ediyorm. saçlar genelde  dik çıkıyor, neden sordun ki 😁 kötü bişey mi var acep

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 14 Mart 2019, 00:35:29 »
bu sivilceler hiç normal gelmedi bana destekleyi ilaç hap bitkisel vs ne kullanıyorsun

destekleyici olarak sadece xpecia kullanıyorum şampuan olarak da ketoral önerdiler.

Patriotic

• Full Member
« Yanıtla #41 : 14 Mart 2019, 00:40:04 »
destekleyici olarak sadece xpecia kullanıyorum şampuan olarak da ketoral önerdiler.
ekim sonrası antibiyotik aspirin damar genişletici falan bunlardan neler verdiler normalde antibiyotik düzenli kullanımda bu sivilceler olmaması lazım

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2019, 00:44:49 »
ekim sonrası antibiyotik aspirin damar genişletici falan bunlardan neler verdiler normalde antibiyotik düzenli kullanımda bu sivilceler olmaması lazım

ekim sonrası bir şey vermediler. antibiyotik baya kullandım. şu an sadece kırmızılıklar kaldı. çok fazla antibiyotik krem kullanmak istemiyorum zira kendi saçlarımda dökülme çok oldu gerçi onla alakalımı bilmiyorum

özür diliyorum şimdi hatırladım ciprasid 500mg coraspin100mg parol ve precort16mg(kortizonlu)

Patriotic

• Full Member
« Yanıtla #43 : 14 Mart 2019, 00:54:21 »
ekim sonrası bir şey vermediler. antibiyotik baya kullandım. şu an sadece kırmızılıklar kaldı. çok fazla antibiyotik krem kullanmak istemiyorum zira kendi saçlarımda dökülme çok oldu gerçi onla alakalımı bilmiyorum

özür diliyorum şimdi hatırladım ciprasid 500mg coraspin100mg parol ve precort16mg(kortizonlu)
herhangi bi enfeksiyon değilse muhtemelen ekilen saçlar yönünü şaşırmıştır kanaldan değilde başka yerden çıkmaya çalışması sivilce yapabilir başkanda birşey gelmiyor aklıma inşallah sorunsuz atlatırsın bu süreci çok geçmiş olsun

bodzin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 14 Mart 2019, 00:58:08 »
herhangi bi enfeksiyon değilse muhtemelen ekilen saçlar yönünü şaşırmıştır kanaldan değilde başka yerden çıkmaya çalışması sivilce yapabilir başkanda birşey gelmiyor aklıma inşallah sorunsuz atlatırsın bu süreci çok geçmiş olsun

enfeksiyon olduğu için antibiyotik kullanıyorum, çok sağ ol

Facebook Twitter Instagram