Gönderen Konu: Zekeriya Kul-3400 Greft  (Okunma sayısı 122962 defa)

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul-3400 Greft
« Yanıtla #60 : 19 Haziran 2016, 15:06:16 »
Sıklık açısından çok güzel bir ekim olmuş acikligin tamamına ektirmektense on kısma bu şekilde ektirmenin daha mantikli olduğunu düşünmeye başladım zekeriya hoca sayesinde :) şok dökülme daha baslamamis gibi görünüyor 1 haftaya başlar bence.donor fotosu ve alın genişliğini görmek açısından tam karşıdan foto atman mümkün mü acaba ?

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 19 Haziran 2016, 15:22:46 »
Sıklık açısından çok güzel bir ekim olmuş acikligin tamamına ektirmektense on kısma bu şekilde ektirmenin daha mantikli olduğunu düşünmeye başladım zekeriya hoca sayesinde :) şok dökülme daha baslamamis gibi görünüyor 1 haftaya başlar bence.donor fotosu ve alın genişliğini görmek açısından tam karşıdan foto atman mümkün mü acaba ?

Zekeriya hocanin bu planlama sekli guzel. Varolan greftleri once on bolge icin harcamak mantikli. Gogus killarim iyi masallah:) vertexi dusunursen ordan yaparim.donörü fazla yipratmamis oluruz. Iki tane donör bir ön cephe fotosu atyrm

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 19 Haziran 2016, 15:26:23 »
18.gün

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 19 Haziran 2016, 15:41:59 »
Kullandigin bi ilac var mi

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 19 Haziran 2016, 15:46:13 »
Kullandigin bi ilac var mi

Biotin ve pro-pecia..pro-pecia ya korkarak basladim. Suan yan etki hissetmiyorum. 4 ay gibi kullanip birakacam.

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 21 Haziran 2016, 21:36:43 »
merhaba arkadaslar,
Ekimin 20.günü olmasina ragmen şok dökülme baslamadi gibi. Sabah yikadigimda sac telleri geldi elime. Kırık kırık teller. Sok dökülme gec baslarsa sorun olur mu?

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 21 Haziran 2016, 22:49:58 »
ekim yeri cok güzel ekiyor görsel ve yetkinlik acısından neden bu donör alanı bu kadar yıpranıyor.Bende ektirecegim korkutuyor beni

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 21 Haziran 2016, 22:59:29 »
Hocam yıpranması bence normal sonucta doku alınıyor. 0.7 mm punclar kullandı. Ekim yapacakların bu doku kaybı olayını göz önünde bulundurması lazım. Ama toparlanıyor bölge. Benim aklımı kurcalayan şok dökülme ne alemde nasil baslayacak ? Ekimi dusunuyorsaniz bir an once yapin bence yoksa ekim fikri hep sizi durtecektir. İster manuel ister mikro motorla alim yapilsin illaki doku kaybı olur.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 21 Haziran 2016, 23:06:43 »
Hocam yıpranması bence normal sonucta doku alınıyor. 0.7 mm punclar kullandı. Ekim yapacakların bu doku kaybı olayını göz önünde bulundurması lazım. Ama toparlanıyor bölge. Benim aklımı kurcalayan şok dökülme ne alemde nasil baslayacak ? Ekimi dusunuyorsaniz bir an once yapin bence yoksa ekim fikri hep sizi durtecektir. İster manuel ister mikro motorla alim yapilsin illaki doku kaybı olur.
hak veriyorum sana ama kafana takma formda kötü bir işini görmedm zekeriyanın bence bir sorun cıkmaz iyi bir doktor şunu manul alım ve kalem teknigini kullansa hemen giderim.Biraz daha bekliyeyim belki bu sisteme gecer

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 21 Haziran 2016, 23:16:26 »
hak veriyorum sana ama kafana takma formda kötü bir işini görmedm zekeriyanın bence bir sorun cıkmaz iyi bir doktor şunu manul alım ve kalem teknigini kullansa hemen giderim.Biraz daha bekliyeyim belki bu sisteme gecer
manuel alıma gecerse muhtemelen fiyat politikası da değişir.koray gibi ister artık. çünkü korayda fiyatin siskin olmasinin en onemli faktörü manuel alim. Umarim gönlünüzce olur

goldheart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 23 Haziran 2016, 04:20:53 »
Alıntı yapılan: kelmahmut link=topic=698.msg15757#msg15757 date=1466539169 zaten manyel yapiyo 2 Euro sormuştum ben
manuel alıma gecerse muhtemelen fiyat politikası da değişir.koray gibi ister artık. çünkü korayda fiyatin siskin olmasinin en onemli faktörü manuel alim. Umarim gönlünüzce olur

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 24 Haziran 2016, 13:41:19 »
23.gün iki gündür banyoda elime kırık saçlar geliyor. Bu şok dökülme olsa gerek.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 24 Haziran 2016, 13:46:26 »
normal kardeş L şeklinde saçlar gelir bir süre ..

kelmahmut

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 24 Haziran 2016, 14:12:58 »
normal kardeş L şeklinde saçlar gelir bir süre ..

L seklinde olanlarin yaninda kirik teller de geliyor.isin en kötü yani bu dökülme olsa gerek..teşekkürler

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 25 Haziran 2016, 07:29:25 »
Güzel sonuç alacağın belli inşallah öyle olur

Facebook Twitter Instagram