Gönderen Konu: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 121688 defa)

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #91 : 19 Ekim 2016, 03:27:41 »
Cok guzel gidiyor hocam masallah Allah nazardan korusun...

Kadsro

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 19 Ekim 2016, 10:13:12 »
5. Ay

Kardes oncelikle yeni sacin hayirli ugurlu olsun cok guzel bir ekim olmus. butun kouyu tek tek inceledim paylastigin fotolara baktim gelismeler cok hizli olmus sende 3. ayda saclar bagira bagira ben geliyorum demis suanki haliyle dahada gurleseceginin habercisi ben bu saci 1 sene doldugunda dusunemiyorum. siklik dogallik ve on cizgi harika. gercekten tebrik ettim Muttalip Keser hocayi. bende Koray ERDOGANA ektirdim daha suan 2. ayim senin gibi sok dokulme cok hizli basladi bende ama ne yalan soyliyim senin gibi 3. ayda cikislarin basliyacagini dusnmuyorum suan ama paylastigin fotolar beni umitlendirdi insallah gelisim surem senin gibi hizli olur cunku suan kel gezmekten artik yoruldum...

Tekrardan gecmis olsun kardes gule gule saclarini tara :)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 19 Ekim 2016, 11:23:57 »
Bu saç ekim mi ya :)

muratb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 19 Ekim 2016, 13:44:05 »
İyi dilekleri için herkese teşekkür ederim umarım herkes istediği sonucu alır. Ama malum biraz sabır gerekiyor..

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 19 Ekim 2016, 14:01:25 »
Çok iyi sonuç.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 20 Ekim 2016, 00:52:11 »
hocam fırsatın olduğundan ön çizgiyi daha net görebileceğimiz bir kaç foto atabilirsen çok iyi olur sana zahmet... bu arada saçların ince mi kalın tellimi?

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 20 Ekim 2016, 09:16:38 »
Hayırlı olsun. Saçınız güzel olmuş. Hatta çok güzel olmuş. Bu cümleleri daha emin kurabilmek için direkt gün ışığına çıkıp el yada beden gölgesi kafanıza düşmeden bir foto çekilip paylaşır mısınız? Buradaki son foto üzerinden konuşursak pencerenin bu şekilde konumlanması demek ters ışık demek . Ters ışık ın ne demek olduğunu ben kendi saçım üzerinden anlatayım ki şu an saçınız hakkında tam bilgi sahibi olmadığımdan sanki sizin fotonuz üzerinden konuşuyor gibi olmayayım. BU YAZIYA EK OLARAK GELEN FOTOLAR BANA AİTTİR. BİRİ TERS IŞIKTA DİĞERİ AMPUL ALTINDA 90 DERECELİK DİK IŞIK ALTINDADIR. SAÇLARDA TOPİK YADA ISLAKLIK KURULUK FARKI YOKTUR

Serhanizmir

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 20 Ekim 2016, 09:36:23 »
Oha farka bak :)

muratb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 20 Ekim 2016, 19:31:42 »
Hayırlı olsun. Saçınız güzel olmuş. Hatta çok güzel olmuş. Bu cümleleri daha emin kurabilmek için direkt gün ışığına çıkıp el yada beden gölgesi kafanıza düşmeden bir foto çekilip paylaşır mısınız? Buradaki son foto üzerinden konuşursak pencerenin bu şekilde konumlanması demek ters ışık demek . Ters ışık ın ne demek olduğunu ben kendi saçım üzerinden anlatayım ki şu an saçınız hakkında tam bilgi sahibi olmadığımdan sanki sizin fotonuz üzerinden konuşuyor gibi olmayayım. BU YAZIYA EK OLARAK GELEN FOTOLAR BANA AİTTİR. BİRİ TERS IŞIKTA DİĞERİ AMPUL ALTINDA 90 DERECELİK DİK IŞIK ALTINDADIR. SAÇLARDA TOPİK YADA ISLAKLIK KURULUK FARKI YOKTUR

Sizin ters ışık dediğiniz fotoğraf bildiğiniz karanlıkta çekilmiş benim koyduğum fotoyla ne alakası var.. vermeye çalıştığınız mesajı anladım ama hiçbişeyi olduğundan farklı göstermek gibi bi amacım yok.. zaten henüz 5. Aydayım.. böyle büyük harflerle falan yazmanıza gerek yok polemiğe girmiycem

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 23 Ekim 2016, 10:13:00 »
Adam işi biliyor zeki :) az açıklığı olan adama ekim yapana zeki derim ben , gerçekten öyle derim çünkü saç ekim işi zaten açıklığı az olan insanlarda başarı gösterir.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 28 Ekim 2016, 12:55:51 »
Adam işi biliyor zeki :) az açıklığı olan adama ekim yapana zeki derim ben , gerçekten öyle derim çünkü saç ekim işi zaten açıklığı az olan insanlarda başarı gösterir.

Kesinlikle katılıyorum

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #102 : 28 Ekim 2016, 14:45:35 »

Kesinlikle katılıyorum

yaw bu dr lorenzo ne aptal adam.isi gücü yok  daha önce operasyon gecirmis adama 5000 küsür greft ekiyor, hem de 2 seferde. neden acaba 1 seferde max greft alip adamin bütün kafaya gomple kapamiyor ki, ya da neden öndeki ilk ekimden kalan saclari ugrasip söküyor.sac cizgisini oraya kadar indirse ve ekse ya.bilmiyor adam abi, sac ekimin acikligi az adamda basarili oldugunu.cahil kalmis iste.statik,alice siz lütfen olaya bir el atin ve adamcagizi  bilgilendirin bir zahmet.garibim bosa mesai harcamasin.hem bugün mübarek cuma sevaba da girmis olursunuz.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #103 : 28 Ekim 2016, 19:26:57 »

Kesinlikle katılıyorum

yaw bu dr lorenzo ne aptal adam.isi gücü yok  daha önce operasyon gecirmis adama 5000 küsür greft ekiyor, hem de 2 seferde. neden acaba 1 seferde max greft alip adamin bütün kafaya gomple kapamiyor ki, ya da neden öndeki ilk ekimden kalan saclari ugrasip söküyor.sac cizgisini oraya kadar indirse ve ekse ya.bilmiyor adam abi, sac ekimin acikligi az adamda basarili oldugunu.cahil kalmis iste.statik,alice siz lütfen olaya bir el atin ve adamcagizi  bilgilendirin bir zahmet.garibim bosa mesai harcamasin.hem bugün mübarek cuma sevaba da girmis olursunuz.

vallahı adama zekı dıyosunuzda 2000 grefti 4 günde ekıyor adam ıstesenız gıdın 5000 eksın masada olursunuz :) 1 ayda eker heralde

serdar1325828441325

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 03 Kasım 2016, 00:37:58 »
Arkadaşlar Muttalip hocanın yanına gittim gerçekten Mert bir insan namaz kılmasını bekledim konuşabilmek için sonra saçıma baktı dediki birsürü saçın var ekmem dedi ekersem katiliam yapmış olurum dedi 30 yaşını geçtiğinde gel ekelim dedi kendisi genç hastalara ve ayni zamanda açıklığı çok olan insanlara ekim yapmıyor işini sağlama alıyor açıkcası yanında çalışan bir hemşire de çok hoşuma gitmişti 😂😂😂

Facebook Twitter Instagram