Gönderen Konu: Zekeriya kul sac ekimi sonucu 2580 greft  (Okunma sayısı 65153 defa)

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya kul sac ekimi sonucu 2580 greft
« Yanıtla #45 : 11 Mayıs 2015, 21:54:12 »
Bence önemli bir diger hususta toplumumuzdaki bu vasatlik. Vasatlik resmen kültürümüz haline geldi. Bir tanidik norwood 7, donör bölgeside cok kötü, adama sözde ekim yapmislar, kafasinda bir tutam sac cikmis adam memnun, ektirdigi yeri birde herkese tavsiye ediyor, resmen saka gibi!

Forumlarda birde o kadarda olurcular var, adam sacimin tedavisi yada forumdonanim da paylasimda bulunmus, sacim cikmadi yada dogal degil peruk gibi görünüyor diyor, adama o kadarda olur, ne olacak, daha ne istiyorsun, benim bu kadar sacim olsa göbek atarim tarzinda seviyesizce yorumlarda bulunuyorlar.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 12 Mayıs 2015, 08:37:04 »
İkinci bir ekim yaptırırsan hangi doktoru düşünüyorsun

PANAK

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 12 Mayıs 2015, 14:09:40 »
herkese slm,sürekli giremiyorum ama bugun leo ısımlı arkadaşın mesajlarını okuyunca sanki benden bahsedıyor sandım çünkü birebir aynı olayları zekerıya hocayla bende yasadım,leo ısımlı arkadasın tarıhlerıne bakınca 3-5 gün arayla ektırmışız benımde 1 hafta sonra 6 ay olacak daha once ekımden sonra dıye resım paylaşmıştım savaş11'in sayfasında belkı hatırlayan olur.zekerıya hocaya 3.000 Euro para verdım benımde kafa tam kel değildi donor bolgesı muthıs (hoca kendı soyledı) saç çizgisini kendım cızdım ılk gun ekım sonunda cızgıyı begenmedım tam benım cızdığım gıbı olmamıştı ıkıncı gun hocaya duzeltelım dediğimde olmaz gectı artık böyle ıyı süper oldu gıbısınden laflar,donor bölgem cim biçme makınası ıle bıcılmış gıbı darmaduman bıyer nerdeyse tam kazınmış bırebır kendı aldı,saçların doğallığına gelınce bence doğal değil ama ınsanlar pek anlamıyo geçenlerde berberde bırısı cok duz olmuş onler felan gıbısınden laflar ettı gelelim en onemlı konuya saç çıkması bana gore ektıgındede seyrektı soyledıgımde manyakmısın kafanda ıgne sokacak yer kalmadı benım yaptığım en sık ekım bu ekımı dünyada kımse bundan ıyı yapamaz demişti su anda kafam baya seyrek acaba 6 aydan sonra bı artış olurmu bılmıyorum hıcbır ılaç yan tedavı kullanmadım resımlerı ılerleyen günlerde eklerım

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 12 Mayıs 2015, 16:08:53 »
Kul benide 20 küsür yasımda madara etti bide keserle eşit sanıyordum keser buna on tur takar sen ben leo patladık xtaz ınkişer çıktı ama dogal degil

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 12 Mayıs 2015, 18:59:34 »
Z.kul herkese ayni seyi soyluyor...dunyada daha iyisini yapan olmaz....malesef ekimleri cok daha iyi yapabilecekken biraz plansiz yapiyor...burda sikayetci olan arkadaslar bence beraber gorussunler Z.Kul ile belki ileride yapacak olanlar icin en azindan faydali olur...

Magdur arkadaslari okudukca uzuluyorum...benim ekimime gelince arkadaslar ben gercektende memnunum....sac cizgimden cok memnunum....geriler seyrek ama estetik olarak umdugumdan da iyi....

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 12 Mayıs 2015, 19:08:18 »
Dreamboy dogal degil mu:)Allah iyiliini versin...Bence cok dogal...aynaya bakinca kendim bile inanmiyorrum dogalligina Ve 4 ay oldu umarim biraz daha gurlenir,zekeriya kul'a guvenir miyim hayir Ve tanidiklarima tavsiye etmem...Benim ekimden en buyuk sikayetim tepedeki ufak bir bolgeye ekim yapmamasi cunku en seyrek o bolge su an...koklerim mi cok iyiydi sansli miydim bilmiyorum ayrica ekim sonrasi Ilk 2 ay hemen hemen hergun sapka bile taktim acaba keske takmassydim diye dusundum defalarca ama bir zarari olmadi...

Ayrica Su an hala ozellikle sag sakak bolgesinde elime batan kokler var umarim onlarda gur gur cikar....

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 12 Mayıs 2015, 19:09:01 »
Ayrica bana 3000+ graft dedi bence o kadar ekmedi...

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 12 Mayıs 2015, 21:41:30 »
herkese slm,sürekli giremiyorum ama bugun leo ısımlı arkadaşın mesajlarını okuyunca sanki benden bahsedıyor sandım çünkü birebir aynı olayları zekerıya hocayla bende yasadım,leo ısımlı arkadasın tarıhlerıne bakınca 3-5 gün arayla ektırmışız benımde 1 hafta sonra 6 ay olacak daha once ekımden sonra dıye resım paylaşmıştım savaş11'in sayfasında belkı hatırlayan olur.zekerıya hocaya 3.000 Euro para verdım benımde kafa tam kel değildi donor bolgesı muthıs (hoca kendı soyledı) saç çizgisini kendım cızdım ılk gun ekım sonunda cızgıyı begenmedım tam benım cızdığım gıbı olmamıştı ıkıncı gun hocaya duzeltelım dediğimde olmaz gectı artık böyle ıyı süper oldu gıbısınden laflar,donor bölgem cim biçme makınası ıle bıcılmış gıbı darmaduman bıyer nerdeyse tam kazınmış bırebır kendı aldı,saçların doğallığına gelınce bence doğal değil ama ınsanlar pek anlamıyo geçenlerde berberde bırısı cok duz olmuş onler felan gıbısınden laflar ettı gelelim en onemlı konuya saç çıkması bana gore ektıgındede seyrektı soyledıgımde manyakmısın kafanda ıgne sokacak yer kalmadı benım yaptığım en sık ekım bu ekımı dünyada kımse bundan ıyı yapamaz demişti su anda kafam baya seyrek acaba 6 aydan sonra bı artış olurmu bılmıyorum hıcbır ılaç yan tedavı kullanmadım resımlerı ılerleyen günlerde eklerım

Panak arkadasim bence sen yeni bir konu ac ve resimlerini paylas. Senin resimleri gördükten sonra son kararimi vericem o yüzden benim icin resim paylasman gercekten cok önemli, simdiden sagolasin.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2015, 21:44:59 Gönderen: Leo »

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 12 Mayıs 2015, 21:54:58 »
Arkadaslar ben zaten 2.hafta önce dr. kul ile görüstüm. Ekiminden kesinlikle memnun olmadigimi, sac cizgimin dogal almadigini, saclarin köklerinin gözüktügünü (bebek saci sendromu), sacimin seyrek oldugunu ve de donör bölgesinden cok orantisiz sac alindigini söyledim.

Kendisinin cevaplari su sekilde;

Donör bölgesi: Sok dökülme oldugunu söyledi ve 12 aya kadar beklememi söyledi.

Saclarin cikmasi: Saclarin daha tam cikmamis, 12 aya kadar cikar dedi.

Sac cizgisi: Dogalligindan memnun degilsen sac cizgini 1 sene sonra düzeltirim dedi.

Dogallik: Ensedeki saclar kalin oluyor, yeteri kadar tekli kök elde edemiyoruz o yüzden böyle ekmek zorundayiz, dogal gözükmüyor ama yapacak birsey yok dedi.   

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 12 Mayıs 2015, 22:04:56 »
Benim ekim sürecine gelirsek, ekim nedeniyle 2 hafta izin aldim ve evden sadece ilk ve son yikamalari yaptirmak icin ciktim. Yani 2 hafta boyunca sadece iki defa disari ciktim ve sapka taktim. Bu süreci evde dinlenerek gecirdim. Sac ekiminden beri 5000 mcg biotin ve omega 3 kullaniyorum. 3.aydan itibaren vertex bölgesine rogain foam kullaniyorum. Saclarimi ilk 1 ay sadece bebe sampuani ile yikadim. Yapilmasi gereken herseyi yaptim. Kasim ayinda ekim yapildigi icin, ne günes isini, nede terleme sorunu yasadim. 3 ay spor bile yapmadim. Yani kisaca yapilmasi gereken ne varsa yaptim, yapilmamasi gerekenleride kesinlikle yapmadim.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 12 Mayıs 2015, 22:15:10 »
Ben kimseye haksiz yere ithamda bulunmamak icin simdiye kadar sustum ve 2 ay daha bekliyim dedim. Malum 6 ay oldu, iki ay sonra 8 ay olunca artik ak koyun kara koyun belli olur dedim. Belki zamanla düzelir, gercektende sok dökülme olabilir dedim. Ama eger PANAK arkadasin donörüde benimki gibiyse o zaman kendimizi kandirmanin alemi yok. PANAK`in resimlerini gördükten sonra artik kesin bir sekilde konusabilirim.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 13 Mayıs 2015, 22:27:11 »
Hocam adam dogal ikili degil ikitane tekliyi birlestirip ekiyor ozaman koray keser nerden buluyor tekliyi ozaman göğüsten bacaktan alsın göğüs saç çizgisi için en ideal bence senin attıgın ferudini nerden buluyor birdr koraya hep laf sallıyorduk ama adam ondan 6 ay önceden finasteride kullandırıyor donor ve var olan saçşoka girmesin diye

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 21 Haziran 2015, 15:34:57 »
Herkese selamlar. 7.ay 1 hafta oldu ve halen memnun degilim. Sac ön çizgisi hiç doğal degil ve seyrek ekildigi icin oldukca kötü gözüküyor. 1 ay sonra saclari kisa kestirip donöründe resimlerini paylasirim. 

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 21 Haziran 2015, 15:36:08 »
...

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 21 Haziran 2015, 15:36:43 »
...