Gönderen Konu: SİZCE EKİM ZAMANI GELMİŞ Mİ ?  (Okunma sayısı 2622 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: SİZCE EKİM ZAMANI GELMİŞ Mİ ?
« Yanıtla #16 : 03 Mayıs 2021, 18:14:17 »
 finasterid dermoller igf  6 ay guclendir sonra kalanını ektir sonra tedavine devam et yada igfyi eklemeyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

vorti22

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 03 Aralık 2021, 02:17:33 »
Herkese selamlar.

Yaklaşık 3 senedir saçlarımı korumaya çalışıyorum yaptıklarım aşağıdaki gibidir. Yan etkilerden dolayı Finasterid kesinlikle kullanmadım.

Konuyu açtıktan sonra bir saç uzmanından randevu aldım ve kan tahlili yaptırdım. Değerlerimde sadece Demir değerim düşük çıktı ve 3 ay demir ilacı kullandım. Saç uzmanın ise xpecia önerdi. 6 ay günde 2 tablet ( sabah - akşam tok karna ) olarak xpecia kullandım. Sonrasındaki 2 ay günde 1 tablet saçlarım inanılmaz değişime uğradı. Belki psikolojik olarak bana öyle gelmiş olabilir ama resimlerdende anlayacağınız üzere en azından saç kaybını durdurdum. Şampuan olarak Mecitefendi sarımsaklı şampuana döndüm. 3 senedir kullanıyorum. 8 aylık kullanımdan sonra ilacı bıraktım yaklaşık 2 yıl saçlarım kendini korudu. 1 ay önce yine saçlarımın çok fazla döküldüğünü farkettim ve 1 aydır günde 1 tablet olarak xpecia kullanmaya başladım. Benzer süreçte olan arkadaşları bilgilendirmek istedim. Ekime gerek duymuyorum ama yine de fikirlerinizi paylaşmanızı rica ederim :)

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2021, 18:10:13 »
Dökülmen durduysa ne ala yalnız buraya ilk koyduğun resimlere göre bir farl göremedim ben dostum,biraz saçların uzamış aradaki tek fark bu.
Belirgin fark istiyorsan daha ciddi tedavilere yönelmelisin bence.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2021, 01:44:10 »
Vallaha saçın bu hali süper duruyor, hiç ekime gerek yok bence!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2021, 16:46:41 »
bu saça saç ekimi yapılmaz
Global Moderator

Gpedit

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 16 Haziran 2022, 22:37:16 »
Hocam fotoğraflarla konuyu güncelleyebilir misiniz
  • Yaşınız 24
Xpecia
Magnezyum
3/1 İğneleme
Günlük masaj
Nane biberiye losyon
Alpecin,Konazol

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 16 Haziran 2022, 22:59:51 »
Hocam fotoğraflarla konuyu güncelleyebilir misiniz

keşke güncellese ama aktif bir üyeymiş yakın bir zamanda giriş yapmış foruma belki görür ve günceller yada ben bir mesaj atayım kendisine  :)

Facebook Twitter Instagram