Gönderen Konu: Estemylife 10.01.2019 4275 greft  (Okunma sayısı 54480 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Estemylife 10.01.2019 4275 greft
« Yanıtla #571 : 22 Ağustos 2020, 15:49:50 »
Bunu ne kadar kullanıyosunuz ?
Bırakınca dökülüyodur illaki.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #572 : 22 Ağustos 2020, 16:01:35 »
.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2020, 21:05:57 Gönderen: Ecz.Holmes »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #573 : 22 Ağustos 2020, 19:03:27 »
Deneyimlerim sonucu döngüye sokmuyor diyebilirim ancak burakınca direk dökülme yapmayacak saç dökülme süreci gibi 5 10 yıl sürede eski haline gelebilir diyebilirim. Zira finasterid tablet kullanıp bırakanlardada aynı şey oluyor( genetik dökülme varsa bu kaçınılmaz illaki Gerçekçi olmak lazım ) Minoksil gibi tak dökülme asla yapmadı kullananlarda.
Tercih sebebi 1 yan etki kimse hissetmed
2 kullanıp bırakanlarda tahmini 5 10 yıl süre  de saçlarının olması tatmin edebilir .
Saç ekimi dışında ne kullanırsanız kullanın genetik dökülme varsa kullandığınjz süre boyunca etki eder geriye dönüş minoksilde 3 6 ay ise finasteridte daha uzun süre buda bana yeterli . Tamamıyla şahsi fikrim olup katılıp katılmayabilirsiniz sadece deneyimlerimi aktarıyorum

Bırakınca 5/10 sene mi sürecek ? Bıraktığın an çok değil 5 ay da tepen gider dostum
Global Moderator

AddisAbabaBelediyeBaskani

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #574 : 22 Ağustos 2020, 21:14:11 »
Özetle:

1.) Propecia ve Minoksil ruhsat sahiplerinin niye aklına gelmemiş bu mucize karışım? Mucize, zira o saçlar ekim yapılsa bile o kadar sık olmaz.
2.) Finasteroid ve Minoxil’in ayrı ayrı kullanımlarında yan etkileri varken ikisini kollektif kullanınca nasıl yan etki görülmüyor? Bu durum akla mantığa uygun mu?
3.) İkinci maddedeki gibi yukardaki ilaçları kullanmayınca 3-5 ayda etkisi gidiyorken,karışımın hangi ve kaç denek üzerinde 5-10 yıl etkisi devam ettiği tespit edildi?
4.) Kullanıcı adı olarak “ecz.” alınmasının özel bir sebebi var mıdır? Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya hesapları da “ecz.” şeklinde mi başlıyor?

Bunlara cevap alamadan iletim silindi maalesef.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2020, 10:41:21 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #575 : 23 Ağustos 2020, 10:42:55 »
Özetle:

1.) Propecia ve Minoksil ruhsat sahiplerinin niye aklına gelmemiş bu mucize karışım? Mucize, zira o saçlar ekim yapılsa bile o kadar sık olmaz.
2.) Finasteroid ve Minoxil’in ayrı ayrı kullanımlarında yan etkileri varken ikisini kollektif kullanınca nasıl yan etki görülmüyor? Bu durum akla mantığa uygun mu?
3.) İkinci maddedeki gibi yukardaki ilaçları kullanmayınca 3-5 ayda etkisi gidiyorken,karışımın hangi ve kaç denek üzerinde 5-10 yıl etkisi devam ettiği tespit edildi?
4.) Kullanıcı adı olarak “ecz.” alınmasının özel bir sebebi var mıdır? Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya hesapları da “ecz.” şeklinde mi başlıyor?

Hakaret olduğu için silindi maalesef forumda argo kelime kişilere kullanamazsınız böyle güzel güzel yazarsan bir sorun yok.
Global Moderator

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #576 : 23 Ağustos 2020, 10:51:59 »
ecz holmes niye mesajlarını siliyor, kendisi ortaya bir argüman atıyor sonra ispatlayamadan siliyor falan..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #577 : 23 Ağustos 2020, 10:57:55 »
Özetle:

Ben cevap vermeye çalışayım yazdıklarına dostum..

1) mercks ve minoxidil üreticilerinin aklıma gelmedi diye biraey yok birçok mavi su mavi iixir diye tabir edilen solusyonlar bu mantıkta üretiliyor. İçersinde antiantrojenler ve hiper damargenişleticiler var.Ama bana kalır ise yanetkilerinfen dolayı böyle dünya devi ilaç firmaları bu ürünleri üretmiyor.. merdivenaltı numunede sahtecilik yapabilecek karakterdeki firmalar soyundu bu işe.. tr dede denetim olmadığı için Eczanelerde bile satılır oldu..

2) finast kullanıp yanetki görmediğini söyleyenler yada memem büyüdü unutkanlık var ama hala yanetki görmedim diye ler.. hatta biraz yumuşak kalıyor ve geç boşalıyorum ama hala yanetki görmedim diyenide duyduk. Bana kalırsa Dht düştüğü halde yanetki görmedim diyenlere bende inanamıyorum..

3) arkadaş fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmış. İddia ettiği şeyi denememiş bile
Yani 3-5 yıl bırakıp dönüşmediğini görüp o şekilde yaşanmış bir deneyim değil kendi tahminleri yazdıkları fakat babada kalırsa 3 ay veriyorum ben kayıpların başlaması için oda Maximum.. 5 yıl kalıcı ise 6 al kullanıp 5 yıl bırakmak çok mantıklısı 20 yıl saç için toplamda 2 yıl bunu kullanmak yeterli.

4) Holmes kardeş sanırım eczanede çalışıyor idi. O yüzden seçmiş olabilir ki burada herkes istediği nicki alabiliyor .. geçenlerde bir arkadaş “barışmanconungençliğindesahipolduguortabacagınınyandanyemişigibiyim” benzeri bir nick bile almıştı. Bu konuda yönetim kimseye baskı yapmıyor.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #578 : 23 Ağustos 2020, 11:20:14 »
1. Allahtan ilk günden itibaren 0 dan foto paylaşmışımda kimse farklı kişiler dememiş.
2. Ben fikirlerimi yazıyorum katılıp kayılmayabilirsiniz
3. 50 kere söyledim tek çözüm saç ekimi diye bu sebeplede bende saç ektirdim alan açık diye kendimden birşeyler kattın
4. Solüsyonda finasterid de var dedim minoksda var dedim ilaç olarak zaten başka onaylı birşey yok çünkü
5. Diplomam aşağıda kanıtlama zorunluluğumbyoktu ama sıkıldım artık bu muameleden
Sanki. Bu bir mucize alın kullanın saçınız olsun gibi muamele mi yaptımda hakaret ediyon kardeşim. İlk günden itibaren foto paylaştım zaten kimseyede alın demedim . Vertexe ekim olmadı bende böyle birşey denedim
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2020, 12:28:33 Gönderen: Ecz.Holmes »

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #579 : 23 Ağustos 2020, 12:12:52 »

1) mercks ve minoxidil üreticilerinin aklıma gelmedi diye biraey yok birçok mavi su mavi iixir diye tabir edilen solusyonlar bu mantıkta üretiliyor. İçersinde antiantrojenler ve hiper damargenişleticiler var.Ama bana kalır ise yanetkilerinfen dolayı böyle dünya devi ilaç firmaları bu ürünleri üretmiyor.. merdivenaltı numunede sahtecilik yapabilecek karakterdeki firmalar soyundu bu işe.. tr dede denetim olmadığı için Eczanelerde bile satılır oldu..

2) finast kullanıp yanetki görmediğini söyleyenler yada memem büyüdü unutkanlık var ama hala yanetki görmedim diye ler.. hatta biraz yumuşak kalıyor ve geç boşalıyorum ama hala yanetki görmedim diyenide duyduk. Bana kalırsa Dht düştüğü halde yanetki görmedim diyenlere bende inanamıyorum..

3) arkadaş fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmış. İddia ettiği şeyi denememiş bile
Yani 3-5 yıl bırakıp dönüşmediğini görüp o şekilde yaşanmış bir deneyim değil kendi tahminleri yazdıkları fakat babada kalırsa 3 ay veriyorum ben kayıpların başlaması için oda Maximum.. 5 yıl kalıcı ise 6 al kullanıp 5 yıl bırakmak çok mantıklısı 20 yıl saç için toplamda 2 yıl bunu kullanmak yeterli.

4) Holmes kardeş sanırım eczanede çalışıyor idi. O yüzden seçmiş olabilir ki burada herkes istediği nicki alabiliyor .. geçenlerde bir arkadaş “barışmanconungençliğindesahipolduguortabacagınınyandanyemişigibiyim” benzeri bir nick bile almıştı. Bu konuda yönetim kimseye baskı yapmıyor.

Sloocer kardesim yan etki konusunda yanildigini dusunuyorum.
Bir yildir finas kullaniyorum DHT dustu ve hicbir yan etki gormedim.
Tahminimce yan etki yoksa etki de yoktur diyenlerdensin ama yaniliyorsun kanimca.
Hintell kardesim de 3 yildir kullaniyor diye biliyorum. Gecen Koray hoca ile konustuk o da 10 yildir kullaniyorum hicbir yan etki gormedim dedi. Faydasini da gormese TR’nin en iyi ekimcilerinden biri heralde bunu kullanmazdi.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #580 : 23 Ağustos 2020, 12:39:02 »

Sevgili Sloccer,

1.)
a- Tam olarak demek istediğim şey buydu. Ruhsat sahibi milyar dolarlık ilaç şirketleri konsorsiyum kurmayıp böyle etkili bir formülü, böylesine geniş bir piyasayı kimya atölyelerine bırakıyor! Neresinden baksan mantıklı gelmiyor.
b- Eczacı Bey yine silmediyse, formülünün mavi su be mavi iksir gibi bir şey olmadığını özellikle belirtmişti. Kendisi de beğenmiyor o ürünleri anladığımız kadarıyla.
c- Mavi su ve mavi iksir gibi ürünlerin ne kadar faydalı olduğu muallak. Kim nasıl bir fayda görmüş. Tehlikesi bilinmiyor bile.

2.) Sanırım bu konuda hemfikiriz. İlaçları karıştırıp beraber yan etkileri yok demek, lifli diye kuru fasülye ve nohutu karıştırıp gaz yapmıyor demek ile aynı.

3.) Sanırım bu konuda da aynı fikirdeyiz. Bu işler “iddia edildi”, “bence” , “sanırım” veya “olabilir” seviyesindeyse hiç tartışmayalım zaten, kim ne derse doğru kabul edelim.

4.) Hakaret içerdiği için silinen ilk yazımda, “ecz.” diye başlayan kullanıcı adının manüplasyon gerekçesi ile kullanıldığı fikrimde olduğumu belirtmiştim ama sizin okuduğunuz versiyonda havada kalmış demek istediğim. İsteyen istediği kullanıcı adını kullanabilir ama ilaç karışımı ile mucize yarattığını iddia eden birisinin “ecz.” diye başlayan kullanıcı adı alması bana pek hüsnüniyet gelmedi. Bir çok insanın bilinç altına, “bu nasılsa eczacı, iyi bilir bu işleri” mesajı gidiyor.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #581 : 23 Ağustos 2020, 12:44:57 »
Maşallah, güzel sonuç almışsınız. Bu solüsyon işleri popüler oldu bu sıra.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #582 : 23 Ağustos 2020, 12:52:58 »
1. Allahtan ilk günden itibaren 0 dan foto paylaşmışımda kimse farklı kişiler dememiş.
2. Ben fikirlerimi yazıyorum katılıp kayılmayabilirsiniz
3. 50 kere söyledim tek çözüm saç ekimi diye bu sebeplede bende saç ektirdim alan açık diye kendimden birşeyler kattın
4. Solüsyonda finasterid de var dedim minoksda var dedim ilaç olarak zaten başka onaylı birşey yok çünkü
5. Diplomam aşağıda kanıtlama zorunluluğumbyoktu ama sıkıldım artık bu muameleden
Sanki. Bu bir mucize alın kullanın saçınız olsun gibi muamele mi yaptımda hakaret ediyon kardeşim. İlk günden itibaren foto paylaştım zaten kimseyede alın demedim . Vertexe ekim olmadı bende böyle birşey denedim

Keşke ortasahada top dolaştırmak yerine yukarıda sıraladığım dört maddeye cevap verebilseydin.

Tek çözüm saç ekimi diyip, ekim yapılmayan alanı formülün ile ekimden daha iyi halde gösteriyorsun. 39 sayfadır saç ekimi değil formül konuşuluyor dikkat edesen.

Minoksil ve finas dışında onaylı bir şey yok demişsin, öncesinde bunlar dışında başka şeyler kattığını da söylüyordun. Silmediysen yada değiştirmediysen vardır yukarlarda bir yerlerde.

Son olarak diploma paylaşmak ile eczacı olunuyorsa ben de tıp doktoruyum. Velev ki gerçekten eczacısın, yukarıda sorduğum dört maddeyi cevaplamadıkça hiçbir anlamı yok.

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #583 : 23 Ağustos 2020, 13:20:18 »
Sen önce düzgün dille  konuş sonra benden yanıt bekle . Hakaret et sonra seni ikna etmemi bekle . İnternetten diploma bul öyle eczacı ise böyle doktr de. Hintel başkanda numaram var görmek isterse diplomamı gösteririm ona. 2 gün önce üye ol sonra nağmeler döktür

Guzel_gunler_gorecegiz

• Sr. Member
« Yanıtla #584 : 23 Ağustos 2020, 13:23:05 »
Sen önce düzgün dille  konuş sonra benden yanıt bekle . Hakaret et sonra seni ikna etmemi bekle . İnternetten diploma bul öyle eczacı ise böyle doktr de. Hintel başkanda numaram var görmek isterse diplomamı gösteririm ona.

Dostum bu arkadaş saygı çerçevesinde konuşmayı ve fikirlerini açıklamayı beceremeyen birisi. O yüzden çok fazla dikkate alma . Benim sayfamda da buna benzer şeyler paylaşıyor .
“İlk ekimim nekroz oldu . Bu ekim patladı.. patlamış olmasına rağmen 1 yıl boyunca paylaşıma devam edip ekimimin nekadar patladığını ne kadar alandan nasıl çıkış olacağını beraber göreceğiz. Umarım ikinci ekimimde patlamaz”

Facebook Twitter Instagram