Gönderen Konu: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 121704 defa)

muratb

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #61 : 13 Eylül 2016, 22:45:47 »
murat hocam bende keserden gün aldım acaba bilgi verebilirmisiniz bana

Nasıl bir bilgi ?

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 14 Eylül 2016, 11:19:46 »
Hocam durumlar nasil fotolarin varsa paylasman bizler icin yol gosterici olur ...

umursamaz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 15 Eylül 2016, 22:33:47 »
foto bizim için iyi olacak.
aslında imkan varsa, hatta zorlanılsa dahi 20 bin 30 bin verip mutlu olmak gerekiyor.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 16 Eylül 2016, 12:32:44 »
koray erdoğan konusunda tartışmanın yersiz olduğunu düşünüyorum çünkü 2000 greft de dese 5000 greft de dese bildiğim kadarıyla ekimi kendisi yapmıyor. Yanında çalışan hemşireler yapıyor bu bile benim için tercih etmeme sebebi.. plastik cerrahı geçtim tıp doktoru olmayan birine kendimi emanet etmem.. Yanlış anlaşılmasın bu benim şahsi görüşüm kimseyi bağlamaz.. maddi imkanlar dahilinde bir olay olduğu için tabiki herkes kendi bütçesine göre seçim yapacaktır..

Altına imzamı atıyorum...

Ekimi yanındaki hemşirelere yaptıran sözde cerrahlara bir sorum var. Keşke içlerinden biri burda olsa da cevap verse... Açık kalp ameliyatı olacaksınız, türkiyenin en iyi kalp cerrahlarından birisine gittiniz. Uçuk bir fiyat istedi ama "sağlığım herseyden önemli" deyip kabul ettiniz. Bu çok iyi cerrah operasyondan önce göğüs kafesinizi açacak,  ama geri kalan bütün operasyonu o çoook tecrübeli hemşireleri yapacak.

Kabul edip o masaya yatar mısınız?

Yatarım derseniz samimi değilsiniz demektir.
Yatmam derseniz de mesleki ahlaktan yoksunsunuz demektir.

Şahsi düşüncemdir...
🏇🏇

osman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 16 Eylül 2016, 14:24:25 »
murat hocam siteyi kullnmayi pek bilmiyorum bende 30yasindayim dokulmem sizinkine benziyo donor alanim iyi gayet.kasimda ekicek2000greft muttalip hoca.sizinle watsap uzerinden gorusmemiz mumkunmudur acaba

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 16 Eylül 2016, 14:48:29 »
murat hocam siteyi kullnmayi pek bilmiyorum bende 30yasindayim dokulmem sizinkine benziyo donor alanim iyi gayet.kasimda ekicek2000greft muttalip hoca.sizinle watsap uzerinden gorusmemiz mumkunmudur acaba
osman meraba bende görüşmek istiorum müttalip beyle nasıl olacak yardımcı olurmusunuz

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : 16 Eylül 2016, 14:51:16 »
osman meraba bende görüşmek istiorum müttalip beyle nasıl olacak yardımcı olurmusunuz

mutsuz direk cebınden ara gorusuyosun ilgili bırı

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 16 Eylül 2016, 14:57:52 »

can merhaba galiba sen aradın.resim felan gönderdinmi.tlf varsa özelden atailirmisin

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : 17 Eylül 2016, 16:18:28 »

can merhaba galiba sen aradın.resim felan gönderdinmi.tlf varsa özelden atailirmisin

evet bazen arar soru sormak ıstedıgımde konusurum kendısıde saolsun usenmeden cevap verır cebını attım sana

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 17 Eylül 2016, 18:00:59 »
teşekkürler can

evet bazen arar soru sormak ıstedıgımde konusurum kendısıde saolsun usenmeden cevap verır cebını attım sana

osman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 21 Eylül 2016, 15:36:10 »
murat hocam konaklama olayı nasıl olcak dısardan gelen insanlar icin bilginiz varmı bide ekimden kac gün sonra belli olmaz ekim yaptirdigim

Evrez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 21 Eylül 2016, 16:11:16 »
koray erdoğan konusunda tartışmanın yersiz olduğunu düşünüyorum çünkü 2000 greft de dese 5000 greft de dese bildiğim kadarıyla ekimi kendisi yapmıyor. Yanında çalışan hemşireler yapıyor bu bile benim için tercih etmeme sebebi.. plastik cerrahı geçtim tıp doktoru olmayan birine kendimi emanet etmem.. Yanlış anlaşılmasın bu benim şahsi görüşüm kimseyi bağlamaz.. maddi imkanlar dahilinde bir olay olduğu için tabiki herkes kendi bütçesine göre seçim yapacaktır..

Altına imzamı atıyorum...

Ekimi yanındaki hemşirelere yaptıran sözde cerrahlara bir sorum var. Keşke içlerinden biri burda olsa da cevap verse... Açık kalp ameliyatı olacaksınız, türkiyenin en iyi kalp cerrahlarından birisine gittiniz. Uçuk bir fiyat istedi ama "sağlığım herseyden önemli" deyip kabul ettiniz. Bu çok iyi cerrah operasyondan önce göğüs kafesinizi açacak,  ama geri kalan bütün operasyonu o çoook tecrübeli hemşireleri yapacak.

Kabul edip o masaya yatar mısınız?

Yatarım derseniz samimi değilsiniz demektir.
Yatmam derseniz de mesleki ahlaktan yoksunsunuz demektir.

Şahsi düşüncemdir...
bende imzalıyorum ağalar.adam gelecek biizat ekecek.ki bişey dikkatimi cekti koray boş kafaya pek ekmiyor şakak ve kısmı ekim genelde.gömüyor şakağa 2000 grefti.iyi doktor boş alanda belli olur bence.neymiş biz pahalıyız genelde az alan ve estetiğe önem berenlere ekiyormuşuz.bence ikna edici değil.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 27 Eylül 2016, 16:27:18 »
merhaba durumlar nasıl acaba yeni fotograf paylaşabilirmisiniz acaba süreci merak ediyorum da... ?

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 27 Eylül 2016, 21:49:24 »
Hocam sonuçlar nasıl, fotoğraf paylaşabilirmisin?  muttalip hocaya ektiren fazla yerli hasta yok ondan sonuçlarını merak ediyoruz.

Facebook Twitter Instagram