Gönderen Konu: Zekeriya kul sac ekimi sonucu 2580 greft  (Okunma sayısı 65172 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Donör bölgesi
« Yanıtla #15 : 16 Nisan 2015, 23:40:13 »
Ben açıkçası bu fotoları görünce şaşırdım doğrusu şikayerlerinden kötü bir sonuç bekliyordum,sıklık olarak güzel bir sonuç çıkmış ortaya ama dediğin zikzaklı çizgi konusunda haklısın,ben şahsen bu zikzak olayından nefret ediyorum,kendi ekimimdede istemedim ve çok hafif belli belirsiz zikzak yaptılar...
Bahsettiğin saç çıkmayan yerden bu saatten sonra saç çıkacağını sanmam ama çok sorun olacak bir durumda değil,sonuçta belli bile olmuyor..
Yalnız doner bölgen iyi değil 2600 greft değilde sanki 5000 greft alınmış gibi ,bu yözden başarısız bir ekim olmuş,aslında zekeriya kul beş aylık sonuç diye konu açarsak iyi olurdu leo,kendin yapamazsan senin yerine açarız ama sen açsan daha iyi olur...

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2015, 23:55:12 »
Kardeş bu kadar sağlam saç nasıl döküldü ekimi nasıl yaptırdın merak ettim önden çekilmiş foto varmı sitede saçların maşallah çok sağlıklı duruyor 😄

hakan arkadasim, bende erkek tipi sac dökülmesi var. Ön taraf ve sakaklar dökülmüstü ama aciklik o kadarda fazla degildi.Sadece sakaklara ekim yapildi ve sac cizgisi 1-2 cm öne alindi. Toplamda 2580 greft dr zekeriya kul tarafindan ekildi. Sac cizgisi zigzagli yapildigi ve coklu greftler ön sac cizgisine ekildigi icin maalesef dogal durmuyor. Sacin kökleri gözüküyor ve ekim yapildigi bariz bellii, beni tanimayan insanlar bile sac ektirdigimi anliyor, o kadar yani. Simdi tatildeyim 1 hafta sonra eve dönünce senin icin ekim öncesi, sonrasi fotolarini eklerim. Aslinda reci abiye fotolarimi yolladim, zahmet olmazsa o da ekleyebilir.
Benimkine çok benziyor dökülme ve Ekim bende tekli Kök az çıktı önlere yeterli dediler ama ben şüpheli bakıyorum tekli Kök yeterince çıksaydı yanlara Üçgen kısımlara 400 Kök ekeceklerdi ama çıkmayınca kaldı. Aslında senin resimler çokta kötü durmuyor ön Kısımlar düz yapılsa daha doğal dururdu gibi geliyor bakalım benimki nasıl olacak merak ediyorum..

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Nisan 2015, 00:08:58 »
Zikzakli hic dogal durmyor ve on cizgi yani coklu greft koymuslar cok cirkin oluyor ama en azinda sacin cikti ve sikligi iyi bence bir repair ekimi yapabilirsin donor icin biraz bekle belki yine toparlar bilemezsin ve donor uzun kullan daha iyi

hakan09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Nisan 2015, 00:27:49 »
Ben açıkçası bu fotoları görünce şaşırdım doğrusu şikayerlerinden kötü bir sonuç bekliyordum,sıklık olarak güzel bir sonuç çıkmış ortaya ama dediğin zikzaklı çizgi konusunda haklısın,ben şahsen bu zikzak olayından nefret ediyorum,kendi ekimimdede istemedim ve çok hafif belli belirsiz zikzak yaptılar...
Bahsettiğin saç çıkmayan yerden bu saatten sonra saç çıkacağını sanmam ama çok sorun olacak bir durumda değil,sonuçta belli bile olmuyor..
Yalnız doner bölgen iyi değil 2600 greft değilde sanki 5000 greft alınmış gibi ,bu yözden başarısız bir ekim olmuş,aslında zekeriya kul beş aylık sonuç diye konu açarsak iyi olurdu leo,kendin yapamazsan senin yerine açarız ama sen açsan daha iyi olur...
Reci abi Sağol fotolar için senin durum nasıl malum aynı Dr.lar Ekim yaptı bende yıkayınca baya dökülme oluyor dökülme olayı nezaman biter dr 2.ay sonuna kadar dökülür 4. Ayda tekrar çıkmış olur demişti. Abi buarada biotin kullanmaya başladım alnımda küçük küçük sivilceler çıkmaya başladı normal mi??

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Nisan 2015, 02:37:19 »
Leo aynı sorun ben dahil kul a ektiren herkezde var ön saç dipleri iyi gözükmüyor yana taraman şart bence ön 1 1.5 cmlik banda iyi bir hekime ilk tercihim muttalip keser olmakla beraber yada hlc bin graftlik gerekirse 500 göğüs 500 donor bir ekim yaptırabilrisin en azından saçım cıkmıs benim saçlarda cıkmadı malesef

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Nisan 2015, 02:38:47 »
Götü görüntünün nedeni zig zad cok degil o öndeki sık ekilmeyen çoklu kökler bunadam bunu neden yapıyor anlamıyorum

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya kul sac ekimi sonucu 2580 greft
« Yanıtla #21 : 23 Nisan 2015, 23:58:44 »
Selamlar arkadaslar, tatilden döndüm. Biraz önce cektigim 160.gün fotolari ekliyorum. Bazi arkadaslar en azindan sacin cikmis demis ama göründügü gibi cikan saclar sadece en öndeki saclar. Yani sac cizgisindeki saclar cikti ama hemen arkasi hala bos.
Her acidan cekilmis fotolari ekliyorum.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Nisan 2015, 00:09:02 »
Nedense diger fotolari yükleyemiyorum. Her seferinde dizin dolu diye uyari veriyor.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Nisan 2015, 00:11:15 »
Uyari yazisi bu sekilde " Dosyanın yükleneceği dizin doludur. Lütfen daha küçük bir dosya deneyin veya yöneticiler ile iletişime geçin"

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 24 Nisan 2015, 00:45:03 »
Herneyse fotolarin boyutunu kücültmeme ragmen resimler yüklenmiyor. Kisaca söylemek gerekirse, ön sac cizgisindeki saclar ciktigi icin saclarin tamami cikmis yada yogun sac varmis gibi duruyor, cepheden cekilen fotolarda. Ama tepeden ve farkli acilardan cekilen fotolarda hemen sac cizgisinin arkasinin hala bos oldugu gözüküyor. Ben 160.gündeyim, ve bence ekilen saclarin %40`i anca cikmistir. Insallah 6.ve 7.aylarda yogun bir cikis olurda %80-90 lara ulasirim.
@Reci abi istersen fotolari sanada yollayabilirim, sen yüklersin.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Nisan 2015, 04:06:28 »
Aynıı durum bendede var ve bi daha ekim yaptırmalıyım bilmiyorum 22 yasındayım 30 kadar ekim yaptırmam çok riskli ama bilmiyorum bana 1000 saçtan 500 vücuttan alacak cok kaliteli bi hekim lazım ve iyi bildiğimiz bi doktordan bu sonucu alınca bütün bilgi birikimimi sorgulamaya basladım ama son zamanlarda bölgesel saç protezine yogunlastım sizce nasıl olur? Bunu tabi tr de yapabilirlermi bilmiyorum  tr deki kaliteli olabilecegini sandıgım bir merkeze bunu yapabilirlermi bunu soracagım

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #26 : 24 Nisan 2015, 11:16:52 »
Aynıı durum bendede var ve bi daha ekim yaptırmalıyım bilmiyorum 22 yasındayım 30 kadar ekim yaptırmam çok riskli ama bilmiyorum bana 1000 saçtan 500 vücuttan alacak cok kaliteli bi hekim lazım ve iyi bildiğimiz bi doktordan bu sonucu alınca bütün bilgi birikimimi sorgulamaya basladım ama son zamanlarda bölgesel saç protezine yogunlastım sizce nasıl olur? Bunu tabi tr de yapabilirlermi bilmiyorum  tr deki kaliteli olabilecegini sandıgım bir merkeze bunu yapabilirlermi bunu soracagım
sevgili dreamboy ; senin  saçları yakından görmüş birisi olarak söyleyebilecegim tek şey ikinci bir ekimi gerektirecek bir durumunun olmadıgı. İleride kendi saçlarınında dökülecegi kesin onçün ön cizgiye takılmaman ve sıklık konusunda takıntı yapmamalısın. Senin ön cizgin gercekten cok dogal görünüyor geride kalan ekim saçların ise cok inceydi , mevcut saçların zaten zayıf ve yogun olmadıgı için ön tarafa 1000-1500 greft ekim tekrar yaptırırsan ileride cok daha sıkıntı yaşarsın şuan kullanacagın her bir saç kökü ileride sana cok daha gerekli olacak...
   Şuanki saçlarını begenmeyipte protezi düşünmen bile normal bir durum degil gercekten senin cözüm bulman gereken durum takıntıdı olayı. Ya protez bildigin perugun pazarlama ismi sen ekim saçlarını dogal bulmuyorsun ama perugu taktıgın zaman nasıl olacagını düşünüyorsun cok merak ediyorum :) onçün mantıklı düşün , yok saç dövmesi peruk keser vb. Saçma düşünceleri bırak böyle gidersen kafandaki bütün tüyleri cok kısa zamanda dökersinde sen... Başka işin gücün yokmu senin herseferinde sana anlatıyorum lakin sende hiçbir degişiklik yok sevgili dreamboy.

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 24 Nisan 2015, 18:32:34 »
savaş abi doğru söylüyor onu dinlersen iyi edersin..

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 25 Nisan 2015, 13:00:01 »
...

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 25 Nisan 2015, 13:01:52 »
...