Gönderen Konu: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 121520 defa)

Narkoamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MUTTALİP KESER - 2000 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #181 : 24 Şubat 2018, 09:11:26 »
Teşekkür ederim 1500 greft hocam. Bu arada konuyu da burdan konuştuk üstad hakkını helal et 😊

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 21 Kasım 2018, 18:17:18 »
Bu sac olmus... iyi taramalar...

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 25 Kasım 2018, 21:29:21 »
Ekimin çok doğal ve sık olmuş zaten bu kalitede bi donör ve az alana hemen hemen orta düzeyde  tüm yerler iyi sonuç alırdı sen risk almamışsın tebrikler.Keşke keser hocada biraz risk alsada cesur ekimler yapsa ...🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 20 Mart 2019, 00:35:29 »
gübcel fotograf ?
Global Moderator

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 20 Mart 2019, 02:05:30 »
saçlar güzel olmuş cidden kıskandım :)

Haare2018

• Full Member
« Yanıtla #186 : 20 Mart 2019, 02:58:35 »
Hocam ucuz etin yahnisi iyi olmuyor işte her güzel şeyin bedeli var malesef hayat böyle

Kardeş öyle deme. Bu senin yazdığın insanları yanıltıyor sonra bol para verip mağdur olanın ahını alırsın. Her zaman pahalı iyi demek değil. Benim ekime bakarsan anlarsın

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #187 : 20 Mart 2019, 03:44:23 »
Kardeş öyle deme. Bu senin yazdığın insanları yanıltıyor sonra bol para verip mağdur olanın ahını alırsın. Her zaman pahalı iyi demek değil. Benim ekime bakarsan anlarsın

Bu şürecin yorumu degil bu. adamın sacları ateş ediyo bölebi yorum yakışmamış. Konuna hakimin evet keser hocanın diger ekimlerine kıyasla zayıf ama olmama olasılıgıda var koray hocanında var ama genele baktımı ben koray hocada 1 muttalip hocada 1 yani seni gördüm başka varmı bilmiyorum. Sen bide benim ekimcimin ektiklerini görsen olmuş olmamış die bi orantı kursak dünyanın zirvesi koray hoca muttalip hoca... benim ekimcim dünyanın en dip bölgesi dicem degil magmaya iner:)
« Son Düzenleme: 20 Mart 2019, 04:05:09 Gönderen: Harunnnn »

Harunnnn

• Sr. Member
« Yanıtla #188 : 20 Mart 2019, 03:46:58 »

Şimdi sen para para diyosunya ben bilsem bu iki hocayı instagrama kanıp kendi ekimcime gidermiydim giderlermi kötü sonuç alanlar. Bilmiyodum bilsem acırmıydım paraya. Yani şu para muhabbetini kapasan ii olur.

brk00

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 15 Haziran 2020, 12:23:38 »
Hayırlı olsun. Saçınız güzel olmuş. Hatta çok güzel olmuş. Bu cümleleri daha emin kurabilmek için direkt gün ışığına çıkıp el yada beden gölgesi kafanıza düşmeden bir foto çekilip paylaşır mısınız? Buradaki son foto üzerinden konuşursak pencerenin bu şekilde konumlanması demek ters ışık demek . Ters ışık ın ne demek olduğunu ben kendi saçım üzerinden anlatayım ki şu an saçınız hakkında tam bilgi sahibi olmadığımdan sanki sizin fotonuz üzerinden konuşuyor gibi olmayayım. BU YAZIYA EK OLARAK GELEN FOTOLAR BANA AİTTİR. BİRİ TERS IŞIKTA DİĞERİ AMPUL ALTINDA 90 DERECELİK DİK IŞIK ALTINDADIR. SAÇLARDA TOPİK YADA ISLAKLIK KURULUK FARKI YOKTUR

foto çok korkunç değil mi ya arkadaş yüzü sansürleyeyim derken dabbetül arza dönmüş.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #190 : 28 Aralık 2020, 15:53:32 »
Muttalip hocanın bilmediğim için soruyorum hiç üstü açık dönör bölgesi sağlam olan bir kişinin ekimi var mı? Yada kısmen seyrek dökülmüş sıklaştırma ve ön çizgi beraber bir ekimi var mı? Bu resimdeki arkadaşın saç kalitesi ve dönör bölgesi mükemmel zaten sadece çizgi ekimi yaptırmış? Farklı bir ekimi ben bulamadım varsa yardımcı olurmusunuz?
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 28 Aralık 2020, 15:57:14 »
Muttalip hocanın bilmediğim için soruyorum hiç üstü açık dönör bölgesi sağlam olan bir kişinin ekimi var mı? Yada kısmen seyrek dökülmüş sıklaştırma ve ön çizgi beraber bir ekimi var mı? Bu resimdeki arkadaşın saç kalitesi ve dönör bölgesi mükemmel zaten sadece çizgi ekimi yaptırmış? Farklı bir ekimi ben bulamadım varsa yardımcı olurmusunuz?

Muttalip Keser Hoca genelde az greft çalıştığı için ve günlere yaydığı için kendi çalışma durumuna uygun açıklıkta hastaları tercih ediyor bunlarda genelde açıklığı çok olmayan daha çok estetik amaçlı emkimler bunları da gayet iyi ve başarılı yapıyor.
Global Moderator

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #192 : 28 Aralık 2020, 18:02:18 »
Muttalip Keser Hoca genelde az greft çalıştığı için ve günlere yaydığı için kendi çalışma durumuna uygun açıklıkta hastaları tercih ediyor bunlarda genelde açıklığı çok olmayan daha çok estetik amaçlı emkimler bunları da gayet iyi ve başarılı yapıyor.
cevabın için teşekkür ederim hintel risk alınmıyor hiç onu anladım beklentiler kısa mesafede yüksek başarı onlarda minumum risk
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #193 : 28 Aralık 2020, 22:06:33 »
cevabın için teşekkür ederim hintel risk alınmıyor hiç onu anladım beklentiler kısa mesafede yüksek başarı onlarda minumum risk

Adam neden risk alsın ki zaten günde 500 greft ekiyor 4 günde 2000 yapabileceği açıklık belli

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 14 Mart 2022, 17:59:01 »
Selam güncel hali varmıdır?

Facebook Twitter Instagram